Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

[Jautājums no puiša] Attiecību nākamais posms

 
Reitings 228
Reģ: 14.12.2017
Labs vakars!
Pēdējo gadu laikā esmu ievērojami uzlabojis savu attiecību pirmās daļas kvalitāti. Taču līdz ar to, ir sanācis piesaistīt partneri, kurai vēlos piekrist attiecīgu nākamajam etapam. Pusgada romantiskas kopā būšanas laikā esmu iepazinis gandrīz visu viņas ģimeni, radus un draudzenes (draudzējāmies gan vēl gadu iepriekš). Taču viņa vēl nav satikusi manus vecākus aci pret aci. Un problēma nav tajā, ka es to nevēlos, bet gan tādēļ, ka mani vecāki nevēlās vienkārši tāpat "papļāpāšanas pēc". Ko arī saprotu, jo mani vecāki ir
19.12.2017 18:53 |
 
Reitings 228
Reģ: 14.12.2017
ļoti introverti, atšķirībā no viņas ekstrovertajiem vecākiem. Lieta tāda, ka es saviem vecākiem nepiespiedīšu redzēties (ko man arī neprasa). No otras puses, es vēlos iepazīstināt un jūtos neērti, ka viņa nav redzēusi ne manu ģimeni, ne draugus.
Kā jums izskatās šāda situācija?
19.12.2017 18:57 |
 
Reitings 228
Reģ: 14.12.2017
Jāpiemin, ka pirms tam esmu iepazīstinājis tikai ar vienu meiteni, ar kuru biju kopā ilgus gadus. Domāju, ka varbūt tas ir saistīts ar to. Atklāti sakot šādu situāciju es negaidīju. Kā Jums šķiet, vai tik ātri iepazīties ar viņas vecākiem ir normāli?
19.12.2017 19:03 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Tavi vecaki vispar nepazist tavus draugus? Ok ietekmet tavu izveli vini nevar vai labak nevajag, bet pofiga negribet zinat neko....divaini
19.12.2017 19:16 |
 
Reitings 228
Reģ: 14.12.2017
Tavi vecaki vispar nepazist tavus draugus? Ok ietekmet tavu izveli vini nevar vai labak nevajag, bet pofiga negribet zinat neko....divaini

Par draugiem ir cits stāsts, tur viss ir kārtībā ar savstarpējo pazīšanos. Arī ar iepriekšējām attiecībām viss bija kārtībā, bet to meiteni es pazinu gadiem. Tāda ir atšķirība.
.
Bet, jā, kad stāstu kaut ko, nešķiet īsti ieinteresēti. Un tas mani mazliet pat sāpina. Tēvs ir ieinteresēts vairāk, nekā mana māte. Kas ir netipiski.
.
Par tiem draugiem, kāpēc es ieminējos, ka viņa nav satikusi arī manus draugus. Arī dēļ īsti tā, ka ne draugi ir sevišķi ieinteresēti, nedz arī nav jau ko kopīgi darīt un par cik dzīvojam pagaidām vēl atsevišķi, tad brīvo laiku izmantojam priekš kopā būšanas. Varbūt tas mainīsies tagad, kad viens no labākajiem draugiem sagājis kopā ar vienu meiteni. Varētu kā double date. Bet citādā gadījumā - kinda awkward. Jo 2 labākie draugi ir single :-D
19.12.2017 19:29 |
 
Reitings 3665
Reģ: 23.06.2016
Tava meitene pati ir ieinteresēta?
Tīri tā - man liekas, ka šādi jautājumi parasti atrisinās paši no sevis, piem., Tevis minētais iespējamais double date vai kāds lielāks pasākums, piem., kā plāno sagaidīt Jauno Gadu?
19.12.2017 19:34 |
 
Reitings 665
Reģ: 17.08.2017
Par vecākiem vēl saprotu, ne visi skrien uzreiz atrādīt vai nesanāk situācija, jo kopā jau vairs nedzīvo. Bet ja neviens draugs nav redzēts, nu nezinu, kaut kā jau būtu jāsaskrienas kaut vai nejauši, vēl kādā pasākumā, vai paķer no darba kaut ko, pavest vai kā. Tāpat bieži vien pārrunā ar draugiem, ko darīt, kā svinēt, tad attiecīgi arī informē kompāniju, ka jā, būšu ar vēl vienu un pam pam tā tālāk, kur, cikos. Tāda pilnīga nošķirtība nav bijusi. Pat ja brīvi draugi, drīzāk bailes, ka aizbēgs pie kāda no viņiem, ja tas tā izcelts? :D
19.12.2017 19:41 |
 
Reitings 228
Reģ: 14.12.2017
Tava meitene pati ir ieinteresēta?

Jā, par to esam runājuši.
Pat ja brīvi draugi, drīzāk bailes, ka aizbēgs pie kāda no viņiem, ja tas tā izcelts?

Nav smuki smieties par cita labākajiem draugiem, tā drīkstu darīt tikai es :-D
Ar draugiem ir mazākā problēma. Drīzāk maza ieinteresētība no viņu puses, ko arī saprotu. Jo pēdējā laikā ar darbiem sanāk maz arī priekš laika ko pavadu tikai ar puišiem, ne tikai divatā ar meiteni laiks ierobežots. Ja ir +1, tad sanāk pietiekami daudz cenzūras, lai noņemtu visu jautrību, ko pavadīt ar čomiem. Un sanāk ne šis, ne tas.
.
19.12.2017 20:06 |
 
Reitings 665
Reģ: 17.08.2017
Kāda vēl cenzūra, ka meitene nevarētu būt blakus?
19.12.2017 20:17 |
 
Reitings 255
Reģ: 03.01.2017
Kāda vēl cenzūra, ka meitene nevarētu būt blakus?

Mani arī tas interesē :D
Sarunas par citām dāmām? Bet tas jau noteikti nav pie sadaļas "Jautrība", par ko Tu tā uztraucies :D
Tici vai nē, bet meitenes arī ir jautras un dažreiz spēj saprast pa stulbākos veču jokus :D :D :D
19.12.2017 20:21 |
 
Reitings 5261
Reģ: 27.03.2009
Kaut kāds jampampińš. Nu ok, gimeni iepazīstināt tikai ar līgavu.? Bet kāpēc sarežgīt sev un vinjai dzīvi slēpjot no draugiem?
19.12.2017 20:30 |
 
Reitings 228
Reģ: 14.12.2017
Sarunas par citām dāmām? Bet tas jau noteikti nav pie sadaļas "Jautrība", par ko Tu tā uztraucies

Beigsim projecēt ideālās vēlmes uz reālajiem dzīves scenārījiem. Padomā loģiski, vai viss ko Tu saki savai labākajai draudzenei ir nepieciešams dzirdēt Tavam draugam? Tiešām, ne mazākās cenzūras? Pilnīga muldēšana :-D
Kaut kāds jampampińš. Nu ok, gimeni iepazīstināt tikai ar līgavu.? Bet kāpēc sarežgīt sev un vinjai dzīvi slēpjot no draugiem?

Vai Tu visur pļūti, pirms neesi izlasījusi?
19.12.2017 20:40 |
 
Reitings 228
Reģ: 14.12.2017
Labojums: Projicēt*
19.12.2017 20:43 |
 
Reitings 255
Reģ: 03.01.2017
Beigsim projecēt ideālās vēlmes uz reālajiem dzīves scenārījiem. Padomā loģiski, vai viss ko Tu saki savai labākajai draudzenei ir nepieciešams dzirdēt Tavam draugam? Tiešām, ne mazākās cenzūras? Pilnīga muldēšana

Mans draugs ir arī mana labākā draudzene, un es pat nevaru iedomāties, kas tāds būtu jācenzē, un vispār, kas ir tās lietas, kas nebūtu viņa ausīm jādzird :D Šādā situācijā, kopumā, tās varētu būt kaut kādas bijušo tēmas u.t.t., bet man nemaz pašai nav intereses par to visu runāt vai domāt. Ok, vēl arī sieviešu lietas, bet nu... Viņš mierīgi var to klausīties, tāpat kā es mierīgi klausos visas viņas auto tēmas, u.t.t. Nezinu, varbūt mēs esam pieaugušāki nedaudz, un mums nav tādu kaut kādu tēmu, kas būtu jāslēpj no otra :D Un mums arī nav tādu baigo draugu no vienas puses un draugu no otras puses, ar kuriem būtu nez kādi joki u.t.t. :D
19.12.2017 20:55 |
 
Reitings 5261
Reģ: 27.03.2009
Es izlasīju, tiešām pajolinsh :D nebrīnīšos, ja drīz tā meitene aizmuks no tāda, kas nevar ne ar draugiem, ne gimeni iepazīstināt. Tā meitene kā tāds slēpjams pagaidu variants, kuru kauns citiem rādīt :-D
19.12.2017 21:53 |
 
Reitings 228
Reģ: 14.12.2017
Ok, vēl arī sieviešu lietas, bet nu... Viņš mierīgi var to klausīties, tāpat kā es mierīgi klausos visas viņas auto tēmas, u.t.t.

Meitēn, esmu dzirdējis neskaitāmiem, neskaitāmiem lietu, ko sievietes runā savā starpā, ko nekad mūžā neteiktu sava puiša klātbūtnē. Gan kafeinīcā nejauši padzirdot, gan kādreizējo female-friends lokā. Pat orģijām, threesome ar ārzemniekiem, ka oij, oij, ..kā šaubos vai vīrs gavilētu un ķiķinātu līdzi. :-D
Tie tik tādi spilgti piemēri kas uzreiz šaujās galvā. Un 95% dievina tādas tēmas runāt ar savām draudzenēm (ja neskaita vēl topikus ko boyfriendi ir izdarījuši/neizdarījuši). Āāā un tad vēl random simpātijas no darbiem/skolām, neskatoties, ka jau ir vīrs. Beigsim mānīties, sev un sabiedrībai, un vēlreiz, pastāv liela atšķirība starp sabiedrības iedomātajiem "ideālajaiem", un realitāti.
.
P.S Lielākajai daļai cilvēku ir daudz ex-boyfriendi un ex-girlfriendi. Mazāk ex-best friendi (uzsvers uz labākajiem draugiem) un tam ir iemesls. :-)
19.12.2017 21:54 |
 
Reitings 5261
Reģ: 27.03.2009
Kāda cenzūra? Kas ir jāslēpj no otras puses? Nē nu ja sarunas draugu starpā tik par drāzieniem un bijušajām/esošajām tad jā, labāk cenzūra.
Es bieži esmu mana vīra draugu kompānijā- nekāda cenzūra pielietota netiek. Jā ir tēmas, kas mani neinteresē, bet tad es tur nemaisos un viss.
19.12.2017 21:56 |
 
Reitings 228
Reģ: 14.12.2017
Es bieži esmu mana vīra draugu kompānijā- nekāda cenzūra pielietota netiek. Jā ir tēmas, kas mani neinteresē, bet tad es tur nemaisos un viss.

Izklausās garlaicīgi. Un, ka kāds būtu zem tupeles, ka neļauj uzelpot vīram, ka visu laiku jāvelkas tā kā tādai astei līdzi :-P
19.12.2017 22:03 |
 
Reitings 228
Reģ: 14.12.2017
Es nezinu kā Jums, dāmas, bet es savas draudzenes vienmēr iedrošinu pavadīt laiku ar savām draudzenēm, jo esmu pamanījis, ka tas nāk pa labu attiecībām un meitene ir laimīga, kā arī nejūtās kā skrūvspīlēs. Izklausās, ka liela daļa šeit lepojās, ka saslēgušas savu vīru tā, ka nevar normāli nevar iedzert aliņu ar čomiem, jo tiek uzskatīts, ka pretējā gadījumā būtu "ko slēpt". Vai tik maza uzticība saviem partneriem? (t)
.
Saprotu, ka mana problēma ir manu draugu un ģimenes nevēlēšanās iepazīt manu otru pusīti (iespējams dēļ īsā (bet intensīvā) kopā būšanas laika). Bet Jūsu gadījumi man personīgi tik tiešām liekas šokējoši. Varbūt kaut ko esmu pārpratis.
19.12.2017 22:10 |
 
10 gadi
Reitings 8191
Reģ: 01.11.2009
tiešām jampampiņš...
19.12.2017 22:12 |
 
Reitings 648
Reģ: 18.01.2010
Situācija izskatās nenopietna, gan jau meitenei apniks un sāks justies nesvarīga. Pametīs :-D
Bet nopietni, cik jums gadu?
19.12.2017 22:14 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits