Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

[Jautājums no puiša] Attiecību nākamais posms

 
Reitings 228
Reģ: 14.12.2017
Labs vakars!
Pēdējo gadu laikā esmu ievērojami uzlabojis savu attiecību pirmās daļas kvalitāti. Taču līdz ar to, ir sanācis piesaistīt partneri, kurai vēlos piekrist attiecīgu nākamajam etapam. Pusgada romantiskas kopā būšanas laikā esmu iepazinis gandrīz visu viņas ģimeni, radus un draudzenes (draudzējāmies gan vēl gadu iepriekš). Taču viņa vēl nav satikusi manus vecākus aci pret aci. Un problēma nav tajā, ka es to nevēlos, bet gan tādēļ, ka mani vecāki nevēlās vienkārši tāpat "papļāpāšanas pēc". Ko arī saprotu, jo mani vecāki ir
19.12.2017 18:53 |
 
Reitings 3521
Reģ: 25.06.2017
Kompānijās normāli uzturas gan puiši, gan meitenes - tad jājautā, kāda ir tā kompaška, ja tā jāizvairās un tas ir tik uztraucošs jautājums ''palaist visus kopā''.
20.12.2017 12:18 |
 
Reitings 3934
Reģ: 01.04.2011
Ja vien jums abiem nav 12 gadi, tad pusgada laikā neiepazīstināt ne ar draugiem, ne vecākiem ir ...hmmmm.....ir dīvaini. Vairums meiteņu to uzskatītu par nepārprotamu signālu, ka jūsu attiecības nav nopietnas, pagaidu variants. Kā jau te raksta- nevajag neko īpašu, kādreiz uzaicināt līdzi. Nekā dīvaina tur nav, ja draudzene ir līdzi tiksi vienam no trim draugiem. Daudzi tā izklaidējas un meitene nevienam netraucē. Drīz Ziemassvētki/Jaungads- uzaicini viņu svinēt kopā ar savu ģimeni.
20.12.2017 11:24 |
 
Reitings 1323
Reģ: 04.03.2012
Skatoties uz lielu daļa šī foruma "daiļavu" "skaisto" valodiņu (ne visas) un runāšanas veidu kā nepabeigušas 6. klasi, vēl vairāk novērtēju savu dāmu.

Redzot kādus izteicienus tu pats izvēlies, nemaz nebrīnos, ka draugu kompānijai vajag kārtīgu cenzūru, lai draudzeni, ja viņa ir daudz maz izglītots cilvēks, vispār varētu ar viņiem iepazīstināt.
.
Godīgi sakot man šādas problēmas nekad nav bijušas, gan ar saviem draugiem iepazīstinu pirmā mēneša laikā, gan tieku iepazīstināta vismaz ar labākajiem draugiem. Līdzi nekur nevelkos un arī man neviens līdzi nevelkas, viss notiek organiski, jo draugi ir cilvēki ar kuriem pavadu lielu daļu brīvā laika un tos no savas dzīves neizslēdzu, jo esmu sākusi ar kādu tikties; ļoti labprāt pavadu laiku ar visiem sev svarīgajiem cilvēkiem vienlaicīgi. Bet nu ne man, ne maniem draugiem cenzūra nav nepieciešama, esam forši un pieklājīgi cilvēki arī savā starpā un par gultas priekiem vien nerunājam. Ja iepazīstināšana ar draugiem ievilktos un, ja nevēlētos pavadīt laiku ar maniem draugiem, tad nākotni šādām attiecībām neredzētu. Un tas nenozīmē, ka visi pasākumi tiek pavadīti kopā, bet gan to, ka tiek atrasts veselīgs balanss.
Iepazīties ar vecākiem gan nesteidzos. Ātrāk tas notiek tad, ja drauga vecāki uzstāj, ka vēlas mani satikt, citādi nekādas steigas. Ar savējiem arī necik ātri neiepazīstinu, jo dzīvoju ārzemēs.
20.12.2017 08:54 |
 
10 gadi
Reitings 1207
Reģ: 29.01.2009
Neiedziļināšos, par un ap tēmu, kas ar vīriem iet dzert un neiet.
Es ar savu vīru ātri sāku dzīvot kopā. Kādu nepilnu mēnesi es ar viņu satikos pa klusos arī reizēm, kad viņš bija ar draugiem kaut kur. Mēs satikāmies pa klusos :D
Ap manu izlaidumu, kad pie mana vīra tika svinēts izlaidums viņa drauga māsai, viņš mani uzaicināja iepazīties ar viņa draugiem. Viņa draugus es jau pēc izskata zināju un biju satikusi citos pasākumos.
Tā kā man vīrs nedzīvoja Rīgā tad loģiski, ka es tajā pasākuma paliku pa nakti. Un nākamajā diena es satiku viņa vecākus. Šodien es tā negribētu. Negribētu tik ātri dzīvot kopā un tik ātri iepazīties ar vecākiem. :-D
Mums tas viss ātri notika un laikam jau bija nopietns nolūks ja atļāvās tā iepazīstināt mani, jo sliktākajā gadījuma es būtu ātri aizmukusi prom. (l)
Ko es ar to gribu teikt? Viss atkarīgs kādi Tev nolūki uz meiteni. Ja Jūs jau ilgi satiekaties tad varbūt vajag iepazīties ar vecākiem. Bet varbūt nevajag steigties un uzspiest saviem vecākiem.
20.12.2017 08:12 |
 
Reitings 5261
Reģ: 27.03.2009
Nu tad sāc beidzot novērtēt savu dāmu ne tikai vāvuljojot sieviešu forumā! Ej iepazīstini ar radiem un draugiem! Kamēr nav aizmukusi :D
20.12.2017 05:20 |
 
Reitings 228
Reģ: 14.12.2017
P.S Skatoties uz lielu daļa šī foruma "daiļavu" "skaisto" valodiņu (ne visas) un runāšanas veidu kā nepabeigušas 6. klasi, vēl vairāk novērtēju savu dāmu. Paldies vismaz par to :-D Neapskaužu vīrus ;-) šādas sievietes ir dzīvs izskaidrojums, kāpēc sievietes dzīvo ilgāk nekā vīrieši. Vīrieši dzīvojot ar tādām vienkārši grib mirt ātrāk :-D
20.12.2017 00:24 |
 
Reitings 228
Reģ: 14.12.2017
Varbūt vēl kaut kad iegriezīšos, varbūt kāda bez žults liešanas uz vīriešiem kaut ko pa tēmu varētu pateikt (kas pa vainu varētu būt par vecāku tēmu), ko esmu prioritizējis un vēlētos atrast tam laiku, jo man tas ir svarīgi virzīt attiecības uz priekšu, jo jūtu šādu pašu vēlmi un cenšanos no otras puses par spīti grūtajam periodam, un esmu pārliecināts, ka neesmu tāds vienīgais, kas ar to cīnās.
No manām pārdomām, iedomājos aiziet ciemos, pajautāt tēvam kas pa lietu. :-/
20.12.2017 00:09 |
 
Reitings 228
Reģ: 14.12.2017
Miss Take, no mana skatupunkta tieši Tev ir "aprobežota domāšana", jo tad, kad Tev pajautāju loģisku jautājumu, Tava vienīgā atbilde ir "aprobežota domāšana" un konstruktīvu atbildi noformulēt neproti.
.
Papildus vēl sāc pļūtīt kaut ko par attiecībām, kas ir saistītas precētiem cilvēkiem un kopdzīvi zem viena jumta, kas pašlaik uz mani pilnībā neattiecas, jo attiecības vēl tik tālu nav attīstījušās, kā arī strādāju divos darbos (tāpat kā mana partnere), vēl studēju maģistru un laiks divatā knapi tiek sagrābstīts priekš draudzenes un draugiem atsevišķi, kur nu vēl "partijiem" un sapazīstināšanām. Man tādām lietām pašlaik nav laika.
.
Pašlaik arī jūtos masīvi iztērējis savu laiku šajā forumā neko citu, kā vien žults lējēju atbildes nesagaidījis (ar 1 vai 2 izņēmumiem, paldies vismaz tiem :-)).
20.12.2017 00:02 |
 
Reitings 1937
Reģ: 18.05.2016
Omg, nopieti, nevari ņemt līdzi meiteni uz draugu tusiņu dēļ cenzūras? :-D smieklīgi. Tad kas par pērtiķiem jūs esat? Esmu bijusi brīva puišu kompānijās un tikai reti lohi ir bijuši, kuriem nepieciešama cenzūra. Pat nesaprotu kā sava meitene var taaaa traucēt atpūsties, ja nevar ņemt un iepazīstināt ar draugiem. Mēs ar vīru tusējamies kopā. Arī citi ved savas dāmas. Ja ir kāds brīvs, lai lakstojas utt ap citām dāmām. Te vairāk izklausas, ka gribi ar puišiem uzvesties kā single :-D Man meitenes vietā gribētos mukt prom, ja mani negrib satikt nedz puiša ģimene nedz draugi un puisim pofig.
19.12.2017 23:58 |
 
Reitings 2478
Reģ: 03.11.2016
Jūs esat kopā jau kādu laiku un ne ģimene ne draugi nav ieinteresēti satikt meiteni? Nopietni? :-D
Nevajag jau obligāti organizēt nez kādas oficiālās iepazīstināšanas vakariņas. Kaut kādi pasākumi ģiemenes, kur aizvest līdzi otru pusīti, tava dzimšanas diena vai kas tāds?
Un pus gada laikā ne reizi nav bijusi izdevība iepazīstināt ne ar vienu no draugiem? Kā tā var būt?
Un par "cenzūru" runājot. Jā, varētu būt, ka situācijās, kurās esmu tuvāko draudzeņu lokā, es nedaudz atšķiros no tā, kāda esmu ar draugu divatā, bet tas nebūt nenozīmē, ka negribētu tagad draugu iepazīstināt ar draudzenēm, vai aiziet satikties ar kādu no viņa draugiem.
Vienreiz ar draudzenēm bijām boulingā, un pievienojās vienas draudzenes pusis, kad viņi kopā bija vien kādu mēnesi. Nu neko, lieliski pavadījām laiku, pie reizes novērtējām viņas draugu. Nekādas "cenzūras".
19.12.2017 23:28 |
 
Reitings 5261
Reģ: 27.03.2009
Aequita, laikam paranoja :D un bailes, ka vinjam tā būs. Kkāds nenormālais, ja pasaki, ka bieži gadās būt puiša draugu kompānijā- tavs vīrietis ir zem tupeles un viens nekur no mājas neiziet :D tāda superaprobežota domāšana.
Ja vins tagad iepazīstinās meiteni ar draugiem- viss, bez vinjas draugu kompānijā tikšanās vairs nekad nebūs :D vinju nekur nelaidīs utt. It kā nevar būt kā normāliem cilvēkiem, gan kopēji tusinji, gan katram savi tusinji, gan tikšanās otrajai pusītei klātesot, gan bez.
19.12.2017 23:22 |
 
Reitings 255
Reģ: 03.01.2017
Izklausās, ka liela daļa šeit lepojās, ka saslēgušas savu vīru tā, ka nevar normāli nevar iedzert aliņu ar čomiem, jo tiek uzskatīts, ka pretējā gadījumā būtu "ko slēpt". Vai tik maza uzticība saviem partneriem?
.

Nez, pēc kā Tu to spried? :D
19.12.2017 23:10 |
 
Reitings 228
Reģ: 14.12.2017
(iepazīstināšana ar savu ģimeni. Ar draugiem, iespējams Jaunajā gadā sapazīstināšu, tur nav problēma.
19.12.2017 23:05 |
 
Reitings 228
Reģ: 14.12.2017
Mis Take, Tev nav jākvalificējās, mēs Tevi pieņemam, vēlu pacietību Tev un Tavam vīram, tās nekad nevar būt pa daudz! :)
.
Man joprojām interesē jautājums, varbūt kāda varētu izpaust savu viedokli, lai es varētu salīdzināt ar savējo, kāds ir aptuvenais laiks, kad tas būtu "pieņemts" (līdz)?
19.12.2017 23:03 |
 
Reitings 5261
Reģ: 27.03.2009
Neviens jau "nevelkas līdzi" es bieži esmu šofere, un braucu pakalj vīram , bieži ejam kopā visur, pēc vinja vēlēšanās. Un bieži draugi ir mūsu mājā. Un garlaicīgi nav, nemaz :) ja mani neinteresē konkrēta tēma, tas nenozīmē, ka visu vakaru tā tiek apspriesta un man jāsēž un jāklausās. Cik aprobežota tev ir domāšana. Jāpieaug beidzot!
Sanāk, ja tu dzīvosi kopā ar savu meiteni, tad, kad pie tevis nāks draugi vinja tiks izdzīta laukā? :D :D :D
Mani ar saviem draugiem iepazīstināja tikko kā sākām tikties, tāpat arī es savu vīrieti iepazīstināju gan ar gimeni, gan draugiem negaidot pāris gadus. Kāpēc jāslēpj attiecības? Īpaši, ja tām ir nākotne...
19.12.2017 22:52 |
 
10 gadi
Reitings 8191
Reģ: 01.11.2009
vienīgais ar kompleksiem, kuram neveicas šeit, esi tu pats.. |-)
19.12.2017 22:37 |
 
Reitings 228
Reģ: 14.12.2017
Redz kā, dāmas, "jampampiņi" ir tie, kuri tērē savu laiku, lai izprastu sievietes perspektīvu un saglābtu labas attiecības. Ja manā vietā būtu puisis ar zemu pašnovērtējumu, tas viņu noteikti celtu spārnos. :-)
.
P.S Pēc rakstības stila varu noteikt kurai no Jums veicās ar vīriešīem un kura ar mazvērtības kompleksiem projicē savu naidu uz vīriešiem un cenšas "izpalīdzēt" cilvēkiem "ceļot spārnos", lai justos labāk par sevi. Tās, kurām daudz maz veicās, līdz šim esmu saskaitījis tikai 2, cik nu šajā forumā esmu pabijis. :-P Vismaz ir arī tādas, tas priecē :-D
19.12.2017 22:30 |
 
Reitings 255
Reģ: 03.01.2017
"Meitēn" :D :D Nu, šaubos, ka Tu varētu mani tā saukt... Puisīt.
Ātri pārskrēju ar acīm Tavam tekstam, īpaši neiedziļinoties. Jā, piekrītu, ka ļoti daudzas tēmas utt varētu būt pat ļoti nepatīkamas otrām pusēm, u.t.t. BET! Es runāju par sevi un savu situāciju, izstāstot, ka var būt arī citādāk. Man nav tādas labākās draudzenes, ar kuru skraidīt pa kafejnīcām, klubiem, klačot pa labi un pa kreisi, u.t.t., jo mani neinteresē tādas draudzības kopumā. Tieši tas pats ir arī manam draugam. Mēs esam labākie draugi, un tās visas kaut kādas nepatīkamās tēmas (sex pieredze, bijušie, u.t.t.) ir sen jau izrunātas un aizmirstas, un vairāk nav iemesla par to runāt. Turklāt mēs esam tādi, kuri ar tādām detaļām nedalās ar kaut kādiem paziņām, u.t.t., kas varētu radīt kaut kādu cenzūru... Punkts. Visi nav vienādi. Punkts. Pieaudz, joptvai. Punkts. :D
19.12.2017 22:15 |
 
Reitings 648
Reģ: 18.01.2010
Situācija izskatās nenopietna, gan jau meitenei apniks un sāks justies nesvarīga. Pametīs :-D
Bet nopietni, cik jums gadu?
19.12.2017 22:14 |
 
10 gadi
Reitings 8191
Reģ: 01.11.2009
tiešām jampampiņš...
19.12.2017 22:12 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits
vairāk  >

Lietotāji online (2)