Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Šausmas! Hemoroīdi..

 
Reitings 107
Reģ: 21.05.2016
Man radusies ļoti delikāta problēma. Pirms gada es dibenā (tur kur caurums) pamanīju izaugumu. Netīšām uzgāju. Mazāku par zirni. Nelikos ne zinis, domāju, ka pats pārgāja, dzīvot galīgi netraucēja un nelika par sevi vispār manīt.
Vakardien palīdzēju stumdīt mēbeles, palīdzēt ledusskapi nest pa kāpnēm. Aizgāju mājās un nedaudz sasāpējās vēders un pārgāja. Pavisam vēlā vakarā sajutu dīvainu kņudoņu ap dibena rajonu. Ņēmu spoguli un gāju uz tualeti skatīties vai nav piemetušies spalīši. Tā bija pirmā doma. Un paskatījos, ieraudzīju atkal šo izaugumu. Tādu pašu kā pirms gada. Ne lielāku, ne mazāku, bet tieši tādu pašu.
Pamēģināju atrast internetā, uzdūros visādām šausmīgām lietām, kā tāds izaugums var liecināt par hemoroīdiem, vispār var iznākt tā, ka plīst tainsā zarna, var liecināt arī par STS kondilomām un pat par zarnu vēzi. :-O
Esmu nereāli sastresojusies, ka netieku pie sava ģimenes ārsta līdz otrdienai. :-/ vai tiešām tas ir kaut kas tik nopietns? Vai nevar būt vienkārši random kārpa vai kas tamlīdzīgs, kas nav bīstams? Jo tas nekur nav progresējies, uzmetās un gadu stāv uz vietas. Neaug, nekādu citu problēmu vispār nav. Liek domāt, ka man tiešām ir hemoroīds. :-/
17.12.2017 14:08 |
 
Reitings 15
Reģ: 02.07.2016
Sveika!
Diemžēl pat profesionālākais ārsts nevarēs noteikt diagnozi pēc tik abstrakta apraksta. Ārstam jāredz, jāveic attiecīgās pārbaudes, ja nepieciešams, lai tiktu skaidrībā par Tava “zirņa” izcelsmi.
Nomierinies un ej pie ārsta.
17.12.2017 14:20 |
 
Reitings 1877
Reģ: 21.05.2011
Ja ir problēmas ar kāju vēnām, tad ļoti ticami arī, ka ar hemoroīdiem. Nav nekas traks, ja nav asiņošanas. Nomierinies un pieraksties pie ģimenes ārsta.
17.12.2017 14:40 |
 
Reitings 3278
Reģ: 18.02.2009
Es teiktu, nevis ar kāju vēnām, bet ar biežu cietu vēderu. Tas ir tas,kas rada aizsprostojumus taisnajā zarnā ar asinsvadiem.
Man bija tāda pati situācija. Ne sāpēja, nekas! 2-3gadus tā. Es gan,kad tikko parādījās tāds, fiksi devos pie dr. Man konstatēja,ka jā, hemoroīds.
Bet tagad,kad esmu grūtniece, vāāāāāks!!!!! Tik nežēlīgi! Un sāp! Tjipa pēc dzemdībām pazudīšot, bet nu tas ir tik nepatīkami,ka neko lāgā nevar izdarīt. Tikai operācija varot tos likvidēt, tā man tika atbildēts...
17.12.2017 15:35 |
 
Reitings 605
Reģ: 09.04.2009
Man pēc dzemdībam bija. Diezgan traki, bet ļoti labi palidzēja smērites un svecītes, tiešām viss pārgāja un nekā nav. Tas ir no stipras spiešasnas, vai dzemdejot vai kad vēders ciets, un ja vienreiz ir bijis tad no lielas pieoules vai mazkustības var paradities. Smēres un svecīšu nosaukums bija procto glyvenol vai kkas tamlidzīgs, tiešam iesaku, pirmas tam mēģinaju kkadas ar M burtu, bet tas nepalīdzēja.
17.12.2017 17:12 |
 
Reitings 1817
Reģ: 26.04.2014
Nav nekas traks, ja nav asiņošanas.

Tieši tā, ļoti maza iespējamība par zarnu vēzi u.c. scenārijiem. Nav nekas steidzams, tā ka mierīgi gaidi otrdienu.
17.12.2017 17:44 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits