Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Vienkārši pameta...

 
Reitings 202
Reģ: 12.06.2012
Nu jau piecas dienas dzīvoju ar milzīgu sāpi.
Draugs ar kuru kopā biju jau vairāk par gadu un 3 mēnešiem, no kuriem kopā dzīvojām pus gadu, pateica, ka vēlas šķirties.
Viss sākās ar to, ka iepriekš (vasarā) biju teikusi viņam, ka nedaudz pietrūkst mīļuma un uzmanības, uz ko viņš atbildēja saprotoši un teica, ka pie tā piedomās. Sestdien no rīta man atkal bija sakāpis un uznāca bimba par to. Viņš teica, ka padomās pa dienu par to (jo man bija paredzēti citi plāni). Atgriezos, kad viņš jau gulēja. No rīta piecēlās, trinās. Prasu - ko izdomāji? Un viņš saka, ka grib šķirties, jo man esot taisnība, ka viņš ir vēss pret mani, bet viņš to ir mēģinājis mainīt un tas viņam vairs nenāk no sirds. Vienvārdsakot nemīl vairs. Es protams sabruku... viņš teica, ka es esot viņam mīļš cilvēks, bet jūtas vairs nav tās pašas. Arī viņam tecēja asaras, bet nevarēja būt ne runas par lietu sakārtošanu. Šis lēmums šķirties principā nozīmēja, ka man jāizvācās, jo dzīvoju pie viņa. Tikko bijām gandrīz pabeiguši remontu, pagājušajā piektdienā jauno guļamistabu iekārtojām. Es dzīvoju ar domu, ka viņš ir tas īstais, ka man ar viņu būs bērni. Nesaprotu, kāpēc tik ilgi vilkt garumā, dot veltas cerības. Pirmdien un otrdien izvācu mantas, ar viņu tikai sasveicinājos, viņš vairs nemēģināja neko runāt. Šobrīd pati ar viņu nerunāju, jo man sāp. Bet es gribu viņu atpakaļ, pietrūkst. Vakar man bija paredzēta operācija, kad atveda uz palātu, cerēju, ka būs kāda ziņa no viņa, bet nekā.
Vēl nesen teica, ka mīl. bet tagad...
nezinu, ko gribu dzirdēt, bet ja nav nekā jēdzīga, ko teikt, tad nerakstiet.
15.12.2017 21:34 |
 
Reitings 438
Reģ: 04.05.2013
aizmirsti, nevajag tev viņu. tu viņam neko nenozīmē, nemīl viņš tevi. viss.
zinu, ka grūti, pati nesen tam visam gāju cauri. bet pāries, aizmirsīsies un būs labi
15.12.2017 21:41 |
 
Reitings 90
Reģ: 13.12.2017
Jā, laiks dziedē visu. Labi, ka tikai 1 gads, iedomājies, ja viņš vēl būtu mēģinājis mainīties kādus 3 gadus...
Un galvenais noraut kontaktu. Nekādas vēlo stundu sms, zvani u.tml.
15.12.2017 21:50 |
 
Reitings 1817
Reģ: 26.04.2014
Bet es gribu viņu atpakaļ, pietrūkst. Vakar man bija paredzēta operācija, kad atveda uz palātu, cerēju, ka būs kāda ziņa no viņa, bet nekā.

Šādas sajūtas ir dabiskas, bet atpakaļ neprasies, tev ir viņš jārespektē, nevis jāuzspiež sava griba. Kad es beidzu attiecības, man ļoti riebj, ja lūdzas, lai es pārdomāju utt. Pāri jāveido abiem, nevis tāpēc, ka tikai vienam ir jūtas, otram tad jācieš dzīvojot ar nemīlamu cilvēku. Viņam bija liels diskomforts ar tevi dzīvojot, saproti, ka tev ir jātiek tam pāri.
15.12.2017 21:58 |
 
Reitings 134
Reģ: 05.12.2017
Bet es gribu viņu atpakaļ, pietrūkst.

Nu, dieva dēļ, nepazemo sevi! Par kādu atpakaļ dabūšanu var būt runa, ja cilvēks tiešā tekstā pateicis, ka Tevi vairs nemīl un ir lūdzis izvākties? Ar varu mīļš nekļūsi. Saprotu, ka pēc šķiršanās liekas, ka visai dzīve beigas, bet paturi prātā, ka nekad, neskatoties uz to, ka jūtas grauž un sāpes nedod mieru, nedrīkst pazemot sevi, skrienot pakaļ cilvēkam, kurš neatbild ar tādām pašām jūtām! Nekad!
15.12.2017 22:03 |
 
Reitings 134
Reģ: 05.12.2017
Althea, +++
15.12.2017 22:03 |
 
Reitings 202
Reģ: 12.06.2012
Bet tur jau tā lieta, ka nesaprotu, kā tad viņš varēja kopā kaldināt plānus, ja viņam bija diskomforts ar mani dzīvot?
Jā, es ar viņu esmu nogriezusi kontaktu, bet ceru, ka viņš pārdomās, kad sapratīs, kad neesmu blakus.
15.12.2017 22:05 |
 
Reitings 438
Reģ: 04.05.2013
"You cannot convince people to love you. This is an absolute rule. No one will ever give you love because you want him or her to give it. Real love moves freely in both directions. Don’t waste your time on anything else." :)
15.12.2017 22:05 |
 
Reitings 3388
Reģ: 27.11.2012
Kaut kādu saprast ir labāk agrāk nekā vēlāk. Pusis Tev atklāti visu pateica. Novēlu Tev izturību un ātrāku sirds sadzīšanu.
15.12.2017 22:08 |
 
Reitings 3934
Reģ: 01.04.2011
Tu vari viņu atgūt tikai vienā veidā- izvācies, cik ātri vari un nekontaktējies vairs ar viņu. Atbildi tikai tad, ja ko jautā. Izbaudi brīvas meitenes statusu- ej ar draudzenēm, flirtē ar vīriešiem. Viss, kas notiek, notiek uz labu. Vai nu atradīsi labāku draugu vai arī tavs nu jau ex sapratīs, kādu kļūdu pieļāvis un jūsu attiecības sasniegs pavisam citu līmeni.
15.12.2017 22:12 |
 
Reitings 1817
Reģ: 26.04.2014
Un galvu augšā, viņš atbrīvoja tev vietu kādam, kurš būs kā traks tevis dēļ :)
15.12.2017 22:17 |
 
Reitings 202
Reģ: 12.06.2012
Grūti jau vispār šobrīd iedomāties kādu citu viņa vietā, bet saprotu jau, ka jāsamierinās tā vai šā...
15.12.2017 22:43 |
 
Reitings 429
Reģ: 03.01.2017
Ar laiku visas brūces sadzīst! Tik neskrien un nelūdzies viņam,jo ja nav mīlestiba un jūtas tad vairs nekādi to neglābsi! Tapec turies un velti laiku sev un kadu dienu atnāks tavs sapņu princis kurš mīles tevi mūžīgi!!
15.12.2017 22:46 |
 
Reitings 10987
Reģ: 12.07.2010
Viegli jau teikt aizmirst. Realitaatee taa nenotiek! Kaa jau meitenes mineeja viss ar laiku!
15.12.2017 22:53 |
 
Reitings 1817
Reģ: 26.04.2014
Bet tur jau tā lieta, ka nesaprotu, kā tad viņš varēja kopā kaldināt plānus, ja viņam bija diskomforts ar mani dzīvot?

Gan jau tas notika pamazām, bet viņš domāja, ka tas posms varbūt pāries, tādēļ jūtu samazināšanos centās ignorēt tik ilgi, kamēr saprata, ka tomēr tiešām nē. Vismaz tā tas parasti jūtu izbeigšanās gadījumos notiek, nevis ļoti mīl un tad nākošajā dienā vairs nē un uzreiz liek izvākties.
15.12.2017 23:16 |
 
Reitings 1817
Reģ: 26.04.2014
Vēl nesen teica, ka mīl. bet tagad...

Ja šo teica vēl nedēļu atpakaļ, tad gan nav smuki, bet pašas sievietes ir ieprogrammējušas vīriešiem teikt to, ko viņas grib dzirdēt.
15.12.2017 23:22 |
 
Reitings 1494
Reģ: 21.03.2009
Vakar man bija paredzēta operācija, kad atveda uz palātu, cerēju, ka būs kāda ziņa no viņa, bet nekā.

Neviena šo nav pieminējusi, bet man šis būtu spēcīgs signāls, ka mani nemīl, esmu vienaldzīga. Ja godīgi, mani tas pat drusku aizvainotu un sadusmotu, jo vismaz pieklājības pēc, aiz cieņas pēc visa, kas bijis, varēja pajautāt, vai viss Ok. Ja to neizdarīja, tātad Tu esi vienlīdz vērtīga viņam ar bomzi, kas guļ uz soliņa. Vēl fakts, ka izmeta no mājas tieši pirms operācijas...
Ja Tevi tas neaizvaino, drusku nesadusmo, tad nav saprotams, vai mīli Tu viņu, vai savu ilūziju par viņu...
15.12.2017 23:38 |
 
Reitings 228
Reģ: 14.12.2017
Tu izklausies "needy" un "clingy". puisis vēlās uzelpot. Sevišķi, ka dzīvošana kopā ir grūts pārbaudījums un redzat viens otru visu laiku. Šeit ir pārāk maz detaļas par to, kas ir pie vainas, bet manuprāt, tās ir augstāk minētās lietas.
Ir viens risinājums kas strādā gan kā vari dabūt viņu atpakaļ, gan kā veiksmīgi viņu aizmirst - pārtrauc kontaktus pavisam, pat ne dzimšanas dienas sveicieni - neko. Ja sāks kontaktēties (visticamāk sāks) uzklausi, bet izdomā labi, vai vēlies atpakaļ.
.
Neiesaku meklēt aizvietotājus tik ātri, tam ir savs laiks. Apmeklē treniņus. Sāc kaut ko jaunu, kādu hobiju, fiziskās aktivitātes. Sāksi justies labāk un tad naturāli piesaistīsi pareizos cilvēkus. :-)
15.12.2017 23:50 |
 
Reitings 5261
Reģ: 27.03.2009
Tas ir tikai gads un 3 mēneši, tas nav TIK ilgi, labi, ka ne pēc 10 gadiem ;)
Laiks dziedē, tikai nepazemojies. Varbūt puisis nespēj izturēt histērijas par to, ka trūkst uzmanība, un saprot, ka turpmak būs vēl vairāk, un tāpēc, kamēr vēl nav gimene un bērni un 10 gadi kopā, ir vieglāk aizet. Un nocirst visus kontaktus, lai nesanāk atkal sakt veco dziesmu
16.12.2017 05:30 |
 
Reitings 231
Reģ: 29.01.2009
Numm. Es te negribu satracināt visas, bet es nekad nebūšu tā, kas teiks: “nepazemo sevi”, “aizmirsti viņu”, utml. MANUPRĀT, mīlestība uznāk un pāriet, tas IR ķīmisks vai neķīmisks peocess, taču bez lielā uzpūstā burbuļa MĪLESTĪBA vēl seko citas lietas - cieņa, pazemība, uzticība, lojalitāte, kas seko tai.
Vienīgā lieta, ko tu varētu nožēlot, manuprāt, būtu tas, kas visu, ko saki šeit, nepateiktu viņam. Es vienmēr iesaku pacīnīties. Ja katrs pāris, kas vairs “nemīl viens otru” nolemtu šķirties, droši vien kopā nepaliktu neviens. Es tā arī pajautātu, vai tiešām MĪLESTĪBA ir tas, kas izšķir visu viņam attiecībās. Nāks nākamā, atkal pamīlēs un atkal pāries.
16.12.2017 08:14 |
 
Reitings 1912
Reģ: 13.05.2016
Man gan tieši liekas ka "es tevi nemīlu vairs" ir tiešām viens no galvenajiem iemesliem kāpēc cīnīties par attiecībām nevajadzētu, daudzas citas lietas var labot un mainīt. Bet ja tevi nemīl...tad kāda jēga? Tieši tad, ja viņam tā mīlestība atkal uznāks, viņš viņu uzmeklēs, mēģinās kontaktēties, ja nē, tad kam tērēt savu laiku cīnoties par cilveku kurš tevi nemīl, līdz ar to...jūtu īsti nekādu. Ar varu mīļš nekļūsi.
Mums ar draugu arī ir bijis visādi, kad liekas jāšķiras utt. Arī viņš ir gribējis šķirties un tad es nolēmu ka cīnīšos par viņu, jo viņš nav no tādiem kas to darīs, bet es zināju ka viņš mani mīl un to arī nekad nav noliedzis, un dēļ tās mīlestības jau arī ir vērts cīnīties, daudz citu problēmu var atrisināt ja abi to vēlas. Ja viņš būtu pateicis ka jūtu nav un nemīl tad gan būtu palaidusi prom.
16.12.2017 09:37 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits