Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Fizioterapija kakla spondilozei

 
Reitings 63
Reģ: 16.02.2014
Sveikas,
Varbūt kāda var ieteikt kādu labu fizioterapeitu, kas specializējas tieši kakla spondilozē?
Esmu izmēģinājusi vairākus fizioterapeitus, bet neviens īsti nav ķēries klāt kakla daļai, tikai mugurai, kājām utt. un līdz ar to nav nekādu uzlabojumu :/
09.12.2017 20:20 |
 
Reitings 83
Reģ: 15.11.2014
Es braucu uz Baltezera rehabilitācijas centru pie fizioterapeita. Tev jau konkrēti jāpasaka, kas par vainu un tad neviens gar kājām negrābstīsies! Parastās masāžas šajā gadījumā neder. No vingrošanām kalanētika labi palīdz. Pie neirologa, osteopāta ir būts? Analīzes taisītas? svarīgi, lai D vitamīns būtu norma. Vārdu sakot, vispirms labs ārsts un tikai tad fizioterapeits!
14.12.2017 10:27 |
 
10 gadi
Reitings 96
Reģ: 28.05.2010
Es varu ieteikt Rīgā, Medeors plus saucas, Raiņa bulvārī. Visas meitenes kolosālas un zin ko dara.Man arī sēdošs darbs, veidojas osteoporoze, lieliski izmasē, sateipo ja vajag, iesaka vingrojumumus. Jā un kā jau te minēja, kalcijs un D vitamīns jālieto, jo no D vitamīna trūkuma arī situācija ļoti pasliktinas. Parasti nopērku Nateo forte, pietiek pāris mēnešiem.
16.12.2017 16:10 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits