Iemesli un pārējais

 
Reitings 689
Reģ: 05.08.2017
Lasīju diskusiju par suņiem, ievēroju viedokļus, ka bērnu negrib gan sieviete, gan vīrietis un/tāpēc suns ir gluži kā bērna vietā utml.
Nekā personīga, tikai aizdomājos, kāpēc cilvēkiem emocionālais pēcnācēju gatavības pulkstenis tikšķ dažādi?
Un kādu iemeslu dēļ dažas sievietes negrib (nevis nevar) dzemdēt bērnu? Neticas, ka iemesls skan: tā tas ir un viss (t)
27.11.2017 01:28 |
 
Reitings 3521
Reģ: 25.06.2017
Bērni ļoti labi visu redz, saprot un zina - no bērniem neko neviens vēl nav noslēpis.

Man interesētu detalizēts pētījums par to, ko redz, saprot - protams, izanalizējot aptuveni 1000 situācijas (tas gan tā iesākumam), lai tāds kaut cik vērā ņemams tas pētījums būtu. Nu arī pa vecuma grupām, tad vēl arī pievienot visus citus aspektus, kas to visu ietekmē. Tas nolikt pretī šķirto ģimeņu analīzi, arī apskatot tās pašas lietas. Nebūs tā, ka vienā gadījumā viss melns, otrā balts, vai ka ''kārtīgas sievas'' gadījumā viss ir briesmīgi, bet ja izšķirtos, tad nu būtu svētlaime un miers. Tātad - kārtējie apgalvojumi, kuri krīt cauri jebkuram sietam.
29.11.2017 00:08 |
 
Reitings 4218
Reģ: 29.01.2009
macaw
Tādā gadījumā palasi psihologu rakstus par to, kā problēmas vecāku starpā (krāpšana, vardarbība utt.) noved viņu bērnus pie psihosomatiskām saslimšanām.
.
Tev gan ir nežēlīgi cietsirdīga attieksme pret bērniem, ja Tev šķiet, ka viņi ir no akmens - bez sirds un dvēseles, bez bēdām un priekiem.
29.11.2017 00:15 |
 
Reitings 689
Reģ: 05.08.2017
Nerātnā
Nu tajā mana attālā radinieka gadījumā, par ko sīkāk negribu stāstīt, bērni noteikti nejūt, ka vecākiem nav baigākā love. Jo tiek aprūpēti, mīlēti, nodrošināti un arī vecāki viens pret otru izturas ar cieņu, nav nekādu skandālu, emocionālas rīvēšanās vai vienaldzība. Par krāpšanu neizteikšos, jo nezinu. Vienkārši jauka ģimene, bet tā uguntiņa gan abu starpā nav un nekad nav bijusi (zinu, nevis pieļauju). Šie bērni jau nav dzīvojuši vairākās ģimenēs, lai tagad baigi sāktu domāt un analizēt. Bērni drīzāk redz un atceras skandālus un greizsirdības scēnas, vecāku atkarību problēmas un visu no tā izrietošo, kas nereti piemeklē (un secīgi -sagrauj) ļoti emocionālu un patiesi iemīlējušos pāru savienību, laulību.
29.11.2017 00:34 |
 
Reitings 3521
Reģ: 25.06.2017
nerātnā, runa ir par pilnīgi dažādām lietām, tuvāk tam, ko londa minēja. Protams, ja notiek, piemēram, sišana, tad tas var ietekmēt. Un tavi secinājumi par manu uztveri ir vienkārši briesmīgi, šoreiz pat nav vairs smieklīgi, savu viszinošo dabu varētu piebremzēt vai vienkārši uzjautāt, ja neiebrauci, ne mētāties ar spriedumiem.
29.11.2017 00:45 |
 
Reitings 4218
Reģ: 29.01.2009
Londa9
Un kas Tev liek domāt, ka Tavu attālo radinieku klusā, mierīgā un rāmā ģimenes dzīve nav piepildīta ar dziļu un rāmu mīlestību? Varbūt ir tieši otrādi un viņi, ātri, viegli, varbūt pat galīgi nemanāmi pārdzīvojuši emocionālās vētras un nesaskaņas, tagad klusi, mierīgi, dziļi, izjusti un apkārtējo acīm neredzami mīl?
.
macaw
Un ko Tu darīsi ar manis atmestajiem psiholoģijas pētījumiem ar vismaz 1000 respondentiem un šķirto ģimeņu analīzi attiecīgajām bērnu vecuma grupām?
29.11.2017 00:59 |
 
10 gadi
Reitings 1207
Reģ: 29.01.2009
Vēlos bērnus, bet neesmu gatava. Atbaida drīzāk pustrakas mātes kuras pārmet, kad Tev būs bērni tad Tu redzēsi? Tad es par Tevi pasmiešos :D
Šobrīd klausos un saprotu, ka bērni ir tikai mokas ne piepildījums...
Jo es nekad nešausminātos par to, ka man tas bērnam šis bērnam noticies vai jādara. Jo ja es radu bērnu tad es gatavojos tam, ka būs visādi posmi jāpiedzīvo. :)
Un jā man ir labs piemērs kā nevajag audzināt bērnu. Kā bērns tiek nostatīts kā upuris tam, ka neko nevajag darīt un sasniegt, jo iemesli ir tas, ka redz man ir bērns es neko nevaru sasniegt.
Man ir tā, ka man ir vienalga vai cilvēki grib vai negrib. Pasaule jau tā ir pārpilna.
29.11.2017 08:07 |
 
Reitings 429
Reģ: 03.01.2017
Mani vecāki paņēma suni , jo visi bērni jau ir lieli un viņi šaja vecumā vairs nedzemdēs.
Suns ir ģimenes loceklis
29.11.2017 08:54 |
 
Reitings 1469
Reģ: 01.02.2014
Dionysus atkal ievilcies ar savu dziesmu graamatu sveshaa bazniica. Kad runaa kaa no Biibeles, neaizmirsti panjemt kaadu reiziiti savus siikos uz svingeru saietu, kurus, kaa izraadaas, ar sieveli esat apmekleejushi. Vai pastaasti vinjiem, kaa maamukji Shopeena muuzikas pavadiibaa sveshs onkulis draaza vai kaa teetuks, lasot Kantu, svechu gaismaa, njeema priekshaa sveshu tanti. Ha, ha, ha. Kaa shis tipazhs ir apnicis. Iipashi kad saak teelot zinoshu anotomijaa un fiziologjijaa, pashpasludinaatais ginekologs un attieciibu eksperts. Savu psihi labaak buutu savedis kaartiibaa. Psihiski stabili cilveeki jaunus iespaidus nemeklee grupveida draazienos (ak, jaa, tur tak Shopeens, Kants un sveces, ak, es rupekle)
Apmeeram kaa zirgs, kuram klapes uzmauktas, apkaart neko neredz, tik mauj savaa virzienaa. Kaada velna peec tiem, kas to neveelas, buutu sevi jaapgruutina ar visu to, ko uzskaitiija dazhas komenteetaajas. Viens punktu gan vinjas piemirsa, siikie muusdienaas ir hobijs un nekas vairaak, ja patiik, tad var izgruuzt naudu un ziedot savu laiku un veseliibu, tieshi taapat, kaa to cilveeki dara ar dazhaadiem hobijiem - suns, futbols, kalnos kaapshana, da jebkas. Ak, jaa, sugas pavairoshana. Un taam, kuras neveelas pavairot sugu vai ziedot savu naudu, laiku un veseliibu deelj kaut kaa (shajaa gadiijumaa - siikais), nu buutu jaajuutas nenormaalaam un vainiigaam kaut kaa prieksha, jo redziet ir, JAAGRIB, jaagrib visas neertiibas, veseliibas probleemas un izdevumi, ha , ha, ha.JAAGRIB, jo pashtaisnie, kuri neredz taalaak par savu degungalu un kuriem lielaakasi dziives piepildiijums ir vairoties, taa pasludinaajushi :-D
Taa ir katra pasha izveele un briivaa griba - vairoties vai nevairoties. Tad nu ieteikums vairoties gribeetaajiem/aam - nebaazties ar savu vienvirziena viedokli, kur to neprasa.
29.11.2017 17:59 |
 
Reitings 3521
Reģ: 25.06.2017
Ak vai, DieKleineHexe šoreiz pilnīgā sviestā iebraukusi. Būtu atradusi vēl personu personas, kam piesieties kā Dionysus par to pašu tikpat ''pēc pašas domām uzspīlēti jautrā'' veidā un arī iemācījusies izlasīt, ko cilvēki raksta, ne izgudrojusi tādus murgus, kuri it kā tiek pausti. Īstie murgi diemžēl atrodas gluži kur citur, bet tas jau ir pret tavu ''ierados un nodirsu tautu'' stilu.
29.11.2017 18:23 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Tagad zinu! DieKleineHexe ir vienas "sirsnigas vienmer"' lietitajs alter ego, tas launa puse,slepena launaaa:-D:-D:-D:-D:-D jo ni ista profila tacyu vienmre esi jauki pieklajiga rakstui smuki un pareizi vienmer tada zolidaaa, bet ak vai ta seksa traka tema pat te caurstravo, tevi ta loti interesee.
29.11.2017 18:30 |
 
Reitings 96
Reģ: 14.11.2017
Neuzskatu par normu bazties virsu ar jautajumiem par to kad bus berni, vai kapec vinu nav. Nedomaju, ka ari ar jaizrada riebumu pret berniem, sakot cik vini ir briesmigi. Esmu ari saskarusies Rietumeiropa ar sievietem, kuras vnk nevelas bernus, bet tas nenozime, ka vinas ar riebuma izsaka par to cik labi, ka vinam bernu nav, un to cik tie ir briesmigi, ka ari neuzskata sevi par egoistiem. Parasti vnk negrib, un neiedzilinas detalas, uzskata, ka dzivesveids ir savadaks, lidz ar to nevelas bernus.
29.11.2017 19:55 |
 
Reitings 3551
Reģ: 23.11.2012
DieKleineHexe
kas par emocijām, kāds naids nāk ārā.
Ja viņai iedotu rokās granātu, laikam kādu uzspridzinātu.
30.11.2017 08:45 |
 
Reitings 1335
Reģ: 24.04.2017
Vienā no pirmajām lapām jau komentēju, ka man nepatīk doma par krūtsbarošanu un zīdaiņi. Vēl man nepatīk doma par to, ka nevar izgulēties, nevar nekur ārpus režīma aiziet vai darīt, ka dzīve tiešām beigusies un tās sievietes, kas saka - dzīve tikai sākas, manuprāt, sevi tikai mierina. Nepatīk kliegšana, raudāšana, citas tml skaņas. Nepatīk, ka bērns tik ļoti atkarīgs no mātes. Nepatīk nekārtība, kas paliek aiz bērna. Protams, ka nepatīk domas par dzemdībām, man vispār slimnīcas nepatīk. Un tā varētu turpināt. Tā domāju gan 18 gados, gan arī tagad..
30.11.2017 09:58 |
 
Reitings 1912
Reģ: 13.05.2016
Bet vispār man liekas forši ja bērns ir piedzimis jaunībā. Vismaz cik es esmu redzējusi tādas sievietes, ap 30 gadiem var turpināt baudīt dzīvi un nekas nav galā kā daudzas uzskata. Manai radiniecei nav pat 30 vēl bet bērns iet skolā, ir patstāvīgs, ir pašam savas nodarbes utt. Līdz ar to pašai ir gana daudz laika sev un savām izklaidēm hobijiem utt.
30.11.2017 10:34 |
 
Reitings 3551
Reģ: 23.11.2012
Bet vispār man liekas forši ja bērns ir piedzimis jaunībā. Vismaz cik es esmu redzējusi tādas sievietes, ap 30 gadiem var turpināt baudīt dzīvi un nekas nav galā kā daudzas uzskata. Manai radiniecei nav pat 30 vēl bet bērns iet skolā, ir patstāvīgs, ir pašam savas nodarbes utt. Līdz ar to pašai ir gana daudz laika sev un savām izklaidēm hobijiem utt.

Jaunam cilvēkam arī vieglāk izturēt visas negulēšanas, skriešanas pa ārstiem, bērnudārziem, nodarbībām un skolai.
Un jauniem cilvēkiem veselība ir stiprāka, jo ar gadiem neviens veselāks nepaliek.
Ar katru gadu kad bērni kļūst patstāvīgāki, var arī vairāk veltīt laika pašiem un baudīt dzīvi.
Kad bērni ir pusaudžu gados, tad vieglāk ir saprastsies un vienoties, ja gadu starpība ir mazāka.
30.11.2017 10:44 |
 
Reitings 1335
Reģ: 24.04.2017
Manā skatījumā būt jaunai mammai ir traki, jo tas laiks būtu jāvelta savai pašizaugsmei, atpūtai un izklaidei, nevis pamperiem. Kā bērns var uzaudzināt bērnu? Par kādu naudu? Par kādu audzināšanu, morāles, vērtību, zināšanu ielikšanu bērnā var būt runa? Naudas aspektā, protams, var palīdzēt bagāts vīrietis.. Būt nepilngadīgai mātei vispār ir, atvainojos, piii. Man galīgi nešķiet, ka 30 gados var baigi baudīt jaunību (lai ko tas katram nozīmētu, vai tusiņš klubā vai ceļojums uz ASV, vai visu dienu gulēšana gultā), ja, pirmkārt, objektīvi tu esi jauns, bet tev nav vairs 18, kad vējš galvā un visas durvis vaļā (ja runā par piedzīvojumiem, ceļojumiem, klubiem utt), otrkārt, tev tāpat uz pleciem ir bērns, par kuru nevari aizmirst, darbs, vīrs, suns utt., kas traucē, piemēram, gulēt gultā un nedarīt neko/visu dienu lasīt grāmatas utt. Vakar kā reiz gāja īsfilma par populāru meiteni, kurai 23, viņas meitai 7. Lai arī meitene ir pazīstama, tomēr pēc filmas, pēc tā, ko un kādiem vārdiem stāstīja man radās iespaids, ka bērns. Un tas drīzāk šķita skumji, ka blakus 23 gadīgam bērnam 7 gadīgs bērns.
30.11.2017 10:49 |
 
Reitings 1335
Reģ: 24.04.2017
"Kad bērni ir pusaudžu gados, tad vieglāk ir saprastsies un vienoties, ja gadu starpība ir mazāka."
Pēc pieredzes, tas, vai viegli saprasties ar vecākiem, nav no viņu vecuma atkarīgs, tāpat kopīgās aktivitātes utt, ko parasti min, ka "vecajiem" grūtāk izdarīt.
30.11.2017 10:51 |
 
Reitings 1912
Reģ: 13.05.2016
Ja tu uzskati ka 30 gados jau dzive beigusies arī bez bērniem :D tad kaut ko komentēt te vairs nav jēga. Izrādās nevar ceļot, aiziet uz klubu un piedzīvojumi ar vairs nekad nebūs :D
30.11.2017 10:53 |
 
Reitings 1335
Reģ: 24.04.2017
No tā, cik attīstīti, pieauguši, zinoši vecāki ir, atkarīgs, kāda būs audzināšana, kāds būs bērns. Iedomājoties mūsdienu jauniešus ap man tiešām šķiet, ka viņi saviem bērniem nevar ielikt labus pamatus.
30.11.2017 10:55 |
 
Reitings 1335
Reģ: 24.04.2017
Es neuzskatu, ka 30 gados dzīve beidzās, bet katrā dzīves posmā mums ir cita attīstības pakāpe. 30 gados ir daudz vairāk pienākumu un nobriedušāks prāts nekā 18 gados. Kas nozīmē gan to, ka izklaidēties labāk 18 gados, gan to, ka bērnam būs labāk augt pie 30 gadīga vecāka.
30.11.2017 10:57 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits