Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Profesionālā dzīve, darba maiņa

 
Reitings 179
Reģ: 28.10.2017
Esmu izvēlējusies profesiju, kur pēc vairākiem gadiem mēģinot tajā attīstīties aizvien vairāk pārliecinos, ka tā man nepadodas. Mana vājā vieta ir darbs ar lielu dokumentu apjomu. Profesija nav saistīta tikai ar to, bet darbs ar papīriem ir ļoti daudz. Lai kā esmu centusies iepriekš, gadās pieļaut nezināšanas/neuzmanības kļūdas. Vienmēr apņemos, ka būšu uzmanīgāka, precīzāka utt., bet...agrāk vai vēlāk - kļūdos un viss. Tāda sajūta, ka sitos cauri "aizslēgtām durvīm", negribas sev atzīt, ka ir vajadzīgas pārmaiņas un jāmaina profesija nevis jāturpina cerēt, ka mainīšos, saņemšos.
Ko no jums? Kādu pieredzes stāstu, veiksmes stāstu vai kāda uzdrošinājusies mainīt savu dzīvi? Vai arī ir izvēlēta profesija kur skaidrs, ka tā nav jums piemērota?
Man 26, ilgāk par gadu nesanāk savā profesijā kādā darbā noturēties un tieši dēļ tā, ka lieli dokumentu apjomi nav priekš manis.
25.11.2017 00:38 |
 
Reitings 179
Reģ: 28.10.2017
varbūt kāda privāti vēlēsies uzrakstīt? :) priecātos gan šeit ko palasīt, gan PM
25.11.2017 00:42 |
 
Reitings 790
Reģ: 05.01.2016
Tās kļūdas kaut ko ļoti ietekmē!? Man ir kolēģi kuru dokumentus es pārlasu, izlaboju kļūdas. Un tā vienreiz,otreiz un kļūdu ir mazāk. Varbūt tā vajag, iedot kādam!? Pa kādai kļūdai noteikti ir visiem, tādēļ neuzskatu to par ko ārkārtēju.
Ja esi no tiem, kuri kļūdas un vari skaidrot,rādīt,mācīt, bet tāpat ir tupas kļūdas (esmu ar tādiem saskārusies), tad ej prom.
25.11.2017 09:01 |
 
Reitings 179
Reģ: 28.10.2017
neteiktu, ka sevišķi ko ietekmē. Nesapratu tavu padomu - iedot kādam pārlasīt pirms nodošanas tu man iesaki? ir divi cilvēki uzņēmumā kuri kaut ko no tā sapratot un tas otrs mani mobingo un noskaņo citus pret mani.
esmu 3. mēnesi tikai darbā, diezgan daudz ir nezināšanas dēļ, neuzmanības dēļ arī, bet krietni mazāk. problēma arī daļēja tāda, ka mani sākumā gandrīz neapmācīja..
Normāls padoms - ej prom? :D tjipa lai citiem labāk? un man palikt bez darba un ienākumiem?
Un vairāk pārdomas par to vai pastāv tādas - vājās vietas kuras ir jāpieņem un jāmēģina tad saskares ar to izvairīties izvēloties atbilstošu darbu kur tas nav nepieciešams vai arī visi var saņemties?
Un vai kāda ir mainījusi kādreiz profesiju vai dzīvo nost neaizdomājoties vai tas ko dara patīk un padodas? Ka tik algu saņemt un vienalga uz stresu?
25.11.2017 11:17 |
 
10 gadi
Reitings 1496
Reģ: 21.03.2009
Par kādu profesiju ir runa? Ja ārsts teiktu, ka viņam nepadodas papīru darbs, es teiktu, ka tas ir maznozīmīgi, bet, ja jurists, tad pievienotos "ej prom" ieteikumam.
25.11.2017 11:23 |
 
10 gadi
Reitings 1496
Reģ: 21.03.2009
ir divi cilvēki uzņēmumā kuri kaut ko no tā sapratot un tas otrs mani mobingo un noskaņo citus pret mani.

Iespējams, Tava darba kvalitāte ir iemesls, kāpēc "mobingo". Tas, ko neizdari Tu, ir uz otra pleciem. Tavas kļūdas ir otram apgrūtinājums. Esmu bijusi tādā situācijā, ka otrs pieļauj stulbas kļūdas, turklāt atkārtoti, jā, es panācu viņa atlaišanu un man bija vienalga, ka viņam nebūs ienākumu un darba.
25.11.2017 11:26 |
 
Reitings 179
Reģ: 28.10.2017
"Kādu pieredzes stāstu, veiksmes stāstu vai kāda uzdrošinājusies mainīt savu dzīvi? Vai arī ir izvēlēta profesija kur skaidrs, ka tā nav jums piemērota?"
Nu jā, droši vien šī diskusija būs vairāk par to cik es slikta, bet man bija arī citi jautājumi :D
25.11.2017 11:32 |
 
Reitings 179
Reģ: 28.10.2017
"Kādu pieredzes stāstu, veiksmes stāstu vai kāda uzdrošinājusies mainīt savu dzīvi? Vai arī ir izvēlēta profesija kur skaidrs, ka tā nav jums piemērota?"
Varbūt kāda arī ievēros jautājumus ja tos rakstīšu atsevišķi :)
25.11.2017 11:33 |
 
10 gadi
Reitings 1496
Reģ: 21.03.2009
Lai kā esmu centusies iepriekš, gadās pieļaut nezināšanas/neuzmanības kļūdas. Vienmēr apņemos, ka būšu uzmanīgāka, precīzāka utt., bet...agrāk vai vēlāk - kļūdos un viss

Ko Tu pēc šitā teksta gaidi? Tās ir attieksmes problēmas, ne "nepareizais profesionālais aicinājums".
25.11.2017 11:35 |
 
Reitings 790
Reģ: 05.01.2016
Nomierinies! Jā. Esmu mainījusi specialitāti. No radoša darba mārketingā (kur tevi vadība visu laiku presē,ir stress) uz normālu darbu birojā, ar papīriem un cilvēkiem. Varbūt esi otrs, kam der tas radošais!? Un ieteikums iet prom, nemaz nav slikts, ja jūti, ka tas nav tavs, nepadodas. Es 2 gadus sitos pa mārketingu, cenšoties iedzīvoties, bet panācu to, ka pēc laika man darbs riebās un riebās ļoti.
Apmacīšana ne vienmēr ir vainīga. Mani kolēģi pieļauj tādas kļūdas ko es iemacīt nevaru,piemēram, sajauc gadus dokumentā, mēnešus, adreses ;-) Tupas neuzmanības kļūdas, tadēļ es mēdzu pārlasīt.
25.11.2017 11:44 |
 
Reitings 179
Reģ: 28.10.2017
Heilla - tāda tipa kļūdas mēdz būt, bet visai reti.
Ieteikums nav no labākajiem, jo varbūt man uz doto brīdi nav citu variantu kā tur strādāt?
Vai tev mainot specialitāti bija arī jāstūdē atkal? to mārketinga darbu sākumā - bija saistīts ar studijām? To, ka ir nepieciešamas pārmaiņas nonāci jau pēc pāris gadiem nepiemērotā darbā?
Noteikti esmu drīzāk radošais cilvēks. tikai mārketings to radošumu bieži vien tikai nosit kad ar varu ir jāģenerē idejas.
25.11.2017 11:51 |
 
Reitings 790
Reģ: 05.01.2016
Ja dzīvo mazpilsētā, tad saprotu, ka nav variantu,jo biju tādā pat situācijā. Mainot darbu mainīju visu, t.i. pārcēlos uz Rīgu un atradu darbu birojā. Sākums bija grūts.
Jā, studēju mārketingu, bet nu jau esmu darbā pārkvalificējusies atbilstoši amatam, apguvusi visu nepieciešamo.
Turpinu studijas citā virzienā.
Principā es vilku laiku. Bija lielisks kolektīvs un kā jau mazpilsētā - darba iespējas citur maz. Pēc aptuveni pusgada sapratu, ka ir ok, bet nav man. Pēc gada, pusotra-nav mans, bet nav kur iet. Pēc vairāk kā diviem gadiem sapratu, ka esmu nelaimīga un ir kaut kas dzīvē jāmaina. Tad dažādu apstākļu sakritība man pavēra jaunas iespējas.
25.11.2017 12:04 |
 
Reitings 790
Reģ: 05.01.2016
Ak, un es biju jaunāka par Tevi kad visu mainīju. Un man Rīgā nebija pie kā dzīvot, visu sāku no 0 un pati. Ja tagad mēģināsi uz to spiest, kādēļ nevari neko mainīt.
25.11.2017 12:06 |
 
Reitings 179
Reģ: 28.10.2017
Kāpēc tu paredzi, ka es kaut ko mēģināšu spiest? Nē, domāju, ka studēšu citu profesiju, bet paralēli gan lai sevi uzturētu to pašu vien nāksies darīt, bet - tikai uz laiku.
Jaunākam gan savā ziņā vieglāk - psiholoģiski, bet whatever - ja esi nelaimīgs tad jebkurā vecumā jāmeklē izeja no situācijas.
Man vēl arī protams, ir spiediens no vecākiem, ka tas esot normāli, ka darbs nepatīk un tāda ir dzīve utt.
25.11.2017 12:12 |
 
Reitings 790
Reģ: 05.01.2016
Nepiekritīšu, bet var būt visādi. Šobrīd ja vēletos ko mainīt būtu vieglāk, jo esmu gudrāka un par sevi pārliecinātāka, kā arī ir lielāki finanšu līdzekļi lai ko mainītu un sāktu no jauna. Tajā laikā tādu nebija un nebija arī,kas atbalsta.
Tavi vecāki visticamāk ir x paaudze,protams, viņi domās citādāk un būs svarīgi lai tik ir darbs,jo tas ir galvenais.
Nezinot amatu un tā ietekmi ir grūti spriest, bet ja ir kļūdas un ja tās ir nozīmīgas, ņem vērā, ka Tevi var gan atlaist, gan Tu vari nodarīt zaudējumus uzņēmumam. Un tajā brīdī visiem būs vienalga,ka lielie dokumentu blāķi nav priekš tevis.
25.11.2017 14:08 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits