Iesakiet labu epilatoru

 
Reitings 689
Reģ: 05.08.2017
Esmu izdomājusi, ka gribētu pāriet uz jaunu matiņu likvidēšanas veidu, respektīvi, epilatoru, taču pačekojot internetā, apjuku pie parametriem, jo līdz šim tādu neesmu lietojusi. Kādu labāk izvēlēties? Jāņem tips skuveklis vai tips epilators? Vai pietiek ar vienu ātrumu vai realitātē ir nepieciešami vairāki (tāds pats jautājums par uzgaļiem). Kāds ražotājs varētu būt labāks, ilgtspējīgāks? Varbūt varat ieteikt konkrētu vai konkrētus modeļus?
22.11.2017 10:57 |
 
Reitings 159
Reģ: 09.12.2016
Agrāk bija kaut kāds lētāks Remington ar 2 ātrumiem un lietojams ar vadu pieslēgts elektrībai, bija normāls, bet nenormāli skaļš. Tad nopirku Braun Silk epil 9 (klāt nāk maināmie uzgaļi un lietojams arī dušā/vannā), liela daļa cenas gan jau aizgāja par tiem uzgaļiem un nedaudz klusāku skaņu :D Ja tev nevajag tos uzgaļus vai lietošanu vannā, tad manuprāt jebkurš epilators paveiks savu darbu, arī lētākie. Es parasti daru ar 1. ātrumu (lēnāko), jo lielāks ātrums bieži vien nolauž matiņu, tā vietā lai to izrautu. Epilatoru palietoju kopumā kādu gadu, bet manām kājām nederēja, jo lauza matiņus tāpat un bija pilns ar ieaugušajiem un kājas nekad nebija gludas, šobrīd uzsāku lietot foto epilatoru, tāpēc no sava Braun epilatora lietoju tikai skūšanās uzgali.. sanāca diezgan īslaicīgs un bezjēdzīgs pirkums, iesaku tev arī kārtīgi apdomāt un izvērtēt kā tava āda varētu reaģēt.
22.11.2017 11:30 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
A ko tur padomāt? Es jau padsmit gadus izmantoju, putekļus nekrāj. Lietoju vienu ātrumu, uzgaļus nemainīju un nekombinēju pat tam modelim, kam varēja. Skuvekļa uzgali arī nelietoju. Bet nu, atkal jau - varbūt pirmo nopērc advancētaku, iemēģini visu, ko tehnoloģija piedāvā, pēc tam varēsi izvērtēt, ko no tā tev vajag, un ko - nē.
22.11.2017 11:21 |
 
Reitings 2329
Reģ: 25.02.2011
Padomā labi, vai tiešām to izmantosi! Vai nebūs tā,ka pēc 1x tas stāvēs plauktā un krās putekļus.
Ieteikt neko nevarēšu.
22.11.2017 11:11 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits