Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Par krēmiem

 
Reitings 1069
Reģ: 15.06.2016
Sveiki! Domāju, ka šīs forums ir tieši tā vieta kur var uzdot šo jautājumu. Situācija ir sekojoša: man ir krēms, uz kura vāciņa ir rakstīts, ka viņu var lietot sešu mēnešu laikā kopš atvēršanas brīža. Tagad jau pagāja seši mēneši, bet man tur vēl nedaudz ir palicis. Vai kāds zina kas notiek ar to krēmu pēc pusgada? Vai viņš zaudē visas savas īpašības? Nedaudz žēl to izmest ārā. Pie tam tagad, kad esmu bez darba, un pirkt jaunu krēmu (Guinot) ir nedaudz padārgi. Gribas nedaudz ietaupīt un palietot vēl šo, kamēr tas vēl nav beidzies, bet es baidos: vai es nenodarīšu slikti savai ādai, jo tie seši mēneši kopš atvēršanas brīža ir jau pagājuši? :-/
11.11.2017 01:16 |
 
Reitings 2478
Reģ: 03.11.2016
Nav tā, ka 6 mēnešos un 1 nedēļā kopš atvēršanas, krēms pārvēršas par darvu. Krēma kvalitāti ietekmē ne tikai termiņš, bet arī, cik daudz tam tiek klāt gaiss, vai tiek glabāts saules staros, kādā temperatūrā, utt. Pēc termiņa beigām tas var nebūt vairs tik efektīvs, vai kļūt kairinošs ādai. Ja vien krēms nav mainījis krāsu, smaržu vai kā citādāk savas fiziskās īpašības un arī āda neprotestē (sarkanums, nieze utt), domājams, ka vari turpināt lietot.
11.11.2017 01:49 |
 
10 gadi
Reitings 10604
Reģ: 16.07.2009
Droši vari lietot vēl kādus 2 mēnešus! Pie nosacījuma, ka krēms glabāts pareizi. Ja tam ir mainījusies smarža un mainījusies konsistence, tad gan met ārā.
20.11.2017 20:23 |
 
10 gadi
Reitings 10604
Reģ: 16.07.2009
Hah, MissMia komentu biju izlasījusi tikai līdz pusei. Tagad otru pusi. :D Vienvārdsakot, mans komentārs bija lieks, jo viņa jau visu pateica.
20.11.2017 20:25 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits
vairāk  >

Lietotāji online (1)