Par randiņiem Latvijā

 
Reitings 470
Reģ: 26.10.2017
Čau visiem! Nesen atradu šo forumu, un tā kā esmu šāda veida diskusiju fans, izlasīju kādas 10 foruma lapas un acīs iekrita viena diskusija.
Respektīvi, diskusija bija par to, vai puisim jāizmaksā randiņā. Interesanta debate, bet tā kā viņu bija izveidojis kaut kāds dīvains čalis, tad tur bija grūti atrast kaut ko prātīgu.
Likās, ka pārsvarā nostāja bija - puisim ir jāizmaksā. Bija pat viens viedoklis par to, ka meitene iztērē vēl vairāk, nekā puisis, jo jāpērk kleitas un makeup(drusku wtf????).
Šis Jūsu viedoklis likās super interesants, jo es lasu daudz ārzemju forumus, un šobrīd pasaulē populārs ir viedoklis, ka abi maksā uz pusēm, sakarā ar to ideju, ka sieviete nav no neviena atkarīga un pati par sevi var parūpēties. Esmu pat lasījis rakstus, kur sieviete apvainojas, kad viņai neļauj par sevi samaksāt.
Tad kā tur beigās ir? Personīgi, es piedāvājos samaksāt, bet vai tas nozīmē, ka mēs, latvieši, esam stagnāta laika cilvēki, kas vēl iegrimuši vecās paražās? :-D
31.10.2017 01:54 |
 
Reitings 5637
Reģ: 06.11.2013
Pat bail iedomāties, kādas summas man randiņos aizgāja, laikam tiešām jāsāk piedāvāt maksāt uz pusi :D
31.10.2017 18:19 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Es maksātu uz pusēm vai pat par vīrieti tikai tad, ja man viņa būtu žēl. Un diez vai normāls vīrietis gribētu randiņu laikā izsaukt žēlumu... :-P Maks man vienmēr līdzi, pasūtu to, ko varu pati atļaujties, bet maksāt nesteidzos.
31.10.2017 18:42 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
Štanks, uz dārgiem pasākumiem ved, vai arī ik pārdienas pa Tinderrandiņiem skraidi?
31.10.2017 18:43 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Es varu atļauties bez problēmām par sevi samaksāt, bet attiecības ar vīrieti, kurš man piedāvātu dalīt rēķinu uz pusēm , neveidotu.

+++
31.10.2017 18:46 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Es maksātu uz pusēm vai pat par vīrieti tikai tad, ja man viņa būtu žēl. Un diez vai normāls vīrietis gribētu randiņu laikā izsaukt žēlumu..+
31.10.2017 18:48 |
 
Reitings 196
Reģ: 27.09.2016
Es parasti piedāvāju samaksāt par sevi, bet līdz šim ir bijis tikai viens puisis, kurš tam piekrita. Un tam vairs nesekoja nākamais randiņš, jo arī kopumā viņš par sevi radīja ļoti iedomīga, skopa un pārāk egoistiska cilvēka iespaidu. Tas nenozīmē, ka visi, kuri vēlas dalīt rēķinu, tādi ir, bet, manuprāt, ja puisis/vīrietis piedāvā samaksāt par visu rēķinu, tas norāda uz rūpēm un labklājību, lai cik daudz viņš arī nepelnītu. :)
31.10.2017 19:00 |
 
Reitings 5884
Reģ: 25.08.2013
Es izcelšos, man ir bijis tā, ka vīrietis uzaicina uz randiņu, es piekrītu, aizejam, un viņš paprasa, lai samaksāju par viņa picu. :-D Arguments - jo es studēju un strādāju, bet viņš tikai studē. Viņš bija kādus 3 gadus par mani vecāks. Samaksāju par savu picu un aizgāju prom. Pēc tam viņš nevarēja saprast, kāpēc izvairos no kontakta ar viņu, pateicu tiešā tekstā, lai sākumā atrod darbu un tad aicina meitenes uz randiņu. Apvainojās.
31.10.2017 19:18 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Es maksātu uz pusēm vai pat par vīrieti t
mazliet labosu
Es maksātu uz pusēm vai pat par DRAUDZENI, virietis krahabors man nav vajadzigs. Uz tadu laiku neteretu.
31.10.2017 19:23 |
 
Reitings 2133
Reģ: 09.05.2011
Sākšu ar labāko savas dzīves randiņa piemēru.Aizgājām uz ēstuvi,puisis paēda,es padzēru tēju par savu naudu.Bija smieklīgi.
Man patīk,ka man izmaksā pirmos randiņus.Šad tad es esmu maku izvilkusi ārā,bet lielākoties man nav likts maksāt.Visgrūtāk savā laikā ir gājis manam bijušajam,kad viņš mani veda uz randiņiem.Toreiz viņš bija bez darba un kādu daļu savus iekrājumus iztērēja braukājoties ar mani apkārt.Es redzot viņa situāciju piedāvājos ekonomiskākus randiņus taisīt.Un sanāca.
Šobrīd eju uz randiņiem un vīrietis man izmaksā.Neuzskatu to par kaut ko nenormālu.Man ir padomā arī kādi randiņi no manas puses vai ar manu finansu iesaisti.
31.10.2017 19:24 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Ja kada maksa uz pusem, ka velak prezervativus perkat? Aptieka summu sadalat uz pusem pie kases?
31.10.2017 19:24 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
Rīdziniece, kādi prezervatīvi? Pārtrauktais!
31.10.2017 19:29 |
 
Reitings 1180
Reģ: 03.06.2017
Es izcelšos, man ir bijis tā, ka vīrietis uzaicina uz randiņu, es piekrītu, aizejam, un viņš paprasa, lai samaksāju par viņa picu. Arguments - jo es studēju un strādāju, bet viņš tikai studē. Viņš bija kādus 3 gadus par mani vecāks. Samaksāju par savu picu un aizgāju prom. Pēc tam viņš nevarēja saprast, kāpēc izvairos no kontakta ar viņu, pateicu tiešā tekstā, lai sākumā atrod darbu un tad aicina meitenes uz randiņu. Apvainojās.

Labs:-DTas ir no tās sērijas,kad pieaugušais puisis-vīrietis ņem naudu no mammas,lai aizvestu meitenu uz kafejnīcu.Bet tik tiešām,kāpēc vīrietis aicina uz randiņu,ja pat nevar samaksāt par sevi?(t)Tīra veida bērnudārzs:-P
31.10.2017 19:30 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Rīdziniece, kādi prezervatīvi? Pārtrauktais!:-D:-D:-D:-D a nu ja, aizmirsu. Drosi un leti.
31.10.2017 19:31 |
 
Reitings 1180
Reģ: 03.06.2017
droši un lēti turpināt drāzties ar roku,jo viņai pat kafejnīcu izmaksāt nevajag:-D
31.10.2017 19:32 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
LabsTas ir no tās sērijas,kad pieaugušais puisis-vīrietis ņem naudu no mammas,lai aizvestu meitenu uz kafejnīcu.Bet tik tiešām,kāpēc vīrietis aicina uz randiņu,ja pat nevar samaksāt par sevi?Tīra veida bērnudārzs
+
bet ja nav daudz nauda , ja viriietis ta nek var iet ari uz ekonomisko randinu. Teja termoasa un pastaiga pa Rigas parkiem, citu dienu piem Medicinas muzejs tas ir leti..kadu vakaru melnbalta kin vakars maja ar kadam nedargam uzkodam..nu dauddz ko var sadomat. Nav javajazas pa restoraniem ja nevar atlauties. Tacu ja velies tad maksa virieti...nevis gaidi sievietes maku.
31.10.2017 19:34 |
 
Reitings 1180
Reģ: 03.06.2017
Rīdziniece,ja nav daudz naudas,tak tiešām var izdomāt visādus ekonomiskus randiņus.Bet te problēma ir ne tas,ka vīrietis nevarēja samaksāt,bet,ka viņš uztvēra to pašsaprotamu,ka par viņu samaksās.Arī no sievietes puses nākt uz randiņu bez sava maka un pasūtīt visu to dārgāko,ko viņa nevar atļauties ikdienā,cerot,ka vīrietis visu apmaksās ir diezgan stulbi(t)Tas jau arī parāda,ka sieviete meklē ne attiecības,bet sponsoru
31.10.2017 19:37 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Bet te problēma ir ne tas,ka vīrietis nevarēja samaksāt,bet,ka viņš uztvēra to pašsaprotamu,ka par viņu samaksās.Arī no sievietes puses nākt uz randiņu bez sava maka un pasūtīt visu to dārgāko,ko viņa nevar atļauties ikdienā,cerot,ka vīrietis visu apmaksās ir diezgan stulbiTas jau arī parāda,ka sieviete meklē ne attiecības,bet sponsoru
pilniba piekritu.;-)
31.10.2017 19:41 |
 
Reitings 470
Reģ: 26.10.2017
tas ir veids kā izrādīt attieksmi pret sievieti

Nē tieši arī par vērtībām iet runa, tāpēc es nesaprotu kāpēc Jūs pinat iekšā gadus vai finanses.
Sēdēt un sagaidīt, kad čalis izmaksā nav attieksmes izrādīšana no sievietes puses?
Sieviete, kas pēc vakariņām ir par sevi gatava samaksāt(kaut arī tas nav nepieciešams), manuprāt, izrāda daudz lielāku patstāvību un pozitīvu attieksmi pret vīrieti, nekā tāda, kas sēž kā torte un gaida, kad par viņu parūpēsies?
Jūs izmantojat šo "rēķina dalīšanas" argumentu tā - ja sievietei nākas piedāvāt par sevi samaksāt, tad tas signalizē, ka vīrietis ir sliktāks nekā "normālais vīrietis". Es uz šo argumentu skatos kā iespēju sievietei parādīt, ka viņa ir labāka par tām, kas gaida, kad viņām kas iekritīs rokās, un par iespēju parādīt, ka arī VIŅA ir gatava, tā teikt, ieguldīt (ne mantiskā nozīmē), lai attiecības izdotos.
Jo dienas beigās pāri finiša līnijai tiek kopā strādājot nevis, viens iegulda otrs skatās un plaudē līdzi. Tāpē es arī nepiekrītu tam bullshitam, kur sieviete dod emocionālo atbalstu vīrietim, it kā viņa no vīrieša puses to nesaņemtu. Vai arī bērnus audzina sieviete, vīrietis tikai strādā. Ja jau tā būtu, tad bērni, kas uzauguši bez tēviem būtu ar tik pat augstu psiholoģisko spēku kā tie, kas auguši mīlošā ģimenē. Not the case though, is it?
Nevaru sagaidīt, lasīt kā Jūs atkal pārpratīsiet un teiksiet, ka īsts vīrietis nečīkst par 1.5 eiro kafiju, tāpēc man līdz tādam vēl jāaug :-/ Bet nu varbūt šāds redzējums ir nepareizs un mums jāsāk idealizēt tie foršie 30 gadīgie onkuļi, kas parūpējas un izmaksā tām 16-18 gadīgajām meitenēm daudzus dzīves labumus. Ar tādām attiecībām tak nav nekādu problēmu, vne? :-P
31.10.2017 19:44 |
 
Reitings 737
Reģ: 26.10.2014
Nezinu kur rodas tie pieņēmumi ka "citur ārzemēs" visur dala rēķinus uz pusēm...
31.10.2017 19:46 |
 
Reitings 3388
Reģ: 27.11.2012
Veidojot šo tēmu, Tu jau zināji, kā domā lielākā daļa cosmiešu. Tad par ko Tu brīnies?
31.10.2017 19:48 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits