Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Psiholoģija

 
Reitings 1001
Reģ: 14.11.2011
Man intresē viss kas saistīts ar psiholoģiju.
Patīk grāmatas,filmas,ložņāju netā par tādām tēmām utt.
Tā laikam ir mana aizraušanās.
Doma pat tāda ka varētu studēt psiholoģiju,bet cik esmu palasījusi un dzirdējusi tur baigi jācīnās,lai izsistos un tā darbs nemaz nav tik labi apmaksāts.Liela daļa izmācās un nemaz nestrādā savā profesijā.
Reāli esmu tāds cilvēks,kam patīk no malas pavērot,izzināt un vienmēr būs savs viedoklis,kuru paturu pie sevis .Psihologa darbs ir vairāk ar cilvēkiem,bet pašai patīk vairāk strādāt nesaskarē ar cilvēkiem.
Varbūt te kāda izmācījusies par psihologu vai ir saistīta ar ko tādu un var pastāstīt par darbu,studijām kā līdz nolēma nonākt.
16.10.2017 16:02 |
 
Reitings 567
Reģ: 19.09.2017
Psihologi nav ārsti. Ar krāpniecību nodarboties nav pareizi. Visu informāciju par to var uzzināt Google. Par ārstiem ir atzīstami psihiatri, taču psihiatrijas attīstība apstājās 70-tajos gados.
16.10.2017 16:30 |
 
Reitings 5709
Reģ: 29.01.2009
Jolly-Roger, neirozinātne ir devusi (un dod) ļoti lielu ieguldījumu psihiatrijā, par kādu attīstības apstāšanos ir runa?
16.10.2017 19:33 |
 
10 gadi
Reitings 319
Reģ: 17.09.2010
Šeit var dikti un daudz stāstīt . Bet diemžēl šobrīd nav laika, lai visu uzrakstītu.
16.10.2017 20:06 |
 
Reitings 567
Reģ: 19.09.2017
Jolly-Roger, neirozinātne ir devusi (un dod) ļoti lielu ieguldījumu psihiatrijā, par kādu attīstības apstāšanos ir runa?

Ar šāda veida domāšanu var arī apgalvot, ka automobiļa izgudrošana ir devusi lielu ieguldījumu psihiatrijā, jo psihiatrs var ātrāk nokļūt savā darba vietā.
16.10.2017 20:33 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits