Bērnu slimošana un slimības lapa

 
Reitings 175
Reģ: 21.05.2017
Sveikas!
Esmu apjukusi un gribētu dzirdēt strādājošu mammu pieredzes stāstus.
Vakar pirmoreiz prasīju slimības lapu bērnu ğimenes ārstei uz ko man tika atcirsts a ko ta es darīšu pēc tām divām nedēļām, aukli meklēšu vai? Jāsaka, ka daktere diezgan neslēpti ir paudusi viedokli, ka pusotrgadnieki ir par jauniem BD un likusi manīt, ka, ja es būtu laba māte, tad paliktu vel kādu gadiņu, divus mājās...
Labojiet mani, ja es kļūdos, bet dakterei taču ir tikai 2 iespējas, vai nu ar savu parakstu apstiprināt, ka bērni veseli (šādu papīru prasa BD), vai arī dot man to nolāpīto lapu cik nu ilgi būs nepieciešamība, vai ne?
Lietas par kurām nav vērts izvērst diskusiju: DD nečakarēju, tur viss ir izrunāts un visiem viss skaidrs, bērni dārziņā ir iejutušies vienkārši izcili, to redzam paši un arī audzinātāja uz to norādīja.
04.10.2017 17:23 |
 
Reitings 1265
Reģ: 29.06.2015
Ogo. Katru mēnesi pa iesnu tūrei + vēl dažas vīrusinfekcijas gadā. Un sanāk, ka nedēļu dārziņā, 2 mājās.

Tā jau arī ir. Mans sīcis aizgāja uz dārziņu vienu dienu septembrī, trīs nedēļas noslimoja mājās. Tagad mēģinām atkal uzsākt dārziņa gaitas, ceru, ka nedēļas divas noturēsies dārziņā.

Mums līdzīgi. Augustā sāka iet dārziņā: 2 ned.pagāja, 3 ārstējāmies, 1 pagāja, 1 ārstējāmies, 1 dārziņā un tagad 2 atkal mājās (t) Pirmdien atsāksim iet, ceru, ka noturēsies ilgāk. Bet nu ko darīt, ar vīru uz maiņām ņemam B lapas. Priekšniecība nav sajūsmā, bet ko tur var ietekmēt. Slimu bērnu uz dārziņu nevedam, aukles / omes nav. Bet tas ko redzu dārziņā- viens zaļiem punķiem, viens klepo tā, ka dzirdās, ka iekšas pilnas. Pat ja vecāki nedomā par citiem bērniem, viņiem nav bail ielaist kaut ko nopietnu?!
04.10.2017 19:49 |
 
Reitings 11162
Reģ: 28.11.2014
Iesnas manā skatījumā nav slimība .. :) bet nu mana slimo 2x gadā un man jau šķiet daudz. Slimot katru mēnesi man galīgi nešķiet normāli
04.10.2017 21:29 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits