Vīrietis - smēķētājs - Jūsu attieksme?

 
Reitings 601
Reģ: 14.07.2011
Man tāds pavisam konkrēts jautājums. Vai Jūs veidotu ilgstošas attiecības ar vīrieti, kurš dienā izsmēķē paciņu - pusotru?
Esmu sākusi ar kādu satikties, dzirstele ir, taču šis faktors manī raisa pārdomas. Domāju - vai esmu dīvaina?
...
Īsumā varu padalīties savos apsvērumos:
1) Protams, veselība.
2) Finanšu izlietojums. Esmu neatkarīga, vīrieša makā neložņāju. Ja cilvēkam, piemēram, ir dārgs hobijs, kam tiek tērēti kaut vai tūkstoši, man nebūtu, ko piebilst. Bet, ja cilvēks tērē 150 - 200 eiro tam, lai ievilktu plaušās darvu... nu, nepatīk man! :D
...
Neesmu psihā nosodītāja, teikusi pagaidām neko neesmu. Arī tad, kad randiņošanas laikā man dažbrīd ir bijis ik pa laikam jāieelpo dūmiņi.
...
Viedokļi?
30.09.2017 14:54 |
 
Reitings 2244
Reģ: 31.05.2017
Tabaka ir vīrišķības apliecinājums.

Tabaka bija impotences viecinātājs, arī, tātad tabaka ir "zāles" vīrīšķībai??? Jauna loģika :-D
01.10.2017 22:09 |
 
Reitings 4218
Reģ: 29.01.2009
KB-9
Tabaka bija impotences viecinātājs, arī, tātad tabaka ir "zāles" vīrīšķībai??? Jauna loģika
jo kā gan citādi varēs iedabūt porolonu biksēs, ja ar vīrietību viss būs kārtībā. :D Vajag to vīrietību nopīpēt tā riktīgi, lai pietiek vietas porolonam. :-P :D :D :D
01.10.2017 22:14 |
 
Reitings 2244
Reģ: 31.05.2017
Sos sos otri vārti vaļā tur aiziet aiziet aiziet :-D
01.10.2017 22:41 |
 
Reitings 7827
Reģ: 17.05.2012
Senāk smēķēju pati un otrās pusītes smēķēšana likās ok.
Tagad jau vairāk par gadu nesmēķēju, vīrs ir mēģinājis atmest, bet īsti labi viņam nepadodas :-D nevaru teikt, ka man ļoti traucē, jo viņš manā klātbūtnē smēķē reti. Mājās esot viņš iet ārā smēķēt pie kāpņu telpas pēc kā mazgā rokas un skalo muti ar mutes skalojamo, ārpus mājās esot iet aiz stūra un ja nav izdevības nomazgāt rokas/muti, tad noteikti lieto vismaz kožļeni un es vēl iedodu mitro salveti rokām. Protams, cigarešu smaka pievelkas drēbēm, matiem u.t.t., bet ja mute izskalota un rokas nomazgātas, tad principā man nav pretenziju. Pēc smēķēšanas gan nebučojos, tas gan tāds liels nē ir :-D
Ja būtu brīva, tad ar smēķētāju visticamāk nesatiktos.Varbūt vienīgi, ja būtu tik pat čakls mutes skalotājs, roku mazgātājs un aiz stūra pīpētājs kā mans vīrs, kuram tas viss liktos tik pat pašsaprotami kā manam vīram un man tas nebūtu jāatgādina/jāsaka/jākaro.
02.10.2017 09:46 |
 
Reitings 7827
Reģ: 17.05.2012
Ar zāles pīpētāju un aliņu dzērāju netiktos vispār nekādā gadījumā. Man jau vien tas, ka džekam garšo alus ir liels nē. Nē un viss. Pat bez citiem komentāriem.
02.10.2017 09:48 |
 
Reitings 6037
Reģ: 30.10.2010
Par vegānismu un veselīgumu ir diezgan lielas šaubas speciālistiem.. :
\
Šaubas ir par visu, bet es 3 gadus neēdu gaļu, tad kaut kādā prāta aptumsumā izdomāju atsākt, ēdu 4 mēnešus un dabūju žultspūšļa problēmas. Tagad atkal neēdu un vairs nekas nesāp (pati gastroenteroloģe ieteica :) ), izdomāju, ka vēl labāk būs, ja atteikšos pamazām arī no piena produktiem un olām, un ir pavisam labi, jo beidzot es arī gatavoju pati un lieku visu kopā tā, lai ir veselīgi. Gaļu mans organisms vairs neuztver kā ēdienu un nespēj sagremot. :-D Bet analīzes tai pat laikā visas ir ļoti labas, kādas bija, kamēr neēdu un tādas pašas bija, kad ēdu. :-D
02.10.2017 10:34 |
 
Reitings 6037
Reģ: 30.10.2010
Kas attiecas uz smēķētājiem, ja cilvēks nebūtu ar mieru atmest, tad nevarētu būt kopā. Tā smaka šķiet ļoti, ļoti pretīga. Pati dzīvē varbūt kādas 10 cigaretes jaunības tusiņu laikā esmu izpīpējusi, bet toreiz arī tas notika tikai alkohola reibumā. Nekad vairs. :-D
02.10.2017 10:35 |
 
Reitings 321
Reģ: 20.09.2017
Jā, tas ir dīvaini, kā smēkjētājiem pazūd oža. Es pirms 2 gadiem atmetu uz 8 mēnešiem, gribēju pamēgjināt veipošanu, as you say, un pēc kāda mēneša es piefiksēju, cik pretīgi ir dūmi. Var just pa gabalu. Elpa smird. Rokas/pirksti. Fuj. Riktīgi škjebināja. Bet tagad, kā atkal smēkjēju - nejūtu vairs neko.
02.10.2017 10:40 |
 
Reitings 1884
Reģ: 08.07.2013
Draugs smēķē jau kādus 7 gadus, kopā esam 5 gadus. Kopumā mani netraucē, jo viņš ikdienā mazāk kā puspaciņu dienā izsmēķē, brīžos kad es esmu blakus, praktiski ne. Iedzerot viņš smēķē vairāk, bet ja es esmu blakus, tad es pati arī esmu iedzērusi un parasti nepievēršu tam uzmanību :-D
Ja vīrietis smēķētu visu laiku manā klātbūtnē un tiešām nesanāktu kvalitatīvi pavadīt kopā brīvo laiku, jo viņam ik pa 20 min būtu jāskrien uzpīpēt, tad es galīgi nevēlētos tādas attiecības. Tā kā, manuprāt, smēķēšana pati par sevi nav lielākais traucēklis attiecībām, viss atkarīgs no daudzuma.
02.10.2017 10:42 |
 
Reitings 114
Reģ: 16.08.2017
Katram savi netikumi. Mans vīrs ir smēķētājs. Kopā esam 8 gadus, bet smēķē viņš kādus gadus ~11.
Jā, ir dārgs netikums. Atmest pagaidām neplāno, kaut esmu vaicājusi par to, vai kaut kad nav plānos tomēr mest nost.
Piespiest es nevaru un netaisos, pašam jānonāk līdz šim lēmumam. Manā klātbūtnē nevelk. Dūmus virsū nepūš, bērna klātbūtnē arī nesmēķē.
Protams, nekas superīgs tas nav, tomēr manu ikdienu, kopābūšanu, laiku ar ģimeni tas netraucē.
Tas noteikti nebija noteicošais - veidot attiecības vai nē.
02.10.2017 10:53 |
 
Reitings 601
Reģ: 14.07.2011
Varbūt kāda, kas darbojas medicīnas jomā vai ir to studējusi, var pakomentēt smēķēšanas ietekmi uz potenciālajiem pēcnācējiem? Googli lasīt protu, bet gribētos konkrēta cilvēka viedokli.
02.10.2017 11:24 |
 
Reitings 303
Reģ: 31.10.2016
Man netraucē smēķētāji, bet diezvai ar tādu varētu veidot attiecības. Manam tēvam bija smagas plaušu problēmas, visu dzīvi esmu redzējusi, kā viņš ir mocījies. Ja draugs smēkētu, diezvai varētu mierīgi noskatīties kā mīļotais cilvēks sevi lēnām nogalina..
02.10.2017 11:26 |
 
10 gadi
Reitings 3675
Reģ: 29.01.2009
Varbūt kāda, kas darbojas medicīnas jomā

Sāku lasīt šo teikumu un ienāca prātā- Kāpēc tik daudz ārstu smēķē? Viņi jau vislabāk zina ko tas nodara organismam. Kad gulēju Gaiļezerā un izgāju otrā pusē, kur parasti smēķē, tur varēja redzēt bariem smēķējošus dažādu profesiju medicīnas darbiniekus! Un tā viņi tur rotēja....
02.10.2017 11:33 |
 
Reitings 303
Reģ: 31.10.2016
nikitinna Zina, zina jau ārsti, ko tas nodara organismam, bet tomēr ārsta darbs, it sevišķi slimnīcās, ir stresa pilns. Pieļauju domu, ka tas arī ir galvenais iemesls, kādēļ ārsti smēķē, turklāt arī garajās dežūrās tā ir sava veida izklaide.
02.10.2017 11:42 |
 
Reitings 10333
Reģ: 21.07.2011
Štrunts ar naudu un pīpēšanu, bet es domātu, par to, ka nākotnē gribu pēcnācējus, un , ka šis faktors var būtiski traucēt bērna ieņemšanai un veselībai.
02.10.2017 11:43 |
 
Reitings 1832
Reģ: 27.12.2012
Man grūti teikt, jo nekad nav īsti gadījies būt situācijā, kad simpatizē kāds, kurš smēķē. Ir gadījies tikties ar smēķētāju, bet nav bijis tā, ka smēķēšana būtu vienīgais mīnuss.
Bet, ja tagad man jāsaka, es negribētu ar tādu būt attiecībās. Un šajā gadījumā es domāju par sevi, nevis otru, jo pats tas smēķētājs labi zina, ka bojā savu veselību, un nav arī mana darīšana, kā tērē savu naudu (arī ģimenē, manuprāt, budžets ir mans, tavs un kopējais, un kamēr tērē savu, nevis manu vai kopīgo naudu, nav otra darīšana), bet man vairāk riebjas, ka smird.
Es uzaugu mājā, kurā tētis visu laiku smēķēja virtuvē, viss bija vienos cigarešu dūmos, visas viņa lietas smirdēja pēc cigaretēm, mani mati, izejot cauri tai virtuvei, arī smirdēja, un vienalga, cik mazgāja viņš tās rokas, cik tīrīja zobus, tā smaka nekad nepazuda.
Tāpat tā mūžīgā gaidīšana uz to, kamēr viņš uzpīpēs, un vajag apstāties uzpīpēt, un pirms darīšu, vajag uzpīpēt.. Ja tādi ģimenē ir vairāki, nu ok, bet viņš tāds bija viens un mēs visi uz viņa pīpēšanu gaidījām.
Viņš joprojām smēķē, bet elektronisko cigareti, kas mums visiem ir ļoti liels komforts, jo vairāk nesmird nekas un smēķēt var arī mašīnā vai istabā, jo tie dūmi vispār nav jūtami. Viņš joprojām bojā savu veselību, joprojām tērē savu naudu, taču ar savu ieradumu netraucē dzīvot citiem.
02.10.2017 11:43 |
 
Reitings 601
Reģ: 14.07.2011
Vai tas tiešām var būt šķērslis bērna ieņemšanai? Vai arī tas ir līdzīgi kā zāļu instrukcijās - piemin arī tās blakusparādības, kas piemeklē tikai vienu no 10000.
02.10.2017 11:53 |
 
Reitings 2684
Reģ: 13.01.2016
Man bijušas nopietnas attiecības ar 3 (!) pīpētājiem. Uzstādījusi ulitmātus kā - vai nu atmet, vai nebūs mums attiecības, neesmu nevienam. Bet ar 'virieti, kam nav pat vēlēšanās atmest, gan nevarētu būt kopā. Ļoooti riebjas smaka, kas ir visur - apģērbā, matos, un, ja vēl atnākot mājās, jūtu to smaku uz savām drēbēm.. (t) Nemaz nerunājot par to, kas tiek nodarīts veselībai. Bet tā, protams, katra paša izvēle. Īsti gan problēmas ar pīpētājiem nav bijušas.
.
Pirmais atmeta pīpēt, jo ļoti gribēja ar mani būt kopā. Zināja, kā man nepatīk pīpēšana. Atmeta vēl, pirms vispār sāka mani kur aicināt. Bija ļoti kaislīgs pīpētājs, un toreiz jautāju, ko tik pēkšņi, vai ar kādu iepazinies, kas liek atmest :-D 2 gadus, ko bijām kopā, nepīpēja, pēc tam atkal atsāka.
Otrais samazināja pīpēšanu līdz minimumam, manā klātbūtnē nepīpēja. Kad bijām kopā uz vairākām dienām, centās nepīpēt. Tiesa gan, ilgi kopā nebijām - ne dēļ pīpēšanas gan :-D
Trešais - tagadējais, sākumā pīpēja traki. Tad aizvien mazāk, šobrīd ir atmetis.
02.10.2017 13:08 |
 
Reitings 512
Reģ: 04.03.2016
Agrāk pīpēju pati, tad es loģiski, ka neuzskatīju to par neko būtisku - pīpē otrs vai nē.
Kad atmetu, es sapratu, ka nekad nespēšu būt kopā ar tādu, kas pīpē, nekādīgi. Man atgriezās oža, cigarešu dūmi liekas briesmīgi smirdīgi, smēķētāji smird pēc pelnu traukiem, tāpat kā viņu mutes un ja man tādi būtu jābučo? Nope, not gonna happen. Pirksti, drēbes, elpa, mati.. iu. Paldies Dievam, mans vīrietis nesmēķē un ir kategoriski pret to. (l)
02.10.2017 20:57 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
ret smēķēšanu. Vīrs smēķē, man tas ne visai patīk, no tā aspekta, ko tas nodara viņa veselībai un vai viņš "nesaīsina" mūsu kopā būšanas laiku šajā Pasaulē.
Mulkibas runa! Hju Hefffners tam 91 gada vecuma apliecnajums, tunsi, damas baramkie, alko ciggas..un cik gara dzuve. Tadu ir daudz, un diemzel dadz veselu cilveku aks mirst pusmuzu nesasniegusi...ta kaa:-P
02.10.2017 21:02 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits