Pēc gudrības zobu operācijas

 
10 gadi
Reitings 493
Reģ: 29.01.2009
Sveikas! Šorīt man izoperēja labās puses gudrības zobus. Operēja dr. Sēja, SI. Izmantoja sedāciju, kā rezultātā visu atceros fragmentos. Atceros, kā pēc operācijas ienāca ārsts ar zāļu receptēm un atceros, kā aizgāja. Norādījumus, ko deva, neatceros. Izrakstīja antibiotikas un pretsāpju zāles. Pa miglu arceros, ka iespējams teica, lai antibiotikas dzeru tad, ja ir sapampums un temperatūra, bez vajadzības ne, bet pretsāpju, lai lietoju. Bet es neesmu droša. Palātā nebiju viena. Tas tādēļ, ka brīdināju, ka pirms 2 nedēļām ārstēju urīnceļu iekaisumu ar 2 veidu antibiotekām. Man gan ir ļoti neērti, bet drošības labad apsveru iespēju rīt uzzvanīt ārstam un pārjautāt.
Kā bija jums atlabšanas procesā? Ko ēdāt, kādas kompreses likāt vai ir kas cits svarīgs, ko zināt?
Tām, kas šo lasa un ir sadūšošanās procesā kā es biju vesela gada garumā, tad varu teikt, ka pati operācija ir nieks...un arī pēc tās ir panesami. Man gan ir pampums un es šobrīd gribēdama nevaru atvert muti , lai iedzertu zāles un arī turpmāk visticamāk zāles dzeršu mazos gabaliņos sadalītas, tomēr sāpes ir paciešamas arī tagad bez medikamentiem. Varbūt tādēļ, ka pieradu pie ikdienišķajām gudrības zobu sāpēm, bet vienu teikšu droši - labāk ātrāk, nekā vēlāk. :-)
P.s. atvainojos par gariem tekstiem...visu dienu neesmu runājusi :-D
31.08.2017 18:44 |
 
Reitings 429
Reģ: 03.01.2017
Un es liku ledu pie vaiga, lai iet nost tas pampums atrak, to, man teica , ka varu darīt.
03.09.2017 11:34 |
 
Reitings 2337
Reģ: 14.07.2014
Sasodīts. Jūnijā izoperēja man vienu pusi un pēc tām mokām (kādas 5 dienas bija smagi) sapratu, ka mēģināšu atlikt otru pusi, cik ilgi iespējams. Šorīt pamodos ar sāpēm vēl neizoperētajā pusē gudrības zoba rajonā, un tam visam pa virsu šī diskusija. Coincidence? :-D
03.09.2017 12:16 |
 
10 gadi
Reitings 493
Reģ: 29.01.2009
Man tas viss izmaksāja 200eiro. 2 zobi, ar sedāciju. Augšējais man bija ieaudzis vaigā, pilnībā ārpus zobu rindas. Apakšējais bija sagriezies ārpus zobu rindas, liels un pa pusei zem kaula.
03.09.2017 12:34 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits