Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pirmā gultiņa

 
Reitings 4227
Reģ: 31.03.2017
Esmu gultiņas meklējumos savam mazulim, piedāvājuma klāsts ir plašs,bet vēlos dzirdēt citu māmiņu padomus, kas svarīgs ir izvēloties pirmo zīdaiņa gultiņu.
Vai liela nozīme,ja gultiņas malu var nolaist un tad bērniņš ir blakus gultai vai tam liela nozīme nav. Ir dzirdēts ,ka tad bērns pieradīs gulēt blakus vecākiem un savā gultiņā negules. :-)
30.08.2017 13:44 |
 
Reitings 5709
Reģ: 29.01.2009
Tevi tiešām tik ļoti interesē cosmo viedoklis teju visos ar grūtniecību un bērnkopību saistītos jautājumos? (t) Paskaties Māmiņu Klubu, ja nevēlies neko vairāk lasīt, tad vismaz nebūs jābalsta savs viedoklis uz aplamajiem "ir dzirdēts".
30.08.2017 13:49 |
 
Reitings 2062
Reģ: 31.10.2015
1. Jau Tevis minētā nolaižamā gultiņas mala . Tā jau primāri nav domāta tikai , lai piebīdītu savai gultai klāt :) Pamatā tas domāts , lai būtu ērtāka bērniņa likšana-izņemšana no gultas .
2. Trīs līmeņu gultas fiksācijas pamatne . Zīdaiņa vecumā gutiņas līmenis ir augstākajā pozīcijā , pēc tam nolaiž uz vidējo un tad , kad sāk staigāt , nolaiž uz zemāko līmeni , lai bērns viegli pats netiek ārā no gultiņas .
Pamatā šie divi ir galvenie .
Tālāk jau seko alternatīvās izvēles iespējas , kuras nav tik būtiski , bet var būt noderīgi .
3. Zem gultiņas esošs izbīdams plaukts , gultasveļas utt . glabāšanai
4. Ritentiņi - fiksējamie . Pie vajadzības gultiņu var viegli pārbīdīt un ritentiņus nofiksēt .
5. Matrača izvēle , labāk , ja ir ergonomisks , nekā sintepona , bet to jau katra izlem pati .
30.08.2017 13:53 |
 
Reitings 503
Reģ: 07.03.2016
par šo jau droši vari labāk prasīt bēbīšu un māmiņu beztēmās ;)
30.08.2017 13:58 |
 
Reitings 3647
Reģ: 26.12.2009
Tevi tiešām tik ļoti interesē cosmo viedoklis teju visos ar grūtniecību un bērnkopību saistītos jautājumos? Paskaties Māmiņu Klubu, ja nevēlies neko vairāk lasīt, tad vismaz nebūs jābalsta savs viedoklis uz aplamajiem "ir dzirdēts".

Salomē laikam šorīt no gultas ar galvu pa priekšu izkrita, ka tik pikta un ar dzīvi neapmierināta :-D
Ja nav ko komentēt, tad nekomentē. Tad jau pēc tavām domām cosmo jēgas vispār nav, jo kaut kur tīmeklī var atrast atbildes uz visiem šeit esošajiem jautājumim. Tikai rodas jautājuns - ko tad tu te dari? 8-)
30.08.2017 14:34 |
 
10 gadi
Reitings 370
Reģ: 21.01.2013
Par gultiņām-labāk jau lai ir paceļamas tās malas vairākos līmeņos, jo kad mazs, tad liek uz augstāko līmeni. Iesaku tev http://www.troll.lv/work paskaties, kura labāk patīk, tas ir vietējais ražotājs un gatavo tiešām labas gultas. Pašai bija mana tēva taisīta ozolkoka gulta arī bija uztaisījis vairākos līmeņos. Matracis sākumā kokosa pēc tam griķu.
Ir dzirdēts ,ka tad bērns pieradīs gulēt blakus vecākiem un savā gultiņā negulēs.
Es arī tā domāju, bet tā nav. Ja tā reāli padomā, tad nezinu bērnu, kas 7 gados gulētu blakus vecākiem. Sākumā arī domāju neņemšu blakus cēlos gāju midzināt un tā vairākas reizes un nākamajā dienā uz darbu (kad bija jau gads), tad nospļāvos un ņēmu blakus. Tagad bērnam 3 gadi reizēm aizmieg pats savā gultā, reizēm vecāku gultā, tad pārnesu, reizēm pa nakti atnāk pie mums, reizēm tikai no rīta un paguļ pie mums kādu stundu. Īstenībā , tas pat mīļi, ka viens tev blakus runā, un tad samīļo. Katrā ziņā es no tā netaisu traģēdiju.
Godīgi tev iesaku darīt tā kā tev vieglāk, nekā to raksta grāmatās.
30.08.2017 14:59 |
 
Reitings 5709
Reģ: 29.01.2009
raven, mani kaitina slinkums un nevēlēšanās iedziļināties, autores gadījumā otrais punkts ir izteikts vairāku mēnešu garumā. (t) Tev tiešām šķiet līdzvērtīgi salīdzināt viedokļus par bērnkopību un viedokļus par kosmētiku vai ēdienu? :-|
Es, piemēram, zinu, ka mana atbilde šajā diskusijā itin neko nedos. :-D
30.08.2017 15:05 |
 
Reitings 471
Reģ: 28.03.2013
Mums ļoti patīk redeļu gultiņa-šūpulis, vieglāk iemidzināt un arī paši redzam kā mazais guļ, neceļoties no savas. Vēl, ja sāk čīkstēt, tad atliek tik pašūpot un mazais var gulēt tālāk.
Protams nederēs uz ilgiem laikiem, bet uz pirmajiem mēnešiem ir ļoti labi.
30.08.2017 15:13 |
 
Reitings 613
Reģ: 19.07.2010
Mums ari bija tada gultina, kas reize ar supuli un apaksa atvilktnes un vel skapitis blakus. No tas supojosas dalas atteicos jau pirms gada vecuma, jo zemak nolaist nevareja. Taa gulta partapa par parasto gultinu, velak, kas izaugs lielaks bus japamaina tik.matracis uz lielaku un skapitis aizcelos kaa nakts skapiitis blakus gultai. Tas, ka var pasupot- kadreiz tas dereja, kadreiz ne. Jad izvelejamies gultinu gribeju parastu redelu gultinu, bet jaa, tadu nevareja atrast. Vienigais ikea pasutot interneta, taa negribejam.
30.08.2017 15:23 |
 
Reitings 4227
Reģ: 31.03.2017
Salomē tavu prāt es apsēdos un ai vajaga jaunu gultiņu ,cosmo pajautāšu.
Es lasiju ,skatījos visādas rakstus,ieteikumus ,draudzeņu ieteikumus ar ,es teikšu godīgi man nav ne jausmas kā pareizi izvēlēties,tādēļ prasīju arī te padomu, jo zinu,ka te ir daudz jaunu māmiņu,kas var padalīties pieredzē.
Par troll, esmu domājusi ,pašai tētis tur agrāk strādāja, un viņš saka,ka labas kvalitātes gultiņas tur ir. ,bet vēlos ne jau tikai smuka vai nesmuka gultiņa,bet lai ir ērti gan mazulim ,gan man .
Paldies tām kas atbildēja:-)
30.08.2017 18:32 |
 
Reitings 1512
Reģ: 25.09.2015
Man arī šķiet, ka autore tik cep tēmas par visiem iespējamiem bēbīšu jautājumiem :-D
Es atkal nesaprotu, ko var vienkāršas lietas padarīt tik sarežgītas. Man bija parastākā lētākā gultiņa no Ikea ar 2 līmeņiem, bez riteņiem, veļas kastes, bez izņemamām redelēm utt. Nogulēja mazais tajā 2,5 gadus, nekādu problēmu.
30.08.2017 19:30 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Sognare, mazulim būs ērti tikai un vienīgi blakus tev. Viss pārējais atkarîgs no tavām vēlmēm un vajadzības, pacietības un ideāliem. Piem., man atvilkne bija must have, jo tajā laikā dzīvojamā platība bija maza un bija no svara katra iespēja kaut kur salikt dažādas mantas (pamerus, sedziņas utml.).
30.08.2017 19:38 |
 
Reitings 1093
Reģ: 02.11.2011
Man arī ir parastā Ikea gultiņa. Tāpat liela iespēja, ka mazulis gulēs bieži ar Tevi, neredzēju jēgu baigi tērēties. Matraci svarīgāk labu nopirkt. Vienīgi tagad liekas, ka būtu bijis labi tas Mozus grozs, jo meita labāk guļ tādā nosacītā šaurībā, bet tas ir individuāli :)
30.08.2017 20:33 |
 
Reitings 704
Reģ: 21.12.2015
Mums bija parastā gultiņa, kurai viens gals bija skapītis drēbēm.
Nākamajam bērnam no sākuma ņemšu tikai šupulīti pie gultas un pasūtīšu midziņu. Pēc tam vienkāršāko gultu.
30.08.2017 22:27 |
 
Reitings 704
Reģ: 21.12.2015
Un matraci pasūtīju intema, kokoss un jūraszāle laikam. Mums ģimenē ir alerģiski bērni, kam griķi neder, tad nu laikus nodrošinājos. Atšķirība cenā nebija tik liela, lai iespringtu.
30.08.2017 22:28 |
 
Reitings 381
Reģ: 20.04.2016
Man arī šķiet, ka autore tik cep tēmas par visiem iespējamiem bēbīšu jautājumiem

+
Un brīžiem pat rodas sajūta, ka autori ne tik ļoti interesē atbildes uz jautājumiem, cik vienkārši ir vēlme pievērst visa cosmo uzmanību savai grūtniecībai, kamēr visas citas, kurām kaut kādi jautājumi tiešām aktuāli, apmierinās ar grūtnieču vai māmiņu diskusijām + internetā pieejamo informāciju, kuras ir nu...ļoooooooooti daudz.
Atbildot uz jautājumu, mums bija šūpulītis, tagad nomainījām uz gultiņu ar noņemamo malu. Jā, bēbītis lien pie mums, bet tas tāpēc, ka es pati viņu esmu tā pieradinājusi, jo, barojot ar krūti naktī man ērtāk viņu paņemt pie sevis gultā un turpat kopā aizmigt. Tagad viņa naktī nāk pati un mums ar vīru tas šķiet mīļi.
30.08.2017 22:51 |
 
Reitings 760
Reģ: 26.07.2017
Sognare, mazulim būs ērti tikai un vienīgi blakus tev.
Ar mani laikam kaut kas nav kārtībā, ja reiz mans mazulis man blakus ne par ko neguļ un pat neaizmieg kamēr telpu neesmu atstājusi. :D

Es atkal nesaprotu, ko var vienkāršas lietas padarīt tik sarežgītas.
Šis precīzi. Es, protams, saprotu, ka bērna gaidības rada satraukumu, taču tā nav raķešzinātne un manā skatījumā šī sīkumainība ir velta laika izšķiešana un kaut kādā mērā pat degradēšanās.
30.08.2017 23:17 |
 
Reitings 4227
Reģ: 31.03.2017
Jēga varētu ari tajā māmiņu diskusijā pajautāt,bet man liekas vieglāk būs te. Un nē man nav svarīgi pievērst uzmanību sev, es gribu citu cilvēku pieredzi palasīt, lai zinu kam vajag pievērst uzmanību un kas nav tik būtiski. Tā teikt +/- . Ne jau es izlasu oo neņem tadu un es jā, to neņemt, oo šo aprakstīja kā labu, viss šo ņemšu!:-D. Es ņemot ieteikumus,citu viedokļus , izvērtējot arī kas man ir svarīgi,smelos idejas. :-),bet nu ja te dažām tas traucē,tad ne jau man pa to domāt, te jau veido tak dažnedažādas tēmas un katrai tās ir dažādas, arī man šķiet tēmas kuras ir manuprāt bezjēdzīgas,bet to es tak sejā nebāžu:-)
30.08.2017 23:20 |
 
Reitings 4227
Reģ: 31.03.2017
Breivik es nepadaru lietas sarežģītas, bet kā jau rakstīju, gribu citu cilvēku pieredzi palasīt,viedokļus ,izvērtējot +/-. Protams nepirksu pa 300€gultu, kam nekādu funkciju nav, bet vismaz zināšu kam vajadzētu pievērst uzmanību,kas atkal nav tik svarigi. :-)
30.08.2017 23:25 |
 
Reitings 760
Reģ: 26.07.2017
Mums ir pavisam lēta (aptuveni 50 eiro) redeļu gultiņa ar trīs augstumiem un divām izņemamām redelēm. Mums neko vairāk arī nevajag, jo neplānoju vairs bērnus un neesmu krutā dzīves stila piekritēja. :D Nu skaties, ja dzīvojamais plašums vai plauktu ir maz, tad arī atvilkne zem gultas lieti noderētu.
30.08.2017 23:35 |
 
Reitings 4227
Reģ: 31.03.2017
Breivik nu uber krutu ar man nav vajadzīga, bērns jau labāk no tā negulēs,ja būs pa 50€vai 400€ ,viņam svarīgi būs lai mamma ir tuvumā, bet ir lietas,kas man ir svarīgi, tā pati atvilktne, lai varu tur nepieciešamo likt, lai ir viegla un var regulet augstumu:-)
30.08.2017 23:43 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits