Vai ceļu vētru ūdens glāzē?

 
Reitings 4227
Reģ: 31.03.2017
Tātad tā, lieta tāda,ka drauga brāļa dzīvoklī notiek remonts, un uz to laiku savus dzīvniekus atveda pie mums. Protams saprotu, skaļi trokšņi, krāsas. Bet lieta tāda,ka tika norunāts , ēdienu pērk viņš, burus tīra viņš. Nav grūti pabarot, aizeju iedodu ēst un miers. Taču jau ne pirmo reizi , ir tā,ka es par barību laicīgi brīdinu,vismaz 2nedēļas iepriekš ,ka drīz beigsies, tā lai nav pēdējā dienā,ka attapos,ka nav ko ēst dot. Atbild ,labi ,tad un tad ievedīs. Nekā nav tā nav. Kad es zvanu, un saku,ka dienām 3vairs tikai pietiks, tad atbilde šodien vai rīt atvedīs. Ok , es ar rēķinos ar to ,bet ne tajā pašā dienā,ne nākamajā dienā nav un beigās viņa dzīvnieki sēž būri neēduši. Dzīvnieki jau nav vainīgi,bet ja noruna bija ka viņš pats par saviem dzīvniekiem rūpēsies, tad lai tur savu vārdu. Pie tam,es laicīgi pasaku, ka barība iet uz beigām. Ja nevar ievest,tad var pateikt,ka nesanāks,un palūgt man vai brālim lai nopērk un pēc tam norēķināties ar naudu,bet nē. Katru reizi ir viens un tas pats. Labi,ok, tad vai tad atvedīšu , bet beigās pienāk diena,kad nemaz nav ko dot. :-/. Kad mēs kur braucām, un savu kaķi atstājam mājās, es nopērku daudz barību + vēl pati interesējos vai vēl ir , bet te pat ar regulāru atgādināšanu nevar laicīgi parūpēties par saviem dzīvniekiem. Gandrīz 3mēnešus šādi .:-/
03.08.2017 22:20 |
 
Reitings 4227
Reģ: 31.03.2017
Cilvēkam jau tā drošvien "galva pilna" ar dzīvokļa remonta lietām

Pat ja tā ir, tā vai tā var tad ar pateikt, netikšu ,lūdzu vari nopirkt?No viņa puses nekad nekas tāds nebija izskanējis.
vasaras_beerns , rakstīju jau, mums no paša sākuma bija noruna,ka par barību domā viņš, pats teica ,lai es neuztraucos ,viņš pats pirks un vedīs barību, pat runa nebija ,ka man būtu viņš jābrīdina,ka barība beidzas. Ja kaut pats reizi vismaz būtu man pateicis, paklau dzīvniekiem ja gadījumā vajadzēs barību, varēsi nopirkt,pēc tam kā norēķināsimies.
Manuprāt laikam nebūs īsti vietā, bet pieņemsim ,ka es būtu kādam parāda 50€, un es teiktu., būšu būšu,atdošu, cilvēks gaida, vienu dienu ,otru, un 3šajā dienā, es atvedu, un pasaku ,ai ātrāk nesanāca.
04.08.2017 20:06 |
 
Reitings 2244
Reģ: 31.05.2017
:-D dīvaina tēma! Nu atkarīgs cik izmaksā tā papagaiļa un truša(?) uzturēšana mēn(simboliski vai redzami un vel pāris lietas tie tak papildu ienācēji kau tāŗi uz laiku dzīvē). Ka būtu ja pateiktu, paņemsi suni uz dažiem mēnešiem, liekas būtu tikai normāli vienoties par uzturēšanas izmaksām kas arī no īpašnieka puses. Vienk vai tas tapēč ka savādāk nesanāk vai uz šara caur tuvu pazīšanos.
04.08.2017 20:09 |
 
Reitings 197
Reģ: 29.10.2016
elzaelza es labi zinu, kāda ir kārtība uz papīra, bet nez kāpēc regulāri saņemu lūgumus palīdzēt ielas kaķiem, jo patversmes Rīgā neņem, viņiem arī ir ierobežojumi, cik var uzņemt un sen jau viss ir pilns. Jā, var jau atstāt kastē pie patversmes, bet pēc 14 dienām tas var bēdīgi beigties un aiznešana, lai eitanizē nav nekāda glābšana, ja vien kaķis nav uz nāvi slims.
Ja gribi zināt, kāda ir reālā bezsaimnieku kaķu situācija Rīgā, vari rakstīt privāti. Beinertos patur 24 h un tad vari ar savu atnesto kaķi iet, kur gribi. Suņus ved uz patversmi, jā, bet kaķiem situācija ir daudz bēdīgāka. Nevar visas patversmes Rīgā uzņemt tos tūkstošus, kas dzīvo uz ielām, turpat tie kaķi arī mirst, vari jau saukt ķērājus, bet ne visus brauks ķert, tam vajag līdzekļus, kuru nekad nav pietiekami.
04.08.2017 20:10 |
 
Reitings 2244
Reģ: 31.05.2017
mums no paša sākuma bija noruna,ka par barību domā viņš, pats teica ,lai es neuztraucos ,viņš pats pirks un vedīs barību, pat runa nebija ,ka man būtu viņš jābrīdina,ka barība beidzas.

:-D Viegli no malas spriest, kā vajadzētu utt, nu kaut kā loģiski kaut reiz nedēļā divās paŗskaitīt vai pateikt, kas un uz cik ir un kā dodams un apm viss! Tas ar nekas jauns žmotošanās aiz tuvas pazīšanās.
04.08.2017 20:17 |
 
Reitings 1196
Reģ: 28.01.2013
Nez vai te kāda domāja, ka tu nedēļām nebaro dzīvniekus principa pēc, bet ja redz, ka rīt vairs nebūs ar ko barot un džeka brālis lohatrons neved un neved to barību, tad nav principa pēc jāsēž un jābubina, bet jānopērk barība un miers. Un man tas galīgi nešķiet nekas tāds, par ko vispār būtu vērts baigi satraukties - jā, es sadusmotos, pateiktu, ko par to domāju un teiktu, ka ja vēlreiz šitā izdarīsies - vairs nepieskatīšu, bet tik dikti par to satraukties.. Tu taču bērniņa gaidībās - atslābsti un necepies par niekiem ;-)
04.08.2017 20:17 |
 
Reitings 4227
Reģ: 31.03.2017
Nez vai te kāda domāja, ka tu nedēļām nebaro dzīvniekus principa pēc, bet ja redz, ka rīt vairs nebūs ar ko barot un džeka brālis lohatrons neved un neved to barību, tad nav principa pēc jāsēž un jābubina, bet jānopērk barība un miers

Iekopēšu te atkal! kadu augli vai dārzeni iedevusi,lai grauž. Un no rīta pati būtu aizgājusi nopirkt, lai gadījumā,ja nevar atvests ir ko ēst!
04.08.2017 20:30 |
 
Reitings 2244
Reģ: 31.05.2017
Sarunāja, ka pat nebūšot jādomā, nav jau kas tāds ko nevar, nav trīs bethoveni vai tml:-D, tikuntā tad būs, nebūs? A varbūt toč tas ir tik maz kad aiz tā aŗī ir, ka domā nu nekas jau tur nav ja tā padomā :-D ko pa labu vinčiku neizdarīs...:-D
04.08.2017 20:33 |
 
Reitings 1196
Reģ: 28.01.2013
Nu malacis, ka iedevi! Tad jau viss kārtībā - būtu aizgājusi, nopirkusi - viss. Problēma jau nav dzīvnieku barības pirkšanā vai nē, bet tajā, ka droši vien esi aizvainota, jo tev kaut ko solīja, bet to neizpildīja un tev pašai bija jārisina situācija, kas teorētiski nav tava atbildība. Nu cilvēki mēdz būt visādi - atbildigi, mazāk atbildīgi.. sadusmoties par to protams var un vajag - loģiski, ka izbesī, bet nav par to pēc tam vēl jācepās un jāmuļļā tā doma - nākamreiz skaidri pasaki, kas būs, ja nebūs un viss! Tiešām lieka 'vetra ūdensglāzē, jo pati sevi sakaitini ar visu šo diskusiju.
04.08.2017 20:40 |
 
Reitings 2244
Reģ: 31.05.2017
Necienīgi tas, ka viss tika norunāts, vai vel variants ja nesapērk neatved un aŗī neparskaita summu bez ziņas kas vajadzīgs utt it kā nepazītu paši savus dzīvniekus, jau sākumā runātu, ka ok tagad nevar un pēc tam sastādīt rēķinu tad un miers vis, jo nav :-) runa par nopietnām kredītsummām.
04.08.2017 21:17 |
 
Reitings 2244
Reģ: 31.05.2017
:-D :-D Galvenais lai beigās, nepasaka a jūs gadijuma varbūt paši viņus gŗībētu paturēt...?
04.08.2017 21:28 |
 
Reitings 1335
Reģ: 24.04.2017
Pēdējos komentārus nelasīju, tikai atbildēšu par to, no kurienes rauts, ka dzīvnieki normāli neēda divas dienas. Sognare rakstīja "Dzīvniekiem ko ēst bija, bet kā jau teicu ,pietika uz divām dienām, aizvakar bija ko dot. Vakar no rīta ar,bet vēlāk vakarā jau nē,tad ja nebūtu atvests, es no rīta pajautātu , kad būs un ja gadījumā pateiktu ka tikai vakarā, es aizietu nopirktu ,lai līdz vakaram ir ko dot. 
Ne jau 2nedēļas viņi sēdēja badā. Un es sēdēju un gaidīju 2nedēļas barību. "
Es tagad nerunāšu konkrēti ar datumiem, bet ar vārdiem - šodien, vakar, aizvakar pēc teksta.
No dotā Sognares teksta es sapratu šādi - *aizvakar dzīvnieki paēda no rīta un vakarā
*vakar dzīvnieki paēda no rīta, visu atlikušo dienu ēda to, kas bija palicis pāri no rīta
*šodien dzīvnieki turpina ēst to, kas palicis no rīta, trusis dabūja burkānu pēc cosmo ieteikumiem, bet papagailis ēd aizvakardienas pārpalikumus.
Rezultātā sanāk, ka divas dienas - vakar un šodien - dzīvnieki normāli neēd.
Ja tas tā nebija domāts, tad Sognarei ir problēmas ar izteikšanos. Bet pat ja dzīvnieki arī bija ēdināti vairāk, tāpat nicinošais attieksmes jautājums pret dzīvniekiem un bailīgā attieksme pret draugu un viņa brāli ir redzams.
Rīdziniece vispār izsakās tā , it kā grūtnieces būtu slimas un nevar pabarot papagaili.
04.08.2017 21:30 |
 
Reitings 4227
Reģ: 31.03.2017
šodien dzīvnieki turpina ēst to, kas palicis no rīta, trusis dabūja burkānu pēc cosmo ieteikumiem, bet papagailis ēd aizvakardienas pārpalikumus.

Es tak uzrakstīju,ka vakar vakarā atveda, tad šodien viņi ēd ne jau pārpalikumus. Vakar ,ja man līdz tiem 23 +/- nebija ko dot, devu burkānus, papagailim bijā no rīta ieberta barība,kas nebija daudz un pašā vakarā viņa traukā bija jau izknabata barība, kā atveda tā es uzreiz visu jaunu ieliku abiem.
04.08.2017 21:38 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Pag a kapec sievietei esot dekreta japerk par savu nsudu un jauztur svesi dzivnieki?,ja tads nieks tad bralim kaut 20 eu ieskaititu un lai tad stiepj no veikala visu!
04.08.2017 21:41 |
 
Reitings 1335
Reģ: 24.04.2017
Diez es vienīgā esmu trakā dzīvnieku tante, kurai vīrietis, kurš nosauc dzīvniekus par lopiem, šķiet norakstāms materiāls? Tas attiecināms uz Caloo.
**
Rīdziniece, man attiecībās, neesot ne precētai, ne grūtniecei, nepastāv "mana" un "tava" nauda, jo īpaši, ja runa ir par vienu eiro vērtu sienu. Man vispār visa tā naudas dalīšana ģimenē un starp draugiem utt. šķiet jocīga. Kur nu vēl, ja naudu dala sieviete stāvoklī un viņas topošā bērna tēvs, kā tu to pasniedz - kāpēc viņai jāpērk par savu naudu utt.
04.08.2017 21:48 |
 
Reitings 4227
Reģ: 31.03.2017
Rīdziniece, par pāris€ barību es varētu nopirkt,nav problēma, bet domāju,ka viņš ir pieaudzis cilvēks un var tak ar pabrīdināt. Galu galā tak zin ka dzīvnieki ir iedoti mums. Ne jau viņi ir kur pazuduši:-D
04.08.2017 21:48 |
 
Reitings 2244
Reģ: 31.05.2017
Rīdziniec, nu kā vai ta nav redzams, ka tieši grutniecība un liels laiks pa mājām un vel ja var uzticēties, kapēc gan neiedot cilvēkam pasakot, :-D čau tagad apstākļi tā un tā, lūdzu redz kur kompānijai...
04.08.2017 21:48 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Pag ja draugam bus 5 brali grutniecei esot atvalinajims ar uz visiem jatere sava nauda un jastiepj paika dzivniekiem? Ta regularo jau 3 men!!!!
04.08.2017 21:52 |
 
Reitings 4227
Reģ: 31.03.2017
Rīdziniece ja būtu 5brāļi, diezvai mēs ņemtu visus dzīvniekus uz saviem pleciem:-D
04.08.2017 21:57 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
nu ja, bet te tas ta laikam ok visi miljonari kas var ta vesi ikmenesi davunat teiksim 30eu .Turkat paabo bet dekreta nauda ir 7 menesi 1 reiz, tad tikai pec dzemdibam vai ne? Kamer ctiem algas, avansi, halturu nauda ikmenesi. Ir tacu starpiba. Jeb kadam te lieka ska nauda kokos aug?
04.08.2017 21:59 |
 
Reitings 2244
Reģ: 31.05.2017
Sognare, uzprasi vai aŗī sīčus negrib iznomāt! :-D
04.08.2017 21:59 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits