Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Nepakārtot dzīvi attiecībām

 
Reitings 6
Reģ: 29.07.2017
Meitenes, kā jums izdodas nepakārtot dzīvi attiecībām? Kādus trīs mēnešus esmu kopā ar puisi, kurš ik pa laikam izmet tādas frāzes kā "nedomā tik daudz, kas būs-būs".
Mēs esam darba kolēģi un viņš hierarhijā ir par mani augstāk, turklāt joprojām pārbaudes laikā, tādēļ visam klāt ir attiecību slēpšana un vēl lielāka neziņa. Plus vēl mums bija ārkārtīgi nepatīkams gadījums, kad viņš piedzērās un skūpstījās ar citu meiteni. Pēc tam gan apgalvoja, ka nesaprot, kā kaut kas tāds varēja notikt, turklāt pasākumā, kurā klāt biju arī es. Neko neatceras un ļoti nožēlo. Izlēmu piedot, jo nez kāpēc tiešām viņam uzticos un ticu, ka tā vairs nenotiks.
Laikam mana problēma ir tā, ka pārāk ātri pieķeros un mana attieksme ir visu vai neko. Cik esam runājuši, viņš par ģimenes dibināšanu kā tādu vispār nedomā, bet es kaut kā naivi vienmēr ticu (ne tikai šajās attiecībās), ka tas mainīsies.
Nezinu, ko darīt. Jāciena sevi vairāk, nedrīkst sevi pazaudēt otra cilvēka milzīgajā ego. Bet kā?
31.07.2017 18:33 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Man gruti tadaos gadijumso ko teikt, esmu egoiste, un ka udensviram vajag daudz laika vienatnee. Ta vienmer bijis, pat ja liela mila..pat ja sakums. Citadi man jebkurs sak krist uz nerva...;-)
31.07.2017 18:36 |
 
Reitings 8187
Reģ: 27.12.2009
Cik esam runājuši, viņš par ģimenes dibināšanu kā tādu vispār nedomā

viņš piedzērās un skūpstījās ar citu meiteni.

Kādus trīs mēnešus esmu kopā ar puisi

Pret kuru izlietni tu galvu atsiti?
31.07.2017 18:42 |
 
Reitings 3521
Reģ: 25.06.2017
Mani gan mulsina tas, ka tik īsu laiku kopā, bet ar citu jau kaut ko paspēja, tā teikt. Kā tad jādzer, lai neko nesaprastu, vēl ja tu turpat biji! Ja tev ir svarīga ģimene, gribas stabilitāti, gribas zināt tomēr plānus, tad nezinu, neizklausās baigi pārliecinoši. Viņš redz, ka tu esi ar viņu, zina, ka var atļauties, ko grib, tu neko neteiksi un paliksi ar viņu, jau pārbaudīja, kaut viņš ar tevi pa īsto iespējams nejūtas.
31.07.2017 18:43 |
 
Reitings 8187
Reģ: 27.12.2009
Un ar
ik pa laikam izmet tādas frāzes kā "nedomā tik daudz, kas būs-būs".
tev tiek dots ļoti smags mājiens un puiša domas par jūsu attiecībām.
31.07.2017 18:47 |
 
Reitings 3521
Reģ: 25.06.2017
viņš par ģimenes dibināšanu kā tādu vispār nedomā, bet es kaut kā naivi vienmēr ticu, ka tas mainīsies

Nu viņš jau konkrēti ir pateicis, ka viņam nevajag! Ja tas tevi apmierina, paliec, ja nē, tad palikt kopā, jo strādā augstākā amatā? Cilvēkam nav arī jāmainās, ko tur cerēt, nevienu nepārmainīt tik nopietnās lietās. Jums izskatās pavisam citi mērķi - pateicis jau principā, ka izklaidi, atpūtu tikai ar tevi grib, tikai tā ''caur puķēm''.
31.07.2017 18:48 |
 
Reitings 6
Reģ: 29.07.2017
Ok, tad seko nākamais jautājums - kā rīkoties tālāk? Kā vislabāk izšķirties, ja gribas palikt kopā? :D
Vakar viņam jautāju, kā viņš domā, cik ilgi mēs šādi turpināsim uz ko saņēmu atbildi "kas tie par muļķīgiem jautājumiem?!". Vajag izrunāties vai nevajag? Vai vienkārši uzrakstīt rakstiski, ka nevēlos šo turpināt un dzīvot tālāk?
Ērzeli, es jau pati arī sāku domāt, pret kuru izlietni esmu galvu atsitusi. Gribu laimīgas attiecības, priecīgu dzīvi, bet nekas nesanāk :D
31.07.2017 19:02 |
 
Reitings 8847
Reģ: 12.04.2017
uz ko saņēmu atbildi "kas tie par muļķīgiem jautājumiem?!"

Kas tā par atbildi. :D Laikam kamēr jaunu atradīs.
Man arī tas neizskatās nopietni, īpaši jau pašā sākumā tik daudz problēmu, nokrāpšanas, ģimeni kā tādu negrib, nākotni neredz viņš ar tevi u. c.
31.07.2017 19:09 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Vienmēr vislabākais un pareizākais visu izrunāt aci pret aci. Jā, tas ir grūtāk, bet vērtīgāk.
31.07.2017 19:11 |
 
Reitings 68
Reģ: 17.11.2013
Bēdz kamēr var un tas būs tavs labākais dzīves lēmums. :-D Tādi cilvēki vienmēr tādu rīcību atkārtos(pēc personīgās un paziņu pieredzes) Lūgsies uz ceļiem,lai nepamet,raudās un teiks,ka ir sapratis,ka tā nedarīs vairs,ka nesāpinās,ka nekrāps un citas sievietes nav vajadzīgas. Sāks teikt,ka grib ģimenīti,grib bērniņu,ka redz tevi kā sieviņu. Riebīgi un saldi. Nekad neticiet tādiem indivīdiem. :-D Dzīvo sev! :-)
31.07.2017 19:20 |
 
Reitings 2051
Reģ: 29.01.2009
Pārtrauc visu un ceri, ka nebūs jauns darbs jāmeklē. Nu kur šitādas naivās aitiņas rodas? (t)
31.07.2017 19:33 |
 
Reitings 145
Reģ: 21.09.2015
Tu tikai teeree savu laiku ar sho tipinju.
Izklausaas , ka vinjsh Tevi vispaar neciena. :-/
31.07.2017 19:40 |
 
Reitings 175
Reģ: 26.05.2017
Man bija ļoti līdzīgi ar bijušo, mēs gan ilgāku laiku šitā muļļājāmies, es visu laiku centos saprast, kādu viņš redz mūsu nākotni līdz vienā brīdī sapratu, ka viņš nemaz negrib tādu saskatīt, bet vienkārši tērē laiku. Un, kad izšķīrāmies, viņš man pateica: taču sāc beidzot mīlēt sevi. Es, protams, pirmajā mirklī biju dusmīga spāniete un ārdījos, domāju - idiņ, ko tu tur muldi, bet pēc laika sapratu, ka esmu pateicīga viņam par šo teikumu, jo pēc šķiršanās mana dzīve sāka sakārtoties.
Veiksmi! :-) ja vēlies parunāt privāti, droši raksti.
31.07.2017 20:03 |
 
Reitings 6
Reģ: 29.07.2017
Ir tā, ka es visu laiku cenšos viņu attaisnot. Par to skūpstīšanos ir vesels stāsts. Meitene, ar kuru viņš skūpstījās, arī ir mūsu kolēģe ar mani vienā hierarhijas līmenī un mēs ar viņu jau sen bijām runājušas, ka viņa mēģinās viņu noskūpstīt. Tas, ka mums ar puisi ir kaut kas vairāk par koleģiālām attiecībām, arī viņai nav zināms un es esmu droša, ka viņš tiešām neatceras, ka kaut kas starp viņiem tovakar notika. Turklāt vairāki kolēģi to skūpstu redzēja, kā tad paliek ar to, ka mums jāslēpjas, bet viņš bučojas pārdzēries visu priekšā?! :D Bet, nu, es to attaisnoju ar bezfilmu (kā es varbūt uzvedos pirms 10 gadiem, nevis tagad, kad gandrīz 30 :D ). Un viņš tiešām pārdzīvoja nākamajā dienā to uzzinājis, sākumā vispār atteicās noticēt, ka kas tāds vispār ir noticis. Meitene, ar kuru viņš skūpstījās, izstāstīja to savam draugam, un draugs nespēja piedot - tas "manu" vīrieti vispār sagrāva.
Par visām nevērīgajām atbildēm par attiecībām mans attaisnojums viņam ir tāds, ka viņš ir vienkārši ārkārtīgi neromantisks un nesentimentāls vīrieša tips. Ar darbiem viņš izrāda rūpes - gan pārsteidz ar pašgatavotu ēdienu, gan uzsedz nošļukušu sedziņu, gan pabužina vaidziņu, ja esmu saskumusi :D
31.07.2017 20:08 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Paga, tad tā otra kolēģe būdama attiecībās pati pielîda un noskūpstīja bezfilmā sēdošo (vai nu ko viņš tur darīja tajā brīdī) darbinieku citu klātbūtnē?
31.07.2017 20:13 |
 
Reitings 6
Reģ: 29.07.2017
Es pati to neredzēju, bet tā ir mana interpretācija, ka tā visdrīzāk arī bija. Viņš pats vienmēr apgalvoja, ka nekad nekrāptu. Pats pagātnē bija ticis krāpts un vairākus gadus nevarēja tam tikt pāri (arī tagad saka, ka tikai lēnām tādēļ var atvērties jaunām attiecībām). Bet nu re kā - dubulti standarti vai kaut kas tāds beigās sanāk.
31.07.2017 20:17 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Tak pajautā kolēģei vai tiem, kuri to skūpstu redzēja. Nez... Es arī vēl nesteigtos ar šķiršanos, bet saausītos gan. Noteikti vairāk runātu par attiecībām un nākotnes plāniem, pat, ja viņš to negrib. Un noteikti uzstātu uz to, lai attiecības netiktu slēptas.
31.07.2017 20:20 |
 
Reitings 6
Reģ: 29.07.2017
To, ka skūpts ir bijis apliecina pat foto :D Ja gribu sasāpināties - paskatos bildīti. Man šķiet, ja nebūtu foto, viņš joprojām noliegtu, ka kaut kas ir noticis. Bet, tas, ka viņš bija bezfilmā man ir skaidrs, jo viņš gribēja dejot ar mani, bet tāds pārdzēries tirliņš mani tajā brīdī neinteresēja, turklāt arī negribēju visu priekšā kādu pārāk intīmu soli izdarīt. Nu, re, pati vainīga - cita izdarīja :D Ai, bērnudārzs.
31.07.2017 20:24 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Nu ok... Dzērums, bezfilma, intrigas... Pilns komplekts! No šī visa mani visvairāk uztrauktu, ka vīrietis dzer līdz bezfilmai (nemāk bremzēt) un, ka blakus ir kolēģe, kura gatava ielīst viņa biksēs pat neskatoties uz to, ka pašai ir vai pareizāk - nu jau bija attiecības...(t)
31.07.2017 20:27 |
 
Reitings 1821
Reģ: 13.02.2010
Pašai jāsaprot, cik nozīmīga Tev ir iespēja veidot nopietnas attiecības, savienību un ģimeni tieši ar šo vīrieti. Es teiktu, ka dotie neizskatās diez ko daudzsološi: attiecību statuss miglā tīts un slepens, vīrietis jau laikus piekodinājis ilgtermiņa plānus nelolot, padsmitnieka izgājieni dzērumā u.c. Protams, nekur nav rakstīts, ka runcis- visurgājējs reiz nevar iepazīt stabilitātes baudu un vilinājumus, tomēr es būtu krietni vien piesardzīga, jo pievilta pieķeršanās ellīgi sāp.
31.07.2017 20:33 |
 
Reitings 6
Reģ: 29.07.2017
Īstenībā no bučošanās sāgas arī mani visvairāk satrauc tas, ka var tā zaudēt kontroli. Jā, sāpēja nenormāli sākumā, ka var tā izdarīt, bet es apzinos, ka tas bija alkohols. Kas, protams, nav attaisnojums utt, bet to es varu piedot. Vienreiz, protams.
31.07.2017 20:34 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits