Kā lai izdzen dusmas no sevis un neapvainojas?

 
Reitings 334
Reģ: 17.04.2013
Sveikas!
Situācija tāda, ka diezgan stipri sakašķējāmies ar draugu pirms mana darba, tā ka sāku ļoti raudāt+ viņš arī ļoti uzvilkās. Es aizgāju uz darbu uz 4h, šis man uzraksta ka ar draugiem aizgāja uz pusotru stundu iedzert aliņu( izgāja no mājām 18 00)
Šis pasākums beidzās klubā 5 no rīta.
Es cenšos viņam neko nepārmest, bet dusma iekšā par to kašķi kas bija, kad raudāju, bet vīrietis aiziet ballēties. Vismaz nevar padomāt arī kā es jūtos? Cerēju ka pēc stundas aliņa dzeršanas viņš atnāks mājās un mēs izrunātos. Bet nekā
Kad viņš pamodīsies ko man darīt lai uz viņu nedusmotos un nezāğētu viņu?
Dusmas sprāgst pa visām malām
Gribu nedusmoties, bet emocijas mani tā pārņem...
13.07.2017 06:12 |
 
10 gadi
Reitings 3675
Reģ: 29.01.2009
Atrodi iespēju izlādēties. Varbūt sāc parastu sarunu un ja saproti, kas viss viņa darītais bija tīši un ar nodomu, tad laid emocijas

+
13.07.2017 09:25 |
 
Reitings 334
Reģ: 17.04.2013
Nee, es zinu ka vins uzskata ka tas ir ok! Jo bija ieprieks jau sarunats un jutas tik labi ka izdomaja paballeeties! Taa vins man soriit pateica!
Lidz ar to nekadas nozhelas vinam par to nav
Un uzskata ka tas ir normali jo pabridinaja mani velak ka nezin cik ilgi bus
13.07.2017 09:30 |
 
10 gadi
Reitings 319
Reģ: 17.09.2010
Nu tad laid visus savus iekšējos dēmonus ārā. Un būs, kas būs. Ja jau viņam bija tik foršs vakars pēc nopietna strīda.
13.07.2017 09:34 |
 
Reitings 381
Reģ: 20.04.2016
Pilnīgi piekrītu Neonam.
Domāju, ka Tev ir pamats uz viņu dusmoties un parunāt par šādu rīcību. Es noteikti nemodinātu ar buču un pankūciņām. Īpaši, ja vēl Tu iekšēji vāries un dusmas centies apspiest.
Nakts klubs vispār man šķiet vieta, kur iet tikai tie, kuri "meklējas" vai arī ar dzīvi neapmierināti, nelaimīgi cilvēki, kuri savas problēmas māk risināt tikai cenšoties "aizmirsties". Bet, lai nesāktos kašķis, jau priekšlaicīgi saku, ka vados tikai no personiskajām sajūtām.
13.07.2017 09:41 |
 
Reitings 663
Reģ: 01.08.2011
Es, protams, nezinu kādi jūs esat. Bet nevar pastāvēt iespēja, ka viņš pēc šī strīda, kas vēl tikai būs, neizlemj, ka nah viņam tādas attiecības un neaiziet vispār prom? Vai neizdomā notusēt vēl pāris dienas?
Ja tomēr viņš ir adekvāts cilvēks. Tad iesaku sākt ar tekstu, ka vakardienas viņa rīcība tevi sāpināja un jūties nenovērtēta vai nu nezinu kāda, tālāk jāizdomā. Nevis uzreiz teikt, ka esi dusmīga. Ja viņš atbildēs ar diršanos, tad vnk ignorē un liec saprast, ka tu esi nevis vnk uzpūtusies, bet sāpināta.
13.07.2017 09:45 |
 
Reitings 2520
Reģ: 30.01.2017
cik jūs visas dramatiskas, wooow!
Par ko vispār bija strīds? Varbūt puiša acīs tas bija sīkums un Tava histērija - nepamatota?
Ja tēma bija patiešām nopietna, nevis no mušas izpūsts zilonis, tad gan savādāk, tikai pagaidi, līdz jūs abi esat atguvušies, nomierinājušies un adekvātā fiziskajā un emocionālajā stāvoklī, pirms turpināt sarunas. Viņam tagad paģiras, bet Tev trakums un dusmas... Konstruktīva saruna ar pozitīvu rezultātu nesanāk nekādīgi.
13.07.2017 09:51 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Jautājums vai vispār vajag to "pozitīvo rezultātu"...
13.07.2017 09:54 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Ja atmiņa neviļ, Tev jau arī bijušas citas diskusijas, kas liecināja, ka attiecibas nav visai spožas.. jautājums .. vai tiesām to iekaisušo apendiksu ir vērts paturēt..(t)
13.07.2017 10:01 |
 
Reitings 4962
Reģ: 24.08.2013
Ja es būtu dusmīga, tad nekādā ziņā nemēģinātu savas dusmas nedz apslāpēt, nedz slēpt. Vispār drusku saprotu vīrieti, man pēc lieliem kašķiem arī uzreiz negribas satikt vīru, jo nereti, ja vēl neesmu pavisam nomierinājusies, tas var izvērsties par vēl lielāku sviestu.
13.07.2017 10:02 |
 
Reitings 1082
Reģ: 13.06.2015
Man jau liekas svarīgāk ne tas, ka viņš bija ballēties, bet tas, kādēļ vispār izcēlās strīds..varbūt tas viss nemaz nebija strīda vērts?
13.07.2017 10:11 |
 
Reitings 408
Reģ: 29.09.2015
Nerisini strīdu, kamēr neesi nomierinājusies.
Čalim ir 22 gadi, nevis 35 un uz augšu, come on... atceraties sevi šajā vecumā!
Un es piekrītu Marissai.
13.07.2017 10:13 |
 
Reitings 802
Reģ: 15.12.2015
ja nu tu pati esi izdomājusi strīda iemeslu - no sērijas " pati izdomāja, pati apvainojās" un viņs vispār nesaprot kāpēc tu viņam brauc virsū un čakarē garastāvokli? tad loģiski, ka čalis izies āra ar čomiem pasēdēt un iedzert aliņu, nevis iet mājās pie savas fūrijas, kas kaut ko ne pa ķeksi viņam žāģē. nu un tas, ka viņš tev rakstīja un teica, lai nedosmojies ir ok, jo jā, viņs vienkārsi negribēja iet mājās un klausīties pārmetumus, jo es varu derēt, viņš vispār nesaprot par ko bija strīds un tu pati to strīdu iniciēji. ieteiktu paskatīties no abām pusēm, nevis tikai no savas - cietējas skatupunkta un, ka čalis sliktais, jo izgāja ar čomiem.
13.07.2017 10:14 |
 
Reitings 721
Reģ: 02.09.2016
Maija diskusijā rakstīji,ka ir sajūtas,ka viņš vairs nemīl,ka vēsa attieksme utt..
Kāpēc aizgāja patusēt, jo nu, viens,ka pavilka draugi, otrs,ka vienkārši,tik ļoti nedomā par tavu labklājību attiecībās,kā sākumā.
Man arī bijuši šitādi gadījumi,kad sākumā viss forši,ja sarunā ka ies uz aliņu, aiziet,un atnāk kā pēc pulkstens.. bet,kad jau attiecības jūk un ir strīdi, reizēm liekas,ka otrs meklē iemeslu,lai to izbeigtu,un ne jau tā,lai viņš paliktu tas sliktais,bet re, sieviete psiho, neļauj ar draugiem tusēt, un vispār es gribu būt brīvs un nepiesiets..
Nav citu variantu,kā izrunāties. Pasaki savu sāpi, parunājiet,kā to var risināt.. ja viņš ir no tiem,kurš nerunā (kas,vismaz man, nereāli besī), tad vnk izklaidējies arī tu, satiecies ar draudzenēm, draugiem.. nesēdi mājās un neizdabā.. un ja nebūsi viena,bet ar cilvēkiem, tad arī tās visas mutuļojošās emocijas aizmirsīsies.. bet tas gan jau tikai līdz nākamajai reizei, diemžēl..
Apdomā,vai tev to vajag.
Turies!
13.07.2017 10:20 |
 
Reitings 1937
Reģ: 18.05.2016
Es būtu dusmīga un neklusētu. Man neliekas, ka nobriedušās nopietnās attiecībās otra pusīte aiziet iedzert uz 1,5h un atvelkas no rīta pēc klubiņiem, īpaši pēc strīda. Man kaut kā tas neviestu uzticību. Pie tam necelt kad zvani, un arguments, ka negrib skaidroties vispār neiztur kritiku.
13.07.2017 10:35 |
 
Reitings 1937
Reģ: 18.05.2016
aiziet neaizietu
13.07.2017 10:38 |
 
Reitings 8847
Reģ: 12.04.2017
Palasot tavas citas problēmas ar viņu - sūti viņu dēt beidzot.
13.07.2017 11:02 |
 
Reitings 4227
Reģ: 31.03.2017
Nu bet tāpat man dusma ka pasaka uz stundiņu un aiziet uz 12h!

Oii, nu tad tiešām, es biju iedomājusies,ka pāris h ilgāk bija,bet ja tā,tad piekrītu,ka smuki no viņa puses tas nebija:-/
13.07.2017 12:08 |
 
Reitings 2520
Reģ: 30.01.2017
Neon, pozitīvs rezultāts ne vienmēr nozīmēs mīļu salabšanu, tam ir jābūt konstruktīvam lēmumam, lai kāds tas arī būtu ;) lai nav tā, ka dusmu ārprātā tiek sakliegtas muļķības, ko pēc tam nožēlot, lai nav palicis kas nepateikts vai pateikts par daudz.
13.07.2017 15:58 |
 
Reitings 786
Reģ: 18.05.2014
Pilnīgi sajutu Tavas dusmas, Brr. Es noteikti neklusētu! Klubs līdz rītam.. saprastu, ja pie draugiem ciemojoties var aizkavēties..
13.07.2017 16:02 |
 
Reitings 4298
Reģ: 29.01.2009
Nedaudz offtopic, bet tomēr...
Varbūt Jūs labāk izprotat un variet man arī paskaidrot - ko vīriešu-draugu kompānija var darīt naktsklubā līdz 5iem rītā? Sēdēt bārā pie galda un dzert, runāties utt. - jā, to mierīgi var līdz saulēktam. Bet klubā, kur parasti ir tumša un erotiska gaisotne, minimālas iespējas apsēsties (parasti tie ir vien daži krēsli pie bāra), praktiski nekādas iespējas normāli parunāt (jo mūzika ir ļoti skaļa), kur pārsvarā vīrieši nāk copēt viegli pieejamas sievietes vienas nakts sakariem un sievietes nāk copēt bagātus un vientuļus vīriešus, retāk uz naktsklubu iet pārīši un mixētas draugu kompānijas iedzert un izdejoties.
Es nevaru iedomāties, ka mans vīrs ietu ar draugiem satikties naktsklubā, jo īpaši tāpēc, ka viņš draugus satiek reti un labprāt pavada vakaru sarunās pie alus pudeles pie kāda mājās vai maksimums kādā krogā. Tāpat arī es ar draudzenēm tiekos citos apstākļos un man prātā neienāktu doties ar viņām uz naktsklubu.
Man tas nebūtu pieņemami, ka vīrietis pēc strīda 12 stundas dzer un tusē naktsklubā. Bet tas tāds mans subjektīvs precētas sievietes viedoklis... Varbūt es neko nesaprotu no mūsdienu jauniešu attiecību standartiem.
13.07.2017 21:18 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits