Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Ļoti sausa āda

 
10 gadi
Reitings 361
Reģ: 31.03.2009
Meitenes, ļoti vajag Jūsu padomu. Man ir ļoti sausa āda, tāda ir bijusi vienmēr, ģenētiski. Kad uzklāju tomālo krēmu, tas klājas gabaliem, īpaši redzamas tās vietas, kur āda "lobās"?
Par savām ikdienas procedūrām - principā dekoratīivo kosmētiku lietoju diezgan reti (2 - 3 reizes nedēļā), mitrinu ar biodermas micelāroi ūdeni, mēdzu uzziest bioderma krēmu (katru otro dienu).
Saprotu, ka ir jādara kaut kas vairāk, lai āda būtu spīdīga un nebūtu sausa. Varbūt ir nepieciešams kaut kā tikt vaļā no vecām ādas šūnām? Ļoti lūdzu padomus. Pieminēšu, ka man ir alerģiskais ādas tips, līdz ar to izmantoju bio/eko kosmētiku, savādāk parādās alerģija. Kosmetologa pakalpojumus pagaidām neapsveru. HELP:-/
27.06.2017 13:17 |
 
Reitings 2746
Reģ: 03.02.2015
Man mixa vispār neko nemitrināja, bija nepatīkam sajūta. Atceros vēl lietoju siberica krēmu( kuru te cosmo slavēja) un sajūta, ka seja būtu kā nedaudz ar sķidrajām ziepēm iesmērēta. Gribējās mazgāt nost.
Būs tā maska jāpamēğina. (l)
28.06.2017 12:07 |
 
Reitings 441
Reģ: 11.05.2017
Kristīne, Tu mani sarūgtināji. :-D Man garšo kartupeļi. :-D
28.06.2017 10:14 |
 
Reitings 1270
Reģ: 23.05.2014
Mixa manai sejai nederēja, kņudināja.

Tiešām?! :-O Man ir psoriāze ir abi līdzekļi ir vienīgie, kuri man nav radījuši nekādu sausumu, kņudināšanu vai pumpas. :-D
DevaVey, bet zarnas ir pārbaudītas? Man pumpas vairāk parādās, kad ir problēmas ar zarnām, respektīvi, ēdu to, ko īsti nevajadzētu. OK, man arī nepalīdz. Pamēģini varbūt samazināt kartupeļu daudzumu uzturā. Kad tos praktiski neēdu, mana āda bija daudz tīrākā. Tie ir nakteņu dzimtas dārzeņi un pie dažādām slimībām tos ir ieteicams vispār izslēgt no uztura. Esmu ievērojusi, ka no cūkgaļas pumpas arī metas vairāk.
28.06.2017 10:11 |
 
10 gadi
Reitings 3675
Reģ: 29.01.2009
Mazais Zaķis, priecājos dzirdēt, ka patika! Turēšu īkšķus, lai arī Tev šis kompekts palīdz :-) Pēc laiciņa padalies ar rezultātiem, vai situācija ir uzlabojusies!
Tā maska vispār ir Dieva dāvana :-D
Mixa manai sejai nederēja, kņudināja.

+ Man tas pats bija ar Mixu
28.06.2017 08:56 |
 
Reitings 2746
Reģ: 03.02.2015
Man arī ir sausa, nelobās gan. Mixa manai sejai nederēja, kņudināja. Lietoju dzintara antioksidanta krēmu ( barojošo) un stendera rožu krēmu - mitrinošais.
Man ir tā, ka uzliekot tonālo - pirmās stundas ir ok sajūta, pēcāk tāda velkoša sausuma sajūta, it kā āda smok.
28.06.2017 08:12 |
 
Reitings 582
Reģ: 24.01.2016
Ja tev ir sausa āda,mitrinošais krēms būtu jālieto katru dienu,bet labāk tomēr būtu aiziet lie dermatologa,kurš precīzāk varēs pateikt kas jādara:-)
28.06.2017 05:00 |
 
10 gadi
Reitings 361
Reģ: 31.03.2009
VC4 Sanita Žīgure
27.06.2017 23:14 |
 
Reitings 441
Reģ: 11.05.2017
Pie kāda dermatologa ej?
27.06.2017 23:12 |
 
10 gadi
Reitings 361
Reģ: 31.03.2009
es šovakar uztaisīju pīlingu sausai un jūtīgai ādai un uzklāju masku, sajūta vnk fantastiska :-D tiešām ļoti labi, uzziedu krēmu, sēžu priecājos :-D. diemžēl man ir izteikta alerģija pret putekļu ērcīti, līdz ar to tas arī zināmā mērā atspoguļojas.
pie dermatologa noteikti iešu, tagad nav iespēja izrauties. Man ir ļoti sakarīgs dermatologs, redzēsim ko ieteiks. Kosmetologiem kaut kā neuzticos. Tie tomēr nav ārsti..
Man ar to ādu vispār ir interesanti, jo vaigu rajonā tā ir ļoti normāla un nekad nav sausi pleķi. Tie parasti ir uz zoda un deguna apakšas.. :-/
27.06.2017 23:10 |
 
Reitings 431
Reģ: 17.03.2013
Kur prāts ieteikt skrubjus vai pīlingus? Cilvēkam ir sausa āda, kas l o b ā s. Tātad-jūtīga, supersensitīva, kādi vēl skrubji? Pa taisno pie dermatologa, nav ko klausīties gudrības forumos, katram ir savas ādas īpatnības, ja kādai der niveja krēms, citai tas situāciju padarīs tikai sliktāku!!
(Rakstu pēc personīgās pieredzes, man līdzīgs ādas stāvoklis kā autorei.)
27.06.2017 22:26 |
 
Reitings 441
Reģ: 11.05.2017
Inky, piena produktus un olas svaigā veidā uzturā nelietoju principā vispār (ēdu saldējumu un skābo krējumu), ja nu tikai viņi vēl ir kādos citos produktos, tāpat ar graudaugu produktiem - nelietoju.
Mana ikdiena ir vārīti kartupeļi ar salātiem, kuru gatavošanai izmantoju skābo krējumu, pamazām pāreju uz eļļām. No gaļām es šad tad ēdu cūkgaļu. Liels mīnuss ir tas, ka ēdu diezgan nepilnvērtīgi.
* * *
Nenoliegšu, ka nemīlu panašķoties, šad tad apēdu kādu saldumu, bet gāzētie un saldinātie dzērieni arī tiek lietoti diezgan bieži. Tas ir tas no kā ir visgrūtāk atturēties!
Es problēmas savos ēšanas paradumos apzinos, tāpēc arī ir neliela apņemšanās ko mainīt, nezinu, kā sanāks.
27.06.2017 22:09 |
 
Reitings 457
Reģ: 22.12.2012
Man ir ļoti sausa sejas āda un arī roku āda ir sausa.
Ja, kādu dienu aizmirstu uzklāt barojošu krēmu uzreiz ir pamanāms, ka āda sāk lobīties vietām nost no sejas. Man ir problēmas ar vairogdziedzeri un ir ļoti zems D3 rādītājs.
Tas kas man palīdz (ko lietoju šobrīd):
D3 vitamīnu (8-10 pilieni dienā)
Vairogdziedzerim lietoju atbilstošus medikamentus
Naktssveces eļļu
Bioderma atoderm nutritive barojošu krēmu, ļoti sausai, jūtīgai ādai. 2 x dienā
Reti, bet lietoju kokosriekstu eļļu
Dienā cenšos izdzert 2 l ūdens
Kā jau meitenes minēja ir jāpārskata arī sava ēdienkarte, jo ja iekšēji kas nebūs labi, ārēji to varēs pamanīt.
27.06.2017 22:02 |
 
Reitings 441
Reģ: 11.05.2017
Kristīne, biju arī uz kobru, jo man no neēšanas bieži sāpēja vēders un hormoniem tagad lietoju OK.
Ar tajām alerģijām ir tā, ka, ļoti grūti noteikt no kā viņa ir, tāpēc to noteikšanai ārste nav ķērusies klāt.
27.06.2017 21:59 |
 
Reitings 2394
Reģ: 04.10.2013
DevaVey, man uz šito pateica, ka visi dzīvnieku produkti (piens, olas, gaļa utml) ir piebāzts ar hormoniem, jāēd tikai dārzeņi, augļi, rieksti, ja dzīvnieku produkti, tad tikai laukos bez hormoniem audzēti utt., beigās sapratu, ka varbūt mana āda nemaz nav tik traka :-D
Mazais Zaķis, tiešām pamēģini ar Omegu eļļām. Ādai nepieciešams tieši D vitamīns un Omegas, cik zinu. Tikai to, vai tas tiešām strādā, var noteikt pēc 2-4 nedēļām, kad viss pārējais organisms ir atjaunojis rezerves un atļauj kaut ko paķert arī ādai.
Pati skatos uz apvienoto Omegu iepakojumu, bet naudas čut žēl.. :D
27.06.2017 21:50 |
 
Reitings 1270
Reģ: 23.05.2014
DevaVey
, pārbaudīji arī alerģijas, vēderu, hormonus?
27.06.2017 21:45 |
 
Reitings 441
Reģ: 11.05.2017
Es tagad lasu diskusiju, sēžu un domāju. Esmu uztaisījusi visa veida analīzes, kādas vien lika dermatologs, visur viss ir kārtībā, bet tās pumpas kā ir, tā ir.
Nesaprotu, kāpēc necīnos ar cēloņiem, bet cenšos iznīdēt sekas.
27.06.2017 21:21 |
 
Reitings 1270
Reģ: 23.05.2014
Vel man Make-up meitene teica, ka manai ādai vajag nevis tonālo, bet pūderi.

Minerālais pūderis der ļoti labi. Bija laiks, kad klāju to praktiski katru dienu, bet nekādi sausie pleķi neizmetās. Lietoju The Body Shop Extra Virgin minerālo pūderi.
27.06.2017 21:02 |
 
Reitings 1270
Reģ: 23.05.2014
Varu ieteikt pamēģināt Mixa kosmētiku (atrodama Drogās). Pati lietoju šo krēmu:

Un šo micerālo ūdeni
.
Mans labākais pēdējā laika atklājums (l).
Vēl centies dzert ūdeni vismaz 2l dienā, mitrini seju ar krēmu vismaz reizi dienā (pēc dušas klāj obligāti, pēc sejas attīrīšanas arī obligāti) un centies iztikt bez skrubjiem! Vēl vari paskatīties vai tev netrūkst kāds no vitamīniem.
27.06.2017 20:57 |
 
10 gadi
Reitings 361
Reģ: 31.03.2009
Inky, liels paldies par ieteikumiem. Protams, uzturam liela nozīme. Man jau liekas, ka ēdu +/- normāli, bet nu ārsti un dietologi man nepiekristu. Tieksme uz dehidratēto ādu man noteikti ir, arī manam bērnam saskaņā ar dermatologu ir sausa āda.
Aizstiepšos pie dermatologa noteikti, bet sākumā gribu pamēģināt basic lietas. starp citu, man ir izteikts d vitamīna trūkums, iespējams tas arī spēlē savu lomu.. un omega būtu jādzer.. vitamīnus dzeru tikai ziemā, bet ādai tas pilnīgi neko nedod :(
27.06.2017 20:44 |
 
Reitings 2394
Reģ: 04.10.2013
Man bija ~2 mēnesu sausuma periods, kur NEVIENS krēms/skrubis/pīlings/maska utt nepalīdzēja.
1) Dermatologs pateica, ka man ir Seborejiskais dermatīts
2) Otrs dermatologs pateica, lai neēdu veikalos pirktos dzīvnieku produktus, bet tikai laukos audzētos, dzeru Omegu 3 un 6 + vienu krēmu izrakstīja.
Kamēr pārdzīvoju par izmesto naudu un domāju, kas pašai liekas pareizāk, trobele pārgāja.
Bet parunājot ar draudzenēm, secinājām, ka dažreiz tie uztura bagātinātaji tiešām palīdz daudz labāk par jebkuru krēmu.
Varbūt papēti uzturu, vai tur kaut kas nepietrūkst..?
27.06.2017 20:30 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits