Kafija

 
Cik bieži jūs dzerat kafiju?
Manuprāt, normāli ir izdzert max divas kafijas krūzes dienā, protams, atkarībā no stipruma. Mans draugs dzer vismaz piecas kafijas dienā + vakaros, ap 21 vai 22 vēl izdzer. Aizmieg viegli, principā uzreiz, kad aizver acis, kas man ir nesaprotami, jo man iemigsanai vajag vismaz pusotru stundu un tā ir bijis visu dzīvi. BET šorīt draugs saka, ka pamostoties baigi reibusi galva un dulla sajūta bijusi vēl vismaz divas stundas darbā. Manuprāt, tas ir no pārspīlētās kafijas dzeršanas, jo citu veselības problēmu it kā nav, regulāri apmeklē ģimenes ārstu, viss esot kārtībā.
Kā jūs domājat?
25.05.2017 13:47 |
 
Reitings 5884
Reģ: 25.08.2013
Kādas 5 krūzes vismaz. Man nekad, nekad dzīvē nav bijis slikti no kafijas, kā citi saka, ka tur parādās nemiers, rokas sāk trīcēt utt. Nekad! Man ir zems asinsspiediens. Vienreiz domāju - ko es tik slikti jūtos? Izmēru - a man 90/50 :-D
25.05.2017 19:35 |
 
Reitings 1972
Reģ: 06.11.2013
Arī esmu kafijas dzērāja, un tasīte pirms gulētiešanas uzdzen miegu, citādi grūti ar aizmigšanu :D
Var jau būt, ka problēmas Tavam draugam radās dēļ regulāras kafijas dzeršanas, bet, kā saka, varbūt arī nē. :D
25.05.2017 19:54 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits