Kādās profesijās var gūt labus panākumus, sākot mācības pēc 25 gadu vecuma?

 
Reitings 8
Reģ: 13.04.2017
Cilvēkam ir 25 gadi, grib studēt, iegūt savu pirmo augstāko izglītību, bet ir baile, ka neiederēsies jauniešu kolektīvā, būs par vecu, iebremzēts/a. Kurās profesijas nav kauns apgūt jau tādā vecumā? Saprotu, ka tas ir muļķīgi, uztraukties par svešu cilvēku viedokli, bet tomēr, ko varētu ieteikt, kādu virzienu izvēlēties, lai varētu ātrāk nostaties uz kājām pēc studiju beigām?
15.04.2017 13:03 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
Hei, es arī diezgan nesen skatījos to filmu :)
15.04.2017 21:53 |
 
Reitings 3897
Reģ: 01.01.2017
Va jūs, mīļās darba devējas, labprāt ņemtu praksē cilvēku ap 35? Nu tā, par tēmu, ka nekad neviens nekam nav par vecu?

Jā, būtu interesanti zināt HR cilvēku viedokli.
15.04.2017 22:03 |
 
Reitings 20
Reģ: 20.04.2017
Oi, Apple_pie, Tu vēl vairāk uzkurināji manu noskatīšanās kāri. Vai ar to pietiks, lai tuvākajā laikā noskatītos - kas zina.

Man tas pats, bet filma jau ir sarakstiņā. :-D
Par tēmu runājot, es pašlaik studēju maģistratūrā un manā kursā ir vismaz divi cilvēki, kam ir pāri 35 gadiem (par vienu, manuprāt, varu teikt, ka viņam ir pat 40+). Protams, bakalauri vai maģistri - ir starpība, jo te to tā neizjūt, taču arī bakalauros nav tā, ka uzreiz atsijātu "vecākus modeļus". Jebkurā gadījumā tam nevajadzētu atturēt no mācīšanās, jo, ja ir liela vēlme un motivācija labi mācīties, tad panākumi ir vēl tikai priekšā. (:
21.04.2017 17:52 |
 
Reitings 5884
Reģ: 25.08.2013
Va jūs, mīļās darba devējas, labprāt ņemtu praksē cilvēku ap 35? Nu tā, par tēmu, ka nekad neviens nekam nav par vecu?

Ja atalgojuma ekspektācijas būtu adekvātas - ņemtu daudz labprātāk nekā 20-22 gadus vecu praktikantu, jo 35 gados tomēr ir kaut kāda lielāka pieredze un da jebkurā jomā un saprašana. Man 20-gadīgās asistentes tādus brīnumus taisīja, ka domādams nedadomāsies, kur cilvēks ko tādu var izdomāt.
21.04.2017 18:02 |
 
Reitings 33
Reģ: 08.07.2018
Labdien.
Gribētu uzklausīt kādus veiksmes stāstus par 30+ veciem absolventiem, kuri savu pirmo izglītību sāka iegūt tikai pēc 25 gadiem :)
Zinu, ka mācīties nekad nav par vēlu utt, bet tomēr trūkst iedrošinājuma spert pirmo soli, jo baidos no neveiksmes un velti izniekotiem resursiem.:-/
Pati gribu studēt tiesību zinātni, bet esmu salasījusies ļoti daudz negatīvas atsaukses, piemēram, 30 gadnieci bez pieredzes nelabprāt gribēs kāds ņemt darbā, kā piemēram svaigu 23 gadus vecu meiteni (neuzskatu sevi par mūmiju, bet tāpat varēs jau just atšķirību vecumā), pārprodukcija izvēlētajā jomā utt.
Varbūt kāda tagad studē, ir vēl pāris jautājumi tieši jau par studiju procesu?:-)
17.07.2018 13:51 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits