Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Negribu bērnus, negribu neko.

 
10 gadi
Reitings 147
Reģ: 04.07.2013
Sveiki! Es jau diezgan ilgu laiku par to domāju. Dzīvoju kopā ar vīrieti, esam kopā gadu. Viņš saka, ļoti gribot veidot ģimeni nākotnē, bet es negribu!!! Nav tā, ka es nemīlu viņu, bet bērnus es negribu! Arī kāzas es negribu. Esmu dzirdējusi vairākus viedokļus, ka pēc kāzām dzīve mainās, iestūrēšana ģimenes ostā, bērnu radīšana nozīmē arī dzīves pārkārtošanu. Turklāt, visi šausmīgie stāsti par dzemdēšanas mokām un 9 mēnešu mokām liek man vēl vairāk pieņemt domu, ka es to nevēlos, jo manā dzīvē ir daudz svarīgākas lietas par ģimeni. Manā vecumā jau būtu it kā laiks, bet es to vienkārši nevēlos. Draugs saka, gan jau uzskati vēl mainīsies, bet esmu pārliecināta, ka nemainīsies. Man ir mazliet savādāka vērtību sistēma, ir lietas, ko es vērtēju augstāk.
Es nevēlos viņu pazaudēt, jo viņš ir reti normāls vīrietis. Bet ļoti ģimenisks.
Turklāt, es arī nevēlos intīmas attiecības. Ir pagājis vairāk kā mēnesis kopš mums nav tuvības. Attiecībās viss ir kārtībā, tā nav partnera vaina. Vai esmu aseksuālis? Nekad sekss ar kādu nav izraisījis patīkamas emocijas (neitrālas). Nemaz arī neprasās.
Es nezinu, kādēļ esmu tik atturīga, ka nevēlos ne ģimeni, ne seksu. Vai tiešām ar mani nav kaut kas kārtībā? Varbūt tiešām esmu aseksuālis?
13.04.2017 20:20 |
 
Reitings 1852
Reģ: 21.02.2010
Negribeshana dzemdet un parkartot dzivi ir pupu mizas. Taa var teikt tikai nenobriedusas meitenes. Sievietem, kuras patiesam nevelas dzimeni un bernus ir pavisam savadaki iemesli
13.04.2017 20:33 |
 
Reitings 4227
Reģ: 31.03.2017
Nu izlasīju tekstu, rodas jautājums,ko tad Tu gribi? Bērnu negribi, precēties negribi,pat mīlēties negribi. Par ģimeni vispār nerunāšu. Kas ir tas ko tu vēlies? Izglītību? Naudu?Karjeru veidot savu? To visu ar gadiem var teikt iegūt,bet vai pēc tam ar būs gana?
13.04.2017 20:41 |
 
Reitings 92
Reģ: 12.07.2015
Man bija tik līdzīga situācija, ka nekad nekad nekad nedzemdēšu, bērnu nebūs, vīrieši riebjas, seksu nevajaga. Pagāja laiks un viss mainījās!
13.04.2017 20:46 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
Sognare, a kur teikts, ka ar bērnu un nemīlamu vīrieti būs labi?
.
Bērns NAV laimes garants. Tāpat kā lieliska karjera nav.
13.04.2017 20:49 |
 
Reitings 2995
Reģ: 22.06.2016
Es arī negribu bērnus - pagaidām :-D Bet nu nākotnē jau jā, kaut kad.. man liekas, ka tu vēlies tās partnerattiecības. Nevis mīļoto, bet dzīvesbiedru. Nu, vai arī tev tādu vienkārši ir sanācis satikt.
13.04.2017 20:57 |
 
Reitings 4227
Reģ: 31.03.2017
Sognare, a kur teikts, ka ar bērnu un nemīlamu vīrieti būs labi?
.

Bet autore tak neteica,ka nemīl savu draugu.
13.04.2017 20:59 |
 
Reitings 3897
Reģ: 01.01.2017
Negribeshana dzemdet un parkartot dzivi ir pupu mizas. Taa var teikt tikai nenobriedusas meitenes.

Ja cilvēks negrib bērnus un viņam to nav, tad viņš ir nenobriedis? Šito loģiku es nekad neesmu varējis saprast. A ja meitenei 20 gados ir 3-4 bērni, viņa no tā kļūst daudz nobriedušāka?
Vai tiešām ar mani nav kaut kas kārtībā?

LauraLaura5 sabiedrība tevi spiež, tāpēc tev arī leikas ka tev kaut kas nav kārtībā. Domāju ar tevi viss ir OK. Varbūt arī negribi tagad, iespējams sagribēsies vēlāk.:-)
13.04.2017 21:00 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
viņš ir reti normāls vīrietis

Turklāt, es arī nevēlos intīmas attiecības.

Nu jā, Sognare, man arī izklausas pēc baigās mīlestības.
Autore:
Tā var visu mūžu nodzīvot, bet vai vajag?
13.04.2017 21:07 |
 
Reitings 2288
Reģ: 10.02.2013
LauraLaura5 - Ok, negribi, bet tad vismaz neliedz vīrietim veidot ar kādu citu sievieti ģimeni, kas to vēlas. Ja tu viņu paturi tikai ķeksīša pēc, tad tā ir egoisma pazīme. Ļauj vecim būt laimīgam, nevis ļaut mūžīgi gaidīt, kad nu pārdomāsi. Atrodi tādu dzīvesbiedru, kas būs ar mieru dzīvot tādā pašā attiecību modelī kā tu vēlies. Abi būs laimīgi, bet šobrīd jūs mokat viens otru.
13.04.2017 21:09 |
 
Reitings 4227
Reģ: 31.03.2017
Nav tā, ka es nemīlu viņu,
13.04.2017 21:10 |
 
Reitings 511
Reģ: 13.06.2015
varbūt neesi atradusi īsto vīrieti vēl?tas, ka reti sakarīgs nenozīmē, ka viņš tev ir īstais :) un pievienojos tām, kas jautā, kas ir tās lietas dzīvē, kas tev ir daudz svarīgākas par ģimeni? (šis ir ļoti nepopulārs apgalvojums, un būtu interesanti dzirdēt argumentus)
***
par bērniem un kāzām -sāksies atkal viduslaiku penteri, ka vienīgais sievietes dzīves piepildījums ir kāzas un bērni, ka tu esi nenormāla, nenobriedusi vai vēl nez kāda, jo negribi bērnus utt. būsim reāli liela daļa no cilvēkiem precas, rada bērnus utt. tāpēc, ka tā ir pieņemts,jo tā ir normāli, jo tā dara visi, jo ir pienācis kaut kāds noteikts vecums, jo baidās, ka nebūs kas vecumdienās ūdens glāzi pienesīs, apkārtējo un/vai partnera spiediena dēļ un tamlīdzīgu bullšit iemeslu dēļ. ja jūti, ka šobrīd negribi, tad labāk arī nevajag. pilna pasaule ar nemīlētiem bērniem, kuri tikuši uzražoti "jo tā vajag/pienākas" vai "tā sanāca", priekš kam vēl vienu?varbūt tavs viedoklis dažādu iemeslu dēļ mainīsies, varbūt arī nē. un to, vai tu nožēlosi, vai nē, to tu uzzināsi tikai pēc daudziem gadiem. lai kā arī par to nebūtu pieņemts runāt, ir arī pietiekami daudz cilvēku pasaulē, kuri,ja viņiem būtu iespēja, būtu darījuši citādāk, un šeit runa nav tikai par tiem, kuriem nav bērnu, bet arī par otru pusi.
13.04.2017 21:10 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
"Mīlu" un "nemīlu" nav melnbalta padarīšana, diemžēl. "Nav tā, ka nemīlu" pricipā ne obligāti nozīmē "mīlu".
13.04.2017 21:14 |
 
Reitings 38
Reģ: 10.03.2017
Ja esi par to tik pārliecināta, tad vismaz esi cilvēcīga un atrodi kādu, kas vēlas to pašu ;)
13.04.2017 21:17 |
 
Reitings 484
Reģ: 15.01.2016
Nu, ja negribi neko, tad negribi. Ko īsti vēlies dzirdēt? Manuprāt, negribēt ir normāli. Tikai esi godīga pret vīrieti un neliedz viņan iespēju atrast partneri, ar kuru sakrīt vēlmes.
.
Kas attiecas uz Jasmīna Vāvere komentāru, vispār jau viņa neteica, ka negribēt bērnus = nenobriedis. Varbūt vajag izlasīt teikumu līdz galam un tad kliegt.
13.04.2017 21:21 |
 
Reitings 4227
Reģ: 31.03.2017
Pieņemsim,ka kāzas negrib,pietiek,ka kopā dzīvo,bērnus negrib,jo ir tādas sievietes kam bērni nesaista,tomēr dzīvot kopā ar puisi un negribēt seksu man šķiet dīvaini. Tad kādēļ tev viņš? Lai būt kāds kas aizpilda brīvo gultas malu? Ok ,ir dienas kad seksu negribas,bet te es saprotu,ka vispār negribas . Tad ko puisim darīt?
13.04.2017 21:21 |
 
Reitings 4227
Reģ: 31.03.2017
Mīlu" un "nemīlu" nav melnbalta padarīšana, diemžēl. "Nav tā, ka nemīlu" pricipā ne obligāti nozīmē "mīlu

Un nav tā,ka arī nemīl. Drīzāk šeit autore nesaprot ,ko īsti jūt un ko grib.:-)
13.04.2017 21:23 |
 
Reitings 5726
Reģ: 27.08.2011
Atrodi arī vīrieti ,kurš neko nevēlas. Nevajag otru mocīt ,dot cerības uz ģimeni ,bērniem,ja neko nevēlies. Pat ,ja Tu viņam tieši saki- nevēlos, tad, tāpat iekšēji viņš cer,ka Tavas domas mainīsies un to visu sagribēsi pēc gada, diviem , pieciem!
Kam Tev to vīrieti vispār vajag? Lai rociņu paturētu ,lai parunātos? Seksu negribi. Tu tak apzinies,ka viņš cieš un lai sapņos par seksu ar Tevi, vai arī sāks krāpt ar citu.
Manuprāt, Tev vajag vnk draugu vīrieti neviss vīrieti kā vīrieti. Tādu draudzenīti ar ko kopīgi iet vakariņās ,parunāties un pa mājām!
13.04.2017 21:33 |
 
Reitings 4218
Reģ: 29.01.2009
Ja tiešām nevēlies ģimenes pieaugumu, bet Tavs vīrietis par to vien sapņo, prātīgāk gan būtu ļaut viņam iet savu ceļu un sameklēt sev sievieti, kura būtu arī viņa bērnu māte. Pieturot puisi pie sevis, tai pašā laikā runājot par to, ka dzemdēt nevēlies un seksu arī nevēlies, Tu tomēr dod viņam cerību, ka šis bērnu un seksa negribēšanas niķis Tev pāries - un tas vairs nav forši. Ja taisies paturēt puisi pie sevis tikai tāpēc, ka viņš ir reti normāls, bet ne jau tāpēc, ka viņš Tev tiešām, tiešām būtu vajadzīgs - šitā sevi un otru mocīt ir atkarība.
13.04.2017 22:06 |
 
Reitings 674
Reģ: 13.10.2013
Gribēsi ģimeni, kad atradīsi ĪSTO vīrieti!
Ja nevēlies ar šo vai kādu no iepriekšējiem, tas ir pierādījums, ka viņš vienkārši nav tavs īstais.. Nemoci sevi un vēl jo vairāk, sava egoisma dēļ, nemoci vīrieti.
13.04.2017 22:49 |
 
Reitings 394
Reģ: 29.01.2017
esmu pārliecināta, ka nemainīsies. Man ir mazliet savādāka vērtību sistēma, ir lietas, ko es vērtēju augstāk. Es nevēlos viņu pazaudēt, jo viņš ir reti normāls vīrietis. Bet ļoti ģimenisks. Turklāt, es arī nevēlos intīmas attiecības.

Tā ir cūcība pret konkrēto vīrieti. Viņam ir tiesības uz laimīgu dzīvi, ģimeni un visu pārējo, ne jātic taviem solījumiem, ka varbūt kādreiz, nu kādreiz. Ļauj viņam dzīvot normālu dzīvi, kādu viņš vēlas un neattaisno visu ar, nu viņš reti normāls. Ja tev neinteresē lielākā daļa no lietām, kas ir attiecībās, tad tev jāmeklē tāds pats cilvēks, nevis jāliedz konkrētā cilvēka sapnis. Žēl vīrieša, kas tic un cer, šķiries un dzīvo sev!
13.04.2017 23:12 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!