Bizness un nauda

 
Reitings 349
Reģ: 29.06.2010
Vai uzskatāt, ka labu biznesu var uzsākt un attīstīt bez naudas? Vai minimālām finansēm.
Vienmēr esmu bijusi tāda uz biznesu tendēta. Un, lai arī ir bijuši pāris projekti, tie nav izvērtušies pārāk veiksmīgi. Visu parasti apstādina naudas trūkums.
Ideju man ir daudz, bet bieži vien sanāk tā, ka izdomāju ideju, esmu sajusmā par to, redzu reālu potenciālu, bet, lai to realizētu, vajag daudz naudas, kuras nav. Un tad paiet laiks, un hops redzu, ka šo ideju jau ir realizējis kāds cits, kuram tajā brīdī bija nauda. Tā ir tik drausmīga sajūta :'-(
Tāda sajūta, ka tie, kam ir nauda, tiem ir iespējas to ieguldīt un nopelnīt vēl vairāk. Savukārt tiem, kan nav naudas, tie īsti neko nevar uzsākt. Vai arī var uzsākt, bet progress būs nenormāli lēns, ka tāpat kāds, kuram ir vairāk naudas, nošpikos ideju un daudz ātrāk apsteigs. Un tad nu nekas neatliek kā samierināties ar algotu darbu un dzīvot visu dzīvi no algas līdz algai.
Vai esat mēģinājušas pašas kaut ko attīstīt?
12.04.2017 09:15 |
 
Reitings 1263
Reģ: 10.03.2015
nopirka dzīvokli jaunajā projektā un labāku auto, pelnot itkā pie 1,5k eur mēnesī

Pie tādiem ienākumiem minētie izdevumi ir lekšana augstāk par savu pakaļu.
13.04.2017 15:54 |
 
Reitings 1
Reģ: 30.04.2017
Labdien.
Esmu PAMM konta Mony maker pārvaldnieks, aicinu investēt PAMM kontā . Iespējams investēt nelielas summas, sākot no 10 USD. No Jūsu kapitāla pieauguma saņemsiet 65%.
http://www.alpari.ru/ru/investor/pamm/380501/
[email protected]
30.04.2017 20:29 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!