Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Draudzeņu izklaides

 
Reitings 349
Reģ: 29.06.2010
Vai vienmēr dodaties uz draudzeņu bariņa tikšanās reizēm? Vai bieži atsakāt? Cik jums vispār bieži notiek tādas tikšanās un došanās kaut kur izklaidēties?
Man tā pēdējā laikā sāk palikt par problēmu. Liekas, ka to tikšanos ir par daudz un galvenais, ka par dārgu.
Manējās jau nevar vienkārši aiziet uz kafejnīcu iedzert tēju, vajag restorānus. Ir sarunāts, ka atklājam kādu jaunu restroānu 1x mēnesī. Bet es pat ar vīru neeju 1x mēnesī uz restorānu, labāk tad jau ar viņu ietu un notērētu to naudu.
Ja kāds restorāns ārpus Rīgas, tad bieži tiek irosināts palikt pa nakti tajā pilsētā, tad jau jāpaņem kāda spa viesnīca, un tā nedēļas nogale var arī pāris simtus izmaksāt.
Tāpat ceļojumi. Tagad ir izdomāts, ka reizi gadā brauksim meiteņu ceļojumā. Es atkal piesaukšu vīru, bet es ar vīru gribētu labāk reizi gadā ceļot. Varbūt esmu pārāk ieciklējusies uz attiecībām, bet man liekas, ka ģimenei jābūt prioritātei.
Protams, ne vienmēr es piekrītu draudzeņu izdomātajām izklaidēm, vienreiz atsaku, otreiz, bet visu laiku jau tāpat neatteikšu. Un tad pārmetumi utt. Visu laiku jūtu vainas apziņu.
Ko darīt?
31.03.2017 07:38 |
 
Reitings 6299
Reģ: 15.11.2012
Kaut kad esmu lasījusi gandrīz identisku tekstu, tikai tur laikam vēl bija izvēle starp ceļojumu un jaunu dīvānu dzīvoklī, kas izraisīja spraigas diskusijas. Tas ir kaut kāds sociālais pētījums vai kā?
31.03.2017 07:52 |
 
10 gadi
Reitings 2235
Reģ: 27.02.2011
Brauktu ar viiru un deelu, gjimenei ir jaabuut pirmajaa vietaaa, par to nav ierunu!!!!!!
Ja varu atljauties 3 celojumus gadaa un restoranus briivi katru meenesi, tad apmekleetu shadas vietas ar draudzenem, bet ja nee, ko man pleest pakalju pushu? Draudzenem viiri nav?
Vai citas alternatiivas bez restoraaniem nav???
31.03.2017 08:15 |
 
Reitings 349
Reģ: 29.06.2010
Donata, acīmredzot joprojām sasāpējusi problēma :-/
31.03.2017 08:19 |
 
Reitings 349
Reģ: 29.06.2010
Chikitita, manas iekšējās sajūtas ir tādas pašas. Ka labāk gribētu to naudiņu novirzīt izklaidēm ar savu vīrieti, nevis draudzenēm. Bet tai pat laikā, vai atteikties no draudzenēm? Ar gluži negribas.
Viņām ir vīri, bet viņām tas netraucē. Problēma ir man
31.03.2017 08:20 |
 
Reitings 4041
Reģ: 20.07.2014
Ja man būtu jāizvēlas, tad es pavisam noteikti izvēlētos ģimeni. Ja draudzenes nespētu to saprast, nu neko darīt.
Esi ar viņām runājusi, ka nevari atļauties tik bieži šāda veida izklaides, vai arī ierosinājusi ko maciņam draudzīgāku?
31.03.2017 08:22 |
 
Reitings 4298
Reģ: 29.01.2009
mazspiradzins, Tu jebkurā brīdī vari pateikt nē! Ja draudzeņu pasākums Tev rada galvassāpes par iztērēto naudu vai reāli tas ir par daudz un nevari to atļauties, tad tā arī pasaki. Draudzenes sapratīs. Attiecīgi kādu reizi noorganizē pasākumu Tu - aizsūti vīru pie draugiem/vecākiem paciemoties un sarīko savās mājās draudzeņu vakaru un izmaksas būs nelielas, vai aizdodieties piknikā pie dabas siltajā laikā.
Man ir tādas kā 2 draudzeņu grupiņas, no kurām vienā mēs arī vienmēr ejam uz restorānu un "neskaitām kapeikas", kad izklaidējamies. Tā kā mans vīrs nav restorānu cienītājs, tad es ļoti priecājos, ka man ir draudzenes, ar kurām atklāt arvien jaunus restorānus. Otrā draudzeņu grupiņā meitenes strādā vienkāršākus darbus ar mazākiem vai maziem ienākumiem un tur vienmēr viss tiek plānots pēc principa "lētāk un izdevīgāk". Man nav problēmu pielāgoties.
Pārējām draudzenēm nav vīri/bērni? Mums arī tajā vienā grupiņā kaut kā meitenes visu laiku gribu uzspiest uz to, ka "tikai meitenēm", bet es atkal visu laiku mudinu, ka pasākumos piedalās visa ģimene, jo visām forši vīrieši, arī tiem ir kopā interesanti. Kaut kā stulbi braukt, piemēram, meiteņu ekskursijā, kamēr vīrieši paliek mājās.
31.03.2017 08:25 |
 
Reitings 7827
Reģ: 17.05.2012
Cik gadus vēl īdēsi? Nedraudzējies un viss.
31.03.2017 08:39 |
 
Reitings 6299
Reģ: 15.11.2012
Tas vairāk izklausās nevis pēc "vīrs vai draudzenes" problēmas, bet pēc finanšu problēmas. To draudzeņu izklaides ir pārāk dārgas priekš tevis. Protams, ka nevajag upurēt vienīgo ceļojumu gadā draudzenēm, brauc ar vīru.
31.03.2017 08:54 |
 
Reitings 169
Reģ: 29.10.2015
Par tēmu komentāru nav, bet šķiet forši, ka ir draudzenes, kuras cenšas pavadīt laiku kopā tik bieži un kvalitatīvi :-)
31.03.2017 09:43 |
 
10 gadi
Reitings 4010
Reģ: 02.01.2011
problēma nav draudzenēs vai izklaidēs, bet faktā, ka tu ar savām finansēm nepavelc to, ko pavelk viņas. kādā sakarā te vispār iepīt vīru?
31.03.2017 09:48 |
 
Reitings 7682
Reģ: 31.01.2013
Man manas tuvakas draudzenes ir tada pati prioritate kaa gimene. Ar drsudzenem, ja tas ir patiesi tuvas, butu jaspej izrunaties un pateikt, ka tu visur nevari/negribi piedalities. Un tev nebutu jasksaidro kapec un vinam nevajadzetu apvainoties.
31.03.2017 09:53 |
 
Reitings 3031
Reģ: 26.02.2010
Mēs ar draudzenēm visas kopā tiekmaies vismaz reizi mēnesī un ja sanāk vēl arī biežāk, bet mums grūti saskaņot laikus, lai visas tiek.. Tā ir lielākā problēma. Tad 1x mēnesī ieplānojam visas kopā un ja sanāk vēl arī atsevišķi, kur ierodas tikai daļa no mums, kas uz to mirkli tiek, vai vispār kāds spontānais randiņš. Dodamies arī uz restorāniem vakariņās, reizēm kino, koncerts, reizēm pikniks, pastaiga.
Tā pat dodamies SPA atpūtā un plānojam kādu ceļojumu, ar ceļojumiem vistrākāk, dēļ laikiem, lai visām sanāktu tikt. Man tas liekas baigi forši, ka pavadām kopā laiku.. Īsti vairs jau nav tas vecums, kad iesim uz klubiem vai ko tādu. Tāpēc šie varianti liekas piemēroti kopīgai meiteņu atpūtai.
Protams savas finanses tas viss arī prasa, bet tas, ka eju ar draudzenēm uz restorānu, neizslēdz to, ka iešu arī ar vīru.. Atrodu balansu.
31.03.2017 10:15 |
 
Reitings 1143
Reģ: 06.07.2013
Man ir daudz dalītu draugu kompāniju.. pēdējā draudzeņu kompānija kas bija no studiju laikiem..nu tur netaupījām gan, bija gan atpūta SPA viesnīcā, gan vīna vakari bez lieliem izdevumiem. Viena no tuvākajām draudzenēm ar ko vairāk pavadu laiku ir ļoti turīga, varu turēt līdzi, jo katru dienu netiekamies, bet viņa šad tad neprasot manā vietā var samaksāt. Tad nu cenšos ar to pašu atbildēt pretī, tāpēc izklaidējoties daļēji kopīgs budžets :D
Man draugi, draudzenes ir svēta lieta. Attiecības pirmajā vietā un vienmēr esmu pielāgojusies jautājumā cik daudz varu pavadīt laiku ārpus attiecībām.. bet vakari ar draugiem man ir kā gaiss ko elpot..ir draugi kas ir pusi manas dzīves ar mani kopā un jau kā ģimene :)
31.03.2017 10:35 |
 
Reitings 870
Reģ: 17.03.2015
Ja maciņš neļauj , tad vajag sabalansēt vienreiz ar draudzenēm, otreiz ar vīru. Drudzenes sapratīs, ka nevari vienmēr atļauties tikai ar viņām. Bet tikai ar vīru arī īsti nav opcija, jo vajag arī draudzenēm veltīt uzmanību. Tas ne pa tēmu, bet man ļoti besī cilvēki, kas attiecībās esot draudzenes aizbīda pakaļplānā un , ja attiecības izjūk, tad atkal mīļās ,jaukās draudzenes tagad esat lūdzu ar mani.
31.03.2017 11:38 |
 
Reitings 2264
Reģ: 21.01.2013
Mana pieredze rāda - jo lielāka kļūst ģimene, jo mazāk budžeta paliek draudzeņu pasākumiem. Kad man un draudzenēm bērnu nebija, tad tikāmies regulāri, vismaz 1-2 reizes mēnesī kaut kur pasēdējām, ja bija kādai jubileja, tad svinējām. Pāris reizes gadā tāds lielāks pasākums visām kopā - kāds ceļojums, nedēļas nogale kempingā, laivošana utt. Tagad, kad visām ir viens vai divi bērni, pasākumu skaits ir stipri sarucis - līdz 2-3 gadā. Nu, tādas īsākas saskriešanās nepilnā kompānijā gan ir biežāk, bet tas neskaitās, jo kāda (vai kādas) parasti netiek (bērns slims, nav aukles uz to vakaru utt.)
31.03.2017 12:08 |
 
Reitings 2861
Reģ: 11.10.2014
ma nav draudzeņu bariņa, tāpēc arī nav problēmu. katra draudzene un draugs ir atsevišķs stāsts un katram atrodu laiku un piemērotu satikšanās vietu. vecums arī pietiekams, lai neapvainotos, ja nākas atteikt šad tad.
mazspiradzins, nu atsaki dažreiz, ja nesanāk laika un līdzekļu tik intensīvām draudzeņu satikšanās reizēm kā viņas grib :) tā jau īsti nav problēma, nekas traks nenotiks.
31.03.2017 12:19 |
 
Reitings 352
Reģ: 23.07.2016
Nu tad jāierosina lētākas izklaides dzraudzenēm, nevis tikai spa, viesnīca un restorāns, kas ir visdārgākais un ērtākais izklaides variants.
31.03.2017 13:07 |
 
Reitings 833
Reģ: 10.03.2013
Ar draudzenēm tiekos reti, bet pamatīgi. Kad bieži tikāmies, pielāgojāmies viena otrai - ja naudas pavairāk, šikojām, ja mazāk - vienkārši pasēdējām. Nekad nav bijis tā, ka dažas izlemj, ka vot brauksim ceļojumā tur un tur, un tev obligāti jāpiekrīt.
31.03.2017 13:11 |
 
Reitings 3647
Reģ: 26.12.2009
Un tad pārmetumi utt. Visu laiku jūtu vainas apziņu.

Draudzenes, kas pārmet, jo nevari atļauties tās izklaides? Un pēc tam tu vēl jūties vainīga? Īpaši veselīgi neizklausās :-/
31.03.2017 16:38 |
 
Reitings 2062
Reģ: 31.10.2015
Pārējās ir tiešām tik turīgas vai arī izliekas viena otras priekšā , jo " neērti būt pirmai ubadzei" ?
Kura bariņā ir lielākā grandiozo plānu kalēja , vai viņa tiešām tik turīga ?
.
Man visp. neliekas , ka draudzenēm jātērējas tik daudz . Draudzenes nav vīrs un bērni , lai izmestu tik lielu budžetu . Kafejnīcas ikdienā norma , restorāni svētkiem . Ceļojumus kopīgus vispār nevajag , lieka izšķērdība . Ceļot es arī gribētu tikai ar ģimeni , nevis ar druškām , kuras viena otru velk uz turieni , uz turieni , uz turieni , rezultātā nemaz neapskati to , ko pati gribi un neatpūties tā kā tieši tu gribi .
31.03.2017 17:12 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits