Vai pietiekošs iemesls šķirties?

 
Reitings 613
Reģ: 31.03.2013
Sveikas!
Sēžu un prātoju, lasu vecās diskusijas par šo tēmu un pati vairs nesaprotu, kā jūtos un kas ir normāli, kas nav.
Lieta tāda, ka draugs grib threesome :-D Nu tā, ka pavisam nopietni to labprāt izdarītu, viņa vārdiem runājot ''tas būtu fantastiski'' .
Esmu brīva un atvērta gultā, ir pat bijis sekss ar sievieti, ir PAT bijis threesome, BET tas bija visiem iesaistītajiem brīviem esot, ne attiecībās. Tagad sēžu uzvilkta, tāda nedaudz pretīga sajūta,bet no otras puses saprotu, ka viņš to uztver tikaikā izklaidi. Manī dzīvo 2 pretējas sievietes man šķiet :-D Viena saka - nekas traks jau nav, tas var sanākt forši un brīvi, otra saka - nedari sev pāri un šķiries, viņam ar tevi nepietiek, diez ko nopietni tevi neuztver.
Esam kopā vien nepilnus 3 mēnešus. Tāpēc no vienas puses šis ir loģiskākais laiks ko tādu izmēģināt, kamēr viss ir sākumstadijā un no otras puses tikpat loģiski būtu visu izbeigt, kamēr nav nopietnu jūtu (bet nav arī tā,ka vispār nav jūtu).
Mēs tik forši plānojam vasaras festiņus, es jau iedomājos, cik mums kopā tur būs forši un tad še tev, viņš izmet, ka varētu tādā festiņā trešo paņemt (t) Un man tāda kārtīga darvas deva manā medus muciņā..
Neviens no mums speciāli necēla šo tēma, tā pavisam netīšām attīstījās no pilnīgi citas tēmas.
Gribēju piebilst, ka savādāk es jūtos forši, mums kopā ir mīļi un jautri, parādās jau arī kaut kādas jūtas pret viņu. Bet citreiz tas viņa brīvdomīgums biedē, daži šīs sērijas komentāri bijuši arī iepriekš, bet nekas tik nopietns. Liktos, ka viņš pret mani neizturās nopietni, bet viņš mani pazīstina ar visiem saviem radiem, jau kādas 3 reizes aicināja ar viņa mammu satikties (piebildīšu,ka nevienu citu meiteni ar mammu nekad nav pazīstinājis). Viņš citreiz mēdz ko neapdomīgi pateikt, nesaprazdams, ka tādas lietas labāk paturēt pie sevis. Salīdzinoši jauns gadosl un ļoti minimāla attiecību pieredze, bet liela pieredze ar sievietēm ārpus attiecībām.
Varbūt es visu parāk nopietni uztveru? Ir kādai bijusi reāli veiksmīga threesome pieredze, esot attiecībās un pēc tam viss ir bijis ok? Ko jūs darītu,ja nokļūtu šādā situācijā?
Un galvenais jautājums - Vai jūsuprāt tas ir pietiekošs iemesls, lai izbeigtu attiecības (vai tomēr esmu neadekvāta)?
Paldies pacietīgo lasīšanu :-P
29.03.2017 16:45 |
 
Reitings 901
Reģ: 17.03.2016
paulalala - kāds sakars tam komentāram ar sevis presēšanu? :D nepresēju sevi, vienkārši izsaku savu viedokli un, jā, man tas būtu pilnīgi pieņemami manā situācijā, ne visi ir vienādi un tas, ka es domāju savādāk, nenozīmē, ka es jums neļauju domāt kā vēlaties. un kāpēc, ja es ieraugu kādu vīrieti, kurš man liekas izskatīgs, nevarētu pateikt par to otrai pusei? es to bieži daru, viņš to dara, kad ierauga kādu viņaprāt izskatīgu sievieti. what is the big deal?
freya bet palasi taču, pati meitene ir teikusi, ka nav viņš neko uzstājīgi gribējis. un meitene pati 100% nav pret, bet viņu vienkārši biedē sekas nevis pats fakts, ka tā notiks... (t)
30.03.2017 15:39 |
 
Reitings 613
Reģ: 31.03.2013
O, kā te viss attīstījies :-D
Šeit tikai pierādās tas, cik cilvēki ir dažādi un katram savs skatījums uz dzīvi!
Vēlreiz atkārtošu, man nekas netika uzspiests, pieprasīts utt. Tika uzsvērts, ka ja mēs to kādreiz arī darītu, tad tas būtu mans lēmums. Es savā ziņā ar kaut kādiem jautājumiem, ākstoties viņu uz to tekstu par threesome pati izprovocēju (tipiska sieviete :-D).
Ja nu tik ļoti interesē, tad mani šī doma pozitīvā ziņā satrauc un arī uzbudina, es jūtu, ka vēlētos to izdarīt pie noteiktiem apstākļiem. Abi esam jauni un dulli :-D Ja kādam tas ir nepieņemams, nu sorry :-D Neiešu jums uzspiest savu dzīves nostāju :-)
30.03.2017 16:21 |
 
Reitings 5954
Reģ: 08.07.2013
Pag, pag, ko tu tagad taisnojies? Pati uzsāki tēmu, vai šķirties - tātad tas tev bija nostrādājis kā trauksmes signāls, bet tagad, protams, esi ar mieru to norīt un dzīvot tālāk. Kur paliek sieviešu intuīcija?
Es vispār nesaprotu, kā iemīlējies cilvēks ar nopietniem nodomiem var nefiltrēt, ko viņš runā, un reāli apdraudēt attiecības ar neapdomīgiem izteicieniem. Trīs varianti - cilvēks bez jūtām, manipulators vai ļoti egocentrisks cilvēks bez takta izjūtas.
30.03.2017 16:32 |
 
Reitings 4298
Reģ: 29.01.2009
Ja kādam tas ir nepieņemams, nu sorry... Neiešu jums uzspiest savu dzīves nostāju.

Tagad sēžu uzvilkta, tāda nedaudz pretīga sajūta

Un man tāda kārtīga darvas deva manā medus muciņā..

Šis mani sasmīdināja, paldies :-D
30.03.2017 16:40 |
 
Reitings 5954
Reģ: 08.07.2013
Tak te tā notiek regulāri. Atnāk meitene, prasa, vai šķirties. Un, kad viņai saka, ka jā, tad sāk aizstāvēt savu puisi. Izrādās, ka tik traki nav, un vispār labs cilvēks. Tad kāpēc prasa padomu?
30.03.2017 16:42 |
 
Reitings 613
Reģ: 31.03.2013
Smieklīgi :-D
Man veiksmīgi atrisinājās mana putra galvā, kas arī bija galvenais mērķis, kāpēc rakstīju šeit! Palasīju viedokļus, parunāju ar sevi, parunāju ar VIŅU un sapratu savas sajūtas, sapratu, ka biju šo to pārpratusi, šo to pārspīlējusi un šo to savas intereses dēļ arī pati izraisījusi. Un nevienā brīdī nejautāju, vai man šķirties, bet gan vai citām tas būtu iemesls. Sapratu, ka man nē!
Esmu spējīga arī publiski atzīt, ka mans viedoklis bijis nepareizs. Tas, starp citu, norāda uz spēcīgu personību :-D:-P
Ja uztaisīsim grupņiku, obligāti pastāstīšu, kā gāja :-D
30.03.2017 17:29 |
 
Reitings 3897
Reģ: 01.01.2017
Ja uztaisīsim grupņiku, obligāti pastāstīšu, kā gāja

Labāk nofilmē to grupņiku, ieliec internetā, un linku ieliec forumā.;-)
Hm, vai varu būt trešais?:-P
30.03.2017 17:47 |
 
Reitings 1714
Reģ: 15.08.2012
Un nevienā brīdī nejautāju, vai man šķirties, bet gan vai citām tas būtu iemesls.

Tēmas nosaukums
Vai pietiekošs iemesls šķirties?

ir vispārīgs nekādā veidā nekonkretizē - kam būtu iemesls šķirties. Tā kā diskusijas dalībnieces bija tiesīgas to interpretēt jebkā.
30.03.2017 17:55 |
 
Reitings 613
Reģ: 31.03.2013
xanax
Labāk nofilmē to grupņiku, ieliec internetā, un linku ieliec forumā.
Bail no ļauniem komentāriem :-D
Hm, vai varu būt trešais?
Atsūti bildīt' :-D:-D
30.03.2017 17:57 |
 
Reitings 7682
Reģ: 31.01.2013
Unikali!!!
30.03.2017 18:09 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Sievietes...:-D Nez kāpēc sarežģī vnk lietas... Ja reiz tik ļoti gribēji noskaidrot puiša fantāzijas, kāpēc nez ko izdomāji, nevis vnk tiešā tekstā pajautāji "kādas ir tavas sexuālās fantāzijas?"? Vismaz izpaliktu pārpratums par to, kas ir reāla vēlme un fantāzija.
30.03.2017 18:26 |
 
Reitings 1937
Reģ: 18.05.2016
Es šķirtos. Ne tāpēc, ka negribu dalīt savu vīrieti un tā, kā daudzām citām, bet tāpēc, ka nespētu pieņemt, ka mans vīrietis grib drāzt citu un manā priekšā. Nu nē. Atceros savas attiecības, kad bijām ar vīru tikai pāris pēc 3 mēnešiem... nu nē, man būtu pretīgi. Man ir stingri uzskati.
30.03.2017 21:44 |
 
Reitings 1937
Reģ: 18.05.2016
Haa cik tipiski... kad citas noliek puisi, kad meitene pasūdzas, tad tomēr viss ir pārprasta un puisis izskaidroja utt. Tikai puiši bieži pēkšņi maina viedokli PĒC TAM, kad meitene sadusmojas... ja nesadusmotos, tad jau viss būtu ok un turpinātu tādā garā:-D
30.03.2017 21:51 |
 
10 gadi
Reitings 747
Reģ: 29.01.2009
Izlasīju pirmo lapu, ja atkārtošos sorry.
Man šķiet ideja ir ok, bet nez vai pēc 3 mēn attiecībām. To negribētu nopietnā līmenī dzirdēt no vīrieša tik drīz. Varētu ieteikt nevis mēģināt trijatā, bet četratā ar vēl kādu pāri. Nezinu, vai būs viegli atrast, ja vien paziņu lokā ir (un reāli gribat), bet ir ok opcija greizsirdību/strīdu ziņā.
30.03.2017 22:27 |
 
Reitings 417
Reģ: 30.03.2017
Ja mans līgavainis piedāvātu seksu trijatā ar vēl kādu sievieti, es man liekas vienkārši savāktu pekeles un aiztītos prom pat neatskatīdamās. :-D Nē, nē un vēlreiz nē! Nekādā gadījumā un pilnīgi nekādos apstākļos.
30.03.2017 23:37 |
 
Reitings 114
Reģ: 23.12.2014
Iespraukšos ar offtopiku:
Ka virietim meklēt sievieti, kura būs sieva, bērnu māte. Bet nebūs iebildumu ar vīru iet uz gangbang, swingu tāda tipa izklaidēm.
Kurā attiecību fāze šī lieta janoskaidro?
06.04.2017 13:31 |
 
Reitings 3127
Reģ: 02.06.2016
Jo ātrāk, jo labāk.
06.04.2017 15:42 |
 
Reitings 4041
Reģ: 20.07.2014
Kurā attiecību fāze šī lieta janoskaidro?

Jo ātrāk jo labāk, lai netērētu lieki viņas laiku.
06.04.2017 15:49 |
 
Reitings 1132
Reģ: 15.07.2023
Te jau uzreiz pēc autores rakstītā var saprast, ka runa ir par top 10% vīrieti, citādi viņa jau sen būtu to džeku pametusi.
Mans padoms: turi viņu līdz pēdējam, jo cita tik izskatīga un gara auguma Tev vairs Tavā dzīvē nebūs. Daudzas sievietes pārvērtē savas spējas un pēc tam cieš savos 30...
27.09.2023 13:42 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits