Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Slikts miegs jaunajā guļamistabā

 
10 gadi
Reitings 493
Reģ: 29.01.2009
Labdien šajā saulainajā dienā! (l) Lai arī diena ir pašā tās plaukumā, pievērsīšos vakara tematikai piestāvošai tēmai. Nedaudz mistikas.
Nu jau vairāk kā pusgadu esam ievākušies un noslēguši aktīvu remonta posmu savā divistabu dzīvoklī. Līdz šim aktīvi apdzīvojām vienu no abām istabām, jo otrā vēl bija pārvākšanās bardaks . Pirms 2 nedēļām iekārtojām šo istabu kā savu guļamistabu un sākām tajā uzturēties. Prieku gan aizēno viena nepatīkama parādība. Šajā istabā nespējam izgulēties. Es gan to sākumā saistīju ar savu jutīgumu uz pārmaiņām, tomēr ir lietas, kas mani dara bažīgu. Naktī es nespēju aizmigt vai ja aizmiegu uz īsu brīdi, tad nemitīgi murgoju. Murgi ir saistīti ar dažādām cilvēku mocībām. Redzu žņaugšanu vai pašnāvības. Visi šie murgi ir viena “laika posma”. Kad sapratu, ka tās nav tikai manas iedomas, tad sāku apjautāties draugam par viņa pašsajūtu un miega kvalitāti. Arī viņš atzīst, ka regulāri ir neizgulējies un redz murgus saistībā ar cilvēku mocībām. Pagājušajā naktī viņš murgoja , ka mums uzbrūk un mēģina nožņaugt šajā dzīvoklī un cenšoties mani un sevi aizsargāt viņš sita uzbrucējam. Sapnis bija tik īsts, ka arī sitiens bija, ko diemžēl netīšām saņēmu es. Saņemtais sitiens mani atmodināja no murga, kurā cilvēki darīja pašnāvības lecot lielās bedrēs, lecot no šīs mājas – mūsu balkona. Šajā dzīvoklī neviens nav dzīvojis, tas ir stāvējis tukšs, vien ģimenei reizi pa reizei iegriežoties. Māju cēluši krievu zaldāti, ja nekļūdos. Vairāk informācijas nav. Protams, mēģināsim gultu un mēbeļu izvietojumu pamainīt, bet tā reāli – kā rīkoties šādā situācijā? Vai jums ir kāda pieredze? :-)
Ar misticismu neaizraujos, telpa šķiet mājīga. Vienīgā istaba, kurā iespīd saule. Aug mani dārza zaļumi. ;-) Nav tā, ka viss nīktu nost un būtu biedējoša sajūta. Atskatoties atpakaļ, atceros, ka pirmajā vakarā aizdedzu sveci, lai nav jādedz lielā gaisma, tad tā īsti negribēja degt, bija nemierīga liesma un no rīta pamanīju, ka baltā svece bija apsūbējusi, bet kā jau es teicu, necenšos saskatīt misticismu.
28.03.2017 11:57 |
 
Reitings 4041
Reģ: 20.07.2014
Varbūt aizej uz baznīcu un palūdz mācītajam nosvētīt svecīti. Tad atnākot mājās iededzini šo svecīti un izej cauri visai mājai, katrā stūrī ar svecīti nometot krustu. Es negalvoju, ka tās nav muļķības, bet man tīri morāli tas vismaz palīdzēja, kad mājās sāku justies neomulīgi nesaprotamu iemeslu dēļ.
28.03.2017 12:07 |
 
Reitings 4041
Reģ: 20.07.2014
nometot pārmetot
28.03.2017 12:08 |
 
Reitings 4218
Reģ: 29.01.2009
Paskatieties, kas notiek pēc gultas pārbīdīšanas. Ko var zināt, kur tā patiesībā nolikta. ;)
28.03.2017 12:08 |
 
Reitings 318
Reģ: 29.01.2009
Pirms pāris gadiem iegādājāmies dzīvokli, viss skaisti. Ievācāmies, sākām iekārtot, un sākās viena ķeza pēc otras, vienkārši likās viens liels murgs. Lai cik tas smieklīgi vai jocīgi kādam liktos, pasaucam pazīstamu mācītāju, kurš atbrauca, parunājās, dzīvoklis tika iesvētīts. Un jā, kļuva vieglāk.
28.03.2017 12:23 |
 
10 gadi
Reitings 493
Reģ: 29.01.2009
Esmu dzirdējusi par āderēm, ka tās spēc iespaidot miega kvalitāti, bet īsti neesmu droša, ka tas ir pie vainas, jo sapņos ir viena tēma - pašnāvības un žņaugšana. Atceros, ka pirmajā naktī aizmigu uz pāris minūtēm, bija aut kāds nemiers. Tajās minūtēs pirmais sapnis bijs, ka redzu sevi bērniņa gaidībās. Redzēju, kā es mainos no mēneša uz mēnesi, kā bērniņš aug un tad sāku sajust, ka kaut kas nav labi, ka mazais smok. Nekad neesmu bijusi stāvoklī, mazuli negaidu, bet joprojām atceros to sajūtu, ka manī ir bērns, kas cīnās un apziņu, ka man viņu ātrāk jādabūn laukā. Tas ir vienīgais sapnis, kas bija saistīts ar mani un šo laiku. Pārējie bija siastīti ar lielām bedrēm pie mājas, tās tuvumā un balkonu, kas vēl nav uzbūvēts. Tātad māja līdz galam nav uzbūvēta. Jelgava kara laikā tika ļoti postīta. Nebrīnos, ka šajā vietā varētu būt noticis, kas nelāgs.
28.03.2017 12:30 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
Izmēģinies gulēt citā istabā, pārbīdiet gultu un pārbaudiet vai tad arī šie murgi turpinās. Ja turpinās tad sauciet mācītāju. Ja vel pēc tam turpinās, tad varbūt vajag pameklēt informāciju par aizsardzības simboliem kurus var pie sienām pielikt. Atceros ka pazīstamai bija briesmīgi murgi un tieši to simbolu pielīmēšana pie sienas norobežoja to negativitāti. Pati gan nekad ko tādu neesmu piedzīvojusi.
28.03.2017 12:41 |
 
Reitings 67
Reģ: 03.01.2015
Telpā ir laba venitilācija? Nav palikušas kādas smakas vai izgarojumi no remonta? Ja visiem šajā telpā rādās ar smakšanu saistīti sapņi, es savu naudiņu liktu uz skābekļa trūkumu nevis ļauniem gariem.
28.03.2017 12:43 |
 
Reitings 4298
Reģ: 29.01.2009
Vienā īres dzīvoklī es mocīgos ar šausmīgu bezmiegu un galvassāpēm. Pasaucām rīkstnieku un viņš atklāja, ka tieši pāri manai gultai iet liela ādere. Viņš salocīja kaut kādu metāla veidojumu (antenu) un pielīmēja to pie skapīša. Pēc tam palika labāk. Nezinu, varbūt sakritība, varbūt palīdzēja...
28.03.2017 12:45 |
 
10 gadi
Reitings 493
Reģ: 29.01.2009
Minētā telpa tika pati pirmā remontēta. Viss ir izvēdinājies. Tā ir balkona istaba, kuru bieži vēdinam. Vienīgi iegādājāmies jaunu gultu un matraci, kas pēc izņemšanas no iepakojuma specifisku aromātu izdalīja, bet šī iemesla dēļ vairākas dienas tur negulējām un tajā laikā nedēļas nogalē bijām ārpus dzīvokļa. Pievērsīšu vēl lielāku uzmanību vēdināšanai.
28.03.2017 12:47 |
 
10 gadi
Reitings 1503
Reģ: 11.03.2010
varbuut jums vajag sapnju kjeeraaju?
28.03.2017 13:17 |
 
Reitings 5709
Reģ: 29.01.2009
Es tam īsti neticu, bet pati esmu kvēpinājusi kadiķi. Vēl par palīdzēt gultas izkārtojuma maiņa.
28.03.2017 14:16 |
 
Reitings 2062
Reģ: 31.10.2015
Mistikas tur tiešām nekādas nav , pilnīgi iespējams , ka jums ar ventilāciju kaut kas nav kārtībā , gaisa mitrumu un temperatūru . Iespējams , ka tā ir sakritība ,ja abi šajās murgainajās naktīs guļat uz muguras vai tādā pozā , kas nospiež asinsvadus , nervus . Tieši tāpēc jūs jūtat , ka jūs žņaudž , tas liecina par to , ka nepietiek gaisa , tiek nospiesti asinsvadi , zemapziņā tas izpaužas gaisa trūkumā , pārvēršoties par murgiem .
Gulta ir pietiekami liela un ērta ? Varbūt derētu pamainīt pozu , kurā iemiegat ?
Piekrītu arī par gultas pārvietošanu pie citas sienas , cilvēku ietekmē poli . Vislabāk gulēt ar galvu uz ziemeļu virzienu .
28.03.2017 14:31 |
 
Reitings 7682
Reģ: 31.01.2013
Parbidat gultu.
Parejais ir iedomu augli un stress kurs ar katru neizguletu nakti krajas.
28.03.2017 19:33 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits