Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Motivācijas deva tievēt gribetājām

 
Reitings 171
Reģ: 22.10.2013
Iedvesmojos no tepat esošajam grupām, zinu ka jau bijušas daudz tādas, lūdzu nenosodiet mani par to, ka izveidoju vēl vienu. Personīgi man, no kaut vai tepat aktuālas tēmas - Motivacija cita citai, likās viss saputrots un īsti nebij skaidrs pie kuras grupas tad beigu beigās var pievienoties vēl, bet nu labi , stāsts nav par to!
Tā kā man ir ļoti liela motivacija un gribasspēks, tad gribēju arī padalīties ar to ar citām meitenēm. Pati esmu 19 gadus jauna, mans mērķis ir nomest 10-20 kg +, esmu divus gadus nolaidusi sevi, bet gribu uzlabot savu ķermeni.(l)
Parasti visas apņemās visu lieko nomest līdz vasarai, vēl ir palikuši divi mēneši un ir pēdējais laiks sākt kaut ko darīt lietas labā. Tāpēc gribu izveidot whatsapp grupiņu tām, kurām tiešām ir liels un grūts mērķis - 10 un vairāk kg, jo es zinu cik tas ir grūti nomest daudz liekos kg. Bet meitenes, ir jāsporto un jāed veselīgi ne tikai līdz sasniedz savu mērķi, bet arī pēc tam , jo mēs taču gribam izskatīties skaistas, nevis atkal pieņemties svarā!(l)
Piedavāju dalīties ar motivāciju, ar padomiem , sasniegumiem, bildēm un receptēm. Pierādit sev, ka vari visu, jo meitenes MĒS TO VARAM! 8-) Ir ideja arī veidot tikšanās un dalīties ar saviem panākumiem ( bet to varam izrunāt grupiņā). Neļausim viena otrai padoties, un iesim pretī grutībām, lai cik arī grūti nebūtu!
Veidošu grupiņu līdz 10 cilvēkiem, lai nebūtu grūti izsekot kad un ko kura rakstījusi.
Netiks pievienoti troļļi un citas apšaubāmas personas.
Numurs netiks dots, kādam citam.
Meitenēm,kurām tiešam ir liels mērķis - 10 un vairāk kg.
Varbūt ari ir kāda , kura nevēlas dalities ar numuru savu, var droši ari rakstit man tapat tepat, dalisimies savos panākumos.
Galvenais ir nepadoties un iet uz savu mērķi !(l)
25.03.2017 18:19 |
 
10 gadi
Reitings 4387
Reģ: 30.09.2013
ache
Varu Tev palīdzēt ar uztura sakartosanu
11.05.2017 16:55 |
 
Reitings 70
Reģ: 26.04.2017
Paldies, bet esmu jau veikusi pierakstu pie uztura speciālista, man mērķis nav tikai dabūt nost vai virsū kg īstermiņā (kā to dara ļoti daudzas sievietes ar diētām) , bet gribu izmainīt savu uzturu ilgtermiņā, jo tomēr uzturs ir cilvēkam ļoti svarīgs!
Es iešu uz pirmo konsultāciju uzzināt kas kur un kā pārrunāt savu līdzšinējo uzturu un dzīvesveidu un ne tikai un otrajā konsultācijā gribu iet uz Ķermeņa uzbūves mērīšanu ar BIOIMPEDANCES METODI
Tādēļ saku, ja tiešām novāktos nopietna grupa ar nopietniem mērķiem un nepazustu kā visas šīs tad es pievienotos :-)
11.05.2017 17:20 |
 
Reitings 40
Reģ: 01.10.2015
Man arī vajadzēs sevi samotivēt uz formas atgūšanu, bet tas būs pēc kādiem mēnešiem 3-4, jo pašlaik vēl rit grūtniecība. Pirms pirmā bērna biju 67 kg uz 175 cm, grūtniecības beigās bija 97 kg, paspēju nomest līdz 78 kg un pieteicās otrs :D Tagad jūtu, ka ar kg vēl sliktāk būs... Vispār, tāda sajūta, ka grūtniecības laikā "uzēstie" tauciņi grūtāk iet nost, kā parastie.
Veiksmi tām, kuras ir apņēmušās iegūt uz vasaru labu formu! :)
11.05.2017 17:29 |
 
Reitings 70
Reģ: 26.04.2017
Es tieši teiktu, ka grūtāk iet vienkārši uzēstie tauciņi, lūk ar tiem jācīnās ļoti, bet grūtniecības laikā uzēstie nogāja nost pa 2 nedēļam un gan biju gan izskatījos tievāka nekā pirms vispēr bērna ieņemšanas.., bet tas laikam no stresa..
11.05.2017 17:35 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits