Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Kur iepazīties ar vīriešiem?

 
Reitings 12
Reģ: 01.11.2016
Esmu sabiedriski aktīva, ir gan daudz hobiju, gan interešu. Apmeklēju koncertus, pasākumus, kino. Piedalos un organizēju projektus. Esmu gājusi vairākos valodu kursos un cita veida kursos. Ir daudz pēc darba aktivitātes. Bet man jau 25 gadi, bet attiecības ar pretējo dzimumu nav izveidojušas, lai gan ir daudz draugu un paziņu. Varbūt apgrozos nepareizā sabiedrībā, vai arī atrodos nepareizā vietā.
Kurā vietā iepazināties jūs? Varbūt arī kādai šeit ilgus gadus bija brīva?
Nesaprotu vai tā ir kāda 21. gadsimta tendence, ka cilvēkiem vairs nav vajadzības pēc otra cilvēka. Tā vien šķiet, ka vientuļu cilvēku skaits palielinās :-/. Esmu sastapusi dažus cilvēkus, kuri pat nevēlas veidot attiecības ar pretējo dzimumu, jo patīk dzīvot vieniem, bet, ko darīt, ja gribas to otru cilvēku sev ikdienā blakus.
Laikam šodien skumji, tapēc ienāca prātā pārdomas (s)
03.03.2017 12:42 |
 
Reitings 648
Reģ: 18.01.2010
Biju pāris gadus viena kaut uzmanība, protams, no vīriešu puses bija. Neviens no viņiem nelikās man piemērots dzīves biedrs. Ar tagadējo vīrieti iepazinos internetā (banāli, zinu) :-P Varbūt tik ilgi biju viena, jo vēlējos iepazīties ar vīrieti, kurš atbilstu manām vēlmēm un nolūkiem.. Varbūt tev ir tāpat. Nenokar degunu un pamēģini iepazīties internetā. Rūpīgi atlasi sakarīgākos čaļus un gan jau sanāks iepazīties :-)
03.03.2017 12:51 |
 
Reitings 1263
Reģ: 10.03.2015
Esmu sastapusi dažus cilvēkus, kuri pat nevēlas veidot attiecības ar pretējo dzimumu, jo patīk dzīvot vieniem

Pagaidi, līdz šie cilvēki (domāju, ka runā par vīriešiem) sasniedz vecumu, kad sāk interesēt ģimene. Ja Tavā redzeslokā ir vīrieši Tavā vecumā + 5 gadi uz augšu, nemaz nebrīnos, ka viņi attiecības nevēlas veidot - profesija iegūta, karjera uzsākta, sāk parādīties līdzekļi vairāk vai mazāk ekskluzīviem hobijiem...
03.03.2017 12:55 |
 
Reitings 2995
Reģ: 22.06.2016
Man gan grūti iztēloties kā var nesanākt izveidot attiecības jau šādā vecumā. Nu, ne nosodoši, bet es tiešām brīnos. Ja sēž mājās un/vai cilvēks ir vienkārši ļoti, ļoti neinteresants, tad vēl varbūt, bet ja viss ir kārtībā - nu kā?
Bet par tēmu - man liekas, ka online dating jau sen vairs nav nekāds taboo.
03.03.2017 12:57 |
 
Reitings 1912
Reģ: 13.05.2016
Ar savējo iepazinos internetā, bet ne iepazīšanās portālā vai tamlīdzigi..kka nejauši vnk sanaca, nemaz nemeklējām kādu un vispār bijām abi svaigi šķīrušies :D
Man liekas lielo mīlu neviens vairs nemeklē cilvēki vispār tādi dīvaini palikuši :D
03.03.2017 13:02 |
 
Reitings 1263
Reģ: 10.03.2015
Man gan grūti iztēloties kā var nesanākt izveidot attiecības jau šādā vecumā.

Elementāri. Ir diezgan daudz cilvēku, kuriem attiecības ir nevis tamdēļ, ka viņi paši tās ļoti vēlas, bet gan tamdēļ, ka ir dabūjams daudzmaz piemērots cilvēks vietas aizpildīšanai. Un ja cilvēks nepieder pie minētās grupas, tad viņam attiecības minētajā vecumā mierīgi var arī nebūt.
03.03.2017 13:04 |
 
Moderators
Reitings 3719
Reģ: 13.11.2016
Visvieglāk iepazīties prasti ir tur, kur ir daudz labu vīriešu. Pirmais, kas nāk prātā, ir nodarbošanās ar jebkuru kaut cik populāru brīvā laika sporta veidu. Mani sporta draugi un paziņas tikpat kā visi ir ļoti sakarīgi vīrieši. Turklāt, sportojošo vīriešu ir apmēram 2 reizes vairāk nekā sieviešu :)
03.03.2017 13:11 |
 
Moderators
Reitings 3719
Reģ: 13.11.2016
Savukārt, ja runājam par vīriešiem, kuri "nevēlas veidot attiecības", tad jāņem vērā, ka vīrieši pārsvarā vēlāk nobriest, it sevišķi attiecību jautājumos. Tas nozīmē, ka no vīriešiem - vienaudžiem, nevajag gaidīt tik pat lielu interesi attiecību veidošanā, kāda tā ir sievietēm šajā vecumā. Vēl, protams, pastāv iespēja, ka tas kāds, kurš saka, ka nevēlas attiecības tās vnk nevēlas ar Tevi, tādēļ, lai Tevi kaut kā neaizvainotu, saka, ka nevēlas attiecības.
03.03.2017 13:16 |
 
Reitings 1263
Reģ: 10.03.2015
Mani sporta draugi un paziņas tikpat kā visi ir ļoti sakarīgi vīrieši. Turklāt, sportojošo vīriešu ir apmēram 2 reizes vairāk nekā sieviešu

Atvaino, bet es atļaušos piepilināt dažas darvas pilītes Tavai medus mucai ;-)
Sportojošs vīrietis nereti var atļauties sportot tieši tāpēc, ka viņa izdevumu grozā nav tāda pozīcija kā attiecības. Vai arī - viņš var atļauties sportot paralēli tam, ka uztur savu ģimeni. Tas arī būtu jāņem vērā, medījot šajā lauciņā.
03.03.2017 13:21 |
 
Moderators
Reitings 3719
Reģ: 13.11.2016
Liela daļa no sporta nav nemaz tik dārga, ka tas ir vienīgais, ko cilvēks var atļauties. Nevajag spriest pēc dažiem pamanāmiem, bet izmaksu ziņā padārgiem sporta veidiem. Ja par aizņemtajiem vīriešiem, protams, ka viena daļa sportojušo vīriešu ir aizņemti, taču sportojošās sievietes vispār gandrīz visas ir aizņemtas :) Stāsts jau ir par foršu dzimumu proporciju sportiskajās aktivitātēs :)
Turklāt, tā ir arī ļoooti daudzu man pazīstamu sieviešu pieredze - tās regulāri nodarbojas ar jebkuru kaut cik populāru sporta veidu, gandrīz visas tiek pie ļoti labiem dzīvesbiedriem. Ja kāda tomēr netiek (tie ir izņēmumi) - tad laikam ir jāskatās spogulī, pārsvarā - pārnestā nozīmē.
03.03.2017 13:28 |
 
Reitings 2995
Reģ: 22.06.2016
Nu nav jau arī tā, ka ir 5 vīrieši uz planētas. Ir ļoti daudz foršu džeku (es jau nu gan zinu :D) un neticu, ka nevar atrast sev piemērotu partneri! :-):-)
03.03.2017 13:37 |
 
Reitings 3127
Reģ: 02.06.2016
Es kā reiz kaut kur jau rakstīju, ka forši vīrieši:
Izmirstoša, reti sastopama suga, tāpēc tie ir īpaši aizsargājami, par viņiem var palasīt sarkanajā grāmatā.
:-D
03.03.2017 13:39 |
 
Reitings 1263
Reģ: 10.03.2015
Liela daļa no sporta nav nemaz tik dārga, ka tas ir vienīgais, ko cilvēks var atļauties. Nevajag spriest pēc dažiem pamanāmiem, bet izmaksu ziņā padārgiem sporta veidiem.

Atkarīgs no tā, ko uzskata par sportu. Kaut vai tā pati skriešana - ir taču atšķirība starp skriešanu tautas distancē kādā no LV seriāliem vai piedalīšanos Kanāriju kalnu taku ultramaratonā ;-)
03.03.2017 13:41 |
 
Reitings 12
Reģ: 01.11.2016
Ir diezgan daudz cilvēku, kuriem attiecības ir nevis tamdēļ, ka viņi paši tās ļoti vēlas, bet gan tamdēļ, ka ir dabūjams daudzmaz piemērots cilvēks vietas aizpildīšanai. Un ja cilvēks nepieder pie minētās grupas, tad viņam attiecības minētajā vecumā mierīgi var arī nebūt.

Šim teiktajam es piekrītu. Ir man vīrieši, kuri teikuši, ka meklē to īsto, bet tikmēr nopietnas attiecības neveidos, kamēr nebūs piemērots cilvēks.
Man arī gadījies dzīvē, ka viens musulmaņu vīrietis 'pastiprināti pievērsa uzmanību, jo uzkatīja par savu īsto sievieti, lai gan no manas puses nebija nekāda vēlme veidot attiecības. Nevaru iedomāties būt kopā ar fanātiski reliģiozu cilvēku. Iespējams, ka tomēr to piemēroto cilvēku ir atrast grūti.
Par vīrišķigajiem sporta veidiem varētu padomāt. Līdz šim esmu tikai ar jogu un pilatēm nodarbojusies, bet derētu arī , ko jaunu pamēģināt :)
Draudzenes man saki tieši kā Zomzom :D
Izmirstoša, reti sastopama suga, tāpēc tie ir īpaši aizsargājami, par viņiem var palasīt sarkanajā grāmatā.
03.03.2017 14:32 |
 
Reitings 113
Reģ: 23.12.2016
Einy, kaitina uzskats, ka līdz noteiktam vecumam ir jāatrod sev partneris un ja vēl 40 gados tāds nav atrasts, tad esi nenormāls/a. Tur NAV nekas nenormāls. Ar pirmo pretīm nācēju jau arī nevajag ielaisties, tikai ķekša pēc.
Ja vēlies atrast otro pusi, varbūt pamēģini internetā iepazīties?
03.03.2017 15:14 |
 
Reitings 3897
Reģ: 01.01.2017
Pamēģini iepazīties tepat cosmo, te mēdz iemaldīties sakarīgi vīrieši.:-D
Bet ja par tēmu.
Visvieglāk iepazīties prasti ir tur, kur ir daudz labu vīriešu.

Pat ja sieviete atrodas brīvo vīriešu ielenkumā nav fakts ka kāds pat mēģinās ar viņu iepazīties.
ja runājam par vīriešiem, kuri "nevēlas veidot attiecības", tad jāņem vērā, ka vīrieši pārsvarā vēlāk nobriest, it sevišķi attiecību jautājumos.

Ne visi vīrieši grib attiecības. Tas ir stereotips ka vīrietis ar laiku obligāti sāk gribēt attiecības un ģimeni. Pat bez ģimenes un attiecībām var labi dzīvot un justies ļoti labi.
Ja vīrieši neizrāda iniciatīvu, tad tu pamēģini būt aktīvāka, pimēram izmēģini dating portālus.;-)
03.03.2017 15:16 |
 
Reitings 2995
Reģ: 22.06.2016
Es gan nesaprotu to nopietno attiecību filozofiju. Par to, vai tās attiecības būs nopietnas vai nē, nolemj laika gaitā, kad iepazīst jau cilvēku utt, nevis vispirms izdomā un tikai tad :-D
03.03.2017 15:35 |
 
Reitings 202
Reģ: 14.06.2013
Pamēģini Tinder.
Uzsāc saraksti, satiekaties dzīvē, patiks labi, nepatiks- nākamais. :)
03.03.2017 15:42 |
 
Reitings 1263
Reģ: 10.03.2015
Par to, vai tās attiecības būs nopietnas vai nē, nolemj laika gaitā, kad iepazīst jau cilvēku utt, nevis vispirms izdomā un tikai tad

Ja cilvēkam nav vnk nav laika attiecību veidošanai (lasīt - nav laika otram cilvēkam), tad viņu pat iepazīt nesanāks. Un tādam Tu vari uz ielas skriet virsū, lai izbirst Tavs maisiņš ar apelsīniem - viņš, kā pieklājīgs cilvēks to palīdzēs salasīt, un dosies tālāk.
03.03.2017 15:51 |
 
Reitings 12
Reģ: 01.11.2016
Pamēģini Tinder.
Uzsāc saraksti, satiekaties dzīvē, patiks labi, nepatiks- nākamais.

Paldies! :) Tieši šodien vakarā pamēģināšu ielogoties Tinder.
03.03.2017 16:23 |
 
Reitings 6
Reģ: 02.03.2017
Cik es saprotu no tām lietām, tad Tinder vairāk domāts vienas nakts attiecību meklēšanai...
Ir tāda grāmata "The Rules", kur aprakstīts, kā apprecēties ar savu sapņu vīrieti. It kā jau liekas smieklīgi, bet tās lietas patiešām darbojas! Man viņa ir e-formātā krievu valodā, ja kas, varu padalīties ;-)
Redzi, ja Tu esi brīva un meklē nopietnas attiecības, Tev jāsūta pareizie signāli. Un te var aizšaut garām sūtot pārāk izmisīgus, pārāk atklātus (rosinošus tikai uz izklaidi) vai "būsim tikai draugi" signālus, un tad Tu esi visiem vīriešiem tikai "savs čoms", bet nekas vairāk.
Es savu vīru satiku automehāniķu kursos :-D
Bet es arī zināju, ko meklēju...
03.03.2017 19:13 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits