Tu citādākas skropstas nebiji pelnījusi, kucīt... :o

 
Reitings 437
Reģ: 17.02.2015
Skatījāties vakar sižetu bez tabu, kā vienai meitenei veicās ar skropstu pieaudzēšanu? Man gandrīz slikti palika... Kā cilvēki var tā palaist muti un uzskatīt, ka nekas par to nebūs?
24.02.2017 10:49 |
 
Reitings 12990
Reģ: 29.11.2014
Kad strādāju Hesburgerā, tad man arī bieži nāca cilvēki, kuri iedomājās, ka atnākusi uz Vincentu laikam, apmēram tā uzvedās... un ka visi darbinieki būtu paklājs, uz kura kājas noslaucīt, pretīgi.
25.02.2017 19:34 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
vispar ka var stradat ar klientiem LV un nezinat krievu valodu?:-O
25.02.2017 19:40 |
 
Reitings 7682
Reģ: 31.01.2013
Ridziniec es nez tu apzinies vai nee, bet tevis teiktais, ka "cosmo nav nevienas inteligentas damas. Ar mani prieksgala" nozime, ka tu sevi uzskati par dumjako no visaam. Tu tam neinteligentajo sarakstam esi pasa ptieksaa. Nee nu ok ja pati apzinies savu problemu, bet nejauc tur ieksaa citas kuram ar intelivenci viss kartibaa.
26.02.2017 00:45 |
 
Reitings 5119
Reģ: 29.01.2009
vispar ka var stradat ar klientiem LV un nezinat krievu valodu?

Varbūt, jo dzīvojam Latvijā? Mierīgi. Un nereti jo jaunāks cilvēks, jo mazāk zina. Dzīvojot Padomju savienībā, protams, bija jāzina, bet saproti, ka ir atšķirības. Ir daudz cilvēku, kas auguši,kad vairs NEBIJA Padomju savienība.
26.02.2017 09:36 |
 
Reitings 3450
Reģ: 06.06.2015
vispar ka var stradat ar klientiem LV un nezinat krievu valodu?

To pašu varu jautāt -kā var dzīvot Latvijā un nezināt latviešu valodu?!Cik nav tādu cilvēku kam pāri jau 60,bet nemāk pat labdien pateikt latviski.
Es saprotu,ka ar klientiem jārunā viņiem saprotamā,bet tad jau ja,kāds piemēram krievijā sāks prasīt ko latviski ,diezvai viņam atbildēs latviski.Un tad jājautā kā var strādāt ar klientiem,nezinot latviešu valodu
26.02.2017 10:15 |
 
Reitings 1830
Reģ: 02.06.2009
Es strādāju ar cilvēkiem un krievu valodu nezinu! Kas par to? :-D Ja klients nesaprot ko saku, tad tā ir viņa problēma, ne mana. Man vispār ir tikai 2-3 reizes gadījies, ka krievu tautības cilvēks vispār neko nesaprot, un visas reizes ir bijuši tādi cilvēki, kas Latvijā dzīvo jau kopš dzimšanas. :-D
27.02.2017 12:20 |
 
Reitings 3450
Reģ: 06.06.2015
Tieši tur tā lieta, daudzi nesaprot kā var strādāt ar klientiem un nezinat krievu valodu,bet kāda velna pēc mums ir jāzina krievu valoda,bet krievam te latvijā nav jāmāk latviski. Cik neesmu saskārusies ar situācijām kur aizejot kaut uz kādu salonu,meistera ar mani sarunājassarunāt krievu valodā,bet paklau ,es tak kliente esmu un kā var strādāt ar klientiem nezinot latviešu valodu?(t)
27.02.2017 12:33 |
 
Reitings 7827
Reģ: 17.05.2012
Kubi, ko ņemies? tev tās maskačkas dāmas arī vēdekļus likušas, ka tu tā peries viņu dēļ?
27.02.2017 12:34 |
 
Reitings 2995
Reģ: 22.06.2016
Jēzus...cik var vārīties par tiem krieviem Latvijā? Vai tiešām nevar sajēgt, ka tie krievi šeit ir un paliks? Latvieši paši ir tik pretīga tauta patiesībā, ka ir izdarījuši visu, lai maksimāli izolētu LV krievus no iespējas būt pieņemtiem šeit un brīnās kādēļ tādi konflikti. Drausmas.
27.02.2017 12:39 |
 
Reitings 12990
Reģ: 29.11.2014
Pag, pag, te gan nepiekritīšu - kādā veidā mēs esam izolējuši viņus no šīm iespējām? (t)
27.02.2017 12:43 |
 
Reitings 12990
Reģ: 29.11.2014
Ja cilvēks šeit dzīvo n-tos gadus, neuzskata, ka Latvija ir neatkarīga valsts un ka viņiem nav vajadzības integrēties, tad neredzu šeit izolēšanu. Latviešu vaina ir tajā, ka paši ir pieļāvuši tik ilgi šādu bezpriģelu - runāsim krieviski, runāsim krieviski. Tik tālu tas arī ir aizgājis, ka nu runājam krieviski.
27.02.2017 12:46 |
 
Reitings 2995
Reģ: 22.06.2016
Jau kopš 90. gadiem pret LV krieviem masveidā tiek īstenotas dažādas ierobežošanas, apspiešanas. Es nezinu kādā denial stāvoklī ir jābūt, lai uzskatītu, ka abas tautas pie mums ir vienlīdzīgas. Pie mums "krievs" ir diezgan līdzvērtīgs lamuvārdam, kaut kādas zemākas šķiras apzīmējums.
Nu nav gluži tā, ka te ir kādi 200 krievi, kuri atsakās mācīties LV valodu. Jaunie mācās, bet vecajiem nav bijusi vajadzība, jo visur runā krieviski. Loģiski? Loģiski. Lūk iedomājies - tu piedzimi LV, uzaugi LV, kur visu laiku bija OK runāt krieviski. Tad pēkšņi - ne tu vari īsti runāt, ne mācīties krievu valodā. Arī loģiski, ka kaut kāda saspurošanās notiek. Nav gluži tā, ka viņi te visi ievēlās pirms gada un sāka pieprasīt savas tiesības. Daudzi no tiem krieviem ir dzimuši šeit vēl pirms manis un tevis, kad nebija jārunā tikai latviešu valodā.
27.02.2017 12:51 |
 
Reitings 384
Reģ: 08.10.2010
Kad laiki mainījās, kāpēc viņi nevarēja pieņemt situāciju un pamest šo valsti? Kāpēc bija jāpaliek un jācer, ka viss turpināsies ar krievu valodu tikpat jauki un skaisti
27.02.2017 12:55 |
 
Reitings 7827
Reģ: 17.05.2012
Jau kopš 90. gadiem pret LV krieviem masveidā tiek īstenotas dažādas ierobežošanas, apspiešanas.

Nu bet loģiski. Ja šādu ierobežošanu nebūtu, tad diez vai kāds "jaunais" krievs to valodu mācītos. Manuprāt, normāla lieta. Latviešiem arī uzspied, nekas - dzīvi.
Jā, bišķi tā krievu būšana ir pārspīlēta šeit LV, bet nu "cīnīties" par "netaisnību" pret krieviem ir arī mazliet smieklīgi. Lai dzīvot, strādā un pielāgojas jaunajiem apstākļiem.
(lai neteiktu, ka esmu rusofobe - esmu no jauktas ģimenes, tētis man krievs, runā latviski diez gan brīvi :D redz var, ja grib :-))
27.02.2017 12:55 |
 
Reitings 12990
Reģ: 29.11.2014
Dr, visu cieņu, bet vai pret latviešiem nenotika brutālas masveida apspiešanas gandrīz visu 20.gs? Es nesaku, ka mums tagad būtu visu mūžu jādzīvo naidā okupācijas dēļ, bet ļoti daudzi krievvalodīgie paši par to atgādina, uzskatot, ka viņi vēl joprojām dzīvo PSRS. Jaunie mācās, tas ir ok, bet mani pārsteidz, ka, strādājot klientu apkalpošanā, ļoti daudzi jaunieši nezināja latviešu valodu, lūk, līdz kam ir novedusi mūsu pašu pazemība. Jau sen vajadzēja visus nostādīt fakta priekšā - būs jauni apstākļi, mācieties! Nekas tāds nav noticis, laimīgi dzīvo un gan jau nekādu apspiešanu nejūt.
27.02.2017 12:59 |
 
Reitings 2995
Reģ: 22.06.2016
Kad laiki mainījās, kāpēc viņi nevarēja pieņemt situāciju un pamest šo valsti? Kāpēc bija jāpaliek un jācer, ka viss turpināsies ar krievu valodu tikpat jauki un skaisti

Tikko taču pati ņaudēji citā postā, ka tu vienmēr par citiem rūpējies un aizdomājies utt. Kaut kā jau tur saodu tukšu pašslavināšanu un šeit tas burvīgi izlīdis uz āru. :-D Gribētu redzēt kā tu ko tādu pasaki cilvēkam, kurš te ir dzimis vēl pirms tevis :-D Tu tiešām domā, ka tie krievi, kas atbrauca dzīvot šeit, zināja, kā viss mainīsies 90.ajos? Es šaubos, ka kāds domāja, ka PSRS vispār sabruks. Tad ko, te cilvēkiem vajadzēja nodzīvot desmitiem gadu un braukt prom, jo redz..nesanāca?
Cik naivi ir noliegt to, ka 90. gados, līdz ar LV neatkarības atgūšanu, nejau pēkšņi atkal vecā labā valsts BEZ krieviem atgriezās, bet radās jauna - ar visiem krieviem, ar visu to, kas tobrīd uz LV zemes bija, ar visiem tiem krieviem, kas šeit bija. Bet tā vietā, lai latvieši kopā ar to milzīgo cilvēku masu veidotu kaut ko jaunu un funkcionējošu, latvieši kā tādi slimīgi aizvainoti mazi bērni, jau 3. gadu desmitu vārās par vienu un to pašu..ak šie krievi. :-D Tas ir tāpat kā tie zaļie, kuri protestē pret automāšīnām. Nu nekur tās automašīnas nepaliks un arī mazāk to tuvākā nākotnē nepaliks. Un centies cik gribi meklēt taisnību tajā, ka riteņbraukšana ir veselīgāka pašam cilvēkam un videi labāka, bet tāpat cilvēki braukās ar auto. Tad atliek tomēr to pieņemt un vienkārši meklēt kompromisus un veidot to vidi, kur abas puses ir mijiedarbībā, nevis viena otru apspiet mēģina. Un te tas pats - latvieši mēģina uzspiest riteņbraukšanu, bet mašīnas ir un nekur nepaliks.. vai nu samierinies vai visu mūžu dzīvo pukstēdams. Kaut kāda slimīga "patriotiska" domāšana. Tas jau nekas, ka latviešus paši latvieši pakaļā ņēm vairāk kā visi LV krievi kopā :-D:-D:-D
27.02.2017 13:10 |
 
Reitings 2062
Reģ: 31.10.2015
dr567309 +++
un veel gribu atgaadinaat , ka krievvalodiigais nebuut nepiedzima Krievijaa , bet gan sheit Latvijaa .
Jums liekas taisniigi , ka Latvijaa dzimushiem krievvalodiigiem buutu jaanaturalizeejas , lai sanemtu Latvijas pilsoniibu nevis paliktu mistiskajaa Aliena statusaa ?
Tieshi shii iemesla deelj ljoti daudzi krievvalodiigie principa peec nenaturalizeejas un nerunaa latviski .
Tiiri principa peec . Jo tas ir absurdi Latvijas terirorijaa dzimushiem nepieshkirt automaatisko pilsoniibu (t)
27.02.2017 14:46 |
 
Reitings 384
Reģ: 08.10.2010
Pilsonība jau nav tikai piedzimšanas vieta. Tad ir daudzu komponentu kopums, kam tev jābūt, tostarp valodai. Kurā tad valstī jebkurš piedzimušais kļūst par pilsoni?
27.02.2017 14:50 |
 
Reitings 7827
Reģ: 17.05.2012
elzaelza kas bijis - bijis. Lai naturalizējas. Tagad jaundzimušajiem nav jānaturalizējas, domāju, ka ar to arī pietiek.
27.02.2017 14:52 |
 
Reitings 2062
Reģ: 31.10.2015
acita vispaar jau gandriiz katraa otrajaa , piedzimshanas fakts , turklaat , ka veel senshi naak no shiis pashas vietas , uzskataams par visdabiskaako pilsoniibas statusu .
27.02.2017 14:52 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits