Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Vai satraucos par daudz?

 
Reitings 188
Reģ: 14.09.2015
Man nepatīk viena lieta mūsu attiecīcās ar vīru. Kad viņš aizbrauc uz savu dzimto pusi laukos, viņš tā kā mazliet noraujas no ķēdes :-P
It kā brauc pie vecākiem, bet realitātē pārsvarā satiek čomus, kas pats par sevi nebūtu nosodāms, bet viņi tad lieko alkoholu, braukā kaut kur apkārt, var notusēt pat visu nakti un mājās pārnākt tikai no rīta.
Jā, es arī satieku savas draudzenes, bet nu mēs aizejam pasēžam pāris stundas kādā kafejnīcā, parunājamies un viss, nekad nav tā, ka mēs pa nakti kaut kur tusētos un dzerstītos.
Dažreiz braucu līdiz uz laukiem, jo tomēr vīra vecāki ir jāapciemo. Bet realitāte izvēršas tāda, ka tieku atstāta ar viņiem viena un viņš dodas satikt draugus. Tad nu mirstu no garlaicības visu nedēļas nogali.
Vai jūs satrauktos par šādu situāciju?
05.02.2017 08:27 |
 
Reitings 1937
Reģ: 18.05.2016
Pilnigi piekritu Undiya.
Man laikam ir paveicies, man virs nekad neteiktu, lai nenaku, jo vinam ir mistiskas vecu lietas. Tak ballites sievas nesez blakus viram, ari vinas runajas ar citiem. Tapat par vecu lietam var runat ari sieviesu klatbutne. Nu ja nu vevu lietas ir citas sievietes un zakenisu copesana tad skaidrs. Bet ja man virs pateiktu, paliec sieva majas, tu man traucesi... nu nezinu.
07.02.2017 10:56 |
 
Reitings 416
Reģ: 15.01.2014
hokeju vai pasēdēt pirtī utt. Kādēļ visur ir jābāžas klāt

Bet tas ir pavisam kas cits kā visu nakti skraidīt no viena bāra uz otru, šaujot šotus vienu pēc otra.
Man personīgi radās priekšstats, ka tās ir tādas kā tīņu pasēdēšanas, kur jāpiedzeras līdz komai, jānotusē līdz beigām un vēl uz afterpārtiju jāaiziet. Priekš kam? Es domāju nevienai te nebūtu nekas pretī, ja vīrietis aizietu ar draugiem uz bāru kādā vakarā iedzert aliņus; aiziet uz to pašu pieminēto hokeju; iedzert aliņus, remontējot mašīnu (bet ne izmantot garāžu kā dzešanas vietu, jo citur nav kur. Man vienkārši ar šo ir asociācijas, un, nē, es negribētu, lai mans vīrietis ir daļa no TĀDA bara). Bet kā idiotiem bezjēgā blandīties apkārt un buhāt, manuprāt, nav normāli.
06.02.2017 22:24 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Mulke! Tudal :-D:-D:-D:-Dnaks dr..un teiksmka viriesa del zeme jabuco pA KURU vins staigaa! Noverte tac:-D:-D:-D
06.02.2017 20:23 |
 
Reitings 1224
Reģ: 17.08.2015
Iedod savam draugam manu telefona nr,es viņu par veču vakaru vienreiz divos mēnešos nezāģēšu. :-D
06.02.2017 20:14 |
 
Reitings 83
Reģ: 14.12.2016
Nu mani arī aicina līdz, bet ko es darītu garāžā, kur notiek motora skrūvēšanām utt. :-D
ko man tur darīt? Lai veči runā savas lietas, ne man tur būtu patīkami, ne manam puisim, jo beigās tiešām čikstētu, ka griub prom vai vēl kko. :-D
Nesaprotu, tās kas par šo šausminās! Jūs arī ņemta līdz savus draugus/vīrus uz tējas padzeršanu ar draudzeni?
06.02.2017 16:07 |
 
Reitings 1859
Reģ: 08.09.2016
Jo autore nav sūdzējusies, ka pārrodas nočurātām biksēm, smirdēdams pēc vēmekļiem un dvingas, kā arī nespēj nostāvēt kājās. Vai draugi ir normāli puiši vai alkāni? Vai tiek dzerts līdz komai? Vai meklē maukas un kautiņus?

Tā tik vēl trūka :-D
06.02.2017 14:43 |
 
Reitings 11330
Reģ: 17.04.2012
Principā vienīgais, ar ko nebūtu mierā un būtu nosacījums, ka tad, kad jūs kopā braucat pie viņa vecākiem, tajā reizē viņš neblandās apkārt, jo cik saprotu, brauc arī bez Tevis bieži, tad lai arī satiek čomus. To nedēļas nogali (pieļauju, ka tas ir reizi pāris mēnešos) nu varētu saņemties un Tevi vienu neatstāt ar viņa vecākiem.
06.02.2017 14:39 |
 
Reitings 1325
Reģ: 10.08.2015
Vārds pa vārdam un atklājas, ka situācija ir teorētiski normāla. Reizi divos mēnešos vīrietis vēlas "veču pasākumu", kuru laikā netiek darīts nekas krimināls, un tiek parastos apmēros lietots alkohols. Jo autore nav sūdzējusies, ka pārrodas nočurātām biksēm, smirdēdams pēc vēmekļiem un dvingas, kā arī nespēj nostāvēt kājās. Vai draugi ir normāli puiši vai alkāni? Vai tiek dzerts līdz komai? Vai meklē maukas un kautiņus?
To, ka vajag apciemot vecākus, esi izdomājusi pati. Ja vienai garlaicīgi, brauc vasarā, kad ir dārza darbi, lai vari palīdzēt. Vai ņem līdzi labāko draudzeni, un divatā spēsiet sevi izklaidēt. Bet vispār iesaku UZKLAUSĪT savu vīru. Nopērc aliņu, iedod viņam, sataisi suņa ačteles un saki: "Mīļais.. Nu pastāsti man par saviem veču pasākumiem. Ko tev tie nozīmē?"
06.02.2017 13:12 |
 
10 gadi
Reitings 3675
Reģ: 29.01.2009
Izskatās, ka dažām nav saprotams, ka ir vīrieši, kuri paši vēlas savu brīvo laiku pavadīt ar savu mīļoto. Un ir tādi, kuri uzskata, ka meitene ir vai mēdz būt ( un /vai patiešām tā arī ir!) ierobežotājs.
Meitenes ir dažādas un vīrieši arī.
Mans bijušais bija to tipu, kā autores.
Tagadējais vīrietis pats vēlas visu brīvo laiku pavadīt kopā. Reizēm man ta sirpar daudz, un tad vienojamies, ka viņš padarīs savas lietas un es savas. Jo man ir vajadzīgs tas laiks pašai ar sevi, bet viņam ne.
Tā kā ir dažādi vīrieši un ne visi jūtas kā kaujas zirgi iejūgti kamanās, kad draudzene ir līdzi.
06.02.2017 12:49 |
 
Reitings 9998
Reģ: 19.11.2014
Par automašīnām, par kačāšanos, par kaut kādiem savstarpējiem hobijiem, par sportu utt.

Nu, bet par to jau viņi tāpat runā, arī tad, kad meitenes ir klāt. Kāpēc vajadzīgs tieši atsevišķs veču vakars?
Kad draugi sakurina pirti, tad pa lielam jau veči vien tur sēž. Man pirtis nepatīk, citai MR, citai make up, citai mati un tā vienmēr. Tā kā viņi jau tur pa lielam arī vieni veči vien ir.
A, kāpēc es nedrīkstu iet uz hokeju vai basīti? Man arī patīk. Kādā veidā mana klātbūtne traucē vīrietim vai viņa draugiem baudīt spēli? Es vai kāda cita vēl mājās aizvedu un šie var alu padzert skatoties.
Es varu uzskaitīt vietas uz kurām nedodos līdzi - uz pokera vakariem, uz salidojumiem (gan klasesbiedru, gan studiju biedru), ar visādiem bijušajiem darba biedriem, piemēram, uz kartingiem, peintboliem, protams vecpuišu ballīte pašsaprotami būtu izņēmums, vai kad viņu uzaicina man knapi zināms cilvēks pie sevis uz mājām spēlēt biljardu, nu, loğiski, ka es nepēršos līdzi.
Un vispār kopš vienas reizes, kad mani ar taukainiem matiem, legingiem un jaku gribēja iemest mašīnā un ņemt līdzi uz ballīti - es sapratu, ka tā tiešām nav tikai aicināšana līdzi aiz pieklājības.
06.02.2017 12:40 |
 
Reitings 113
Reģ: 23.12.2016
dr, tipiska klasika un stereotipiska domāšana. Man visu dzīvi ir bijuši tikai draugi, nav problēmu sēdēt mājā un taisīt gēla nagus un nav arī problēmas iet ķimerēties gar autiņiem :-D
Tā kā man visu dzīvi ir bijuši tikai puiši kā draugi , jau kopš bērnības, esmu piedalījusies viņu sarunās un pasēdēšanās. Un atbilde ir nē! Par to ko tu uzrakstīji, viņi runā varbūt kādas 5-10 min no visa pasēdēšanas laika. Parasti nekas nopietns! Vienkārši aprēkšana un kaut kādu figņu dzīšana visu laiku, bez kurām var palikt bez iekšām. + alkohols :-D
06.02.2017 12:18 |
 
Reitings 2995
Reģ: 22.06.2016
Es vairāk nesaprotu to tupo dzeršanu un to veču lietu apspriešanu. Kas ir tās veču lietas, kas obligāti katram vīrietim jāapspriež ar saviem draugiem?

Par automašīnām, par kačāšanos, par kaut kādiem savstarpējiem hobijiem, par sportu utt.
Man neviens neieskaidros, ka man vienai sēdēt pie viņa senčiem ir baigi superīgi, kamēr viņš blandās pa pilsētu apkārt dzerdams.
Varbūt kādai būs vēl lielāks šoks, bet es ar savējo pat tādas lietas neesmu apspriedusi. Tas vienkārši ir pašsaprotami.

Vispār jau meitene rakstīja, ka viņa pati paliek tur pie tiem senčiem, jo ar večiem jau nebūs ko darīt. Es nezinu kā citām, bet man viennozīmīgi nav vēl lielāks šoks par to, ka tavās attiecībās katram sava privātā telpa neeksistē. Arī mana puiša draugu meitenes ir foršas, bet mēs kaut kā savstarpēji saprotamies, ka ne vienmēr visur vajag mūsu kompāniju. Un tas ir normāli :-) palaižam večus vienus uz hokeju vai pasēdēt pirtī utt. Kādēļ visur ir jābāžas klāt?
06.02.2017 12:00 |
 
Reitings 9998
Reģ: 19.11.2014
Nemaz nebiju aizdomājusies par to, ka man tik ļoti paveicies, bet man patīk viņa draugu meitenes un sievas, kā arī viņam ir par ko parunāt ar manu draudzeņu vīriem un draugiem.
06.02.2017 11:53 |
 
Reitings 9998
Reģ: 19.11.2014
Mūsu gadījumā šie čomaki ir ilgstošās attiecībās ar savām čomenēm un viņi visi savstarpēji ir pazīstami no skolas laikiem. Ja gribas pasēdēšanu, tad tā parasti tiek organizēta mājā vai dzīvoklī, kurā dzīvo arī šī čomaciene. Pa cik šīs čomacienes un čomaki visi ir labi draugi, tad nav vajadzības iedalīt šīs pasēdēšanas čomu un čomaceņu vakaros, jo visiem ir jautri un labi tāpat!
Protams, katram ir savi hobiji - cits makšķerē, cits iet medībās, cits vēl kaut ko un tur tak neviena neiet no pakaļas turēdama bisi vai makšķeri.
Es vairāk nesaprotu to tupo dzeršanu un to veču lietu apspriešanu. Kas ir tās veču lietas, kas obligāti katram vīrietim jāapspriež ar saviem draugiem?
Bet katram savs, ja jūsu džekiem vajag, tad vajag un ja jums nav iebildumu, tad lieliski.
Man neviens neieskaidros, ka man vienai sēdēt pie viņa senčiem ir baigi superīgi, kamēr viņš blandās pa pilsētu apkārt dzerdams.
Varbūt kādai būs vēl lielāks šoks, bet es ar savējo pat tādas lietas neesmu apspriedusi. Tas vienkārši ir pašsaprotami. Katram podiņam savs vāciņš, par to nevajadzētu baigi brīnīties un spriedelēt ko nu kurš patiesībā, savos sirds dziļumos vēlētos darīt vai nedarīt.
06.02.2017 11:48 |
 
Reitings 3647
Reģ: 26.12.2009
Vituci, pirms apprecēšanās ir jāizvērtē vai spēsi sadzīvot ar visām vīra īpašībām - ne tikai labajām ;-) Ja tev nepatīk, ka partneris lieto alkoholu, tad vajadzēja par to domāt pirms precējies. Ja nevari ar to sadzīvot, tad vajadzēja precēt tādu, kas alkoholu nelieto.
...
Tad, kad tu pavadi laiku ar draudzenēm, jūs arī vīrus ņemat līdzi? ja nē, kāpēc vīram tā būtu jādara?
06.02.2017 11:35 |
 
Reitings 619
Reģ: 01.02.2015
izlasīju tikai autores 1 ziņu, diskusiju nelasīju.
un mana atbilde ir - jā, tu satraucies par daudz! :-)
neredzu neko tādu tava vīrieša uzvedībā, par ko pārdzīvot..
06.02.2017 11:24 |
 
Reitings 2995
Reģ: 22.06.2016
Autores vietā nebrauktu uz tiem laukiem un nemaz neprasītos vīram līdzi uz garāžas pasiģelkām. Un kas tā par ideju sasaukt to čomu sievas klāt. Ko es tur runātu ar tām citām sievām? Nu nav viņas manas draudzenes. Vienkākši pieklājības frāzes? Man pašai savu īsto draudzeņu pietiek

Piekrītu! Vīriem vīru lietas! Palasīju, ko te tipiskās "man tādu vīrieti, kā tavu nevajadzētu 100 gadus, bet ja jau noprecēji, tad ciet vien" komentētājas ierakstījušas.. smejos! Un tie ieteikumi - lai tad uzorganizē pārīšu pasēdēšanu! Jūs tiešām esat TIK atkarīgas no saviem vīriešiem? Jums ir maz kāda cieņa pret viņu privāto laiku ar draugiem - pēc pašu patikas? Tā "dzeršana un braukāšana apkārt" tak nenozīmē, ka viņi sadzerās un braukā vienkārši pa ciemu. Ja tā ir viņa dzimtā pilsēta - aizbrauc pie viena čomiņa pasēdēt, aizbrauc pie cita un tā kamēr visur izbraukāts, visi satikti un tad mierīgu sirdi var atkal kādu laiku pa pilsētu dzīvoties. Ja cilvēks nāk no citas pilsētas - tas taču ir dabiski un normāli, ka gribas ar savējiem bez "piekabes" pa retam pačalot!
VĪZDEGUNES - man ir žēl jūsu vīriešu! Jūs katrā šāda tipa diskusijā ierakstāt, ka jūsu vīrieši jau nu tādi nav, bez jums nu nekur, bet patiesībā.... esmu diezgan pārliecināta, ka jūsu vīrieši SAPŅO par kādu nogali bez jūsu augstības klātbūtnes! :-D:-D:-D
06.02.2017 11:09 |
 
Reitings 2995
Reģ: 22.06.2016
Hmm, man drīzāk izklausās, ka tavs vīrs ir normāls un jautrs, sabiedrisks cilvēks un tev nepatīk tas, ka tev nav tādu draudzeņu ar kurām var iziet patusēties utt. Veči, jo īpaši tie, kas nāk no laukiem - tas ir viņu asinīs! Tā laukos dzīvo (manuprāt). Ar draugiem, bez bēdu - brīvdienās, bet kad jāstrādā, tad gan kā zirgi rukā. Piebiedrojies viņiem vai liec mieru! :-)
06.02.2017 11:03 |
 
Reitings 967
Reģ: 14.09.2009
Autores vietā nebrauktu uz tiem laukiem un nemaz neprasītos vīram līdzi uz garāžas pasiģelkām. Un kas tā par ideju sasaukt to čomu sievas klāt. Ko es tur runātu ar tām citām sievām? Nu nav viņas manas draudzenes. Vienkākši pieklājības frāzes? Man pašai savu īsto draudzeņu pietiek
06.02.2017 10:58 |
 
Reitings 9998
Reģ: 19.11.2014
Ophelie_, tas, ka pasākumi tiek apmeklēti kopīgi nenozīmē, ka vīrieši nevar parunāt par savām lietām un sievietes par savām.
Redzi, tu domā, ka sievietes ir privātīpašnieciskas, bet eksistē vīrieši, kuri visur aicina savas sievietes līdzi un pat prātā nenāk kādu speciāli mājās atstāt. Tā tas ir mūsu kompānijā. Un nesēž visi pārīši viens otram azotē ieķērušies visu vakaru, tverot katru vārdu. Tāpat jau meitenes vienā čupā ar savām sarunām, vīri otrā galā ar savām un bieži vien neviens pat nepievērš uzmanību tam, ko tie otri tur runā.
Es tā arī īsti neizprotu - kas ir tās veču runas, izklaides, kurās sievietes nedrīkst piedalīties? :-D
06.02.2017 10:00 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits