Vai satraucos par daudz?

 
Reitings 188
Reģ: 14.09.2015
Man nepatīk viena lieta mūsu attiecīcās ar vīru. Kad viņš aizbrauc uz savu dzimto pusi laukos, viņš tā kā mazliet noraujas no ķēdes :-P
It kā brauc pie vecākiem, bet realitātē pārsvarā satiek čomus, kas pats par sevi nebūtu nosodāms, bet viņi tad lieko alkoholu, braukā kaut kur apkārt, var notusēt pat visu nakti un mājās pārnākt tikai no rīta.
Jā, es arī satieku savas draudzenes, bet nu mēs aizejam pasēžam pāris stundas kādā kafejnīcā, parunājamies un viss, nekad nav tā, ka mēs pa nakti kaut kur tusētos un dzerstītos.
Dažreiz braucu līdiz uz laukiem, jo tomēr vīra vecāki ir jāapciemo. Bet realitāte izvēršas tāda, ka tieku atstāta ar viņiem viena un viņš dodas satikt draugus. Tad nu mirstu no garlaicības visu nedēļas nogali.
Vai jūs satrauktos par šādu situāciju?
05.02.2017 08:27 |
 
Reitings 1937
Reģ: 18.05.2016
Pilnigi piekritu Undiya.
Man laikam ir paveicies, man virs nekad neteiktu, lai nenaku, jo vinam ir mistiskas vecu lietas. Tak ballites sievas nesez blakus viram, ari vinas runajas ar citiem. Tapat par vecu lietam var runat ari sieviesu klatbutne. Nu ja nu vevu lietas ir citas sievietes un zakenisu copesana tad skaidrs. Bet ja man virs pateiktu, paliec sieva majas, tu man traucesi... nu nezinu.
07.02.2017 10:56 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits