Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

vecais labais bijušo jautājums

 
Reitings 2520
Reģ: 30.01.2017
Čau, dāmas un lēdijas :)
Drusku pacilāšu apspriesto un nomuļļāto bijušo draudzeņu tēmu. Nē nē, neviena te neterorizē nedz mani, nedz draugu (cik zinu :D ) Es terorizēju sevi pati. Esam kopā vien pusgadu bet jau ar lieliem kopīgiem sapņiem par nākotni. Puisī entuziasma ir tik pat cik manī, tur viss kārtībā. Bet kad sākām tikties, vēl nezinot, kurp ceļš mūs aizvedīs, par attiecību jautājumiem nerunājām vispār. Neesam vairs pusaudži, un abiem ir bijušas ilgas, nopietnas attiecības, abi bijuši bez 5 minūtēm precēti. Bet tas ir viss, ko es zinu. Tomēr, man nav sajūtas, ka varu iepazīt savu otro pusi, nezinot viņa pagātni, un nevaru uzzināt pagātni, nezinot par bijušajām. Sākumā, kad tika pieminēti šādi temati, es tos nogriezu jau pusvārdā, paziņojot, ka es neko negribu zināt, lai nepieļautu viņu kļūdas. Bet ar laiku sāku domāt, ka gribu gan. Mācīties taču var arī no svešām kļūdām.
Te nu arī ir lielais jautājums - kā? Kā atrast balansu starp zināšanu un nezināšanu, un cik "veselīgi" ir adekvātā līmenī izrunāt bijušo jautājumu? Jāpiebilst vēl, ka esmu greizsirdīga kā velns, tāpēc nezinu, kādas varētu būt manas reakcijas uz... informāciju :D
31.01.2017 12:48 |
 
Reitings 1832
Reģ: 27.12.2012
Manuprāt, ir svarīgi zināt, kāpēc ir izjukušas iepriekšējās attiecības, jo tas daudz pastāsta ne tikai par "to briesmīgo bijušo" bet arī par Tavu vīrieti. Tajā pašā laikā nevajag zināt detaļas un arī labos laikus, jo tas tiešām raisa nepatīkamas emocijas un greizsirdību. Taču Tev pašai ir jābūt gatavi sadzirdēt atbildi, pat ja tā nebūs patīkama, tāpēc, pirms uzdod jautājumu, ir jābūt drošai pašai par savu reakciju.
31.01.2017 12:53 |
 
Reitings 2995
Reģ: 22.06.2016
Manuprāt, ir svarīgi zināt, kāpēc ir izjukušas iepriekšējās attiecības, jo tas daudz pastāsta ne tikai par "to briesmīgo bijušo" bet arī par Tavu vīrieti.

+
31.01.2017 12:59 |
 
Reitings 85
Reģ: 24.02.2015
Es parasti cenšos uzzināt visu, kas man interesē, lai vēlāk to tēmu vispār vairs nebūtu jāpaceļ. Vai arī šo informāciju izmantoju savā labā kāda karstāka strīda laikā. :-D
31.01.2017 13:03 |
 
Reitings 2520
Reģ: 30.01.2017
Pasarg dievs, vēl savos strīdos nest iekšā kādas svešas darīšanas - pilnīgi lieki :D
Varbūt te ir kāda meitene, kas tā arī dzīvo - priecīgā neziņā? :-P Un cik ilgi tā var? Domāju, ka gribētu dzirdēt tik, cik pati esmu gatava stāstīt, lai viss godīgi, bet stāstīt negribu daudz :D Nu TRY pieminētās saldās detaļas pat nav apspriežams jautājums :)
31.01.2017 13:21 |
 
Reitings 159
Reģ: 09.12.2016
Ja puisis ir normāls, tad nebūs iebildumu aprunāties par bijušām attiecībām.. nu tā, normas robežās protams, bez detaļām par gultas dzīvi utt :-) Galvenais neuzdod jautājumus, kuru atbildes varētu tevi uzkurināt, jo es šādu kļūdu pieļāvu :-D
31.01.2017 13:26 |
 
Reitings 2861
Reģ: 11.10.2014
man jau sķiet, ka tieši attiecību sākumā šādas tēmas šķiet daudz maz neitrālākas un izrunājamas. nu vismaz cik ilgas attiecības ir bijušas, kāpēc izjukušas.
laimīgā neziņā dzīvot negribētu gan. ja nu visas viņa attiecības beigušās, jo viņš krāpies vai varbūt ir kāds bērns, par kuru neliekas ne zinis, nē nu es jau rakstu pārspīlētus scenārijus.. bet mazums :D
31.01.2017 13:29 |
 
Reitings 7908
Reģ: 05.02.2011
man ir svarīgi zināt tikai šķiršanās iemeslus (no tā var secināt, kas nav bijis labi, kā cilvēks stāsta par bijušo draudzeni un saglabā cieņu pret viņu pat pēc nesmukumiem, kā risina situācijas un strīdus). es vairāk neko negribu zināt, neinteresē svešas bijušās (l) tā ir pagātne un ja pusisim nav nodoma tur atgriezties, tad priekš kam cilāt visādus sīkumus un vēlāk, iespējams, tos galvā pārcilāt un radīt liekus tarakānus?
31.01.2017 13:30 |
 
Reitings 803
Reģ: 21.09.2015
kādreiz man arī bija viss jāzina, tagad vispār šo tēmu necilāju :-D tad vienmēr atduros pret savu dzīvo fantāziju un nedod Dievs uzzinu kā viņa izskatās, tad domāju un prātā skatos īsfilmu kā viņi darījuši TO :D es zinu, ka tas ir creepy
31.01.2017 13:33 |
 
Reitings 2520
Reģ: 30.01.2017
Bet kurš tad ies jaunajai draudzenei stāstīt, ka viņš visas savas bijušās ir krāpis? :D Un pat ja tā arī būtu - skaidri zinu, ka tas mani iedzītu paranojā, ka tā notiks atkal. Vai arī otrādi - pēc maniem stāstiem nobīsies viņš (s)
31.01.2017 15:12 |
 
Reitings 1884
Reģ: 08.07.2013
Tā kā ar draugu pārrunāju visu, tad zinām arī diezgan daudz viens par otra bijušajām attiecībām. Man liekas pavisam normāli zināt sava mīļotā cilvēka pagātni. Bet katram pārim jau ir citādāk, ir tādi, kas regulāri stundām pavada sarunājoties par visu, ir tādi, kas pārmij dažus vārdus dienā....
31.01.2017 15:42 |
 
Reitings 613
Reģ: 31.03.2013
Es personīgi nekādas detaļas un ''dziļo izrunāšanos'' par bijušajām attiecībām negribu. Zinu ļoti lielos vilcienos nopietnākās attiecības, zinu, ka manējais ir savulaik daudz ''paskraidījis apkārt'' :-D, bet neko vairāk negribu zināt. Esam padalījušies pat ar kaut kādiem smieklīgākajiem kurioziem gultā, bet tas ir tik ļoti bezpersoniksi, ka tiešām neko nenozīmē. Cita lieta, kā man bija ar bijušo - tā kā sākumā mūsu nodomi nebija diez ko nopietni, viņš man pamanījās pastāstīt diezgan daudz, detalizēti, ar vārdiem uzvārdiem utt. Tici man, tu to negribi it īpaši, ja saki, ka esi greizsirdīga :-D
Es katrā ziņā nevēlos ķidāt pagātni - kas bijis, tas bijis. Nav man vajadzības rīkot atmiņu vakarus un klausīties kā viņam gājis ar kādu citu, labāk baudīt to, ka tagad viņš man ir blakus un nepiesist galvu ar nevajadzīgu info. Pagātne lai paliek pagātnē.
31.01.2017 15:56 |
 
Reitings 1164
Reģ: 16.09.2015
Varbuut labaak nevajag? Ko Tev dos tas, ka uzzinaasi? Vieniigi patirdiisi savu greizsirdiibu ;-)
Veel piebildiisu, ka viirietis var buut citaads esot kopaa ar citu sievieti - tas izriet no dazhaadiem faktoriem - varbuut iepriekseejaa draudzene bija zaagjeetaaja, varbuut attieciibaas taada lieta kaa respekts neeksisteeja utml, iisaak sakot, tas, ka iepriekseejaas attieciibas beidzaas deelj kkada iemesla, nebuut nenoziimee, ka taapat buus arii juusu attieciibaas :-)
31.01.2017 16:19 |
 
Reitings 1143
Reģ: 06.07.2013
Laika gaitā vai gadu gaitā man parasti paši izstāsta šo to.
Tas ir nedaudz ietekmējis uz slikto pusi iepriekš, bet šajās attiecībās uz slikto pusi tas neietekmē.
Domāju, ka var noskaidrot kaut kādas pamatlietas, ne vairāk.
31.01.2017 17:05 |
 
Reitings 5954
Reģ: 08.07.2013
Es neizjutu greizsirdību pat, kad man rādīja bijušo plikbildes :D Secināju, ka es smukāka un viss.
31.01.2017 17:22 |
 
Reitings 160
Reģ: 02.01.2017
Laikam man paveicies, saejot kopā ar vīrieti, ar kuru ļoti ilgi bijām labi draugi - vidusskolas laikā, kad vienā klasē mācījāmies.
Lielos vilcienos esam kratījuši sirdis viens otram par simpātiju sāpēm :D
31.01.2017 17:27 |
 
Reitings 901
Reģ: 17.03.2016
Man tas liekas normāli - zināt par drauga bijušajām. Es zinu lielos vilcienos visas savas drauga bijušās attiecības un es arī esmu ļoti greizsirdīga, bet dzīva vēl esmu :D Viņš zin visu par mani, es par viņu. Jau pirmajos mēnešos visu viens otram izstāstījām, kā gāja attiecībās, kāpēc izšķīrāmies. Nu tā, ka visu un no sirds. Un bija vieglāk, jo satuvinājāmies vēl vairāk un zināju, ka man ir blakus cilvēks, kas mani saprot un pieņem. :)
31.01.2017 17:35 |
 
Reitings 1912
Reģ: 13.05.2016
Sagadijās tā ka zinu daudz..labāk tomēr zinātu mazāk :D
31.01.2017 18:26 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Parasti es visu par bijušajām zināju. Gan vārdus un uzvārdus, gan citas detaļas un citreiz pat privātās sarakstes, bildes utt. Man bija un ir svarīgi zināt visu. Greizsirdīga neesmu jutusies, jo tā visa ir pagātne. Un arī pati esmu tikusi izprašņāta un visu esmu izstāstījusi. Nekas īpašs...
Ja zini, ka būsi greizsirdīga - tad labāk neko nejautā.
31.01.2017 18:44 |
 
Reitings 5261
Reģ: 27.03.2009
Neons, privàtàs sarakstes vèl no tiem laikiem, kad vinji bija kopà? :O
31.01.2017 19:22 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
MisTake, manis laikos tās bija papīra vēstules vairāk..:-P
31.01.2017 19:30 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits
vairāk  >

Lietotāji online (1)