Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Grūtniecībā viena

 
Reitings 38
Reģ: 22.09.2015
Esmu grūtniecības 7. mēnesī un šķiros. Tik ļoti sāp. Varbūt ir kāda māmiņa, kura ir bijusi/ ir līdzīgā situācijā? šobrīd jūtos pavisam viena un laikam jau meklēju kādu atbalstu, iedrošinājumu. :'-(
Zinu, ka šeit atradīsies soģes, taču, tiešām, bērniņam, manuprāt, būs labāk neredzēt visus tos strīdus, uzbrukumus, nemīlētu un raudošu māmiņu. Un, Dieva goda vārds, nekad, nekad, nekad nebūtu iztēlojusies, ka es atradīšos šai situācijā. Man ģimene ir vislielākā vērtība un es ārkārtīgi ilgi centos un pat pazemojos, bet man nolaidās rokas... Cik var ciest.
Pat nezinu kādēļ šeit rakstu... Laikam gribējās izkratīt sirdi. :-(
25.01.2017 22:19 |
 
Reitings 503
Reģ: 30.10.2014
Nu, nezinu. Visam ir savas robežas. Tu iepazīsties ar vīrieti un pēc pusgada paliekot stāvoklī, iedomājies, ka hormonu vētru dēļ vari sākt bļaut par citiem vīriešiem un abortu! Kā man besī tās grūtnieces, kam visa attaisojums ir hormoni!
Tu pati esi vainīga. Paskaties uz situāciju no vīrieša puses. Kur gan viņš ir ieberzies. Es arī būtu šokā.
Bet, ja nopietni, jums abiem jāpieaug, jāizrunājas. Lielākās attiecību problēmas sākas tad, kad katrs sāk par sevi domāt vairāk, kā par otru.
Tak nebojājiet bērnam dzīvi. Izaugt ar tikai vienu no vecākiem, protams, nav Pasaules gals, bet tas ir ļoti, ļoti bēdīgi, vēl jo vairāk, ja saki, ka viņš ir normāls vīrietis, tikai k.kas sagājis grīstē. Vajag risināt. Aiziet vienmēr paspēsi.
30.01.2017 13:13 |
 
Reitings 5954
Reģ: 08.07.2013
Situācijā, kad abi nevar sadalīt, piemēram, zīdaini, nostāsies mātes pusē, jo tīri iz vēstures, viņa var viņu pabarot. To tagad var atrisināt visādi, jo laiks nestāv uz vietas, bet in general tas ir palicis.

Tas ir ne tikai vēsturiski, bet arī zinātniski pamatojams. Pirmkārt, jā, barošana. Otrkārt, zīdainim tai vecumā māte ir cilvēks Nr. 1, jo viņš ir pieradis dzīvot mātes vēderā, pēc tam arī ar māti tiek pavadīts laiks 24 h diennaktī (parasti). Tēvs zīdainim tai vecumā ir vienkārši tuvs cilvēks, bet nekādā ziņā ne līdzvērtīgs mātei. Tas viss mainās vēlāk, kad bērns paaugas (pēc 2 gadu vecuma).
28.01.2017 12:50 |
 
Reitings 8
Reģ: 25.01.2017
chce grać w kasynie moszcz kasyn internetowych gclub
28.01.2017 09:53 |
 
Reitings 3127
Reģ: 02.06.2016
Caloo,
Es runāju par to, ka nav vienlīdzības šajā jautājumā un visi trumpji ir sievietes rokās, jo tikai un vienīgi viņas rokās ir lēmums kā situācija attīstīsies tālāk !

Situācijā, kad abi nevar sadalīt, piemēram, zīdaini, nostāsies mātes pusē, jo tīri iz vēstures, viņa var viņu pabarot. To tagad var atrisināt visādi, jo laiks nestāv uz vietas, bet in general tas ir palicis.
Tu saproti, ka šeit nevar būt matemātiski vienāda attieksme, jo mātes un tēva lomas ir dažādas un katra no viņiem pienesums ir unikāls?

Nu ja, tātad divas puses, abas unikālas, abas svarīgas, kapēc nevar būt vienāda attieksme?
galvenais, ka tā netiek uztverta par normu

+
27.01.2017 11:13 |
 
Reitings 3267
Reģ: 20.05.2016
Zomzom
Ka pret abiem nebūtu vienādas sankcijas.

Es nevienu brīdi neteicu, ka ir dažādas sankcijas. :) Es runāju par to, ka nav vienlīdzības šajā jautājumā un visi trumpji ir sievietes rokās, jo tikai un vienīgi viņas rokās ir lēmums kā situācija attīstīsies tālāk ! Vienlīdzība šajā jautājumā ir, piemēram, Norvēģijā.
Es iepriekš nerunāju par atlaidēm ekseļa tabulā, bet par to, ka ''tēvs aizgājis no ģimenes, nu žeeel'', bet ''vientuļais tēvs, vai kāds varonis, tā māte nu gan, kā var pamest Savus bērnus''. Ieminējos tikai par pimo reakciju, kas nāk.

Ahh, tātad ar "atlaidēm" Tu runā par sabiedrības attieksmi pret tēvu vai māti, kurš pamet savu bērnu (ģimeni). Tu saproti, ka šeit nevar būt matemātiski vienāda attieksme, jo mātes un tēva lomas ir dažādas un katra no viņiem pienesums ir unikāls? Un nē, nerūpēties par saviem bērniem nav normāli ne vienam, ne otram. Cik stipri nosoda vienu, vai otru - tas jau ir otršķirīgs jautājums, galvenais, ka tā netiek uztverta par normu.
27.01.2017 10:37 |
 
Reitings 3127
Reģ: 02.06.2016
Nesapratu ko šitais arguments apgāž manis teiktajā?

Ka pret abiem nebūtu vienādas sankcijas.
Es iepriekš nerunāju par atlaidēm ekseļa tabulā, bet par to, ka ''tēvs aizgājis no ģimenes, nu žeeel'', bet ''vientuļais tēvs, vai kāds varonis, tā māte nu gan, kā var pamest Savus bērnus''. Ieminējos tikai par pimo reakciju, kas nāk.
Vispār SuperMan labi pateica, vienīgi, ja ir vardarbība, pat ne fiziska, ja nav mīlestības, vecāki mūžīgi nevarēs kaut ko sadalīt, cirtīs durvis, tad palikt kopā jau nevajag obligāti. Tas jau arī nebūs labākais risinājums. Abiem būtu jāvienojas, kā turpmāk darīs, kā dalīs pienākumus. Manuprāt, pareizais jautājums ir, vai tēvs šeit iziet uz konstruktīvu sarunu? Ja viņš tagad pēkšņi apjauš, ka ''brīvība'' beigusies, būs jāpiebremzē, jāmācās būt par vecāku, iebāž tā vietā galvu smiltīs, izliekas, ka ar bērnu nav nekāda sakara, tad tas nav normāli. Nav jau teikts, ka ieraugot bērnu, redzot, kā attīstās, aug, pats gribēs piedalīties visā, tikai, vai varēs attaisnot tādu rīcību, tas ir tikai mātes sajūtu ziņā.
27.01.2017 10:16 |
 
Reitings 7682
Reģ: 31.01.2013
"
laine25
Jau teicu, ka 1. trimestrī jutos pamesta un viņš neieklausījās, ignorēja, nebija gatavs kompromisiem. Bez tam, hormonu svārstības, bija jūtamas, varēju sākt raudāt par niekiem, bet tam tā kā būtu jābūt saprotamam"
Ja jau pat tev bija saprotams, ka tas ir hormonu svarsribas tas ari vajadzeja aizdomaties, ka tas tavas sajutas, juties pamesta, bija tikai un vienigi hormonu ietekmee.
Ja godigi, man ta situacija zimejas pavisam savadaka ka autore to sakuma pasniedza.
Vina palika stavokli un hormonu svarstibu rezultata jutas vientulaka,nesaprastaka un saka draugam par to parmest. Jau te sakas pirmas nesaprasanas. Lielaks stress draugam un tev. Un arvien lielaki parmetumi. Tad vins pazaude darbu kas saja situacija, kad draudzene gaida bernu, liekas kaa pasaules gals. Stress vel lielaks. Un blakus draudzne kura tikai parmet un parmet, un parmet. Un saprotams, ka viss sak klut par daudz. Vina stresa limenis ir loti augsts, bet blakus ir nevis atbalsts, bet bakstisana, tu mani nesamilo, tu mani esi atstajis novarta, tu mani nemili. Plusa stresam par darba zaudesanu nak sajuta, ka neesi gana labs. Un nemaz nebrinos,ka nervi netur un ir velme notities kaut uz bridi, saja gadijumaa palikt,cik noprotu, pie draugiem vinu dzivokli.
Tas, ka esi stavokli, piedod, bet tas neattaisno tadu izvedibu, nu neesi kluvusi priviligetaka. Tas nenozime, ka virietim tagad tev bija jadanco apkart saproti?
27.01.2017 10:04 |
 
Reitings 7682
Reģ: 31.01.2013
"noslēdzās pavisam, kā ar nazi nogrieza laiku, ko un kā pirms tam pavadījām kopā. Taisīju raudulīgas scēnas un visvairāk sāpēja, ka viņš necentās ne saprast, ne iedziļināties manī, ne arī apskaut un nomierināt, kad sēžu un raudu. Pēc kāda laika radās sajūta, ka viņam pat nerūpu un nerūp, ka bērniņš manī arī izjūt visu to stresu un tā radītās sekas. Tad strīdi pārgāja citā līmenī- dusmās pateicu, ka varam atrast citu tēvu, kuram mēs rūpēsim, 2 reizes izspļāvu par abortu - raudot, dusmās (patiesībā, nespētu to izdarīt pat!). Es viņam atvainojos un skaidroju, ka to pateicu dusmas"
Bet vina probleemaa tu tiesam iedzilinajies? Vinam jau taa gruti, bet tu izdariji nevajadzigu spiedienu uz vinu. Un teksts par abortu, piedod, tas jau ir limenis. Ta ir santaza no tavas puses. Bet ko nu vairs?! :(
Tu taisiji rauduligas scenas jo vins tevi nesaprot. Tu vinu saprati? Citadi izklausas, ka vinam bija gruti, bet tu tikai bakstiji un bakstiji, ka tev vajag visu to pasu ko pirms tam, uzmanibu utt. Vajadzeja saprast, ka visa vina uzmaniba tika veltita lai atrisinatu notikuso. Kapec bija japsiho? Nee nopietni, es tevi nesaprotu kait parasi esmu diezgan fleksibla.
27.01.2017 09:53 |
 
Reitings 7682
Reģ: 31.01.2013
Es so komentaru rakstu neizlasot visu temu, taa kaa ja nosauju greizi, atvaino.
Es zinu divus gadijumus kuros virietis, pec aiziesanas no stavokli esosas partneres, ir atpakal sajas pasas attiecibas. Vienaas tikkp mazais piedzima, bija aizbraucis uz slimnicu pec dzemdibam un lenam, lenam, iesaistoties mazula dzive, atguva sievietes uzticibu. Tas protams nenotika viena diena un nebija viegli jo sievietei liels aizvainojums kas ir saprotams. Bet virietis saprata savas kludas,daudz slikta bija darijis bailu iespaidaa grutniecibas laikaa. Otraja gadijuma tevs piesledzaas kas bernam bija laikam gads. Un ari gruti gaja protams. Bet tagad abi paei kopa jau ap 10 gadiem un ir ari otrais, tresais berns
Es nesaku, ka tev tagad jaiet atpakal vai ianem atpakal, bet ari virietis var uznakt nenormalas bailes, par nakotni kura mainisies uz visiem laikiem, par speju finansiali visu pavilkt utt. Un liela stresaa cilveks var sarunat istas preteklibas. Es tam esmu dzivs piemers un no sirds saku, ka viss manis teiktais tuviem cilvekiem, nebija tas ko patiesiba jutu. Es nemaz netaisos virieti attaisnot jo tada uzvediba nav pielaujama, bet vajag padomat..
27.01.2017 09:48 |
 
Reitings 3267
Reģ: 20.05.2016
Zomzom
Māte atsakās no bērna, aizbrauc, piemēram, uz ārzemēm un neliekas ne zinis, tiesa piedzīs naudu, ne jau skries pakaļ un grūdīs bērnus virsū ''ņem audzini, bērniem pie mātes jābūt''.

Nesapratu ko šitais arguments apgāž manis teiktajā?
Ja tēvs "aizbrauc prom" - tiesa piespriež viņam maksāt mātei uzturlīdzekļus.
Ja māte "aizbrauc prom" - tiesa piespriež maksāt tēvam.
Neatņems tēvam vai mātei, kura negrib atdot bērnus, tas taču saprotami.

Nepareizi. Ja abi grib aprūpes tiesības sev, tiesa vienmēr būs mātes pusē, ko es jau izskaidroju augstāk.
27.01.2017 09:08 |
 
Reitings 7827
Reģ: 17.05.2012
Ļoooti piekrītu SuperMan.
27.01.2017 08:49 |
 
Reitings 594
Reģ: 03.03.2015
Ja godīgi, es nesaprotu, kur ir minēts, ka bērna tēvs nerūpēsies par bērnu, te ir tikai runa par to, ka viņi grasās šķirties? Parasti jau vienmēr vīriešus pie visa vaino, zinu situācijas, kad patiesībā sievietes ir kazas un visu apgriež kājām gaisā un stāsta, ka viņas ir pamestas, bet īstenībā pie tā visa ir pašas novedušas un bijušas vainīgas, kaut gan vīrietis rūpējas par savu bērnu finansiāli un emocionāli. Ja divi cilvēki nevar sadzīvot, tad labāk nevajg, jo bērnu var audzināt atsevišķi. Un, ja runa ir par prezervatīva saplīšanu, tad nav jau tā, ka nepastāv avārijas kontracepcija, kas vienmēr iedarbojas. Manuprāt, nav pareizi spriest, ja mēs zinam tikai stāsta vienu pusi, es nemēģinu nevienu aizstāvēt, bet vienkārši ir tik daudzas situācijas zināmas, kad sievietes padara sevi par upurēm, kaut gan ļoti lielā mērā ir vainīgas bijušas pie tā, ka vīrietis izlemj par bērnu rūpēties, nedzīvojot kopā ar sievieti.
27.01.2017 01:25 |
 
Reitings 156
Reģ: 16.01.2017
Stulbakais ka virietis ir lupata sajaa zinaa, bet protams, visur jau sieviete vainiga kaa pec paris komentariem te liekas.

man liekas, ka stulbi ir meklēt kurš te ir vai nav vainīgs, svarīgi ir saprast vai var saglābt un būt kopā.
Atmet visas negācijas, ieslēdz optimismu un parunājiet.
27.01.2017 01:21 |
 
Reitings 10987
Reģ: 12.07.2010
Leilu piekritu ir neapdomigi pusgada laikaa jau planot bernu, bet nu galu galaa nevajag meiteni nosodit. Tikpat labi prezervativi plist, kontracepcija medz neiedarboties. Stulbakais ka virietis ir lupata sajaa zinaa, bet protams, visur jau sieviete vainiga kaa pec paris komentariem te liekas. Nedomaaju ka ar seksu jaagaida lidz kaazam vai vismaz 2 gadu attiecibaas. Katram savaadak!
27.01.2017 01:08 |
 
Reitings 594
Reģ: 03.03.2015
Cik tev ir vispār gadu? Novēlu tev izturību, bet, godīgi sakot, lasot autores aprakstīto man kaut kas nešķiet tīrs un neiet kopā. Protams, negribu nosodīt, jo kāda gan man daļa, bet kā var iedomāties pēc 6 mēnešiem taisīt bērnu? 6 mēnešos var knapi iepazīt cilvēku, neskatoties uz to, ko viņš tev bija stāstījis, cik daudz naudu tērēja visām dārgajām dāvanām, respektīvi, kā tu teici koncertam uz tavu mīļāko grupu. Manuprāt, bērns ir ļoti liela atbildība un tas nav vienas dienas lēmums un tas, cik tavs draugs ļoti perfekts ir bijis, nav nekāds rādītājs. Tas, ka viņš zaudēja darbu arī spēlē ļoti lielu lomu, jo katrs cilvēks pārdzīvo tādas situācijas citādāk, šajā gadījumā viņš novērsās no tevis, plus lietas, ko tu viņam biji teikusi arī nav tās vispatīkamākās, es saproti, ka hormoni grūtniecības laikā, bet jāsaprot, ka otram cilvēkam nervi arī nevar to visu izturēt. Es, protams, netaisos nevienu aizstāvēt, bet vienu gan es nesaprotu, vai viņš tev apgalvoja, ka grasās tevi pamest un neaudzināt bērnu?
27.01.2017 00:34 |
 
Reitings 3127
Reģ: 02.06.2016
Caloo,
atlaides skatoties un vērtējot vienu situāciju. Bet nu labi, tas kā kurā gadījumā.
Māte atsakās no bērna, aizbrauc, piemēram, uz ārzemēm un neliekas ne zinis, tiesa piedzīs naudu, ne jau skries pakaļ un grūdīs bērnus virsū ''ņem audzini, bērniem pie mātes jābūt''. Neatņems tēvam vai mātei, kura negrib atdot bērnus, tas taču saprotami.
27.01.2017 00:12 |
 
Reitings 156
Reģ: 16.01.2017
es nelasīju visu šito garo penteri. Bet, es nekad nekad nespētu pamest/aiziet prom no sievietes, kas gaidītu manu bērnu.
Man liekas, ka jebkurš vīrietis saprot, ka sieviete stāvoklī ir spridzeklis un vnk ne no kā spēj uzsprāgt.
Vīrietiem vnk ir jāmācās to tik ļoti neņemt galvā.
Ja vien vīrietis pats neaizgāja, tad es domāju, ir vērts atrast bērna dēļ kopīgu valodu, ja viņš Tev nesita/nedzēra/pa kreisi nelaida, tad varbūt aiciniet uz mierīgu sarunu.
Es neticu, ka viss tik pēkšņi spēj vnk sabojāties.
Tak ir bijis laiks, kad kopā Jums bija labi, nevajag visu uzreiz pie pirmajām grūtībām izmest miskastē.
Arī vīrietim šis ir grūts laiks, (tie vīrieši, ka netīko pie pirmās izdevības "ielikt" kādai sievietei), ļoti uztraucas, vai visu spēs sagādāt bērnam utt.... tas, ka mēs neizrādam savus emocionālos pārdzīvojumus, tas nenozīmē, ka mēs esam sliktāki, par sievietēm, kam slikti, tad "psiho".
Aicini to vīrieti uz sarunu, izrunājat, parunājat, nevis ko kurš kuram pateica, nepateica utt, bet koncentrējaties uz nākotni un to ko var saglābt...
Ja nu galīgi, nav nekādas mīlestības Jūsu starpā, nu labi šķirieties un atrodiet kopīgu valodu bērna audzināšanā, bet ja tomēr ir kāda mīlestība un jūtas, vajag pamēģināt tās atdzīvināt, lai nav jānožēlo.
Viņš nav aicinājis Tevi uz sarunu? Un pamēģini aizmirst to faktu, ka esi stāvoklī, nebrēc par to, un neizmanto to kā ieroci.
viss sākas no sarunas, parunāt tak spējat? lai nav jānožēlo pēcāk?
27.01.2017 00:12 |
 
Reitings 3267
Reģ: 20.05.2016
Zomzom
Nejauc 2 dažādas lietas. :D
Pirmkārt kur ir tās atlaides? Atlaižu nav.
Otrkārt, jā, ja notiek tāds debesu brīnums, ka māte atsakās no bērna, tad viņai ir jāmaksā uzturlīdzekļi par bērnu tēvam, kurš to uztur un audzina. Bet tas praktiski nekad nenotiek, jo bērns nozīmē naudu. Un tiesa praktiski nekad neatņems bērnu mātei, ja vien tā nav pilnīgi kukū, tā ka apdraud bērnu, ir narkomāne utt.
Treškārt, bērni ir jāuztur proporcionāli katra materiālajam stāvoklim. Sievietes to mēdz izmantot, paliekot stāvoklī no bagāta vīrieša un pēc tam var vnk nestrādāt, bet dzīvot no naudas, kas faktiski pienākas bērnam. Un tiesa mierīgi piedzen bērnudārznieka uzturēšanai pāris tūkstošus EUR, kaut gan jebkuram ir skaidrs, ka bērnam no tās naudas aiziet labi ja daži simti...
Tāpēc par mistisku vienlīdzību te runāt ir lieki. Turklāt pat ja tiesa piešķir tēvam saskarsmes tiesības, konkrētas dienas utt., reāli māte var mierīgi ar to manipulēt, nepildīt lēmumu un tēvs neko nevar izdarīt...
27.01.2017 00:03 |
 
Reitings 638
Reģ: 29.01.2009
Annie
mana gadijuma aizvainojums bija par to, ka virietis, laika, kad gaidiju visvairak atbalsta, sedeja bez darba un domaja par dzivi, nevis ka nopelnit iztiku un sagadt bebislietas!
26.01.2017 23:55 |
 
Reitings 3127
Reģ: 02.06.2016
Noskaidroju, notiek. Tad šitas gan nav pamatoti:
Tēviem nav nekādu atlaižu un viņiem reāli nav arī nekādu tiesību. Jo tiesa būs mātes pusē praktiski vienmēr, neatkarīgi no tā, kurš vainīgs pie ģimenes izjukšanas.
26.01.2017 23:52 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits