Grūtniecībā viena

 
Reitings 38
Reģ: 22.09.2015
Esmu grūtniecības 7. mēnesī un šķiros. Tik ļoti sāp. Varbūt ir kāda māmiņa, kura ir bijusi/ ir līdzīgā situācijā? šobrīd jūtos pavisam viena un laikam jau meklēju kādu atbalstu, iedrošinājumu. :'-(
Zinu, ka šeit atradīsies soģes, taču, tiešām, bērniņam, manuprāt, būs labāk neredzēt visus tos strīdus, uzbrukumus, nemīlētu un raudošu māmiņu. Un, Dieva goda vārds, nekad, nekad, nekad nebūtu iztēlojusies, ka es atradīšos šai situācijā. Man ģimene ir vislielākā vērtība un es ārkārtīgi ilgi centos un pat pazemojos, bet man nolaidās rokas... Cik var ciest.
Pat nezinu kādēļ šeit rakstu... Laikam gribējās izkratīt sirdi. :-(
25.01.2017 22:19 |
 
Reitings 803
Reģ: 21.09.2015
Sognare neticu, ka darbā tā vaina. Nokrita rozā brilles puisim, saprata, ka būs jāuzņemas atbildība par kādu uz 18 gadiem un nobijās.
26.01.2017 08:31 |
 
Reitings 3450
Reģ: 06.06.2015
Pazaudēt darbu nav protams nekāds pasaules gals,tomēr ja cilvēks izlika visu sevi tajā darba,lai varētu nodrošināt dzīvi savam bērnam un tad bams,darba nav.. domāju,ja šāds pavērsiens nebūtu viņa dzīvē, nebūtu šie strīdi,ciešanas un šķiršanās. Vēl piebildīšu,ka katrs cilvēks pie grūtībām rīkojas savādāk,cits neapjuks un ātri spēs savākties,kāds tomēr kritīs panikā un nezinās,ko ar savu dzīvi iesākt.
Varbūt izklausīšos šobrīd maZliet naiva,bet varbūt vēl viss nav zaudēts?? Zinu,ka tagad tev jādomā par sevi un bērniņu,tomēr mēģini vēlreiz parunāt ar draugu, iedrošini viņu,ka atradīs jaunu darbu,ka viss nokārtosies. :-)
26.01.2017 08:23 |
 
Reitings 803
Reģ: 21.09.2015
Izklausīšos pēc bezsirdes, bet... kāpēc jūs dāmas apbērnojaties no tādiem kretīniem?

Kāpēc radīji bērnus ar tādu kretīnu?

kā Jums nav neērti šādi komentēt? (e)
Ja nav ko pateikt, tad nesakat vispār! Jūtu līdzi autorei!
Izturību, drosmi laine25! (l) Paaugsies bērniņš un tu satiksi labu vīrieti, kas mīlēs tevi! Tagad tikai nedaudz japaciešas..

Zini kapec viriesi biezi vien aizejot no sievas aiziet ari no berna? Jo virietis so bermi saista ar so sievieti ka vienu veselu. Tas taa neiedzilinoties detalas.

tad jau sievietei arī uzreiz jāienīst bērns, jo tas ir no konkrētā vīrieša?
Zinu daudzus vīriešus dzīvē, kuri ir šķīrušies. Viņi ir teikuši, ka kaut ar sievieti nekas nesanāca, tomēr bērnu dēļ atdos dzīvību, ja vajadzēs.
26.01.2017 08:19 |
 
Reitings 7682
Reģ: 31.01.2013
Talis..
zini kapec viriesi biezi vien aizejot no sievas aiziet ari no berna? Jo virietis so bermi saista ar so sievieti ka vienu veselu. Tas taa neiedzilinoties detalas. Ta esmu no viriesiem dzirdejusi
26.01.2017 07:22 |
 
Reitings 7682
Reģ: 31.01.2013
Nenem ludzu pie sirds, bet ceru, ka lemums netiek pienemts trakojoso hormonu rezultata.
26.01.2017 07:20 |
 
Reitings 3267
Reģ: 20.05.2016
OK, tā varētu būt. :-/ Nu vāks kkāds, kur tādi džeki rodas. Darbu zaudēt nav nekāds pasaules gals...
26.01.2017 07:11 |
 
Reitings 490
Reģ: 14.08.2014
caloo, pieņemu, ka pusgadu viņi bija kopā līdz palika stāvoklī. Tātad nu jau bija kopā gadu.
26.01.2017 06:52 |
 
Reitings 3267
Reģ: 20.05.2016
Tu sākumā raksti, ka esi grūtniecības 7 mēnesī un pēc tam, ka bijāt kopā aptuveni pusgadu, nu WTF?? (t)(t)
26.01.2017 06:34 |
 
Reitings 10987
Reģ: 12.07.2010
Es ar pielauju domu ka virietis izgaz uz tevi dusmas ,jo pats nejutas laimigs zaudejot darbu utt. Iespejams nebija gatavs atbildibai...prieks ka tev vismaz ir gimene kas palidz...bus labi.
26.01.2017 01:52 |
 
Reitings 3450
Reģ: 06.06.2015
laine25 cik saprotu,ka viņš šāds palika kā pazaudēja darbu?Iespējams,ka viņš tik ļoti bija tam darbam pieķēries,gribēja strādāt,lai tev un bērniņam nekā netrūkst,bet tad pazaudēja darbu , krita panikā,nezināja ko darīt, sāka savas dusmas izgāzt uz tevi,jo jutās sagrauts,ka nespēs nodrošināt jums labu dzīvi. Es viņu neaizstāvu, nepārproti mani, tik mēģinu saprast,kādēļ cilvēks.kurš kā Tu saki ,bija tik labs,pēkšņi šādi sāka rīkoties.
26.01.2017 01:18 |
 
Reitings 10987
Reģ: 12.07.2010
Izturibu tev, jo situacija nav taa labaakaa kuraa paslaik esi. Vispar nav jaaatskaitas kaapec izkiries un nevienai nav jaaprasa kaadelj izskiries to autore lai pati saka ja ir velme padalities. Aurorei izturibu galvenokart bernina del. Ticu ka tuvinieki atbalstis un miles mazo tu neesi viena ari ja taa skiet ka esi viena. Sliktaakaa gadijumaa berna teevam var piedziit alimentus, bet to jau peec tam. Iespeejams atradisi veelak kaadu tiesaam sevis vertu virieti kas pienems tevi ar mazo engeliti. Ir loti daudz skirtu gimenu topstarp vientulaas mamminas /teeti un taapat viss notiek. Pati zinu daudz skirto gimenu ari ar pavisam maziem berniem..labaakaa gadijumaa ari virietim ir berns tad ari uznemsies atbildiibu un miles ari tavu berninu. Patlaban saudzee sevi un vislaabaakais butu ja varetu parcelties pie mammas vai kaada radinieka kas var palidzet, jo sajaaa situaacijaa tev vajadzigs miers nevis paarslodze kaut vai stipejot iepirkuma maisus
26.01.2017 00:37 |
 
Reitings 38
Reģ: 22.09.2015
Jā, izstāstīju situāciju mammai un viņa man nepārtraukti atkārto, ka neesmu viena, ka palīdzēs kā varēs, ka ļoti mīl. Mamma bija pazvanījusi māsai pateikusi par to kā man klājas, tad arī māsa zvanīja un pēc trīcošās balss jau dzirdēju, ka knapi turējās, lai nesāktu raudāt un solījās atbalstīt un palīdzēt. Tik skumji, ka tā. Es Nekad neticētu, ka būšu šādā situācijā. Nekad. Vienmēr esmu uzskatījusi ne bērniņu, bet Ģimeni par savu nākotnes lielāko vērtību un ļoti centos. Tāpēc arī tagad ir tik grūti... Bet tagad nav vispār variantu kā būt ļoti stiprai, tikt pāri ļoti grūtam posmam un bērniņu nostādīt par prioritāti. Taču ir tik ļoti neizsakāmi bail... :-(
Jo vairāk centos, jo vairāk agresijas, šķiet, saņēmu. Visticamāk viņš nobijās no atbildības un nebija tomēr gatavs kam tik lielam.
26.01.2017 00:14 |
 
Reitings 2478
Reģ: 03.11.2016
Vai tev ir kāds cits, kas varētu palīdzēt, ja nu kas? Ģimene, tuvas draudzenes?
25.01.2017 23:56 |
 
Reitings 38
Reģ: 22.09.2015
Mēs bijām kopā aptuveni pus gadu... Biju pateicīga, ka viņu satiku, bieži domāju "Kā man paveicies!", viņš bija tāds perfektais. Izturējās tā kā neviens nekad līdz šim. Kad izlēmām par labu bērniņam, jo abiem šķita, ka ir neparasta saskaņa un arī vecuma ziņā būtu jau laiks, kā arī abiem labas darba vietas, viss mainījās... Viņam darbs kļuva vienīgā prioritāte, tad viņš to zaudēja- sākās emocionāla vardarbība, kas tā arī nebeidzās. Apbrīnoju savu naivumu! Un tagad uzskatu, ka būtu naivi cerēt, ka kas mainītos. Ikdienā ir viena vienīga pazemošana, emocionāla terorizēšana-vardarbība, vainošana. Esmu tik daudz raudājusi un viņš ir absolūti vienaldzīgs. Pāris dienas pat nav atrakstījis, pajautājis, vai viss kārtībā, kā jūtos... Viņš regulāri paceļ balsi. Ja lūdzu piedošanu vienkārši kaut miera labad, pazemojos, lai arī nav pat pamata tam visam, viņš atgrūž vēl vairāk un ir pat pateicis "Nē, es tagad dusmošos un nepiedošu".
Cerams, vismaz kāda mācīsies no manas kļūdas.
No vienas puses saprotu, ka bērniņš ir svētība, dārgākais, kas var būt, taču no otras puses, šķiet, ka pasaule grūst, ir tik ļoti bail, tāda neziņa un nedrošība par nākotni, nemitīga trauksmes sajūta.
Kā būs ar palīdzību no viņa puses? Nezinu. Vairs ne par ko neesmu pārliecināta.
25.01.2017 23:54 |
 
Reitings 33
Reģ: 06.12.2016
Es ari bushu grutniecibas laiku viena. Bet es izskiros un tad uzzinaju ka esmu stavokli jau paris nedeljas. Ja gribi varam PM parunaties :)
25.01.2017 23:38 |
 
Reitings 2861
Reģ: 11.10.2014
Sognare stāsti to Aijacha un paulalala, ar manu komentāru nekāda sakara.
25.01.2017 23:35 |
 
Reitings 3450
Reģ: 06.06.2015
TalisQualis cilvēki ir dažādi un katram ir SAVI tarakāni, un kāds savus tarakānus izlaiž ātrāk un otrs var atkost viņa dabu ātrāk ,cits slēps ilgāk un būs jau par vēlu,kad sapratīs kāds ir otrs cilvēks. Reizēm cilvēks var šķist ļoti labs,bet īstenībā tā ir viņa maska,un otrādi var būt.
25.01.2017 23:33 |
 
Reitings 2861
Reģ: 11.10.2014
laine25 gan jau arī tu drīz būsi viena no tām foršajām, stiprajām, aktīvajām mammām, kas tiek ar visu galā :) protams, būs grūtāk kā ar vīrieti blakus, bet viss ir iespējams. un bērniņš dod tik daudz prieka un spēku turpināt.
25.01.2017 23:22 |
 
Reitings 2861
Reģ: 11.10.2014
bet šeit vienkārši viņam gribējās atrast iemeslu ,lai beigtu attiecības.

ok, izbeigt attiecības var sagribēt jebkurš, bet kādam briesmonim jābūt, lai gribētu izbeigt attiecības ar savu bērnu. varētu saprast, ja vīrietis nekad nav saticis savu bērnu, tad viņam varētu nebūt ne jūtu, ne tēva lepnuma, bet nesaprotu tos, kas var aiziet no sava bērna.
25.01.2017 23:19 |
 
Reitings 3450
Reģ: 06.06.2015
kāpēc jūs dāmas apbērnojaties no tādiem kretīniem?

Diemžēl ne vienmēr cilvēki savu īsto dabu parada īstajā brīdī. Uz pieres jau nav rakstīts"Es esmu kretīns". Bija man viena draudzene ,viņai bija draugs ar ko bija laimiga,palika stāvoklī no viņa ,viss bija labi, bija lepns par savu mazo puiku, līdz brīdim,kad sāka draudzenei teikt tādus tekstus kā" šis noteikti nav mans bērns",bet kad viņa pateica ,ejam testu DNS veikt,tad uzreiz ,nē nē man tas neinteresē. Ja viņš būtu ļoti pārliecināts par savu teikto,tad piekristu uz testu,bet šeit vienkārši viņam gribējās atrast iemeslu ,lai beigtu attiecības.
25.01.2017 23:15 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits