Grūtniecībā viena

 
Reitings 38
Reģ: 22.09.2015
Esmu grūtniecības 7. mēnesī un šķiros. Tik ļoti sāp. Varbūt ir kāda māmiņa, kura ir bijusi/ ir līdzīgā situācijā? šobrīd jūtos pavisam viena un laikam jau meklēju kādu atbalstu, iedrošinājumu. :'-(
Zinu, ka šeit atradīsies soģes, taču, tiešām, bērniņam, manuprāt, būs labāk neredzēt visus tos strīdus, uzbrukumus, nemīlētu un raudošu māmiņu. Un, Dieva goda vārds, nekad, nekad, nekad nebūtu iztēlojusies, ka es atradīšos šai situācijā. Man ģimene ir vislielākā vērtība un es ārkārtīgi ilgi centos un pat pazemojos, bet man nolaidās rokas... Cik var ciest.
Pat nezinu kādēļ šeit rakstu... Laikam gribējās izkratīt sirdi. :-(
25.01.2017 22:19 |
 
Reitings 10987
Reģ: 12.07.2010
Izturibu tev, jo situacija nav taa labaakaa kuraa paslaik esi. Vispar nav jaaatskaitas kaapec izkiries un nevienai nav jaaprasa kaadelj izskiries to autore lai pati saka ja ir velme padalities. Aurorei izturibu galvenokart bernina del. Ticu ka tuvinieki atbalstis un miles mazo tu neesi viena ari ja taa skiet ka esi viena. Sliktaakaa gadijumaa berna teevam var piedziit alimentus, bet to jau peec tam. Iespeejams atradisi veelak kaadu tiesaam sevis vertu virieti kas pienems tevi ar mazo engeliti. Ir loti daudz skirtu gimenu topstarp vientulaas mamminas /teeti un taapat viss notiek. Pati zinu daudz skirto gimenu ari ar pavisam maziem berniem..labaakaa gadijumaa ari virietim ir berns tad ari uznemsies atbildiibu un miles ari tavu berninu. Patlaban saudzee sevi un vislaabaakais butu ja varetu parcelties pie mammas vai kaada radinieka kas var palidzet, jo sajaaa situaacijaa tev vajadzigs miers nevis paarslodze kaut vai stipejot iepirkuma maisus
26.01.2017 00:37 |
 
Reitings 3450
Reģ: 06.06.2015
laine25 cik saprotu,ka viņš šāds palika kā pazaudēja darbu?Iespējams,ka viņš tik ļoti bija tam darbam pieķēries,gribēja strādāt,lai tev un bērniņam nekā netrūkst,bet tad pazaudēja darbu , krita panikā,nezināja ko darīt, sāka savas dusmas izgāzt uz tevi,jo jutās sagrauts,ka nespēs nodrošināt jums labu dzīvi. Es viņu neaizstāvu, nepārproti mani, tik mēģinu saprast,kādēļ cilvēks.kurš kā Tu saki ,bija tik labs,pēkšņi šādi sāka rīkoties.
26.01.2017 01:18 |
 
Reitings 10987
Reģ: 12.07.2010
Es ar pielauju domu ka virietis izgaz uz tevi dusmas ,jo pats nejutas laimigs zaudejot darbu utt. Iespejams nebija gatavs atbildibai...prieks ka tev vismaz ir gimene kas palidz...bus labi.
26.01.2017 01:52 |
 
Reitings 3267
Reģ: 20.05.2016
Tu sākumā raksti, ka esi grūtniecības 7 mēnesī un pēc tam, ka bijāt kopā aptuveni pusgadu, nu WTF?? (t)(t)
26.01.2017 06:34 |
 
Reitings 490
Reģ: 14.08.2014
caloo, pieņemu, ka pusgadu viņi bija kopā līdz palika stāvoklī. Tātad nu jau bija kopā gadu.
26.01.2017 06:52 |
 
Reitings 3267
Reģ: 20.05.2016
OK, tā varētu būt. :-/ Nu vāks kkāds, kur tādi džeki rodas. Darbu zaudēt nav nekāds pasaules gals...
26.01.2017 07:11 |
 
Reitings 7682
Reģ: 31.01.2013
Nenem ludzu pie sirds, bet ceru, ka lemums netiek pienemts trakojoso hormonu rezultata.
26.01.2017 07:20 |
 
Reitings 7682
Reģ: 31.01.2013
Talis..
zini kapec viriesi biezi vien aizejot no sievas aiziet ari no berna? Jo virietis so bermi saista ar so sievieti ka vienu veselu. Tas taa neiedzilinoties detalas. Ta esmu no viriesiem dzirdejusi
26.01.2017 07:22 |
 
Reitings 803
Reģ: 21.09.2015
Izklausīšos pēc bezsirdes, bet... kāpēc jūs dāmas apbērnojaties no tādiem kretīniem?

Kāpēc radīji bērnus ar tādu kretīnu?

kā Jums nav neērti šādi komentēt? (e)
Ja nav ko pateikt, tad nesakat vispār! Jūtu līdzi autorei!
Izturību, drosmi laine25! (l) Paaugsies bērniņš un tu satiksi labu vīrieti, kas mīlēs tevi! Tagad tikai nedaudz japaciešas..

Zini kapec viriesi biezi vien aizejot no sievas aiziet ari no berna? Jo virietis so bermi saista ar so sievieti ka vienu veselu. Tas taa neiedzilinoties detalas.

tad jau sievietei arī uzreiz jāienīst bērns, jo tas ir no konkrētā vīrieša?
Zinu daudzus vīriešus dzīvē, kuri ir šķīrušies. Viņi ir teikuši, ka kaut ar sievieti nekas nesanāca, tomēr bērnu dēļ atdos dzīvību, ja vajadzēs.
26.01.2017 08:19 |
 
Reitings 3450
Reģ: 06.06.2015
Pazaudēt darbu nav protams nekāds pasaules gals,tomēr ja cilvēks izlika visu sevi tajā darba,lai varētu nodrošināt dzīvi savam bērnam un tad bams,darba nav.. domāju,ja šāds pavērsiens nebūtu viņa dzīvē, nebūtu šie strīdi,ciešanas un šķiršanās. Vēl piebildīšu,ka katrs cilvēks pie grūtībām rīkojas savādāk,cits neapjuks un ātri spēs savākties,kāds tomēr kritīs panikā un nezinās,ko ar savu dzīvi iesākt.
Varbūt izklausīšos šobrīd maZliet naiva,bet varbūt vēl viss nav zaudēts?? Zinu,ka tagad tev jādomā par sevi un bērniņu,tomēr mēģini vēlreiz parunāt ar draugu, iedrošini viņu,ka atradīs jaunu darbu,ka viss nokārtosies. :-)
26.01.2017 08:23 |
 
Reitings 803
Reģ: 21.09.2015
Sognare neticu, ka darbā tā vaina. Nokrita rozā brilles puisim, saprata, ka būs jāuzņemas atbildība par kādu uz 18 gadiem un nobijās.
26.01.2017 08:31 |
 
Reitings 3450
Reģ: 06.06.2015
.
Izturējās tā kā neviens nekad līdz šim. Kad izlēmām par labu bērniņam, jo abiem šķita, ka ir neparasta saskaņa un arī vecuma ziņā būtu jau laiks, kā arī abiem labas darba vietas

dreambig pēc šās rindkopas,es tomēr sliecos domāt ,ka bērniņš tika kopīgi plānots,bet varbūt arī ir tā kā Tu saki. Mēs jau nezinām kā viss ir patiesība, komentārus par to varam teikt tikai no tā cik aautore te ir pastāstījusi. Bet ļoti ceru,ka lai kā nebūtu iznācis,ka meitene spēs rast spēku un viss nokārtosies tā kā tam jābūt.:-)
26.01.2017 08:44 |
 
Reitings 1143
Reģ: 06.07.2013
"nekad nevarēja iedomāties, ka tā varetu notikt", bet taisa bērnus ar burtiski svešu cilvēku. Kas ir tie 6 mēneši randiņojot? :\ nevar saprast kas otrs ir par cilvēku tik īsā laikā.
26.01.2017 09:26 |
 
Reitings 2746
Reģ: 03.02.2015
Tas ir tikai apsveicami, ka nēesi zaudējusi veselo saprātu. Ir tik daudz lasīts, dzirdēts, ka sievietes ciešas tikai, lai saglabātu ğimeni, lai būtu tas paraugmodelis, bieži vien aizmirstot par bērnu, kā viņam labāk. Dzīvē notiek visādi. Šķirās arī no nekretīniem, tāpēc nesaprotu tos uzbraukumus kāpēc apbērnojās. Veiksmi un izturību tev. Varbūt pameklē iedvesmu māmiņklubā, tur foršas mammas un bieži visādi pasākumi notiek.
26.01.2017 09:26 |
 
Reitings 6245
Reģ: 19.08.2009
Tev blakus ir Tava aizsargsiena (mamma un māsa), tā tad viss būs labi! Neviens neapgalvo, ka būs viegli, būs visādi, bet zinot, ka neesi viena, droši varēsi ķepuroties uz priekšu.
Dzīvot vardarbībā nav norma un Tu un bērniņš esiet pelnījuši labāko! Saņem sevi rokās, izsāpi un kal plānus, kā sakārtot dzīvi, esot vienai (kur dzīvosi, kas jāsagādā, kā ar finansēm, kāda palīdzība nepieciešama no malas utt.) Mazais piedzims un (sākumā) laika citām problēmām atliks maz ;).
Lai Tev spēks, izturība un viss izdodas :)!
26.01.2017 09:29 |
 
Reitings 7682
Reģ: 31.01.2013
Dreambig
Bet es tacu runaju par viriesiem kuri pametot sievieti pamet bernu nevis par gadijumiem kas izskiroties par bernu rupejas.
26.01.2017 09:32 |
 
Reitings 188
Reģ: 14.09.2015
Man žēl, ka tev tā notika :( Jutu līdzi!
Citām tā būs pieredze, no kā mācīties. Nu pārāk riskanti ir dzemdēt bērnu no "ne sava vīra"
26.01.2017 09:41 |
 
Reitings 38
Reģ: 22.09.2015
Sognare, es saprotu, ka darba zaudēšana ietekmējusi ļoti daudz no šī visa. Esam par to runājuši, esmu centusies darīt visu- iedrošināt, apliecināt, ka ticu gan viņam, gan tam, ka tiksim galā ar visu. Viņš strādā IT jomā un darbu atrast nav problēmu. Arī tagad viņam jau ir vienošānās par dažādiem projektiem gan ar aģentūrām, gan citiem ex kolēģiem, kuri tika atlaisti un, sapratu, ka Norvēģija dibina paši savu aģentūru, gan vienu lielo klientu, kur pus gada laikā atalgojums vien no šī projekta būs pat lielāks kā tad, kad satikāmies vispār- ikmņesi pāris tūkstoši.
Saprotu, ka ir trauksme no tā, ka nav garantijas par pastāvīgiem ienākumiem, ko garantēja darba vieta, kurā strādāja. Viņam vēl ir tas, ka absolūti nevēlas pieņemt domu par iešanu uz ofisu, par tipisku darba vietu, jo kā vienīgo savu darba stilu atzīst freelance un kontroles neesamību no vadības, ko viņam nodrošināja šī darba vieta, ko zaudēja. Droši vien, ka viņš izjūt arī bailes un šaubas, gan par mums, gan nezināmo, kas gaidītu, par lielo atbildību, jaunajiem pienākumiem, par to, ka katrs nākam no sava Latvijas gala un, par cik Rīgā mums radu nav un te dzīvokļu īre ir dārga un darbu viņš zaudēja, tad bija plānots pārcelties uz manu dzimto pilsēti, kas ir tālu no Rīgas un vēl tālāk no viņa dzimtās pilsētas uz kuru viņš tik bieži brauc. Par darba zaudēšanu pavisam noteikti viņš vaino mani, jo 1. grūtniecības trimestrī (pirmos 3 mēnešus) patiešām, Beibe.Marta, trakoja hormoni un viņš pēkšņi pievērsās darbam, noslēdzās pavisam, kā ar nazi nogrieza laiku, ko un kā pirms tam pavadījām kopā. Taisīju raudulīgas scēnas un visvairāk sāpēja, ka viņš necentās ne saprast, ne iedziļināties manī, ne arī apskaut un nomierināt, kad sēžu un raudu. Pēc kāda laika radās sajūta, ka viņam pat nerūpu un nerūp, ka bērniņš manī arī izjūt visu to stresu un tā radītās sekas. Tad strīdi pārgāja citā līmenī- dusmās pateicu, ka varam atrast citu tēvu, kuram mēs rūpēsim, 2 reizes izspļāvu par abortu - raudot, dusmās (patiesībā, nespētu to izdarīt pat!). Es viņam atvainojos un skaidroju, ka to pateicu dusmās, ka nozēloju, ka nevēlos viņu sāpināt, ka man žēl... Bet sākās emocionāla agresija- atstumjot, ignorējot sākumā. Vēlāk, kad bija zaudējis darbu, jau reizēm mijiedarbojoties ar psihopātismu pret mani, ar aiziešanu, paliekot citā dzīvoklī pat uz nedēļu. Pazemojos skrienot pakaļ, bet, nu neesam pat kontaktējušies pāris dienas, jo nevēlos būt naiva domājot, ka "gan jau pāries" tā it kā tas viss būtu normāli.:-(
26.01.2017 09:43 |
 
Reitings 86
Reģ: 23.12.2009
Laine25
Tu esi malacis ka pieņēmi lēmumu neciest vairàk!
Nevaram ielīst vīrieša galvà un saprast kas notika ,ka viņš tà izmainījās,bet nekas neataisno viņa uzvedību.Pazemot un necienīt sievieti,kas gaida viņa bērnu ir cūciski.
Lai Tev izdodas rast mieru un lai mazais brīnumiņš piedzimst vesels un laimīgs!Turies
26.01.2017 09:45 |
 
Moderators
Reitings 3692
Reģ: 13.11.2016
"Nu pārāk riskanti ir dzemdēt bērnu no "ne sava vīra""
Šajā gadījumā problēma tomēr laikam būs vīrieša izvēlē, nevis laulības reģistrācijas neesamībā. Ja nekritiski izvēlas kretīnu un ar tādu arī apprecas, tas nenozīmē, ka viņš pārstāj būt kretīns :-)
26.01.2017 09:45 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits