Vai sociālie darbinieki Latvijā ir tikai ķeksīša pēc?

 
Reitings 3647
Reģ: 26.12.2009
Izlasīju situāciju Dobelē un nesaprotu, kāpēc pēc šādiem notikumiem visi ir šokā, bet pēc kāda laika tiek aizmirsts par sociālo darbinieku nolaidību un viss atgriežas vecajās sliedēs? Tik ļoti žēl mazulīša :'-(
05.01.2017 11:30 |
 
Reitings 3647
Reģ: 26.12.2009
Atkal raven ar savām negatīvajām tēmām. :-(

Zīle, tev taisnība, labāk ignorēsim šo faktu, tāpat kā kaimiņi ignorēja bērnu raudas (ja kas, tas bija sarkasms).
05.01.2017 12:51 |
 
Reitings 967
Reģ: 14.09.2009
raven, bet kā tu zini, ka kaimiņi dzirdēja tās raudas? Tā arī kāds kaimiņš teica, ka dzirdēja raudas vairākas dienas no vietas, bet nelikās ne zinis? Vai viņi tiešām tur kauca nedēļu no vietas? Varbūt bišķi paraudāja un pieklusa, jo bija nobijušies.
05.01.2017 12:54 |
 
Reitings 1267
Reģ: 30.08.2013
Arī Norvēģijā, kur Soc. dienesti strādā uz Urrrā, man ir zināms gadījums, kad nebija pievērsuši pietiekami lielu uzmanību ģimenei, beigu beigās patēvs sievas dēlu pakāra paša mājā. Var jau teikt, ka soc. dienestiem vajadzēja rīkoties ātrāk un savādāk, bet piekrītu, ka ne vienmēr tā tas notiek un ne vienmēr viss ir paredzam un glābjams. Šāda tipa gadījumi, piekrītu, ka notiek visur. Bet arī piekrītu, ka Latvijā soc. dienesti strādā ļoti švaki.
05.01.2017 12:56 |
 
Reitings 3647
Reģ: 26.12.2009
Kāds sakars sociālajiem darbiniekiem??? Vai viņi ir vainīgi pie notikušā? Vai viņiem jāsargā svešas ģimenes?

Nu sociālais darbinieks, teiksim, arī apciemoja, kaut vai reizi mēnesī. Ar to jau tāpat nenosargāsi!

Varbūt narkomāniem nevajadzētu ļaut audzināt bērnus?
Ģimenei pašai ir jānes par sevi atbildība.

Sabiedrības vienaldzībai šajā situācijā nav attaisnojuma. Kā kaimiņi varēja klausīties nepārtrauktas bērnu raudas un neko nedarīt?
Ja tā tāda nav, tad, lūdzu, arī sekas, ko tur vispār brīnīties.

Tu, ja godīgi, izklausies pēc sociopātes :-/ Tu apzinies, ka deviņus mēnešus vecs bērns nomira no bada? Latvija tagad ir Āfrikas valsts, vai?
05.01.2017 12:58 |
 
Reitings 3647
Reģ: 26.12.2009
LACE aprakstītais gadījums, nu tur sieva pati vainīga. Jau pēc pirmās iesišanas reizes bija jāiet prom. Ja pats sevi nesargā, sociālais darbinieks neizglābs!

viņiem vajadzēja glābt bērnus!! Kam tad tie darbinieki vajadzīgi? Ja sieviete debīla, tā viņas vaina, lai dzīvo ar to slimo, bet bērnus vajadzēja glābt no tādiem.
05.01.2017 13:00 |
 
Reitings 98
Reģ: 13.12.2014
Tā notiek, kad narkomāni, dzērāji, zālītes kurītāji tiek pie bērniem. Neuzskatu, ka tā ir sociālo darbinieku vaina, ka kāds nevar tikt galā ar savām problēmām un saviem bērniem. Ko tam darbiniekam vajadzēja darīt? Katru dienu nākt skatīties, kas tajā dzīvoklī notiek? Varbūt reizi nedēļā nāca, tas jau nav minēts. Ja tas pāris ir bijis uzskaitē, tad vispār nevajadzēja viņiem tos nabaga bērnus atstāt, atņemt un viss. Mani, piemērām, neuztrauc sveši bērni un tas, kas svešos dzīvokļos notiek, arī nesauktu ne policiju, ne ugunsdzēsējus bez tiešām īpašās vajadzības, kad 100% būtu pārliecināta, ka tas ir nepieciešams. Priekš kam? Lai man pēc tam sodu par viltus izsaukumu uzliktu vai vēl labāk, kāds no tiem kaimiņiem pēc tam pa seju sadotu? Ja izdomā apbērnoties, tad lūdzu, tieciet galā paši ar saviem bērniem. Un neuzskatu, ka katram cilvēkam obligāti vajag bērnus. Lūk, pierādījums tam. Bet tas ir tikai mans viedoklis par šo gadījumu.
05.01.2017 13:01 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Es gan perversiju saskatu butiba tikai te.Tie miljonari ne vien normali izskatas bet var ko piedavat sievietem. A sis onkulis ko? Vinam bija liegts ja ka stuvoties tai gimenei vardarbibas del. Tacu ka redzam jauna sieviete so pienema atpakal. Nu ir jaizvelas virieti kas ir tev blakus!
05.01.2017 13:01 |
 
Reitings 1317
Reģ: 30.06.2013
Tā nav sociālo darbinieku vaina, bet gan sistēmas vaina.
05.01.2017 13:02 |
 
Reitings 967
Reģ: 14.09.2009
Varbūt narkomāniem nevajadzētu ļaut audzināt bērnus?

Un ko tu darītu ar tādu mātīti? Sterilizēsi? Neļausi tikties ar to veci? Nebūtu nomirusi, gan jau ka vēl 10 bērnus būtu sadzemdējusi un badinājusi.
Jā, var jau norīkot tādai ģimenītei 24h sociālo darbinieku (nez cik mums nāktos vēl nodokļos maksāt, lai to nodrošinātu...?), var jau pieskatīt. Bet, zini, ka cilvēks ir izdomāji mirt (lietot narkotikas), nekas viņu neapstādinās un viņš tāpat nomirs. Un paraus vēl dažus sev līdzi.
05.01.2017 13:03 |
 
Reitings 967
Reģ: 14.09.2009
viņiem vajadzēja glābt bērnus!!

Aha, džuse tik dzemdēs no visādiem narkašiem bērnus vienu pēc otra, un mēs (tipa sabiedrība un sociālie darbinieki) tik ņemsim un stūķēsim pilnus bērnu namus. Tas ir vajadzīgs?
05.01.2017 13:07 |
 
10 gadi
Reitings 415
Reģ: 29.08.2011
bet kā tu zini, ka kaimiņi dzirdēja tās raudas? Tā arī kāds kaimiņš teica, ka dzirdēja raudas vairākas dienas no vietas, bet nelikās ne zinis? Vai viņi tiešām tur kauca nedēļu no vietas? Varbūt bišķi paraudāja un pieklusa, jo bija nobijušies.

Kaut kur ziņās bija rakstīts, ka dzīvoklī bija ieslēgts TV, radio un dega gaisma. Varbūt tiešām nedzirdēja
05.01.2017 13:10 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
un logi valaa, veselu nedelu diennakti vala logi!!!!!!!!!!! es pieverstu uzmanibu gan kaiminiem ja tab butu! ;-)
05.01.2017 13:15 |
 
Reitings 3533
Reģ: 27.01.2014
Nerunāšu par šo situāciju, bet uzskatu, ka sociālie darbinieki (protams, ne visi) ir ķeksīša pēc. Savā pilsētā neskaitāmas reizes esmu ziņojusi par cilvēkiem. Viens pensionārs, bērnu nav, ar saprašanu ar palicis švaki, grib aiziet uz veikalu, atnāk uz aptieku, pats raud, nesaprot kur grib iet, ko darīt. Kad sociālajiem ziņoju par pensionāru, viņi tik atbild "vīrietis nav deklarēts mūsu pilsētā, tāpēc palīdzēt nevaram" (e)
05.01.2017 13:15 |
 
Reitings 1267
Reģ: 30.08.2013
Sabiedrība veido sabiedrību. Domāju jā, jāglābj kaut visi 20 bērni, ja negribas, lai tie visi izaug par tādiem pašiem psihiski nelīdzsvarotiem, sabiedrību apdraudošiem narkomāniem, kuri būs mūsu sabeidrības daļa, varbūt pat kaimiņi. Cenšoties neredzēt problēmas, tās neatrisināsies. Bet latviešu vienaldzība mani pārsteidz.. ja gribas veselu sabiedrību,tad pašiem vien tā ir jāveido.
05.01.2017 13:15 |
 
Reitings 10509
Reģ: 13.12.2009

Zīle, tev taisnība, labāk ignorēsim šo faktu, tāpat kā kaimiņi ignorēja bērnu raudas (ja kas, tas bija sarkasms).

Tev mūždien tādas negatīvas tēmas. Tāda sajūta, ka tu no viņām " BAROJIES "
05.01.2017 13:16 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Sabiedrība veido sabiedrību. Domāju jā, jāglābj kaut visi 20 bērni, ja negribas, lai tie visi izaug par tādiem pašiem psihiski nelīdzsvarotiem, sabiedrību apdraudošiem narkomāniem, kuri būs mūsu sabeidrības daļa, varbūt pat kaimiņi. Cenšoties neredzēt problēmas, tās neatrisināsies. Bet latviešu vienaldzība mani pārsteidz.. ja gribas veselu sabiedrību,tad pašiem vien tā ir jāveido.
05.01.2
BINGO!
LAI AUG BALVELIGA VIDE, nevis izaug narkomani kas noslepkavo dazu euro del tavu bernu!!!!!!!!!! Nu mani parsteidz dazu saura domasana un logikas trukums!
05.01.2017 13:17 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Labveliga videe jomajo:-D
05.01.2017 13:17 |
 
Reitings 605
Reģ: 04.06.2016
Es uzskatu, ka visa sistēma ir zem katras kritikas un mana pieredze rāda, ka jā, sociālie darbinieki ir tikai ķeksīša pēc. Nav ko te viņus aizstāvēt, visus vajadzētu atlaist par tādu nolaidību! Vai kāda no jums domā, ka sociālie darbinieki apmeklē nelabvēlīgās ģimenes reizi nedēļā, reizi mēnesī vai reizi trijos? HAHAHAHA...Ļoti tuvā radu lokā man ir viena tāda ģimenīte (pareizāk sakot, bija). Abi vecāki dzērāji, dzīvoja ar četrām mazām meitiņām nelielā miestā, vienkārši drausmīgos apstākļos, protams, ka bez normāla darba un iztikas. Jūs zināt, cik ilgam laikam bija jāpaiet, kamēr pārējie radi izcīnīja, ka tos bērniņus izņem no ģimenes un tai mātītei nosien olvadus? TRĪS GADI!! Bērnu psihe jau neatgriezeniski sabojāta, neskatoties uz to, ka tagad jau ir mīlošās ģimenēs. Tajā miestā, kur ģimene dzīvoja, bija max 1000 iedzīvotāji, protams, visi tak pazīst sava ciema dzērājus/narkomānus, tikai soc. darbinieki ģimeni apmeklēja pēc pārējo radu lūguma un varbūt reizi pusgadā, iepriekš pabrīdinot, lai var piekārtot māju un nomazgāt bērniem mutes. Jums tas liekas normāli? Dobele arī nav nekāda lielā, gan jau to ģimeni visi sen zināja, tikai neviens negrib čakarēties. Līdz kādam brīdim, diemžēl. Līdzīgs stāsts arī ar policiju. Kur ir smagāka situācija ģimenē, vardarbība utt..tur neviens laicīgi neatbrauc, bet par ātrumu vai pīpmaņus uz balkoniem sodīt-to gan mākam! Darbojās visi tajā lauciņā, kur nav jāpieliek pūles. Tagad vēl noveļam vainu uz kaimiņiem. Skaisti.
05.01.2017 13:29 |
 
Reitings 2042
Reģ: 21.02.2015
"vīrietis nav deklarēts mūsu pilsētā, tāpēc palīdzēt nevaram"

Tā ir rakstīts likumā. Tikai tas sociālais dienests var sniegt palīdzību, kura administratīvajā teritorijā persona ir deklarējusi savu dzīvesvietu. Likumus pieņem Saeima, un tie ir saistoši visiem. Sociālie darbinieki tur neko padarīt nevar, visas pretenzijas Saeimai. ;-)
Un es tavā vietā, laipnā kaimiņiene, palīdzētu onkulim nokārtot dzīvesvietas deklarēšanās jautājumu, jo ir diezgan kropli būt deklarētam tur, kur nedzīvo. :-) Tas tiešām ir 5 minūšu jautājums (latvija.lv) vai mazliet vairāk, ja onkuli vajag aizvest uz pašvaldības domi (ja nav interneta bankas latvija.lv pieslēgumam). Elementāri nokārtojams jautājums, un onkulim sociālais dienests varēs palīdzēt.
05.01.2017 13:37 |
 
Reitings 999
Reģ: 05.12.2016
Piekrītu visam ko saka Itsme!
Mums arī laukos vienā ģimenītē ir daudz adoptēto bērnu (vecmāte adoptēja no savas dzērājmeitas).
Adoptēja, jo cerēja, ka naudiņu dabūs, bet "figu", nekā nebija. Bērni dzīvo šausmīgos apstākļos un pastāvīgi tiek lamāti un sisti līdz baltām pelītēm. Sirds žņaudzas dzirdot. Esma vairākkārtīgi zvanījuši soc.dienestiem un pat policijai. Viņi pat neatbrauca paskatīties (redziet, jau vēls bija). Pat nākamajā dienā neatbrauca.
Tā arī tā ģimenīte vēl dzīvo un nekas vispār nenotiek jau vairāku gadu garumā. Vismaz divi bērniņi ir atdoti adopcijai uz labvēlīgākām ģimenēm, taču ko darīt pārējiem? Ciest? :'-(:-/(e)(t)
05.01.2017 13:41 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits