Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Ko domājat par Latvijas nākotni?

 
Reitings 979
Reģ: 03.01.2015
Kad palasu ziņas, komentārus kaut tai pašā TVnet, facebook. Sliktais VID, politiķi zog, nodokļi. Nekas labāk jau nepaliek.
Mums pagaidām viss ir labi. Pagaidām! Ģimenē esam 3 un par naudām nesūdzamies, ir pašiem savs īpašums, abi strādājam, bērns apmeklē pirmsskolas iestādi, atļaujamies ceļot, auto, visu vienmēr no'maksājam, nav kredīti un parādi. Esam pie labas veselības. Tad,kad tā dzīvojam savā pasaulītē viss jau liekas,ka ir labi, bet kad lasu,kas notiek apkārt bail iedomāties kas būs pēc gada,diviem.
Kā jūs domājat,kas saigaida Latviju nākotnē? Es domāju tuvākos 5 gadus.
Ja godīgi, man reizēm gribas aizbraukt. Esmu darbojusies arī citās valstīs Latvijā un ja godīgi, tad tieši man kā pašnodarbinātājam visgrūtāk ir Latvijā, savā dzimtenē. :-/
Vai esat domājušas par aizbraukšanu, jo nesaskatat labāku nākotni LV?
03.01.2017 20:04 |
 
Reitings 967
Reģ: 14.09.2009
Aizbraukšana ir bēgšana, tas jau neatrisinās Latvijas situāciju.
03.01.2017 20:10 |
 
Reitings 792
Reģ: 04.03.2009
Neuzskatu, ka pēc 5 gadiem kas būtiski mainīsies. Tāpat kā neredzu lielas izmaiņas no 2011.-2012.
Jā, dzīve sadārdzināsies, tas ir dabiski, bet nedomāju ka algas stāvēs uz vietas.
Mēs gan esam pilnīgi parasta vidusmēra ģimene...nekur doties netaisamies, bet nav arī tā, ka nepiedomājam par finansēm. Pagaidām viss apmierina.
03.01.2017 20:12 |
 
Reitings 967
Reģ: 14.09.2009
Domāju, ka situācija būs +\- tā pati. Ja domā ar galvu, var nopelnīt jebkuros laiko un apstākļos
03.01.2017 20:14 |
 
Reitings 979
Reģ: 03.01.2015
Aizbraukšana ir bēgšana, tas jau neatrisinās Latvijas situāciju.

Bēgšana vai nē, bet neesmu nekāda Latvijas glābeja.
Par naudām mēs nesūdzamies. Pagaidām,kamēr esam jaunu un visi veseli. (t) Godīgi, dzīvojam labāk kā vidusmēra ģimene un neknapinamies, bet diemžēl ir tā,ka lai vai cik Latvijas ir mīļa, te sāk izturēties pret cilvēkiem kā muļķiem.
03.01.2017 20:16 |
 
Reitings 2051
Reģ: 29.01.2009
Par Latvijas nākotni būs jāsāk satraukties tad, kad vairums sāks uzskatīt, ka Delfu komentāri un raksteļi ir piemērots avots informācijas ievākšanai, lai spriestu par valsts attīstību :-D Vēl tikai jāpiemin automašīnu skaits Rimi stāvvietā, kā valsts ekonomikas rādītājs (t)
03.01.2017 20:18 |
 
Reitings 967
Reģ: 14.09.2009
Tad varbūt vajag ieguldīt savu artavu, lai situāciju mainītu?
Nodrāzta frāze, bet kas tad veido to valsti un sabiedrību
03.01.2017 20:19 |
 
Reitings 792
Reģ: 04.03.2009
te sāk izturēties pret cilvēkiem kā muļķiem

Kā tas tavuprāt tieši izpaužas?
03.01.2017 20:22 |
 
Patīk
Reitings 2986
Reģ: 09.08.2016
Es jūtos līdzīgi. Varbūt tas ceļošanas ietekmē,bet citur cilvēki liekas atvērtāki, draudzīgāki un priecīgāki. Jau tā vien dēļ es gribētu prom
Domāju par tām pašām pensijām, vai maz mēs tādas saņemsim
03.01.2017 20:24 |
 
Reitings 516
Reģ: 25.06.2016
Par Latvijas nākotni būs jāsāk satraukties tad, kad vairums sāks uzskatīt, ka Delfu komentāri un raksteļi ir piemērots avots informācijas ievākšanai, lai spriestu par valsts attīstību Vēl tikai jāpiemin automašīnu skaits Rimi stāvvietā, kā valsts ekonomikas rādītājs

+
03.01.2017 20:26 |
 
Reitings 10987
Reģ: 12.07.2010
Valsts iet uz grunti un tas tiesam ir skumji. Izdomaajusi kaa iekaset vel vairaak naudas no musejiem. Protams, ir jau kas darbojaas un darbojaas un kaut kaa tiek galaa, ebt cik nav gimenu kuraam pagruti vispaar pilnvertigi dzivot? Cilvekeim kas maximas kasee straadaa neadekvaata alga tik cik irei rekiniem un transportam taalak knapinaasanas? Kapec tas pasas maximas kasieres nedrikst aiziewt uz teatri vai spaa ? Jo vnk atlauties nevar. Par berna naudu jau vispar neizteiksos. Kapec pensionaram aks godigi stradajis un maksaajis nodoklus vienmer un visur tik struntigas pensijas? Respektivi pat zales daudzi nevar atlauties kamer citur veselibu apdrosina un pensionaari var drosi celot un izbaudit pensiju? Par ko musejie sliktaaki?
03.01.2017 20:33 |
 
Reitings 7827
Reģ: 17.05.2012
Sliktāk gan jau, ka nebūs, bet labāk arī nē. Ja gribās, lai ir labāk, ir jābrauc prom.
03.01.2017 20:36 |
 
Reitings 3647
Reģ: 26.12.2009
Tā vien šķiet, ka kāds ir nopircis mūsu valdību. Eiropā Latvija ir kā bomžu valsts, uz kuru sūta visu zemākās kategorijas produkciju, jo Latvijā nav pirktspējas un tāpēc visi arī pērk tos mēslus. Valdība iegādājas vecu kara tehniku no Lielbritānijas un par to naudu briti Vācijā iegādājas jaunu tehniku. Pietam, tikai briti var labot tos lūžņus. Bravo!
...
Varētu kaut ko uzlabot, ja visu valdību varētu sodīt par valsts līdzekļu nemākulīgu izmešanu un zagšanu. Nu kā Latvijas tilts var būt dārgāks kā augstākais Ķīnas tilts? Un likt atmaksāt šo naudu ne tikai politiķiem pašiem, bet arī patiesajiem šī labuma guvējiem - viņu bērniem, mazbērniem... Un turpmāk, lai valstsvīriem būtu jānes tiesiska un monetāra atbildība par saviem lēmumiem. Bet kā to panākt?
...
izskatās, ka valdība dzīvi Latvijā padara arvien briesmīgāku un tikai tāpēc ieved visas tās militārās vienības no ārvalstīm. Ne tāpēc, lai aizsargātu Latvijas iedzīvotājus, bet lai aizsargātu politiķus, ja Latvijas iedzīvotāji izlemtu sacelties :-/
03.01.2017 21:14 |
 
Reitings 107
Reģ: 21.01.2015
kurš redzēja Kaimiņa jaungada uzrunu? kurš var mēģināt atbildēt uz viņa uzdoto jautājumu? vienkārši interesē :D
03.01.2017 21:32 |
 
Reitings 294
Reģ: 02.01.2014
Diezgan stabili te viss iet uz grunti.
03.01.2017 22:03 |
 
Reitings 979
Reģ: 03.01.2015
Es negribu kaut kā kulties. Man ir skumji par saviem vecvecākiem, labi, ka viņiem ir sava māja, bet ja nebūtu un būtu jāīrē? Ja paliktu tikai viens no viņiem ar savu pensiju? Knapi rēķinus samaksāt, @84 nu atļauties ceļot.
Es arī biju patriote kādreiz! Ka vaina, redz, sevī jāmeklē. Smieklīgi.
03.01.2017 22:17 |
 
Reitings 3551
Reģ: 23.11.2012
Ja paskatās atpakaļ uz 90tajiem, tad ekonomika ir daudz gājusi uz priekšu.
Arī tad daudzi čīkstēja ka LV viss ir tik slikti un nekas labāks te nebūs.
Arī tagad čīkst un vēl pēc 10 gadiem čīkstēs un gaudos cik Latvijā viss ir slikti.
Ja paklausās visas melnās prognozes kādas ir bijušas par LV un nav piepildījušās, gan par ekonomikas sabrukšanu, gan Lata devalvāciju, gan par ES izjukšanu u.t.t, tad jau sen kaps bija jārok.
Un ir pietiekami daudz cilvēku kad Latvijā normāli dzīvo un strādā.
03.01.2017 22:25 |
 
Reitings 800
Reģ: 15.12.2015
Visi tikai čīkst par nodokļiem, bet nepadomā par to, kur tad valsts dabūs to budžetu, lai piemēram samaksātu bērnu naudu, lielākas pensijas, māmiņu pabalstus utt. KUR? ja mēs, darba ļaudis, nemaksāsim nodokļus, tā nauda nebūs. Mēs jau esam tie cilvēki, kas valsti teorētiski uztur pie dzīvības, nu un vēl kaut kādi % nāk no eksporta utt, taču darba nespējīgie cilvēki ir vairāk kā strādājošie, tas nozīmē lielākus nodokļus, lai valsts vispār varētu izveidot kaut kādu budžetu, lai samaksātu kaut to mazo pensiju, pretēji tāda vispār nebūtu. Man brīžiem liekas, ka daudzi vienkārši iedomājas, ka valsts savu budžeta naudu kaut kur sadrukā un nodokļi ir vienkārši sods cilvēkiem par dzīvošanu Latvijā.
03.01.2017 22:44 |
 
Reitings 2461
Reģ: 02.01.2010
Katrs spriež pēc savas situācijas. Es, piemēram, nejūtu atdevi no nodokļiem. "Bezmaksas" medicīnu neesmu izmantojusi jau gadiem ilgi (tāpat kā vīrs, mamma, patēvs, u.c. ģimenē), ceļi ir caurumaini, izglītības kvalitāte - šausmīga. Taisnību sakot, arī medicīna ir ar dievu uz pusēm.. Pensijas niecīgas, algas dažādās valsts finansētās jomās arī (medicīna, ugunsdzēsēji)...rodas iespaids, ka nodokļi aiziet melnajā caurumā.
Tajā pašā laikā, VID atrodas līdzekļi, lai trenkātu adītas jakas vai lietotu bikšu tirgotājus, bet deputāti var saņemt algu, kompensācijas par dzīvokli un transportu, un kratīt ar pirkstu tautai, ka viņu pienākums ir stutēt valsti ar godīgumu un smagu darbu.
Es nedomāju, ka Latvija automātiski ir norakstāma un jālaižas prom, tomēr pēdējā laikā "bardaks" ir pārāk izteikts...
Varbūt paaudzēm ir jānomainās, lai kaut kas sakārtotos.
03.01.2017 23:02 |
 
Reitings 269
Reģ: 21.11.2016
Par Latvijas nākotni man pat izteikties negribas...
Ja ir salīdzinoši laba dzīve, tad jā, dzīvot var un tās problēmas varbūt tik ļoti nelec acīs, taču tas nemaina faktu, ka viņas ir. Un jā, pret cilvēkiem Latvijā izturas kā pret idiotiem, tas ir fakts. Atliek palasīt ziņas, lai redzētu vienu aplamību pēc otras, vienu idiotismu pēc otra. Milzīgās algas, kuras deputāti pieliek paši sev, smieklīgās un zemās pensijas, minimālās algas... Cilvēkiem, saskaroties ar likumu nejēdzībām, jāklapē ciet savi mini biznesiņi, Lembergs un viņam līdzīgie, kuri izzaguši valsti joprojām gozējas uz žurnālu vākiem, kamēr čalim, kurš 13.janvāra grautiņā izsita vienu sū** logu, jābēg no valsts kā politiskajam bēglim, ja negrib sēdēt cietumā. Kučinskis Jaunā gada uzrunā lepni stāsta par sakārtoto veselības sistēmu (diez kā to bija dzirdēt mirušās Baibas mammai...) un skolotāju algām (nez, par to pašu skolotāju, kuri regulāri piketē pie Saeimas?), neaizmirstot pieminēt to, ka Latvija esot starp labākajām Eiropas valstīm (nu nez, informācija presē un internetā gan stāsta ko citu...). Bērnus, ja vien negribi knapināties un bērnu nolemt trūcīgai dzīvei, labāk nedzemdēt, lai kā gribētos, jo bērnu audzināšana, manuprāt, drīz kļūs par privilēģiju, kuru varēs atļauties tikai tie, kuriem materiālajā situācijā nav problēmu. Par veselību arī jācer kaut nekas slikts nenotiktu, jo viena lieta ir medicīnas pakalpojumu dārdzība, bet otra lieta - valsts vienaldzība, jo Latvijā cilvēkam uzbrūk parādu piedzinēji par vienu nenomaksātu eiro, bet VID uzglūn no stūra tad, ja, pārdodot savu adīto zeķi internetā, nebūsi reģistrējies kā pašnodarbinātais, bet ja šim pašam cilvēkam vajadzēs palīdzību, tad noteikti paļausimies uz ziedotājiem, jo tiem maciņi jāver vaļā nepārtraukti - i māksliniekus, i aktierus, i mūziķus, i slimos bērnus glābjot, i dzīvnieku patversmes dzīvniekiem palīdzot. Nu un tagad jau, protams, vēl vajadzēs maksāt par to, ka tavs draugs sūta naudu no ārzemēm, jo, ja neprecies, tad maksā valstij - nu tā jau nemaz nav cilvēka brīvas izvēles ierobežošana, kur nu... Un tā varētu turpināt vēl un vēl, un vēl. Nekad neesmu bijusi Latvijas patriote un mani droši var saukt par cilvēku, kas bēga no problēmām utt.utjp., jo principā nebūtu melots - es gribu sev labu dzīvi un nākotni, ne ikdienu, kurā jāknapinās no algas līdz algai, pie tam beidzot varu strādāt darbu, kuru mīlu un justies novērtēta, kamēr Latvijā konkrētajā nozarē nebiju vajadzīga nevienam. Man žēl mani vecāki un vecvecāki, kuri tur cīnās, dzīvojot ar smieklīgām algām un vēl smieklīgākām pensijām. Tas laikam arī viss, jo tās nenormālās negācijas, aplamības un viens idiotisks likums pēc otra man tiešām nepietrūkst.
03.01.2017 23:03 |
 
Reitings 269
Reģ: 21.11.2016
delusion, pievienojos. Uzrakstīju savu komentāru un tikai tad pamanīju Tavu, kurā arī piemini to pašu aplamos situāciju ar VID, kuru minēju arī es.
03.01.2017 23:05 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits