Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Lielākas krūtis

 
10 gadi
Reitings 299
Reģ: 31.08.2012
Man no dabas ir 85B izmēra krūtis. Nepatīk pašai un rada kompleksus pašvērtējumā. Kad uzvilkts T krekls vispār izskatos pēc galdnieka sapņa.
Lasīju, ka krūtis var palielināt mājas apstākļos ar smagu darbu, vingrojumiem un masāžām plus lietojot produktus kas palīdz izdalīt estrogēnu kas savukārt liek augt krūtīm. Vai tā tiešām ir? Gribu sev C vai D izmēru. Internetā jau pilns ar muļķībām bet neesmu pārliecināta vai estrogēna līmeņa celšana organismā ir muļķība.
Ja nekas nelīdzēs tad vienkārši pasūtīšu tabletes vai ķeršos pie plastiskās operācijas.
03.01.2017 19:17 |
 
Reitings 1469
Reģ: 01.02.2014
85 cm zem kruutiim? Vai nu Tev ir viirishkjiiga miesasbuuve vai nu liekais svars, kura rezultaataa ljengans aadas-tauku slaanis zem kruutiim. Zem kruutiim pie normaalas figuuras nekaadiem miikstumiem nav jaabuut.
Pirmajaa gadiijumaa kruushu palielinaashanas operaacija. Otrajaa gadiijumaa jaapaarstaaj riit.
04.01.2017 19:26 |
 
Reitings 6037
Reģ: 10.08.2011
Tikai operācija un viss. Nav citu alternatīvu. Silti iesaku sākt krāt operācijai.
04.01.2017 18:43 |
 
Reitings 134
Reģ: 11.10.2010
Cik es zinu, estrogēns neietekmē krūšu augšanu.. Estrogēnu izstrādā olnīcas, bet krūtīm lielāks sakars ir ar hipofīzi vai vairogdziedzeri (neatceros precīzi, sen sen lasīta informācija)
Man pašai ir 80/85 B/C (atkarīgs no krūštura modeļa) un par galdnieka sapni mani neviens nav nosaucis... :D Drīzāk patīkami, ka nekas nav nošļucis līdz nabai! Tākā Chill!
04.01.2017 15:38 |
 
10 gadi
Reitings 822
Reģ: 17.03.2013
Pašas krūtis ir tauki,nevis muskuļi, tāpēc uztrennēt nevar. Var trennēt krūšu muskuļus (kas atrodas zem un ap krūtīm) un pacelt, padarīt tvirtākas.
04.01.2017 09:23 |
 
Reitings 7408
Reģ: 06.05.2013
Paaugstināta estrogēna līmeņa blakus efekti arī ir zināmi? Matu izkrišana, nervozitāte, nelaba dūša, pinnes, svara pieaugums utt? Visu to ballīti lai tikai krūšu izmērs pieaugtu par vienu izmēru?
04.01.2017 08:43 |
 
Reitings 724
Reģ: 29.10.2016
Es precīzi nezinu savu apkārtmēru zem krūtīm, bet krūšturi ar apkśrtmēru 75 man ir par mazu un spiež,cenšos parasti sameklēt 80/85. Krūtis ir uz A, retos gadījumos B. Autores 94 man jau šķiet wow, jo pašai ir kādi 86cm ----
Kad apguļos uz muguras bez krūštura, tad izskatās, ka vispār nav, sakrīt uz sāniem un tā, no mana skatupunkta raugoties ir dekoltē zonas kauls un āda :D ---- bet ja godīgi. Mani viss apmierina, zinu, ka pēc dzemdībām krūtis vēl mainīsies un šobrīd vienkārši tvirtas,bet mazas. Nekāda vaina. Nejūtu tā dēļ diskomfortu, tā jutos agrāk kādos 13, 15 gados,kad visām bija un mani tikmēr sauca par dēli :D ---- bet nu.. Neviens vīrietis un arī mans šībrīža draugs nekad nav teikuši, ka nepatīk manas krūtis, tieši otrādi un jebkādas runas par implantiem vienmēr ir noraidījuši un teikuši, ka viņiem tas galīgi nepatīk. Zinu. Ka daudziem patīk, nesaku, ka mana pieredze ir vienīgā, taču tas nav mans mērķis - palielināt tāpēc, ka kādam patīk, kamēr mans izskats mani apmierina tikmēr es neko nedarīšu, varbūt kādreiz, kad krūtis būs zaudējušas formu, ne tagad jaunībā, drīzāk pēc bērniem (jo es noteikti zinu, ka vēlēšos ģimeni un bērnus)
04.01.2017 05:47 |
 
Reitings 9997
Reģ: 19.11.2014
Man ir 75B un nekad neesmu pat iedomājusies, ka man būtu mazas krūtis.
Varbūt tāpēc, ka nenēsāju krūšturus bez polsterējuma, tomēr arī kaila nejūtos kā galdnieka sapnis.(s)
04.01.2017 02:09 |
 
Reitings 520
Reģ: 28.10.2016
Pārliecība par sevi gan.
+++
Bet labi - es tomēr kā sieviete, kurai patīk krūtis, un ir nācies dzirdēt visu no: "Man ir D, cik briesmīgi neērti daudz sportojot", līdz: "Man ir A/B, bet tāpat gribētu mazākas, jo uz mani lūr, riebjas", tad jāsaka - cik cilvēku, tik viedokļu.
Sevi ir jāiemācās mīlēt, savu ķermeni arī.
04.01.2017 01:32 |
 
Reitings 269
Reģ: 21.11.2016
Ja tu esi galdnieka sapnis, tad es pēc tevis rakstītā vispār esmu norakstāma, bet vispār tā nejūtos. Ne jau buferu lielumā ir sievietes vērtība.

+++
Savu krūšu izmēru vērtēju kā normālu - nav ne mazas, ne lielas, taču ne par to ir stāsts. Kad man bija 20 gadi, es arī gribēju lielākas krūtis, ar skaudību skatījos uz tām, kurām nevajadzēja valkāt polsterētos krūšturus, lai krūtis vizuāli padarītu apjomīgākus. A tagad? Man ir pilnīgi vienalga. Vasarā es zem topiņiem bieži vien krūšturi nevelku vispār, polsterētos krūšturus esmu izmetusi ārā un, lai arī tas varbūt izklausās dīvaini, lepojos ar savām nelielajām krūtīm. Paaugsies un sapratīsi, ka ne jau krūšu izmērs sievieti dara pievilcīgu. Pārliecība par sevi gan.
03.01.2017 23:54 |
 
Reitings 4083
Reģ: 22.11.2013
Hmm, man pašai arī ir 85B. Agrāk kompleksoju, bet tagad nesaprotu īsti par ko. Nekad neesmu iedomājusies pat par galdnieka sapni. Uzvelc krūšturi ar mazliet push-up un tīri čoini. :D
03.01.2017 23:16 |
 
Reitings 4628
Reģ: 06.07.2013
No 75 man uz adas paliek tragiski nospiedumi tiesi apkartmeram, nekad neviens neiestastits, ka manam 82 cm apkartmeram tas ir istais.
Tak cipari pie burta, to ari nozime, apkartmeru (plus minus dazi cm). Burti apzime blodinu. Kur te izrauti mistiskie -10 cm, nezinu.
Pat atceros, ka uz birkam ir izmers kuru perku un apaksa ir tabulina katram izmeram apkartmers centimetros (no lidz cm).

Ja tu tādā krūšturī jūties labi, tad man nav nekādas vēlēšanās tev kaut ko iestāstīt. Bet, ja esošais izmērs kādam sagādā fizisku vai psiholoģisku diskomfortu, tad es labprāt pastāstu par savu pieredzi, kas man personīgi ļoti palīdzēja. Gan komforta, gan izskata ziņā. Ja tev viss ir labi, tad man prieks!
03.01.2017 22:23 |
 
Reitings 7682
Reģ: 31.01.2013
No 75 man uz adas paliek tragiski nospiedumi tiesi apkartmeram, nekad neviens neiestastits, ka manam 82 cm apkartmeram tas ir istais.
Tak cipari pie burta, to ari nozime, apkartmeru (plus minus dazi cm). Burti apzime blodinu. Kur te izrauti mistiskie -10 cm, nezinu.
Pat atceros, ka uz birkam ir izmers kuru perku un apaksa ir tabulina katram izmeram apkartmers centimetros (no lidz cm).
03.01.2017 22:15 |
 
Reitings 4628
Reģ: 06.07.2013
BTW, UK sistēmā band size atbilst reālajam apkārtmēram collās. Eiropiešu 75 ir UK 34. Bet nez kāpēc 34 collas ir 86 cm (nevis 75 cm).
03.01.2017 22:15 |
 
Reitings 4628
Reģ: 06.07.2013
Nu, super, man arī padsmit gadu krūšturu valkāšanas pieredze :D
Informācija par krūšturu izmēriem ir ļoti dažāda un pretrunīga. Kad es pieņēmos svarā, tad vienubrīd valkāju 85C, kas man "it kā" būtu atbildis pēc vairuma tabulu, bet realitātē spieda visās malās un likās kā moku rīks. Ja kādam ir līdzīgas izjūtas, iesaku palasīt abrathatfits subredditu.
Mazākas krūtis var tikt cauri ar nepareizu izmēru, tik ļoti nespiedīs, bet lielākām ir uzreiz jūtams, ja kaut kas nav lāgā.
Piemērā par Change nebija runa par izmēru, bet par to, ka pārdevēja neredz (vai negrib saskatīt), ka krūšturis, lai kāda izmēra, vienkārši neder.
03.01.2017 22:11 |
 
Reitings 7682
Reģ: 31.01.2013
Elizabete
Man neviens 75 neder. Un nezpiez lences, bet tiesi apkart. Tava teorija uz mani ir nereala plus es vairak ticu personai kura man noteica izmeru veikala
03.01.2017 22:08 |
 
Reitings 6299
Reģ: 15.11.2012
No savas padsmit gadu ilgās Eiropas izmēru krūšturu valkāšanas pieredzes un miljons izmēru tabulām zinu, ka Elizabete runā muļķības. Cipars pirms burta norāda uz apkārtmēru zem krūtīm, var būt +-2 cm, bet ne 10. Jauns krūšturis labi "sēž" tad, kad to var komfortabli aiztaisīt uz vaļīgāko āķīti, un tas labi pieguļ, notur, neraujas uz augšu un neiegriežas ādā. Ar laiku krūšturis nonēsājas brīvāks un tam ir domāti ciešākie āķīši. Nespēju iztēloties, kā uz apkārtmēru 85 var uzvilkt 75 apkārtmēra krūšturi, man uz manu 75to 70ais izmērs jau neder, vienkārši nav iespējams aizāķēt. Tie krūšturi nemaz tik ļoti nestaipās.
Par Change ir atsevišķs stāsts, viņiem ir pavisam savādāki izmēri, piemēram, mans 75B pie viņiem ir 70D.
03.01.2017 21:52 |
 
Reitings 4628
Reģ: 06.07.2013
Ā, un par apkārtmēriem - realitātē tie ir ļoti dažādi, atkarībā no materiāla. Visbrīvākais no maniem 75 apkārtmēra krūšturiem, viegli pastaipot, ir 93 cm. Priekš kam tik milzīgu apkārtmēru uz 84 cm krūškurvi, es tiešām nezinu.
03.01.2017 21:35 |
 
Reitings 4628
Reģ: 06.07.2013
Ja apkartmers ir 84 tad ir gan tas 80-85, atkarigs no modela. Man apkartmers ir 82cm, izmers 80B, retak 85B. Esmu merijusi 75iniekus, visi iegriezas ada un spiez. Man izmeru noteica velas veikalaa.

Eiropas sistēmā lieto -10 metodi, respektīvi, no sava reālā apkārtmēra jāatņem 10 cm. Man ir apkārtmērs ap 82-84 cm, valkāju 75 apkārtmēru un tagad, zaudējot svaru, skatos uz vēl mazāku. Ja šķiet, ka ir par ciešu, tad ļoti iespējams, ka spiežas uz krūšu "miesas", nevis zem krūtīm. Lai krūšturis pildītu savu sūtību, 80% balsta funkcijas jānāk no band, bet tikai 20% no lencēm. Ja ir pārāk liels apkārtmērs, tad krūšturis īsti neko netur, aizmugurē velkas uz augšu, lences griežas plecos. Īpaši, ja ir liekie kilogrami, tad nevajag ņemt arvien milzīgāku apkārtmēru, jo tā vieta palielinās diezgan minimāli. Bet, kad vecais krūšturis sāk spiest, sievietes arvien biežāk pērk ar lielāku apkārtmēru un varbūt par izmēru palielina bļodiņu, jo veikalos lielākoties nekā vairāk par A-D bļodiņām nemaz nav. Pat veļas veikalos lielākie izmēri parasti ir nogrūsti kaut kur, kur neviens negrib meklēt vai nezina, kur.
Uz rekomendācijām apakšveļas veikalos es ieteiktu nepaļauties. Daudzas pārdevējas pašas staigā veļā, kas acīmredzami neder, un iesaka tādu pašu. Man Change veikalā pārdevēja slavēja krūšturi, kas man bija absolūti nepiemērotas formas un lika augšpusē krūtīm gāzties pāri, un citā vīpsnāja par manis nosaukto izmēru, kamēr es to uzvilku un izrādījās, ka vajadzēja vēl lielāku bļodiņu... Un man tolaik bija ļoti viduvēja lieluma krūtis, bet izmērs 75F.
Ko es ar to gribēju pateikt, ka nevajag domāt, ka 70-80 A līdz D izmēri ir teju viss, kas pasaulē ir. Vienkārši 12 izmērus veikalos ir vieglāk izvietot un pārdot, nekā, teiksim, 36 dažādus.
03.01.2017 21:32 |
 
10 gadi
Reitings 4387
Reģ: 30.09.2013
Krūtis palielināt ar vingrojumiem un masāžām nevar, tās ar šim darbībām var tiaki nedaudz vairāk izcelt, kas dos kopējo efektu. Kautvai piemēram koriģējot stāju
Ja interesē raksti man PM, esu strādājis pie šī mētrķa klientēm
03.01.2017 21:03 |
 
10 gadi
Reitings 4387
Reģ: 30.09.2013
Da vispār zini kas ir estrogēns? čakarēsi hormonālo balancu. Kad estrogēns pārsniedz zināmu robežu tas ir signāls organizmam ka palikusi stāvoklī, attiecīgi krūtis paliek lielākas jo gatavojas laktācijai- zīdīšanai.. vai tas ir tas ko YTev vajag?
03.01.2017 21:01 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits
vairāk  >

Lietotāji online (3)