Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Ja nav attiecību ar otras puses mammu

 
10 gadi
Reitings 493
Reģ: 29.01.2009
Ikdienā dzīvojam atsevišķi, taču brīvdienas pavadam kopā ar viņa mammu laukos. Mums abām nav izveidojušās attiecības tieši viņas attieksmes un rīcības dēļ. Sākot no balss pacelšanas, beidzot ar pazemojošām frāzēm bez iemesla, ja neskaita to, ka “es esmu sieviete, kas ir šajā pasaulē, lai visu viņai atņemtu, nozagtu un sabojātu viņas dēlam dzīvi, izpostītu to.” Viņasprāt, uz šīs pasaules neviena nebūs gana laba. Tikai viņa. Jāsaka, ka viņa ir pateikusi gana daudz, par daudz, lai spētu to tā vienkārši aizmirst. Šobrīd ir panākts tik daudz, ka viņa vairs neatļaujas mani aizskart ar vārdiem. Viņai dēls ir vienīgais, kas viņai ir. Es to lieliski apzinos. Ņemot vērā to, ka viņa dzīvo viena laukos, tad pavisam loģiski, ka brīvdienas pavadām ar viņu, taču mani tas nogurdina. Pavadīt brīvdienas klusējot, vien komunicējot ar draugu un arī ļoti minimāli, jo mūsu sarunas tiek noklausītas. Nosēžot pie viena galda ne vārda nepasakot un ik brīdi redzot viņas nicinošo sejas izteiksmi... Es nespēju ar smaidu sejā ar viņu uzsākt komunikāciju, ne arī ko kopā pasākt, jo joprojām atceros visu, ko viņa ir pateikusi. Kad varētu it kā palīdzēt atceros, kā viņa kliedza uz mani "Man nav vajadzīga tā tava palīdzēšana" un manas rokas nolaižas. Es nespēju viņai piedot. Un tas mani grauž katru reizi kā viņu ieraugu. It kā šobrīd viņa neko tāāāādu nedara, bet ieraugot viņas nopietno seju es visu atceros kā vakardien.
Un tomēr viņa ir viņa mamma. Es nevaru un negrasos aizliegt viņam braukt brīvdienās uz laukiem, bet vienmēr atrodoties tur es jūtos nogurusi un nomākta. Kāds ir risinājums šai situācijai? Es apzinos, ka mēs nekad nebūsim draudzenes, taču, lai kas arī notiktu, mums nāksies satikties un būt kopā. Nebraukt un vienmēr pavadīt brīvdienas atsevišķi, vienai dzīvoklī? Vai tā būs labāk?
28.12.2016 12:58 |
 
Reitings 1512
Reģ: 25.09.2015
Nebrauktu uz turieni un gan jau zāģētu vīrieti par to, ka viņš tur brauc katru nedēļas nogali.
28.12.2016 13:00 |
 
10 gadi
Reitings 981
Reģ: 29.01.2009
Es dariitu taa,ka nevis visas briivdienas brauktu pie drauga mammas,bet vienu nedeeljas nogali pavadiitu maajaas un otru brauktu pie vinjas.Jo,manupraat,seezhot visas briivdienas maajaas var sabojaaties attieciibas ar draugu.
28.12.2016 13:04 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
Nebraukt un vienmēr pavadīt brīvdienas atsevišķi, vienai dzīvoklī? Vai tā būs labāk?

Jā, tā būs labāk.
.
Tiaki palūdz vīŗieti, lai viņš pie mammas brauc katru otro nedēļas nogali, t.i., vienu nedēļu pie vienas savas dzīves sievietes, otru - pie otras.
.
Ja mamma viena saimniecību pavilkt nevar, tad lai likvidē daļu govju, pusi kartupeļu lauka, vai ko no viņa tur dara. Nevar saimniecību balstīt uz to, ka vīkendā atbrauks dēliņš no Rīgas un izdarīs visus vīriešu darbus. Tas no ekonomiskā viedokļa ir marasms, stipri šaubos, ka atmaksājas.
.
Un jā, man rados ir bijušas līdzīgas situācijas (gan ne tik ekstrēmas, bet, ka vedekla nepatīk), un nekontaktēties, bet netraucēt dēlam komunikāciju turpināt, ir vienīgais loģiskais risinājums.
28.12.2016 13:04 |
 
Reitings 2357
Reģ: 17.02.2016
Es viņai atklāti pateiktu tevis pašas rakstīto un papildinātu
Es apzinos, ka mēs nekad nebūsim draudzenes, taču, lai kas arī notiktu, mums nāksies satikties un būt kopā. Nebraukt un vienmēr pavadīt brīvdienas atsevišķi, vienai dzīvoklī? Tā tas nebūs, būs jāpieņem, ka tava dēla dzīvē esmu arī es! Viņš ir tāds pats cilvēks, kā Tu un ir pelnījis otru cilvēku blakus, ar ko veidot savu ģimeni, radīt pēcnācējus. Vai tiešām novēli viņam būt vientuļam, jo nespēj pieņemt, ka viņš ir pieaudzis, spēj pats pieņemt lēmumus un neesi spējīga pārkāpt savam egoismam?!
28.12.2016 13:09 |
 
10 gadi
Reitings 493
Reģ: 29.01.2009
Lopu un lielu lauku jau sen nav, bet kā jau laukos ir ikdienas darbiņi - jāvāc, jākopj apkārtne, kaut kas jāsazāģē, jāizšķūrē, jānopļauj, malka jāgādā un jāsanes. Es zinu, ka viņam ir nepieņemami un žņaudz sirdi tas, ka mammai ir vienai jāņemas pa laukiem, jo vienmēr ir pierasts, ka viņš viņu visur aizved, sagaida, atved, iekur māju, dara visus vīrieša darbus. Kas ir vislielākais mīnuss šajā situācijā - viņam fizisks darbs sagādā prieku un ir emocionāli nepieciešams.
Tā mums arī tās brīvdienas paiet, ka viņš strādā ārā un es sēžu iekšā - gatavoju materiālus darbam vai studijām. Trimerēt grāvjus vai gāzt kokus es fiziski nespēju un viņas dārzam labāk rokas klāt vispār nelikt līdzīgi kā jebkam citam. Varu ko pieturēt draugam vai pagrābt lapas.
28.12.2016 13:13 |
 
Reitings 967
Reģ: 14.09.2009
Braukt katru nedēļas nogali pie muteres? Teiksim tā, vaina me tik daudz mātē, kā dēliņā, kurš nav izaudzis! Vēl nesen tieši lasīju, ka vīrietis drīkst precēties tikai tad, kad ir izšķīries ar māti.
Manam arī mamma dzīvo laukos, bet braucam tur reizi pāris mēnešos, un man ar viņa mammu ir labas attiecības
28.12.2016 13:13 |
 
Reitings 967
Reģ: 14.09.2009
Leta, viņš ir tikai dēls! Dēls, kurš izaug un aizlido no ligzdiņas veidot pats davu ģimeni un sētu, kur strādāt. Viņš nav viņas vīrs, kuram viņas mājā būtu jāapdara vīrieša darbi! Mazliet lomas jums tur sajukušas
28.12.2016 13:16 |
 
Reitings 2995
Reģ: 22.06.2016
Tiaki palūdz vīŗieti, lai viņš pie mammas brauc katru otro nedēļas nogali, t.i., vienu nedēļu pie vienas savas dzīves sievietes, otru - pie otras.

+
Es tavā vietā vienkārši uz turieni nebrauktu! Draugs aizbrauks viens uz turieni pāris reizes un sapratīs, ka bez tevis garlaicīgi! :-)
28.12.2016 13:17 |
 
10 gadi
Reitings 493
Reģ: 29.01.2009
To nu es nekad nepanākšu, ka viņš brīvdienas pavadīs dzīvoklī bez fiziska darba laukos. Tās lauku mājas viņam ir svarīgākas par visu pasaulē, jo nodotas un lolotas paaudžu paaudzē.
Atceroties kā es cīnījos par to, lai mēs dzīvotu atsevišķi. Man šķita, ka es sajukšu prātā, jo viņš dzīvoja ar pārliecību, ka mums visiem jādzīvo vienā mājā, savukārt viņa māte - ka viņš nekad neaizies un nemaz nedrīkst to darīt. 2 mēnešus tā nodzīvojām, kamēr tika pabeigts remonts dzīvoklī. Es pat nožēloju, ka daudz ko pieļāvu un noklausījos aiz mīlestības pret draugu un cieņas pret māti. Es to otrreiz nedarītu - uzreiz pateiktu, ka attiecības turpināsim, kad dzīvosim atsevišķi. Tā spīdzināt sevi nedrīkst, taču kā tālāk man arī īsti nav ideju, jo kā draugs saka "Viss taču ir labi, viņa neko nedara", bet...
28.12.2016 13:21 |
 
Reitings 437
Reģ: 17.02.2015
Leta-šitādas mamašas nemainās.
Tiks darīts viss, lai jūs izšķirtos, šie ir tikai ziediņi.
Vienīgais un vislabākais padoms ir absolūti neņemt to galvā.
28.12.2016 13:21 |
 
Reitings 7827
Reģ: 17.05.2012
Tiaki palūdz vīŗieti, lai viņš pie mammas brauc katru otro nedēļas nogali, t.i., vienu nedēļu pie vienas savas dzīves sievietes, otru - pie otras

+1
28.12.2016 13:21 |
 
Reitings 4083
Reģ: 22.11.2013
Es arī par to, lai tik bieži nebrauc! Labāk sēdēt vienai dzīvoklī, nekā tusēties principā vienai pašai pa māju, kur tevi neieredz.
28.12.2016 13:21 |
 
Reitings 967
Reģ: 14.09.2009
Dabūjiet savu zemes pleķi un vīrietis mierīgi varēs turpināt savus fiziskos darbus, bet jūsu māju un jūsu ģimenes labā, nevis mammas
28.12.2016 13:23 |
 
Reitings 520
Reģ: 28.10.2016
Es nesaprotu, kāpēc nevar to māti pamest? Lai tak mirst viena tais laukos? Vai tad ir kāds likums, ka cilvēkam, kurš krīt uz nerviem, ir obligāti jāpievērš uzmanība?
28.12.2016 13:24 |
 
Reitings 13628
Reģ: 29.01.2009
Es atkal uzskatu, ka šādām attiecībām nav nākotnes.
Slikti jau ir tas, ka attiecības ar vīrieša māti ir sliktas, bet tas, ka vīrietis nav gatavs šo saiti ar savu māti vai dzimtajām mājām mazināt, nozīmē, ka sieviete ir bezspēcīga.
Nē, ja Tu vari ar to sadzīvot, tad, protams, var dzīvot un nodzīvot visu mūžu. Bet, ja nē, tad ar laiku būs tikai sliktāk.
28.12.2016 13:27 |
 
10 gadi
Reitings 493
Reģ: 29.01.2009
Ap to māju ir liels zemes gabals, uz kura nākotnes plānos ir būvēt māju. Tā sanāks pretējā pusē esošajai mājai pāri grāvim. To saimniecību viņam nodeva vectēvs, kam viņš solīja tur saimniekot. Un tas ir diskusijas punkts. Pret to mēs katrreiz atduramies, kad runājam par to, ka varētu nebraukt katru reizi vai jebko citu.
28.12.2016 13:27 |
 
Reitings 7827
Reģ: 17.05.2012
Nu tad tagad pasaki, ka attiecības turpināsi tad, kad viņš sāks cienīt arī jūsu attiecības un sāks veltīt arī brīvo laiku tev.
28.12.2016 13:28 |
 
Reitings 1512
Reģ: 25.09.2015
Patiesībā izklausās, ka tur tiešām nav nākotnes. Vai nu vīrietis meklē kādu, kas iepatiksies mātei, vai arī kādu pelēko peli, kas nepīkstēs mātei pretī un spēs samierināties ar to, ka vīrs jādala ar māti.
28.12.2016 13:31 |
 
Reitings 619
Reģ: 01.02.2015
o jā, zinu šitādas mātes, kurām vienmēr ir taisnība un kurām tavs viedoklis patiesībā nemaz neinteresē :-D pieaugušu cilvēku, t.i., viņa māti tu nepāraudzināsi ne ar kādām metodēm, viņa nemainīsies, kur nu vēl tevis dēļ, bet savu draugu un viņa attieksmi pret sevi tu vēl vari pamēģināt mainīt, ja nē, tad vienkārši jāsamierinās vai jāšķirās.
tfuu, cik labi, ka mana drauga māte ir tik sasodīti brīnišķīgs cilvēks, kādu reti var satikt :-)
28.12.2016 13:39 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
Leta, a tu vispār gribi dzīvot 100m no viņa mātes, ja jau nedēļas nogale ir mokoša? Dzīvot tik tuvu ir gandrīz tas pats, kas dzīvot vienā mājā.
28.12.2016 13:39 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits