Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

What I got for Christmas? (:

 
Reitings 4197
Reģ: 16.09.2011
Kā katru gadu, arī šogad, pus dienu sēžu youtube un skatos, ko amerikāņi saņēmuši Ziemīšos.. patīkami redzēt to sajūsmu un prieku viņu acīs. (l)
Un ko cosmo dāmas šogad saņēmušas? :)
P.s. šī nav lielīšanās un skaudības diskusija. :-P Tikai dalamies priekā, un varbūt arī idejās nākamajos Ziemīšos.
26.12.2016 15:25 |
 
Reitings 2442
Reģ: 20.04.2014
P.s. šī nav lielīšanās un skaudības diskusija.

:D:D:D ja nav, tad kļūs par tādu ātri vien, šis taču ir cosmo.
-------
Pati saņēmu smaržas, dāvanu kartes, naudu un saldumus, esmu priecīga, jo nekādu īpašo vēlmju tāpat nebija.
26.12.2016 15:31 |
 
Reitings 4197
Reģ: 16.09.2011
Nu tad lai iet lielīšanās diskusija. :D Es gribu dzirdēt, ko jūs saņēmāt..bija gaidīta dāvana vai pārsteigums? :)
26.12.2016 15:35 |
 
Reitings 6750
Reģ: 16.01.2011
Esmu ļoti, ļoti, ļoti priecīga, jo saņēmu daudz kosmētikas. Šķiet, ka radinieki saprot, kāds frīks esmu :D no māmiņas saņēmu skaistus dūraiņus un cepuri (roku darbs), no tēta - dāvanu karti masāžai. Tēta dāvana bija liels pārsteigums, jo viņš mūs ar mammu tā parasti neapdāvina. Prieks, ka varēšu palutināties.
Vēl jau saldumi, kas mūsu ģimenē ātri pazudīs :D omītes dāvana bija ļoti sirsnīga - dzērvenes pūdercukurā un vaska svecīte enģeļa formā - lai man sesijā veselība un veiksme. No vectēva - liela medus burka. Tā kā cukuru praktiski neizmantoju - super!
Priecājos par šiem svētkiem, bet ne jau dāvanu dēļ. Šajos svētkos jūtos ļoti mīlēta un beidzot satiku visus savus radus, pēc kuriem biju noilgojusies. Mazo brālēnu un māsīcu prieku, ģimenes smieklus un dziesmas es nemainītu ne pret ko!
26.12.2016 15:36 |
 
Reitings 8968
Reģ: 29.01.2009
dabūju dūraiņus, esmu latviete plānotāju, vetīveru, visādus citus mazus, bet noderīgus loriņus, dūraiņus (gribēju baigi), pati sev zābakus uzdāvināju:-D
26.12.2016 15:44 |
 
Reitings 3031
Reģ: 26.02.2010
Es jau biju senāk pačukstējusi savu vēlmi un viņa arī piepildījās - Zoeva pilns otu komplekts ar visu somu! (l)
26.12.2016 15:45 |
 
Reitings 3582
Reģ: 22.06.2014
Man auksti darbā, tāpēc no vecākiem siltu, Latvijā ražotu mākslīgas kažokādas vestīti, biļetes uz teātri, spešal karoti ar manu vārdu, vaska svecīti kā draudziņu manam sunim, tējas un saldumiņu. Ome naudiņu, draugs visādus Stenders nieciņus.
Ar draudzenēm šodien apdāvināsimies. (l)
Un vsp mans suns dabūja vairāk dāvanas. :-D diez kas notiks, kad mani senči tiks vecvecāku godā
26.12.2016 15:50 |
 
Reitings 334
Reģ: 02.07.2016
Dāvānās dabūju gribētas, prakstiskas un noderīgas lietas un ļoti daudz saldumu. Kā nevienu gadu.
Saņēmu gan siltas zeķes, gan pāris Stendera komplektus (ļoti patīk), citus ķermeņa kopšanas līdzekļus, lielo katlu ar vāku, kā man mājās nebija un vajadzēja, cepšanas traukus un dažādas formiņas, vāzi, deserta traukus, zelta auskarus un gredzenu. Visas vajadzīgas un labas dāvanas!:-)
26.12.2016 15:57 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Vienu favanu karti ko ari gribeju, loti pat noderes un prieks ka dzirdeja mani. No koleges milu nelielu davanu, pat negaidiju. Smarzas kas gan nepatik, un manejais man vienu lietu tad janvara sakuma pirks. Citadak nebiju ar mieru. Vairak sogad neko... bet es pacentos lai ari jasarauj josta lidz janvar sakumam bet nu apdavinaju savejos. (l)
26.12.2016 16:02 |
 
Reitings 11330
Reģ: 17.04.2012
Ziemassvētkus nesvinu, bet jau pati sev nedēļu atpakaļ uzdāvināju telefonu :D Bet atpakoju tikai šodien :D Un pusi dienas pavadīju, pētot un pielāgojot to sev :D
Gaidu Jauno gadu, jo tad mūsu ģimenē ir liēlā apdāvināšanās :)
26.12.2016 16:05 |
 
Reitings 1852
Reģ: 21.02.2010
es zinu, ka daavanas nav galvenais, bet liekas,ka maniem radiem pilniigi vienalga par to ko daavinaat un vai cilvekam patiks. Seit runa nav pat daavanu daargumu vai leetumu, bet pasu personiskumu. Es vairakas nedeelas staigaju pa veikalu,lai katram kko piemekleetu, tiesi to,kas patiks...
man uzdavinaja kosmetikas macinju, drebju pakaramos un foto raami
26.12.2016 16:10 |
 
Reitings 187
Reģ: 29.01.2009
Man arī ļoti, ļoti patīk klausīties, ko citi saņēmuši, priecāties un iedvesmoties :-)
Man šogad daudz noderīgu dāvanu un arī smukumlietu: Latvijas dizaineru vīna plaukts ar vīnu komplektā, gumijas paklājiņi mašīnai (jau pāris gadus nevaru saņemties pati nopirkt :-D), jauns katls un panna ar vāku, kopjošie krēmi rokām un sejai no aptieku klāsta, smaržas, qooqoo legingi, kurus sen jau plānoju iegādāties, YSL vinyl cream lip stain, ķermeņa sviests, maska un vēl pāris dažādi krēmi, dāvanu karte kino apmeklējumam un qooqoo dāvanu karte. Saldumi arī, protams, neizpalika.
Kopumā daudz lietu, kuras sen jau gribēju iegādāties pati, bet kaut kā atliku. Prieks, ka manējie tik vērīgi un iegaumējuši lietas, par ko esmu kādreiz ieminējusies. :-)
26.12.2016 16:11 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
drebju pakaramos
?????:-O ka var ko tadu izdomat? Interesanti mums apkart ja palasa cilveki.
26.12.2016 16:13 |
 
Reitings 5497
Reģ: 31.01.2013
Man šogad uzdāvināja projektoru. Es jau ilgi biju domājusi iegādāties un ģimenei biju šo vēl i skaļi izteikusi, tad nu viņi manu vēlmi piepildīja. Super! Ies vaļā kino vakari. Mans dzīvoklis kā radīts tādiem.
Vēl saņēmu biļetes uz operu, uz Patrīcijas Kaasas koncertu, dāvanu servisa dāvanu karti, mazais brālis man uzdāvināja tējkannu, jo manējā īsi pirms svētkiem atdeva galus. Sapriecājos par viņa asprātību un praktiskumu. Brālus šogad vispār bija ļoti pacenties. Bērns visu gadu bija krājis naudiņu Ziemassvētku dāvanām. Aizkustinoši. :)
Saņēmu arī saldumus un kopjošās kosmetikas komplektu. Bet, paldies Dievam man der un patīk. Jūs te blakus diskusijā esat normāli sacepušās. Es laikam neesmu piedzīvojusi sajūtu, kad bēdājos par dāvanu. Lai gan ir bijušas arī visādas jocīgas dāvanas. Man, svarīgāka par dāvanu saņemšanu ir dāvanu dāvināšana, dāvanu pelnīšana - dziesmiņu dziedāšana, dzejolīšu skaitīšana, pīrādziņu, piparkūku cepšana un citi Ziemīšu rituāli, un pats svarīgākais - kopā būšana!
26.12.2016 16:23 |
 
Reitings 56
Reģ: 04.12.2016
Nezinu, šogad neesam nevienu apdāvinājuši un man arī neko nedāvināja, jo drauga ģimene ziemassvētkus nesvin. Uzdāvināju pati sev šo to no kosmētikas.
Vispār šie svētki ir izbojāti. Guļu gultā ar temperatūru un sliktu dūšu. Pat svētku sajūtas nekādas, jo jūtos kā mironis.
26.12.2016 16:25 |
 
Reitings 3665
Reģ: 23.06.2016
Mani šogad pamatīgi izlutināja - vesela kaudze ar visādām kermeña/sejas kopšanas smukumlietām, dāsna dāvankarte, grāmatas, smaržas, auskari, šalle, glāze ar vāciñu un salmiñu (saistoši neizklausās, bet perfekta man un jau aktīvi likta lietā) un viena łoti īpaša weekend soma, kuru łoti vēlējos, bet jau biju atmetusi domu, jo nevarēju sagremot cost/benefit aspektu. Un kaudze ar Tobleronēm un šoko izlasēm.
Pašai bija tiešām prieks, ka manis sarūpētās dāvanas tika sañemtas ar sajūsmu.
26.12.2016 16:35 |
 
Reitings 192
Reģ: 15.06.2013
Šogad ļoti iepriecinošas dāvanas - gan pašas gādātas sev, gan citu. Saņēmu Ziemassvētku ceļojumu decembrī,vilnas garo mēteli, zīmola ādas mugursomu, kā arī vēl vienu rokassomu, gredzenu, pulksteni un jaunu zīmola apvalku savam iphone. Šogad esmu apmierināta :).
26.12.2016 16:37 |
 
Reitings 2836
Reģ: 18.10.2014
Man ir rokassmoņu atkarība, kadu sanēmi?(l)
26.12.2016 16:44 |
 
Reitings 816
Reģ: 21.02.2015
Bija jauko svētku un jaukas dāvanas- davanu karte uz Jurmala spa- ar vīru drīz izmantosim
26.12.2016 16:45 |
 
Reitings 40
Reģ: 25.07.2012
Mans vīrs šogad mani apdāvināja par trim iepriekšējiem gadiem, kad dāvanu vienmēr aizmirsa nopirkt (viņš man ir turks un loģiski, ka Ziemassvētki ir nezināms pasākums viņam), taču šogad pats baigi panesās uz šo visu. Gan mudināja mani dekorēt māju, gan skatīties Ziemassvētku filmas, kopā rotājām egli, gan parūpējās par dāvanām. Arī paziņoja, ka nesaprot, kāpēc iepriekšējos gados bijis tik paviršs. To es novērtēju visvairāk. Viņš man šogad tiktiešām uzdāvināja Ziemassvētku sajūtu(l)(l)(l). Dāvanā no viņa saņēmu milzīgu rotaļu dzelzceļu. Tas mums ar meitiņu. Tad vēl plašu atskaņotāju un divas Ziemassvētku dziesmu plates. Fantastiski!Esmu sajūsmā!!(l)(l)
26.12.2016 16:48 |
 
Reitings 2836
Reģ: 18.10.2014
Es sanemu davanaa saldumus, kosmetiku, shalli un telefonu (l)
26.12.2016 16:48 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits
vairāk  >

Lietotāji online (3)