Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

darba devēji :@

 
Reitings 135
Reģ: 12.03.2016
Tātad, mani atlaida pirmajā novembrī un es vel vid eds skaitos , ka esmu darbā. Man teica vadītāja , ka jāraksta atlūgums, sākumā nerakstīju, jo mani taču atlaida. Apnika man ar viņiem ņemties, šodien uzrakstīju atlūgumu , jo gribu reģistrēties kā bezdarbniece un nva palīdzēs atrast darbu. Es uzrakstīju atlūgumu ar šodien datumu , vēl jo projām rādos eds , bet tad sāku domāt varbūt man vajadzēja rakstīt ar pirmo datumu?
Piektdien man bija pirmā un pēdējā darba diena jaunājā darbā, jo ar vadītāju bija cita runa par darba pienākumiem , bet kad sāku strādāt tad uzrādās mistiski citi vēl darbi , man ir jāraksta atlūgums? Līgumā bija rakstīts, ka ir pārbaudes laiks.
28.11.2016 23:50 |
 
Reitings 2478
Reģ: 03.11.2016
Pārbaudes laikā ir jāraksta atlūgums, un tev var likt atstrādāt 3 dienas, ja vien ar darba devēju nevienojies citādāk
28.11.2016 23:51 |
 
Reitings 135
Reģ: 12.03.2016
Mēs abas vienojāmies, viņa man nelika neko atstrādāt un par atlūgumu neko neteica. Pēc būtības vienkārši neesmu izturējusi pārbaudes laiku
28.11.2016 23:53 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits