Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

SĀKUMS

 
Reitings 55
Reģ: 17.05.2013
Sveiciens visām šajā saulainajā dienā! :-)
Vakarnakt, ilgi nevarot aizmigt, domāju kā lai saņemas un beidzot sāk vesekīgāk dzīvot :-D
Intereses vadīta, izdomāju pajautāt Jums, kā sevi piespiedāt atteikties no našķiem, fastfoodiem un vīna glāzes piektdienas vakarā:-/
Pieļauju domu, ka tas nenotika vienas dienas laikā, kad piecēlāties un sākāt veselīgu dzīvi. Ar kādu mazumiņu sākāt, kur ņēmāt motivāciju un gribasspēku?
Mīļās meitenes, lūdzu, padalāmies pieredzē (l)
28.11.2016 12:39 |
 
Reitings 2995
Reģ: 22.06.2016
Vīna glāzes piektdienas vakarā? Man likās, ka norma jau ir teju katru vakaru tējas vietā vīna glāzi iešaut :-D
28.11.2016 12:41 |
 
Reitings 294
Reģ: 06.05.2012
Nedzīvoju perfekti, bet es nevis atsakos no našķiem un vīna, bet biežāk pagatavoju, ko veselīgu. Uztaisu brokastīs smoothie.
.Ja apēsta pica, tad dažas dienas pēc tam ēdu vairāk salātus.
28.11.2016 12:45 |
 
Reitings 55
Reģ: 17.05.2013
dr567309 centos skaistāk izteikties :-D:-D
28.11.2016 12:48 |
 
Reitings 1071
Reģ: 22.07.2014
Viena glāze vīna nu gan nekaitē "veselīgākai dzīvei". :)
28.11.2016 12:54 |
 
Reitings 15092
Reģ: 29.01.2009
Kad vienu brīdi saņēmos veselīgākai dzīvošanai un mazliet svara nomešanai, man palīdzēja tas, ka uzsēdos uz veselīgajiem produktiem, kas man tiešām ļoti garšo - manā gadījumā tā bija vistas fileja, tvaicētas bietes un brokoļi. Tos varēju ēst daudz un dikti.
Vēl bieži mēdzu gatavot cepeškrāsnī bez taukvielām.
No vīna gan neatsakos. Man patīk tie zinātnieki, kas vislaik atklāj, ka vīns pagarina dzīves ilgumu, kvalitāti un ir tikpat veselīgs kā sports. :-D:-D
28.11.2016 12:59 |
 
10 gadi
Reitings 1282
Reģ: 07.12.2011
Kad atteicos no saldumiem uzreiz jau nedēļas laikā sajutu efektu. Nebija liels svara zudums, bet pašsajūta bija labāka.
Atteicos tā vienā dienā, kā ar nazi nogriezu, jo uz sejas bija uzmeties pleķis. Pārgāja pleķis, atsāku ēst saldumus, atkal pleķis klāt. Jāsaņemās atka!
28.11.2016 13:02 |
 
Reitings 267
Reģ: 13.09.2016
Var teikt, ka man viss sākās vienā dienā, kad sapratu, ka man nepatīk tas, ko redzu spogulī un tikai es esmu vienīgā kas to var izmainīt. No saldumiem man metas izsitumi un tas kaut kā pats par sevi bija saprotams, ka kūciņa nudien nav tīras ādas vērta. Alkoholu vispār nelietoju. Uznāk reizēm vēlme pēc kaut kā ļoti trekna un neveselīga, bet kā atceros, ka agrākā XL izmēra tagad nēsāju S izmēra apģērbu, saprotu, ka negribu to visu sabojāt un tā man ir lielākā motivācija.
28.11.2016 13:21 |
 
Reitings 2995
Reģ: 22.06.2016
Man tagad, pēc ilgiem laikiem, beidzot atkal uznācis tas, ka gribas veselīgāk dzīvot un "savākt gaļu". Baigi baigi sanācis uzēsties, kas sākās jau ar neveselīgi dzīvojošu un domājošu bijušo puisi, kas gan ir pagātne, bet turpinājās ar jaunu darbu, mega daudz virsstundām, kā arī nebija virtuves kādu laiciņu. Tad nu guļošs/sēdošs darbs pa 12-14h dienā (pietam, strādāju no mājām pie datora, līdz ar to, protams, ērtāk ir dīvānā vai gultā pusguļus būt) + virtuvē bija remonts, līdz ar to takeaways vai visādas riebeklīgas bija brokastīs/pusdienās/vakariņās apmēram pusotru mēnesi un rezultāts ir kāds ir.
BET! Virtuve gandrīz gatava, ar darbu pamazām tieku galā arī bez gulēšanas uz pakaļas cauru dienu, kā arī pamazām sāk kastes no visiem stūriem izkrāmēties un sāk atbrīvoties vieta vingrošanai, tādēļ vēl mazliet jāpaciešas un būs ok :)
28.11.2016 13:27 |
 
10 gadi
Reitings 4387
Reģ: 30.09.2013
Man pa lielam viss sakaas viena dienaa... nevis pakapeniski... saku treneties bet gaiditie rezultati nenaca, to ka rezultati nav isti ka vajag sapratu pec viena mana drauga kurs lietas darot pareizi nepilna gada laiak parspeja manus ta briza 2 gadu rezultatus... tas liaka izdomaties... izstudeju so visu un vienkarsi vienu dienu nemu vius sakalkuleju un mainiju vius savu ikdienas uzturu un trenina metodiku.. turpinajuma 6 menesos sasniedzu vairak neka ieprieks 1 gada laika kopaa.. tas deva papildus motivaciju ... ta anu gadiem ejot esu aizdzivojis lid tam ka pats esu jau treneris - motivators citiem
28.11.2016 20:40 |
 
Reitings 2290
Reģ: 19.10.2013
Neatsakos ne no kā, kas man garšo. Priekš kam sevi mocīt? Apkārtējiem neesmu novērojusi, ka veselīga uztura piekritēji, piemēram, mazāk slimotu vai justos labāk. Tieši otrādi.
28.11.2016 20:47 |
 
Reitings 408
Reģ: 29.09.2015
Katram sava motivācija.. mana motivācija veselīgs izskats, laba veselība. Īpaši pēc gada ievēroju, cik ļoti uzlabojusies sejas āda un vielmaiņa! Tas viss pateicoties pārdomātai pārtikai, ūdenim, miegam, fiziskām aktivitātēm. Vīnu lietoju reti, agrāk aizrāvos ar kolekcionēšanu un garšoja.. tagad svarīgāk ir veselība.
29.11.2016 17:47 |
 
Reitings 4628
Reģ: 06.07.2013
Uzzināju, ka manā gadījumā vispiemērotākā diēta ir tā, kura aizliedz visas šīs lietas :D Nu ok, ne sausa vīna glāzi, bet tas man tāpat negaršo.
Starp citu, atkarība no cukura var būt reāla un fiziska, ne tikai psiholoģiska. Ja iztur kādas 3-4 dienas bez saldumiem, tad parasti tā vēlēšanās arī pazūd. Ne uz mūžīgiem laikiem gan.
29.11.2016 17:54 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits