Gaismas ātrumā

 
10 gadi
Reitings 24
Reģ: 27.03.2012
Sveikas, Dāmas!
Vēlos dzirdēt jūsu viedokli un pieredzi šajā sakarā. Un ar nelielu ironiju paskatīties uz to kā kaut ko potenciāli labu var «sačakarēt» ar pārlieku steigu.
STANDARTS: Pirms 2 nedēļām es satiku puisi — draugu draugu. «Klikšķis» bija uzreiz, to jutām gan mēs, gan visi apkārtējie (nu tā, ka tiešām dzirksteles). Pusis ir foršs, mums kopā ir jautri, mīļi un viegli (ļoti viegli). Protams, ka tika norunāta tikšanās, bet līdz tai neizturējām, jo satikāmies ātrāk.
KĻŪDA: Mūsu pirmais oficiālais randiņš dažādu apstākļu sakritības rezultātā notika manā dzīvoklī ar vakariņām un BROKASTĪM. Tas galīgi nav mans stils, bet laikam tas, kad kopš pēdējām attiecībām ir pagājuši 4 mēneši un «klikšķis» lietas sasteidza. Tika norunāta nākamā tikšanās un nākamā.. (visas beidzās manā dzīvoklī). Principā viņš pie manis nodzīvojās veselu nedēļas nogali — dažas savas mantas arī atstāja. Viss it kā ir labi un viegli, bet tagad jūtu, ka viņa interese ir noplakusi — sarakste noklususi un sarunas arī paliek virspusējākas. Saprotu, ka viņam visa šī situācija ir ļoti ērta — meiča ar brīvu dzīvokli, pabaro, samīļo, utt.
Sākumā mani tas apmierināja, jo mums bija labi un es visu darīju tāpēc, ka gribēju tā darīt Tomēr arī saprotu uz ko šis viss velk, un es zinu, ka tāda veida attiecības nav priekš manis. Tāpēc gribu viņam to pateikt. Tomēr negribu izklausīties pēc «drāmas karalienes», kura kko pieprasa pēc 2 nedēļām. :-D
Man pašai ir smieklīgi, ka es kaut ko tādu rakstu pēc 2 nedēļām, bet man kaut kas tāds ir pirmo reizi dzīvē, parasti visu kārtīgi izsveru pirms kādu ielaižu savā dzīvē. Bet tiešām ir sajūta, kad kāds būtu ieslēdzis paātrinājuma pogu.
Viss, ko es varu darīt šajā situācijā ir pasmieties par to, tomēr neliels rūgtums paliek, jo tur varēja būt potenciāls, kuru mēs abi ar savu nepacietību nokāvām.
Gaidīšu jūsu pieredzi un viedokļus.
Lai izdevusies sestdiena! ;-)
26.11.2016 13:15 |
 
Reitings 8187
Reģ: 27.12.2009
Viņš zina,ka tas ''kamēr abiem ir labi'' neeksistē? Vismaz no tavas puses? Uzminēt jau īsti viņš arī nevar, ja neko nestāsti.
26.11.2016 22:03 |
 
10 gadi
Reitings 24
Reģ: 27.03.2012
Stāsts ir par to, ka tā virzība bija, bet tagad ir noplakusi. Un tieši par to ir runa, ka ir pagājis pārāk mazs laiks, lai kaut kas noplaktu.
Un Mereda – vaina noteikti nav tajā, ka man par katru cenu vajag randiņot, bet vienkārši ir sajūta, ka šī posma iztrūkums ievirza visu nepareizā gultnē.
ērzelis kad šī saruna notika, tad eksistēja. Bet nu es saprotu, ka visu šo neskaidrību var atrisināt tikai un vienīgi tiešā tekstā pajautājot, ko arī domāju darīt.
27.11.2016 11:13 |
 
10 gadi
Reitings 4266
Reģ: 03.08.2009
Problēma ir tikai tajā, ka Tevi viņš vairs neinteresē. Un nav ko te cept muļķības par randiņošanas neesamību un to, ka viss pārāk ātri notiek un noplok tādēļ.
27.11.2016 11:19 |
 
10 gadi
Reitings 24
Reģ: 27.03.2012
Anne Shirley es te noteikti par to visu nedomātu, ja viņš mani neinteresētu.
27.11.2016 11:28 |
 
Reitings 1093
Reģ: 02.11.2011
Es pati esmu attiecībās, kurās nebija īsti tāda randiņu perioda, līdz gultai tikām kādas pāris stundas pēc pirmās satikšanās :D Tiesa gan iepriekš 3 nedēļas sarakstījāmies. Pirmais randiņš ilga 3 dienas, otrais 3 (vai 4? - aizbraucām mazā ceļojumā). Mēs ne reizi nesatikāmies uz randiņu normālo, bet tas netraucēja izveidot skaistas attiecības, tas nelika zust interesei vienam par otru.. Kopā sākām dzīvot 1.5 mēnesi pēc pirmā randiņa un tāpat vēl mēnešiem turpinājām iepazīt viens otru un otra pagātni. Katram tas sākums ir citādāks un kāda posma iztrūkums ne obligāti nozīmē neveiksmīgu turpinājumu. Atšķirība varbūt bija tajā, ka neviens no mums sākumā nelika kādus rāmjus, ļāvām visam notikt pašam no sevis. Domāju, ka, ja jau pēc 2 nedēļām censtos visu ielikt kaut kādā formātā, tad tas viņu aizbiedētu (un otrādi). Tā ka nav tāda pareizā scenārija, nevajag uz to ieciklēties :)
27.11.2016 11:41 |
 
Reitings 5884
Reģ: 25.08.2013
Mēs sākām dzīvot kopā otrā randiņa laikā, lasu par klaviatūru un šķiet, ka tas tāds trends :-D un kas vainas? Esam kopā jau 2 gadus.
27.11.2016 12:21 |
 
10 gadi
Reitings 24
Reģ: 27.03.2012
Viss notika tieši tik vienkārši, viņš nedeva ziņu un es uzrakstīju, ka saprotu, ka no šī nekas nesanāks, un lai viņš paņem savas mantas. Un neuzdodot nekādus jautājumus, viņš arī pateica, kad atnāks pakaļ savām mantām. :-D
28.11.2016 13:34 |
 
Reitings 450
Reģ: 24.05.2013
Cik ilgas bija Tavas iepriekšējās attiecības ?
28.11.2016 14:16 |
 
10 gadi
Reitings 24
Reģ: 27.03.2012
Draiskule gandrīz 2 gadus.
28.11.2016 14:18 |
 
10 gadi
Reitings 24
Reģ: 27.03.2012
Parasti esmu mācējusi izvairīties no šādiem tipiem. Tieši tāpēc arī biju apmulsusi šajā situācijā. Katrā ziņā labi, ka viss tik ātri tapa skaidrs.
28.11.2016 14:21 |
 
Reitings 2995
Reģ: 22.06.2016
Man parasti arī viss notiek baigi ātri. Pēdējās 2 attiecības (nu labi, 2 ar pusi attiecības) tā arī sanāca, ka uzreiz sākām kopā dzīvot. Pa lielam, tas tādēļ, ka teju vienmēr, kopš tāda normāla, apzināta vecuma, esmu bijusi nopietnās attiecībās. Tad, kad paliku viena, nezināju kur likties. Nepatīk dzīvot vienai, iet gulēt vienai utt. Pietam...es dzīvoju ar domu - ja jau uzreiz nesanāk, tad arī vēlāk nesanāks. Bet tērēt laiku uz randiņiem mēnešu garumā, nedzīvot kopā gadu, divus, jo tā esot pareizāk, bet tas saprast, ka tas cilvēks īsti nav "tavs" arī kaut kā ne tā. :-)
28.11.2016 14:54 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Mes vakar satikamies satusejam un no rita sakam dzivot kopa, nu jau 16 it gadu! Pat doma nebiaj kas bus uz tik ilgu, bet man ta vienmer dzive iznak. Un jau otro reizi nemaz nedomajot par attiecibam kur nu vel ko nopietnu. Laikam jau es ka fataliste, ticu liktenim. Likteni mainit musu spekos, bet galvenais dzive ir jau izlemts bez mums tur augsaa!
28.11.2016 15:40 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits