Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Kā beigt uztraukties par nākotni?

 
10 gadi
Reitings 3175
Reģ: 18.12.2012
Nu jau liekas, ka visu dzīvi dzīvoju vienā paranojā - par to, kā būs rīt. Kā tikt ar to galā?
Dzīve pašai pierādījusi - nekad nekas nenotiek, kā esmu iedomājusies. Nereti paredzu sliktākos scenārijus, bet dienas beigās viss izgrozās citādāk un ir labi! Citreiz sliktākie scenāriji neizrādās nemaz tik slikti, kā bija prātā. Bet ik dienu galvā griežas miljoniem domu par to, kas var noiet greizi. Kā rīkošos tādā vai citādā situācijā. Attiecināms uz dažādām lietām - naudu, attiecībām, darbu, labklājību, mīļajiem un tuvajiem. Pat to, kā tiks pavadīts mans piektdienas vakars un tamlīdzīgām muļķībām.
Pati esmu ļoti ieinteresēta psiholoģijā. Vairākkārt esmu lasījusi dažādas gudras grāmatas, daudz iedziļinājusies un izzinājusi lietas. Kopumā dzīvoju ar pozitīvu nostāju dzīvē (vismaz cenšos). Bet ir lietas, par kurām ļoti baidos un tas neliek mieru. Grūti tā skaisti pastāstīt, jo reālu problēmu nav, ir tikai daudz iedomu...
Varbūt kādai līdzīgas samazgas galvā un ir kaut kā veiksmīgi izdevies tikt ar to galā? Varbūt ir kāda lieliska grāmata, ko palasīt pa tēmu? Vai kas cits, ko izmēģināt?
Esmu stipra un forša, māku tikt ar savām problēmām galā, māku pasmaidīt par ikdienas niekiem, māku paskatīties uz lietām no gaišās puses. Bet tās tumšās domas uzglūn no nekurienes un ļoti nomāc... (t)
24.11.2016 12:59 |
 
Reitings 67
Reģ: 22.11.2016
Man ir tieši tas pats dienu no dienas, draugiem un ģimenei tas ļoti krīt uz nerviem , jo visu laiku uztraucos un esmu stresā + ļoti,ļoti daudz domāju. Neizdodas tikt galā.
27.11.2016 17:17 |
 
Reitings 5637
Reģ: 06.11.2013
Ļoti viegli, vienkārši jāsāk domāt par to, kādus sūdus esi savārījusi pagātnē.
27.11.2016 17:23 |
 
Reitings 2290
Reģ: 19.10.2013
Varbūt atkarīgs no tā kādi cilvēki jums ir blakus, vai nav tādi, kas par visu raizējas un uztraucas un tas ir lipīgi. Man tā bija kādreiz, kad dzīvoju kopā ar vecākiem, mamma tāda, ka par visu raizējas, man arī tas pielipa. Kad vairs kopā nedzīvoju un ikdienā to spriedzi neizjūtu, negatīvie scenāriji manu galvu vairs nenodarbina.
Vairāk jācenšas būt tādu pohujistu kompānijā.
27.11.2016 17:29 |
 
Reitings 37
Reģ: 20.06.2016
Pat nezinu, ko ieteikt. Es arī kādreiz par visu satraucos, bet tad notika kkāds klikšķis un vairs tā nebija. Kad es sapratu, ka var taču dzīvot tagadnē un baudīt visu tagad, tad arī neuztrauca nākotne. Jo vienmēr lietas par, kurām satraucos tāpat notika citādāk un nekas traģisks nebija, tāpēc vairs neuztraucos. Kā būs, tā būs.
Ja gribi grāmatas, tad es ieteiktu kādu no Osho grāmatām, no 10 grāmatu sērijas. Paskaties, kura vairāk tevi interesētu, bet visās ir apmēram par to, ka vajag dzīvot tagadnē un nesatraukties par nākotni. Pimēram, Osho grāmata par Brīvību.
27.11.2016 17:32 |
 
Reitings 37
Reģ: 20.06.2016
Jā, jo lielāks pohujisms, jo vieglāk, bet nelielu skatu nākotnē vajag, lai galīgi auzās neiebrauktu. :-D
27.11.2016 17:33 |
 
10 gadi
Reitings 3532
Reģ: 13.03.2013
Nekā, tās domas tik un tā piezogas, it īpaši,kad ir garlaicīgi vai tā jau viss ir pilnīgā dēlī.
27.11.2016 17:45 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits