Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pareizs tonis

 
Reitings 71
Reģ: 27.05.2015
Sveikas, šodien devos uz drogām pēc tonālā krēma. Tā kā iepriekš lietoju BB un CC, konsultanta padoms nebija nepieciešams. Šoreiz vēlējos pameģināt putas - tāpēc, lai izvēlētos atbilstošu, saucu talkā konsultantu. Toņa pārbaude notika uz rokas, itkā atradām īsto, bet atbraucot mājās uz sejas izskatās pavisam savādāk... Pat tumšāk. Vai tiešām visprecīzāk var šo pārbaudi veikt uz rokas?
Otrs Tuša: Kas varētu būt par vainu, ja klājot ntās tušas uz skropstām, sajūta tāda itkā pilns gružu būtu piebiris? Šā iemesla dēļ nevaru lietot tušu, tādēļ nākas pieaudzēt skropstas, bet dažreiz tas sanāk sālīti un vīrs burkšķ!:-D
23.11.2016 02:10 |
 
Reitings 9596
Reģ: 06.03.2012
Tonālo krēmu, lai izvēlētos īsto toni ir jāklāj uz žokļa līnijas. Te ir labs video no Lisas Eldridge kā pareizi izvēlēties toni: https://www.youtube.com/watch?v=cVVnn0myFeI Un turpat viņa parāda kas notiek, ja tonis ir nepareizs :D
Ko nozīmē pilns ar gružu piebiris? Tušas kunkuļos vai acis sūrst? Ja sūrst, tad meklē hipoalerģiskas tušas.
23.11.2016 02:56 |
 
Reitings 1304
Reģ: 29.01.2009
Jā, es arī skatos uz žokļa līnijas. Ejot uz veikalu paņem līdzi spogulīti un uzklājot izej dienas gaismā paskatīties, veikala mākslīgajā apgaismojumā var rasties cits iespaids.
23.11.2016 04:32 |
 
Autorizēts lietotājs10 gadiPatīkModerators
Reitings 10497
Reģ: 29.01.2009
Par tušām.. tā izpaužas acu jutīgums. Man arī tā ir, neko, meklēju saudzīgākas tušas, ātrāk tās mainu, kā arī, atnākot mājās, uzreiz notīru skropstas, lai acīm nav slodze.
23.11.2016 08:01 |
 
Reitings 6750
Reģ: 16.01.2011
Pat skropstām un gružiem - es aizietu pie dermataloga acis pārbaudīt :)
23.11.2016 08:30 |
 
Reitings 724
Reģ: 29.10.2016
Man arī ar acīm pēdējā laikā ir tā, ka grauž :(
Laikam no tā, ka senāk, kad atvilkos mājās, man nebija spēka to visu smiņķi tīrīt nost un atlūzu pirmajās minūtēs.
Kas droš vien ilgstoši ir ļoti neveselīgi acīm un rada to kairinājumu.
No pavisam lētajām vispār ārprāts, nevaru uzklāt jo acis protestē (avon,essence,catrice)
Tagad gribu nopirkt Loreal Paris divdaļīgo, laikam šo, ja veikalā būs agrāk par Loreal tušām biju sajūsmā un nekad nekas negrauza, un meklēju kko riktigi pagarinošu, par šo ir it kā labas atsauksmes
23.11.2016 09:13 |
 
Reitings 724
Reģ: 29.10.2016
Par tonālo, es klāju uz kakla, jo tas parasti ir visgaišākais un vajag , lai varētu sapludināt, ja neatbilst kakla ādas krāsai, tad var redzēt, kur tonālais beidzas. Viss, ko esmu klājusi uz rokām vai vēl kkur ir beidzies ar nepareiza toņa nopirkšanu.
23.11.2016 09:17 |
 
Reitings 71
Reģ: 27.05.2015
minci
Pat skropstām un gružiem - es aizietu pie dermataloga acis pārbaudīt

Vai Tu zini kas ir dermatalogs? :-D
Vārds derma - āda, kurā vietā acij iekšā ir āda??? :-D:-D:-D
P.S. Tagad tikai aizdomājos, vai no skropstu pieaudzēšanas varētu būt šī graušanas sajūta? Man bija pirms tam, bet ne tik traki... Vai aizejot uz konsultāciju pie kosmetologa, man varētu ieteikt pareizo kosmētiku?
23.11.2016 16:55 |
 
Reitings 9596
Reģ: 06.03.2012
Es domāju, ka Mincis ieteica aiziet pie dermatologa, jo pie vainas var būt skropstu ērcītes un to pārbauda dermatologs. Kosmetologs gan tev tonālo un tušu nemeklēs.
23.11.2016 17:37 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits