Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Otrdiena - 22.11.2016

 
Reitings 1859
Reģ: 08.09.2016
Labrīt no rīt! :-D
Dzeru kafiju, esmu atkal ātrāk ieradusies darbā. :D
Atnesu Adventei vainadziņu, tad nu smuki stāv priekštelpā uz galda.
22.11.2016 07:38 |
 
Reitings 1859
Reģ: 08.09.2016
Diamonda - neņem pie sirds. :-)
22.11.2016 18:34 |
 
Reitings 2872
Reģ: 26.10.2012
Diamonda, uztaisi un atdod man. Man būs, kur likt :D
22.11.2016 18:34 |
 
Reitings 1859
Reģ: 08.09.2016
DomJuan - plusiņš.
Vīrieši ne visi to saprot, to ķimerēšanos utt., bet beigās jau pašiem ir kur acis piešaut.
22.11.2016 18:35 |
 
Reitings 2056
Reģ: 31.07.2010
Vāks, tāda jocīga sajūta kreisajā acī un degunā arī kņudina, laikam varu gaidīt aukstumpumpu vai miezgraudu acī.(t) Šodien darbā biju pūķola, jo slikti jutos.
Vainags man ir jau no pag.gada un vēl piebēru visu māju draugan ar spīdumiem. Tagad arī gribu baltos briedīšus un vēl kādu dekoru uzmeistarot un atkal gribu nopirkt orhideju, tikai uz palodzes vairāk nav kur likt.:-D
22.11.2016 19:21 |
 
Reitings 1153
Reģ: 16.08.2012
Pirmo reizi taisīju adventes vainagu. Nav perfekts, viena puse pufīgāka, otra ne tik pufīga, bet liekas, ka ar svecēm un dekorācijām to noslēpu. Kopumā tas aizņēma 4 stundas. Nedomāju, ka būs tik ilgi, bet pašai prieks, ka saņēmos un uzmeistaroju. (l)
Kā jau iepriekš minēju - manas abas rokas kreisās, tāpēc neticās, ka pati uztaisīju. :-D
22.11.2016 19:34 |
 
Reitings 11429
Reģ: 02.07.2013
Klau, kādas ir blakusparādības jeb drīzāk sekas antibiotikām ?
22.11.2016 20:56 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
Kaut kāds stulbums, visu dienu strādāju, bet nejūtos tā itkā vispār ko būtu pavirzījusi uz priekšu. Gribējās vakarā drusku novērsties no tā un ar draugu pavadīt laiku, bet šis jau otro vakaru noguris un apslimis, tad nu pa taisno gultā ielīda. Aiii esmu uz robežas lai saēstos un ietu gulēt vienkārši. (t) Man nāk virsū šodien uzmanības deficīts. :-|
22.11.2016 21:03 |
 
Reitings 13628
Reģ: 29.01.2009
Marī, problēmas ar vēdera izeju var būt.
22.11.2016 21:36 |
 
10 gadi
Reitings 2083
Reģ: 01.08.2012
Marīī - nobīdes menstruālajā ciklā, izmaiņas ph līmenī tur, līdz ar to viegli tas var pārtapt piena sēnē utt. respektīvi, viss tiek nojaukts. es ar šodien dabūju antibiotikas un labi, ka tā. pamodos ar tik uzpampušām mandelēm/kaklu, ka grūti parunāt. neaizgāju prezentēt prezentāciju, kura bija neatliekama. labi, ka dzīvoju viena, tik telefonsarunas liek manīt, ka ir vairāk slikti kā parasti (pēc pusminūtes jāļauj runāt otram, jo es vairs nevaru :D).
22.11.2016 21:44 |
 
Reitings 949
Reģ: 03.02.2016
Sveikas, tāds besis, ka gribas saritināties stūrītī un raudāt... šēžu un domāju...varbūt tiešām ir cilvēki, kam būt ilgstoši laimīgiem vnk nav lemts būt?
22.11.2016 21:59 |
 
Reitings 5884
Reģ: 25.08.2013
Klau, kādas ir blakusparādības jeb drīzāk sekas antibiotikām ?

Kā kuram cilvēkam, es nesen beidzu 28 dienas garu stipru antibiotiku kursu un man praktiski nebija nekādu blakņu. Es pat probiotiķus nelietoju, ar vēderu viss OK. Vienīgi pēdējoreiz krāsojot matus, krāsa sliktāk pieķēra, bet neesmu droša, ka tas ir antibiotiku dēļ.
22.11.2016 23:17 |
 
Reitings 1304
Reģ: 29.01.2009
Šonedēļ jau pirmā atdvente, bet kalendāris vēl nav no oktobra pāršķirts, laiks skrien. Šogad nebūs vainadziņš, skaistas sveces iegādātas, ar ziemas aromātu. Svētku sajūtu smeļos pilsētā :)
Liels prieks ziņās lasīt par Baibas izdevušos operāciju, lai sekmīga atlabšana un turpmākais ceļš. Ļoti simpatizē Baibas mamma, sirsnīga, gaiša sieviete un jauka mamma :) Atbalstu, sekoju līdzi un domāju pozitīvas domas abu dāmu virzienā.
22.11.2016 23:35 |
 
Reitings 5533
Reģ: 26.01.2015
Esmu atpakaļ no sava slēpošanas piedzīvojuma. Cik ļoti man bija bail pirms tam, tik ļoti un vēl vairāk es pasākumu izbaudīju. Brīnišķīgs kalnu namiņš, superīgi cilvēki un jautri "pirmie soļi" distanču slēpošanā. Galu galā, vai gan bieži var teikt, ka šodien es spēlēju frisbiju sniegputenī ar slēpēm kājās? :-D
Mana "Adventes instalācija" iedvesmota no Maren Baxter un fakta, ka tāds svečturis mājās jau ir :-)
22.11.2016 23:44 |
 
Reitings 11
Reģ: 22.11.2016
PAR PEĻŅU INTERNETĀ Ieraudzīju sludinājumu pavisam nejauši, meklējot papildus piepelnīšanās iespējas. Lasot rakstu, kurā bija teikts, ka var nopelnīt vairākus tūkstošus eiro pāris nedēļu laikā, ieguldot tikai 5 eiro, padomāju, ka tā ir kārtējā muļķu ķeršanas akcija, bet tomēr nolēmu to izlasīt līdz galam un uzzināt, ko man piedāvā: tur bija teikts, ka jānosūta pa 50centiem 10 Interneta-maciņu īpašniekiem, kas tiks norādīti zemāk. Pēc tam jāizsvītro sarakstā pirmais maciņa epasts, jāpārceļ visi epasti pa vienam uz augšu (2. nonāk 1. vietā, 3. nonāk 2. vietā utt.), rezultātā atbrīvojas desmitā rindiņa, kurā jums jāieraksta savs Interneta maciņa e-pasts. Tad jūs šo sludinājumu, tikai nu jau ar JŪSU E-PASTU desmitajā rindiņā, izvietojiet kādos 200 dažādos forumos. Nekādu blēdību. Nu, tad es padomāju, ka principā jau neko zaudēt nevaru kā tikai tos 5 Eiro, un nolēmu pamēģināt. Atvēru savu Interneta maciņu, pārskaitīju visiem akcijas dalībniekiem pa 50centiem un sāku izvietot šo sludinājumu dažādos forumos un sludinājumu vietnēs. 3 dienu laikā piereģistrējos vairāk nekā 100 biznesa forumos un bezmaksas sludinājumu vietnēs. Pagāja nedēļa, ieskatos savā Interneta maciņā, un ko domājat??? Ienākumu nekādu! Bet citi dalībnieki raksta, ka nedēļas laikā nopelnījuši - cits 20 eiro, cits 55 eiro. Te nu bija, domāju, iekritu kā tāds muļķis, vēloties pāris nedēļu laikā nopelnīt vairākus tūkstošus eiro pa cik aktīvi darbojos. Un pārtraucu šo nodarbošanos, tā arī neizvietojot sludinājumu 200 forumos, un to 5 Eiro zaudējums manu budžetu nekādi neiespaidoja. Vēl pēc pāris nedēļām ieskatījos savā Interneta maciņā, skatos - viens ieskaitījis man 50 centus. Jā, pie sevis nodomāju, visas lietas notiek, nejauši atradies vēl viens naivais... Vēl pēc divām nedēļām tomēr vēlreiz atvēru savu Interneta maciņu, bet tur jau ap 20 Eiro bija ieskaitīti. No kurienes? Nav skaidrs, bet 20 eiro arī ir nauda, kas uz ceļa nemētājas, kaut arī nav kā citiem dalībniekiem, kas raksta, ka dažu nedēļu laikā nopelnījuši simtiem eiro. Un pēc viena mēneša sākās pats interesantākais - manā maciņā KATRU DIENU sāka ienākt nauda, un vēl pēc 2 nedēļām man kontā bija jau vairāk nekā 500 eiro, nopietni, vairāk kā 500 eiro! Tad es savu sludinājumu nopublicēju vēl vairāk nekā 150 forumos. Rezultāts bija pārsteidzošs! Kopumā 2 mēnešu laikā es saņēmu 2483 eiro! Un tagad nauda ienāk katru dienu, ik pa 15 minūtēm manā kontā tiek ieskaitīti 50 centiem. 1.Solis - reģistrēties *pal* 2. Solis - Naudas pārsūtīšana. Uz katru no šiem e-pastiem nadas pāršutīšanas sadaļā jāpārsūta pa 50 centiem secībā no 1. līdz 10. Galvenais nejaukt secību, savādāk visa ķēdē tiks pārrauta un sistēma nenostrādās, tāpēc esiet uzmanīgi un labāk ievadiet epastus ar roku. Epasti ir sekojoši: 1. [email protected] 2. Arvids.preimats@gmail* 3. [email protected] 4. robitaills@gmail* 5. roena55@gmail* 6. [email protected] 7. [email protected] 8. Livs555@hotmail* [email protected] [email protected] Uzmanību svarīgs mirklis!!! Pārsūtot 50 centus katram maciņam tas ir jādara sekojošā veidā. Izvēloties "Send money" pie pārsūtīšanas veida kur rakstīts "Purchase" (zemāk būs goods, ebay items un services) jāpārslēdz uz "Personal" sadaļu (tad būs rakstīts Gifts, living expense, *ment owed un other) ir jāizvēlās GIFT. Tad netiks ņemta nekāda komisija Jums un saņēmējam. Esiet uzmanīgi. 3.Solis 1. Izveidojiet līdzīgu adresi kāī, varat arī nokopēt manējo un saglabāt(txt formātā vai kā jums ērtāk). Kopētajā tekstā izdzēsiet no maciņu saraksta PIRMO(AUGŠĒJO ) maciņa epastu un pārvietojiet 2.maciņu pirmajā vietā, kuru jūs izdzēsāt, 3.maciņu otrajā vietā, 4.maciņu trešajā, 5.maciņu ceturtajā, 6.maciņu piektajā, 7.maciņu sestajā, 8.maciņu septītajā, 9.maciņu astotajā, 10. maciņu devītajā, bet 10.rindiņā, kas tagad ir tukša, ierakstiet SAVA maciņa epastu!!! 2. Izvietojiet savu sludinājumu ne mazāk kā 200-300 forumos un ziņu vietnēs.
24.11.2016 11:35 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits