Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Kā darāt Jūs?

 
Reitings 3450
Reģ: 06.06.2015
Meitenes mums katrai gan jau kaut reizi ir palikusi kāda zupa neapēsta vai kotletes, sautejums,bet žēl mest ārā ,jo nauda pa to maksāta un ēdienu arī nemet ārā. Vai mēdzat ielikt kāda traukā un ievietot saldētavā uz nebaltam dienām,kad būs slinkums,ko gatavot?
Pēdējā laikā ediens paliek pāri,jo vienu dienu gribu to, nākamjā vairs negribu. Vai var uznākt pēkšņas velmes , kad esmu to pagatavojusi ,vairāk negribas:-D
Protams es zinu ,kas pie vainas:-D
16.11.2016 18:56 |
 
Reitings 11330
Reģ: 17.04.2012
Es vēl varētu saprast, ja kāds rakstītu, ka redz, palika pāri makaroni no vakardienas, uzsildīju ar tomātu mērci un dārzeņiem, pārbēru ar parmezānu. Nu OK. Ja makaroni nav salipuši vai izšķīduši, es teorētiski tā varētu izdarīt. Bet iemest tos pankūkās???? Wtf??? Kāpēc, kāpēc, kāpēc makaroni ir jācep ar kartupeļiem kopā? Makaronu un kartupeļu savienojums ir kaut kas tāds, kas man konkrēti neiet kopā, tas ir kā ēst siļķi ar medu.

+++
Varbūt problēma tajā, ka te daudzas ledusskapja vietā ir nopirkušas saldētavas?

:D Grūti komentēt, jo kā jau minēju, maizi turu maizes kastē, ne ledusskapī. Bet zinu daudzus cilvēkus, kas tur ledusskapī, tāpēc man galīgi tas nesaistās ar tādu emociju -> :-O :-D
20.11.2016 14:29 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits