Darba pasākumi

 
Reitings 201
Reģ: 19.06.2012
Meitenes, vai Jums vai jūsu vīriešiem arī ir darba pasākumi, semināri, visādi izklaides pasākumi piektdienas vakaros/sestdienās, kuros ir obligāti jāpiedalās? Vai tas ir normāli?
Man ir tādas dusmas uz savējo par šo. Pasākums uz divām dienām, ar vakariņām, viesnīcu, kaut kādas prezentācijas nākošajā dienā utt. Un šī nav pirmā reize, tādi pasākumi darbā ir samērā bieži, man tas kaut kā neliekas īsti normāli. Ok, darba laikā, bet kāpēc ārpus darba laika būtu noteikti jāpiedalās? Viedokļi?
11.11.2016 20:52 |
 
Reitings 731
Reģ: 31.10.2009
Jā, manam draugam ir darba pasākumi. Es tikai priecājos, ka viņš strādā tādā uzņēmumā, kurš rīko pasākumus gan darbinieku izaugsmei, gan kolektīva saliedēšanai. Nesaprotu, kā var dusmoties par kaut ko tādu.(t)
11.11.2016 21:54 |
 
Reitings 4298
Reģ: 29.01.2009
Man šad tad (1-2 reizes gadā) ir komandējumi uz ārzemēm, kuros gandrīz katru vakaru ir kādas oficiālās pieņemšanas, vakariņas restorānā, atklāšanas/noslēguma pasākumi utt. Šādos pasākumos parasti iepazīstu daudz jaunus cilvēkus, tai skaitā precētus vīriešus. Ir mums gan formālas, gan neformālas sarunas, bet esmu piefiksējusi, ka tieši vīrieši ir tie, kas ar lepnumu stāsta par savu ģimeni, rāda ģimenes (jo īpaši bērnu) bildes. Lai arī tie ir pasākumi, kas reizēm beidzas nakts vidū, kur vīns/šampanietis glāzēs pildās pats no sevis (nemanāmi viesmīļi vienmēr parūpēsies, lai tava glāze vienmēr pilna), bet man spilgtākajā atmiņā ir tieši šie ģimenes vīrieši, kas nakts vidū pie vīna glāzes stāsta par savu lielisko ģimeni. Tas ir tik mīļi (l) Varbūt viņu sievas tajā brīdī mājās streso, lai gan patiesībā tam nav nekāda pamata.
:-)
Tas, ko varu ieteikt - šādās reizēs ieplāno kādu izklaidi ar draudzenēm/draugiem/kolēģiem. Spēju saprast, ka nav patīkami būt mājās vienai naktī zinot, ka vīram tajā laikā ir darba pasākums. Ja uzticies savam vīrietim, tad jau viss ir kārtībā. Un, lai šādas muļķīgas domas nenāktu prātā, vajag sevi nodarbināt ar kaut ko citu. Ballīte ar draugiem būtu tieši laikā :)
11.11.2016 22:03 |
 
Reitings 854
Reģ: 07.03.2015
Nuuu, es tomēr gribētu iebilst, ka obligātu darba pasākumu rīkošana brīvdienās ir Darba likuma pārkāpums. Tas ir laiks, kad darbiniekam nav jāveic darba pienākumi un ko viņš var izlietot pēc saviem ieskatiem. Ja darbinieks pēc būtības tiek nodarbināts brīvdienā, viņam šī brīvdiena jāpiešķir citā dienā vai jāapmaksā virsstundas / papildus darba stundas. Tas ir, ja atmetam emocijas.
Bet vispār, jā, arī manam draugam darba vieta ik pa laikam rīko darba pasākumus, kurus viņš izvēlas apmeklēt. Man pret to nekādu iebildumu nav, pietiekami daudz laika pavadam arī kopā.
11.11.2016 22:32 |
 
Reitings 477
Reģ: 03.09.2016
Es vispaar nesaprotu, kaa var tik loti buut pielipusam pie otra cilveeka, kad pasaakums reizi trijos meenesos!!!! izveersas par trageediju. Tu nekad, nekad netiecies ar draudzeneem briivdienaas? Vinam draugu arii nav? Juus visas briivdienas nonstopaa pavadaat kopaa? Darba pasaakumi, manupraat, vispaar ir must have forsaam attieciibaam starp koleegiem. Mums abiem ik pa laikam notiek "neobligaatas" paseedeesanas un ar prieku abi piedalamies, nekad nav ienaacis praataa dusmoties par to.
11.11.2016 23:45 |
 
Reitings 2290
Reģ: 19.10.2013
Īsti neticu, ka vēl ir uzņēmumi, kas atļaujas rīkot obligātus pasākumus ārpus darba laikā, jo, kā jau te minēja, tas ir Darba likuma pārkāpums un diezgan liels, ja runa ir par regularitāti un vairākām dienām.
Vai nav tā, ka vīrietis tikai pasaka, ka pasākums obligāts, bet īstenībā nemaz nav daudz interesējies cik obligāts. Ar kolēģiem runājis? Neticu, ka visi pārējie piekrīt bez atalgojuma izčakarēt brīvdienas.
Dažus gadus atpakaļ gan mums vēl bija reizes, ka daži pasākumi (tas gan max 1x gadā) tika pasniegti kā obligāti, bet tāpat tur daļa negāja. Tagad vairs neko kā obligātu nepasniedz, iespējams, pat kāds kādam pasūdzējās un vairs neatļaujas par obligātumu kladzināt.
12.11.2016 09:07 |
 
Reitings 4962
Reģ: 24.08.2013
http://cosmo.lv/forums/topic/186841-ka-man-reaget/ http://cosmo.lv/forums/topic/187692-vai-tas-ir-normali/
Atceroties Tevi no šīm diskusijām un to, kāda histēriķe esi, domāju, ka viņš Tev saka, ka tas ir obligāti arī tad, ja tā nav. Jebkurā gadījumā ne jau katru nedēļu vairākas dienas viņš pavada šādos pasākumos, gan jau laiku pa laikam spēsi arī pati sevi izklaidēt.
12.11.2016 09:21 |
 
Reitings 4339
Reģ: 01.06.2014
Divi pasākumi un tā jāstreso? Nu nopietni? Nomierinies psihā sieviete! Ar tādu sieviete,man katru nedēĺu būtu obligāti pasākumi darbâ.:-D aa,nē! Ja es būtu vīrietis,tad vnk bēgtu no tādas histēriķes.
12.11.2016 09:33 |
 
Reitings 13628
Reģ: 29.01.2009
Divi pasākumi gadā jau nu nav it nekas.
Iepriekšējā darbā vīram bija tādi pasākumi gan tikai ar kolektīvu, gan tādi, kuri paredzēti visai ģimenei.
Ja ārpus darba laika, it kā nebūtu jābūt obligātam. Bet, jā, ja autore tik tiešām mūžīgi neapmierināta ar visu, kas saistās ar vīrieša darbu, tad iespējams vīrietis vienkārši pasaka, ka dalība ir obligāta.
12.11.2016 09:59 |
 
Reitings 6299
Reģ: 15.11.2012
Nenormāli ir par tādām lietām stresot un pūsties. Ļauj tak viņam uzelpot! Reizi trijos mēnešos noziedot brīvo laiku darba pasākumam ir absolūti normāli.
12.11.2016 10:01 |
 
Reitings 201
Reģ: 19.06.2012
Nu kāpēc uzreiz histēriķe... Vakar bija svētki, es arī tos gribēju pavadīt kopā ar savu vīrieti, aiziet kaut kur pasēdēt, uz krastmalu un tā. Bet tas nenotika. Un nē, neko man nemelo. Viņš vakar paprasīja vadītājai, vai var pa nakti nepalikt viesnīcā un viņa atbildēja, ka tas nebūtu forši pret citiem kolēģiem, jo citi arī nav apmierināti , ka svētkos tas pasākums un tā, un ka jau viss ir apmaksāts un viņam jāpaliek. Beigās viņš pa kluso tomēr vakarā atbrauca mājās un šorīt aizbrauca atpakaļ , lai neviens neko nepamanītu.
Un viņam tur ir prezentācijas, kurās jāpiedalās un piedalīties nevar, jo viss taču kopā ir veidots ar kolēģiem, bet nu es nesaprotu, kāpēc to nevar darīt darba laikā. Kaut gan viņš saka, ka tas būšot apmaksāts pie virsstundām.
12.11.2016 11:55 |
 
Reitings 403
Reģ: 30.06.2016
Pilnīgs sviests. Ja godīgi, man žēl Tavu vīrieti :D izskatās, ka viņš zem biezas zoles Tavējās dzīvo.
Ja viss nenotiek pa Tavam prātam, tātad viss ir slikti :D
var redzēt, ka nemāki viena pavadīt produktīvi laiku ar sevi. :D
Tas vīrietis līdz brīdim šito cietīs, kamēr eksplodēs kā šampis jaunajā gadā.
Ko vēl viņš nevar darīt? varbūt Tev wc ierobežojums ar uzlikts viņam? un, ja pārkāpj tad klahvē pie durvīm?
12.11.2016 12:03 |
 
10 gadi
Reitings 10604
Reģ: 16.07.2009
Psihā .... :D:D
12.11.2016 12:09 |
 
Reitings 6245
Reģ: 19.08.2009
Atslābsti un novērtē, ka Tavam vīrietim ir labs darbs!
12.11.2016 12:22 |
 
Reitings 4298
Reģ: 29.01.2009
Greja, re, tad jau viss kārtībā, ka vīrietis pa nakti bija mājās :)
12.11.2016 12:26 |
 
Reitings 688
Reģ: 19.04.2015
Piedod, bet izskatās gan, ka meitenēm tomēr taisnība un esi gan tu histēriķē un psihā. Svētki... Nu vispār 11.novembrī visā valstī notiek piemiņas/godināšanas brīži un gājieni (kā nu kurā pilsētā tos sauc) un tā ir pilnīgi normāla darba diena, ne saīsinātā nedz svētku diena (oficiāli, es domāju). Un ļoti daudzas konferences/prezentācijas un citi darba pasākumi notiek piektdienās un sestdienās, lai netiktu traucēts normāls darba ritms un neiekrājas nepadarīti darbi šādus pasākumus rīkojot darba dienās.
Un riktīga tu točna neesi. Nez, ko tu darītu, ja būtu tavam vīrietim maiņu darbs, un ja maiņa iekrīt brīvdienās vai svētku dienās, tad jāstrādā. Un šāds maiņu darbs iespējams ne vien fiziskā darba darītājiem vai veikalos. Ir arī lieli uzņēmumi, kur no vadības un administrācijas, nerunājot par zemāk stāvošo personālu, arī brīvdienās kāds paliek darbā lai būtu, kas risina steidzamās un ārkārtas situācijas.
12.11.2016 12:43 |
 
Reitings 313
Reģ: 26.03.2015
Man arī liekas, ka autore ļoti pārspīlē. Divi šādi pasākumi pusgadā man neliekas daudz. Tu tiešām divas vakarus pusgada laikā nevari padadīt viena?
.
Man pasākumi piektdienu vakaros vai brīvdienās ir vidēji trīs reizes gadā. Obligāti nekas nav, bet es eju, jo patīk uzzināt kaut ko jaunu vai vienkārši labi pavadīt laiku ar kolēģiem. Vienīgi manā darbā liels pluss ir tas, ka, ja mācības notiek brīvdienā, tad var dabūt papildus vienu brīvu dienu kādā darba dienā.
.
Manam draugam šādu pasākumu prakstiski nav vispār, taču ik pa laikam nākās pastrādāt vakaros vai brīvdienās, ja jāpabeidz steidzams projekts. Arī obligāti nav, taču ja atteiksies, visdrīzāk pie interenatākajiem projektiem vairs netiks. Un es nekādu paniku neceļu - uztaisu kaut ko garšīgu un palasu grāmatu/noskatos filmu, vai aizeju ciemos pie kādas draudzenes. Viss ir attieksmē!
12.11.2016 12:56 |
 
Reitings 103
Reģ: 29.01.2009
Pasākumi darbā man ir katru mēnesi (izņemot vasaras mēnešus). Pasākumi ir ārpus darba laika un obligāti nav, bet parasti jau cilvēki cenšas iet (nu kādi 90% uz katru aiziet). Nav ne vainas, jo kolēģi mums forši un visas pasākuma izmaksas ir uz uzņēmumu.
12.11.2016 12:56 |
 
Reitings 895
Reģ: 14.04.2010
Beidz psihot.
Tādi pasākumi ir pilnīgi normāli. Man darba vietā regulāri ir gan semināri, gan konferences, gan komandējumi ārpus Latvijas un citas lietas. Tāpat arī manam vīrietim viņa darba vietā. Nekad man nav ienācis prātā tādu lietu dēļu rīkot idiotiskas scēnas un bļaut, ka tas nav normāli.
Mums no darba nav nekādu obligāto brīvā laika kopā pavadīšanas pasākumu(kaut kādi pikniki un tādas muļķības), jo brīvo laiku katrs pavada ar saviem draugiem vai ģimeni. Taču ar darbu saistītu pasākumu netrūkst un to esamība ir pilnīgi normāla.
12.11.2016 13:20 |
 
Reitings 790
Reģ: 05.01.2016
Agrāk bieži brīvdienas pavadīju izstādēs, pasākumos "darba vajadzībām". Bija forši, jo nereti ar kolēğiem tos izmantojām lai kopīgi atpūstos. :)
Tagadējā darbā reizi divos mēnešos ir darba pasākumi, kuri gan nav obligāti, bet parasti ir gandrīz visi. Citi tusē līdz pēdējam, citi pēc 2 h brauc mājās. Nesaskatu tur neko šausminošu :)
12.11.2016 13:32 |
 
10 gadi
Reitings 3177
Reģ: 29.01.2009
Īsti neticu, ka vēl ir uzņēmumi, kas atļaujas rīkot obligātus pasākumus ārpus darba laikā

Tu uz kuras planētas dzīvo???
Ir tādi darbi. Un rekur virsstundas apmaksā.
Ja jau tev tik ļoti nepatīk, lai iet projām, būs kādam citam iespēja strādāt tur. Tikai pēc tam necep diskusiju, ka čalim sūdīgs jaunais darbs.
12.11.2016 13:40 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!