Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Thin, Fat or Healthy?

 
Reitings 3925
Reģ: 23.10.2014
Materials diskusijai.
Savaa pietiekoshi garajaa maratonaa peec savas idealas formas ir sanacis redzet loti daudz citu svievieshu apaksvelas bildes, lasiit krititiku par savu kermeni, slavas dziesmas par citu idealajiem kermenjiem un fantastikas zhanra romaanus par savu idealo formu kaut kad naakotnee. Shis video drusku aizkeera, jo taa autors par pievilciigu atziist daudzus kemenjus ko sievietes uzskatiitu par sameeraa resniem un ja cosmo kaada no shiim meiteneem atlautos ievietot savu foto, vinja tiktu nolamaata par resnaako un rijiigaako cuuku pasaulee.
https://www.youtube.com/watch?v=8WzEWEqtzcU Cik man ir sanaacis runaat ar viirieshiem par sievieshu figuuru, un tas ir sameeraa maz, tad vinju viedoklis ir visai liidziigs kaa shii video autoram.
Vai mees sievietes gadijumaa necenshamies buut tievaakas nekaa tas patiesiibaa ir vajadziigs?
09.11.2016 00:51 |
 
Reitings 2478
Reģ: 03.11.2016
Viedoklim, ka sieviešu un vīriešu domas par to, kāds ir ideālais sievietes ķermenis, atšķiras - piekrītu. Sieviteses, bieži vien vēlas to modeles kārno augumu, jo tas izskatās labi bildēs, bet dzīvē satiekot šo modeli, izskatās, ka viņa knapi turās kājās. Un sievietes visbiežāk ir tās, kuras izmanto body shmaing pret citām, iespējams tā slēpjot savus kompleksus.
Tomēr video nepiekrītu. Dažām meitenēm, kas ir pilnībā veselīgas viņš pateica, ka derētu klāt pāris kg, bet tik un tā veselīgas. Bet daudzām kurām bija liekais svars, viņš pateica veselīgas. Diemžēl tas svars ko viņš norādija kā veselīgs, nav gluži veselīgs, un var radīt veselības problēmas. Meitenei nav jāsver 100 +, lai svars radītu veselības problēmas.
Piebildīšu, ka es arī esmu ceļā uz veselīgāku, sportiskāku ķermeni (līdzīgam augumam kā man, viņš pateica, ka ļoti veselīgi), tomēr es īsti labi savā augumā nejūtos. Nekaunos, un nesauktu sevi par resnu, bet zinu, ka par veselīga auguma etalonu manu ķermeni ir grūti nosaukt. Bet es domāju, ka zināšu kur apstāties, un kārna modele nekad nebūšu.
09.11.2016 01:07 |
 
Reitings 520
Reģ: 28.10.2016
Man patīk sievietes, kas var noskriet pusmaratonu vai vismaz 100m zem kādām 14 sekundēm. Tā ir, tas liecina par spēju būt kustīgai, mobilai.
Ja es ieraugu trolejbusu un saku "mums ir 10 sekundes, mēs paspēsim!" un meitene kustās apmēram pusotru reizi lēnāk kā es, tad ok, meklēšu citu.
09.11.2016 01:17 |
 
Reitings 2478
Reģ: 03.11.2016
Kā arī šī būs kārtējā kašķu diskusija... (t)
09.11.2016 01:17 |
 
Reitings 5533
Reģ: 26.01.2015
Es par šo tēmu aizdomājos, kad pirms kāda laiciņa lasīju šo rakstu - http://www.framtidinord.no/100Sport/sprek/article543742.snd. Stāsts īsumā - labi trenētas, veselīgas sievietes ne vienmēr ir tievas un ar redzamiem muskuļiem. Es jebkurā gadījumā esmu par veselīgu ķermeni!
Bet runājot par cosmo standartiem, tad tie ir galīgi greizi! :-D
09.11.2016 01:21 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Mūsdienu sabiedrību ļoti ietekmē masu mēdijos popularizētais ideālais sievietes tēls. Pat pārākais skeptiķis ik pa brīdim uzmet kritisku skatienu savā spoguļattēlā un nodomā, ka derētu nedaudz notievēt. No kuruenes šāds viedoklis cilvēkam ar normālu svaru?...
Par vīriešu viedokli... Ir dažādas vīriešu kategorijas: 1. Tie, kuriem patīk ļoti resnas sievietes, 2. Tie, kuriem patīk izteikti tievas, 3. Tie, kuriem vienalga par riepu, ka tik kājas būtu tievas un garas, 4. Tie, kuriem nav tik svarīgs kopumā sievietes augums, kamēr tas ir kaut cik normas robežās, 5. Lieli pupi un par pārējo vienalga, 6. Super sportiskās un muskuļotās u.tml. Katrā ziņā, vīriešu gaumei un iegribām ir kur izvērsties. Visā visumā vīrieši maz uztraucas par sievietes augumu, sevišķi, ja viņai ir lielas krūtis, apaļš dibens vai garas kājas, tad pārējam vairs nav tik lielas nozīmes. Un, jā, cik dzirdēts, vīriešiem patīk vienlīdz labi kā pavisam tievās, tā tā saucamās "veselīgās" un arī ar nelielu riepiņu. Turpretī sievietes ir baigās perfikcionistes un gatavas ēst salātlapas, lai tik nomestu 2-3kg un justos par karalieni, kad reāli - nobody cares... :-P
09.11.2016 01:27 |
 
Reitings 1817
Reģ: 26.04.2014
No vīrieša mutes dzirdēt ''healthy'' nav tas pats, kas dzirdēt ''nice, perfect body''. Un ''nice body'' viņš teica tikai tām, kam ir plakanie vēderi. Jo tas, ka plakanam vēderam vajag vien piecus kg nomest tiešām neliecina, ka sievietei ir ķermenis, kas apdraud veselību. Par pievilcību gan jau domas dalās.
09.11.2016 01:41 |
 
Reitings 431
Reģ: 17.03.2013
Video sākumā viņš teica, ka bildes ir iesūtījušas meitenes/sievietes, kas seko viņa youtube profilam, tātad fanes, pielūdzējas. Neies jau "nolikt" cilvēkus, kas nodrošina viņam iztiku. :-) Galu galā tāds nepārāk objektīvs viedoklis sanāk.
Bet kopumā, jā, es uzskatu, ka sievietes bieži vien pārspīlē un morāli&fiziski sevi beidz nost, tikai, lai atbilstu mistiskiem skaistuma ideāliem. Skumjākais, ka bieži tas pamudinājums notievēt nāk no kādas skaudīgas draudzenes, paziņas. Nu nav obligāti jābūt modelēm, starp "tieva" un "skaista" ne vienmēr ir vienādības zīme.
09.11.2016 01:52 |
 
10 gadi
Reitings 3532
Reģ: 13.03.2013
Video īsti bez nozīmes, kāda gan te var būt objektivitāte, kad runa ir par cilvēka individuālo svaru un ķermeņa formu.(t) Var redzēt,ka džekam patīk hourglass figure. Ja cilvēks jūtas komfortabli savā ādā, tad kāda gan pārējiem daļa. Protams, lielākā daļa pavaukšķēs savā galvā, klusībā pie sevis vai anonīmi kādā forumā, bet ar to arī tas viss beigsies.:-D
09.11.2016 02:28 |
 
Reitings 724
Reģ: 29.10.2016
Man nepatika daudzi ķermeņi, ko viņš nosauca par healthy, jo var redzēt, ka vēders, ciskas ir ļumīgas, tas nozīmē, ka nenodarbojas ar sportu un mazkustīgs dzīvesveids nevar būt sadaļā veselīgs.
Es nesaku, ka visām ir jābūt tievām, arī masīvāks ķermenis var būt veselīgs, bet tam nevajadzētu izskatīties bezformīgam, pļurīgam.
09.11.2016 02:34 |
 
10 gadi
Reitings 3122
Reģ: 29.01.2009
Man pilniigi vienalga ko viiriesi domaa. Daudzi man ir teikusi, ka es esmu paaraak atleetiska, un tas vairs neizskataas tik ljoti sieviskiigi, bet pati saadaa formaa juutos vislabaak. Man ir prieks uz sevi skatiities spogulii. Un ja kaadam mani parametri nepatiik, taa ir vinju probleema, ne mana. Uzmaniibas apliecinaajumu man tapat netruukst.
Vispaar uzkatu, ka man savaa kjermenii ir jaajuutas eerti, nevis jaaizdabaa kaada cita iegribaam.
09.11.2016 06:10 |
 
Reitings 10816
Reģ: 29.01.2009
Plus Liderei
Un video saucamaas healthy un fine un perfectly defineetaas meitenes manii izraisija sashkjobitu seju. Sorry bet nu esmu par slaidu,atletiski veseligu kjermeni:)
09.11.2016 07:37 |
 
Reitings 6245
Reģ: 19.08.2009
Frāzes "Awesome body!" "Perfect body!" " Fantastic body!" "Gorgeous body!" izskanēja pie plakaniem vēderiem un trenētiem augumiem, tā kā viņa subjektīvais "veselīgs", ir visai mānīgs un tiek lietots viņa sekotāju uzmundrināšanai, ausu aizliešanai.
09.11.2016 08:12 |
 
Reitings 1368
Reģ: 04.02.2016
Tievs jau ne vienmēr nozīmē veselīgs, tievs var būt no dabas, bet imunitāte ir švaka, visu laiku slimo, ja vēl smēķē un īpaši nerūpējas par ķermeni?
Nav viennozīmīgi, tas ka apaļas ciskas nozīmē mazkustīgu, bet tievas daudz kustības. Zinu vairākas meitenes ar bezformīgu augumu, kuras ir ļoti aktīvas, sportiskas. Visdrīzāk problēma ir uzturā un organisms jau sen pieradis pie fiziskām aktivitātēm. Tajā pašā laikā daudz tieviņu meiteņu, knapi vienu pieturu var noiet!
Nu nav tas rādītājs!!!
09.11.2016 08:27 |
 
Reitings 10333
Reģ: 21.07.2011
Man patīk būt tievai, mans moto- labāk būt nedaudz tievākai nekā resnākai. Nuuuu tagad šo posmu neņemu vērā, jo esmu liela :D
09.11.2016 08:53 |
 
Reitings 1579
Reģ: 04.04.2013
Liiderei augumins kaardinosh un butu jadodas bikini fitness konkursaa
09.11.2016 09:04 |
 
Reitings 7682
Reģ: 31.01.2013
Tas taču ir loģiski, ka katram vīrietim sava gaume. Kautkādu pastulbu video skatīties pat nav jēga.
Vai tiešām katrai agad jāuzskaita, k zina vīriešus kuriem patīk apaļīgas, normālas, sportiskas un ļoti slaidas? Jā, es zinu, bet ko tas maina?! Vienīgais kam piekrītu, ka sievietes viedoklis vairumā gadījumu tiešām atšķiras no vīrieša viedokļa par to kas ir skaists. Taču par to nevajadzētu uztraukties to iemeslu dēļ kurus minēju, gan jau atradīsies kāds kuram patiksi.
Man personīgi nesaista figūras par kurām IG raksta curvy. Tāpat man izteikta nepatika pret slimīgi tievajām. Tāpat nesaista ļoti izteikti muskuļi meitenēm, man tas nešķiet sievišķīgi. Kardašiana man nepatīk, viņas gurni man liekas staigājošas šausmas, bet saprotams, ka vņa tur neko izdarīt nevar.
Priekš manis personīgi ideāls augums ir Kate Hudson. Nekas ne par daudz, ne par maz. ;)
09.11.2016 09:46 |
 
Reitings 477
Reģ: 03.09.2016
Mulkiigi liekaas noskatiities kaut kaada cala subjektiivu veerteejumu un pienemt to kaa patiesiibas graudu. Daudzi augumi tur bija vienkaarsi katastrofa zem vina "Healthy" veerteejuma. Nesportiski, lumiigi. Manaa pazinu lokaa, piemeeram, 90 % viiriesu patiik tievas meitenes un ir arii ar taadaam kopaa.
09.11.2016 10:55 |
 
Reitings 969
Reģ: 21.08.2016
Par citiem man ir vienalga, bet pati pret sevi esmu loti kritiska. Man kadreiz bija 20kg vairak neka tagad un biezi vien iestajas panika, kad irkads kg plusa, jo skiet, ka atkal dabusu visu atpakal. :D Par sevi runajot, man pasai skiet, ka man ir lielisks augums, bet es stradaju pie ta loti ilgu laiku, plus daba mani ir apveltijusi ar smilsu pulkstena formu. Ta SHAPE modele man nepatik, nevis nepatik, jo var redzet, ka veseligs augums, bet es vienkarsi priecajos, kam ir formas un slaids viduklis. Tas ari ir mans skaistuma ideals, bet apzinos, ka tas nav atkarigs no sporta vai pareizas esanas! Ja godigi, man skiet, ka ari apaligi cilveki var labi izskatities - problema visbiezak ir nepiemerots un mazs apgerbs! Riga, cik redzets, pastav tievuma kults, daudzas meitenes ir izteikti kalsnas un ari tada es negribetu but..
09.11.2016 11:17 |
 
Reitings 3665
Reģ: 23.06.2016
Nekritizēju video autoru, bet, cik sapratu, tas bija viña subjektīvais vērtējums un viñš nav ne ārsts, ne kāds veselības speciālists? Kāpēc šīm meitenēm ir tik svarīga viña atzinība?
09.11.2016 11:22 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
Tas ir subjektīvs viedoklis, nav tur ko vairāk diskutēt. Gaumes atšķiras.
09.11.2016 11:49 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!