vai tas ir ok, ja viņš IG laiko citu meiču bildes?

 
Reitings 180
Reģ: 12.09.2016
Labvakar,
Piedodiet par tik banālu tematu, bet es šodien netieku tam pāri.
Šorīt brokastojot,ieejot Instagram, un paskatoties ko citi draugi ir laikojuši, ieraugu savu pusi(26) laikojam vienas meitenes bildes. (kopā esam gandriz pusotru gadu,dzīvojam kopā)
Un tad tāda nepatīkama sajūta palika, iečekoju meičas prof. un skatos, ka laikojis viņas bildes ik pa laikam,saprastu bildes kur ir viskkas apkārt,citi cilvēki,dzivnieki,daba u.t.t. bet tikai selfijus,kur viņa viena pati.
Nācās šodien aizbraukt pie puiša(darishanas),un es pateicu ka nejūtos labi, jo paskatoties manis laikotās bildes,nav tur citu puišu bildes,pārsvarā daba,dzivnieki,draudzenes u.t.t, jo manuprāt man tas nav vajadzīgs-nav aktuāli, bij pāris laikotas manis pazīstama homoseksuāla puiša bildes.
Kad viņam prasu par to meiču,atbilde ir:"Bet tu tak ar laiko dzeku bildes, uz ko es saku homoseks. nevis manis interesējošu džeku. "
Pavaicāju,kādēļ laikoja(bez strīda, mierīgi ar normālu intonāciju). saņēmu atbildi:"Jo man patika bilde"
Zinu,ļoti labi zinu ka pārspīlēju,bet kā jau jebkuram cilvēkam man arī ir savi trūkumi un lietas kam netieku pāri.
Bet galvenais,kas man interesē ir Jūsu viedoklis.
Vai jums liktos ka tas ir ok,ka jūsu otra puse laiko citu meiteņu bildes?(tieši selfiji,kuri ir vnk pret spoguli u.t.t)
Man neaiziet tā doma,kam viņam to vajag? kāda jēga?
Neesmu es galīgi "kukū" jo saprotu par visadam citam bildem nekad neko neesmu teikusi, lai laiko ko grib, kompanijas bildes,ar dzivniekiem,ar miljotajiem cilvekiem. bet tās pašbildes. es vnk nesaprotu.
Ar viņu ir ļoti grūti runāt, jo ja dialogs sanāk,tad kkā reti viņš kko pasaka,vnk klusē,kad vaicāju vai tev nav ko teikt,vienmer skan atbilde:"A ko man teikt"
Ir bijuši atgadijumi ar viņu,kapēc uzticība ir ļoti zema. pacelt nesanāk,jo viņam vienmer liekas ka nekad nav ne pie kā vainīgs.
05.11.2016 18:43 |
 
Reitings 1224
Reģ: 17.08.2015
Man žēl to vīriešu, kas dzīvo šādā pavadā.
Un man žēl tās sievietes,kuras atļauj visu ar ko nav apmierinātas,lai nedod dievs vīrietis nejustos apspiests.|-)
06.11.2016 11:54 |
 
Reitings 2558
Reģ: 01.04.2014
No malas skatoties, redzot kā aizņemti vīrieši laiko citu meiteņu bildes, man paliek žēl viņu draudzeņu. Es negribētu būt viņu vietā, negribētu, ka citi domātu, ka mūsu attiecībās kaut kas nav kārtībā, ja reiz viņš tik uzkrītoši siekalojas ap citām.

Nu šis gan ir aprobežoti (t) Tas, ka tev ir tādi uzskati, nenozīmē, ka pilnīgi visiem ir jābūt tādiem pašiem uzskatiem.
06.11.2016 12:00 |
 
10 gadi
Reitings 2493
Reģ: 29.01.2009
Still, jā es viņam vispār aizliedzu iziet no mājas, feisbukā lieku izdzēst visas sieviešu kārtas pārstāves un pavēlu visu laiku nepārtraukti skatīties uz mani un apbrīnot. Jo nav taču citas iespējas kā vai nu gribēt ievilkt gultā pilnīgi visas sievietes vai arī neskatīties vispār uz sievietēm, vai ne?
06.11.2016 12:07 |
 
10 gadi
Reitings 2493
Reģ: 29.01.2009
Cherr, es teicu, ka visiem jābūt tādiem uzskatiem? Parādi kurā vietā!
06.11.2016 12:16 |
 
Reitings 6750
Reģ: 16.01.2011
Manuprāt, ir pieņemami laikot, ja bildē ir redzams kaut kas normāls - ceļojuma iespaidi, hobiji utt. Portretus ir ok laikot, ja ir kvalitatīva, mākslinieciska, profesionāla fotogrāfija. Kaut kādus ar telefona kameru fočētus duckface selfijus vai peldkostīma bildes nav pieņemami laikot, jo kas gan tur var patikt, ja ne tieši konkrētās sievietes seja/ķermenis? Un tas, protams, var patikt, bet kāpēc publiski jāizrāda? Manam viedoklim pamatā ir tas, ka, ja es fb redzu, ka kāds aizņemts vīrietis laiko kādas sievietes parastu selfiju, man rodas iespaids, ka viņš ir attiecībās nelaimīgs un siekalojas gar citām. Lieliski apzinos, ka tā var arī nebūt patiesība, bet tā nu man tas izskatās. Arī mans vīrs nebūtu sajūsmā, ja es pēkšņi sāktu laikot kaut kādu čaļu sešpakas.
Tā kā jā, šādas lietas baigi nekontrolējam un scēnas netaisam, bet tēma ir apspriesta. Ir 21.gadsimts, soctīkli ir daļa no dzīves.

Pilnībā piekrītu Rowan viedoklim.
Jā, man arī šajā pieredze ir. Beigās šķīrāmies, bet tas nebija tas galvenais iemesls, tik mazs indikators tam, ka attiecības iet uz beigām. Ja gribi, varam papļāpāt privāti :)
06.11.2016 12:18 |
 
Reitings 2357
Reģ: 17.02.2016
Manuprāt ir diezgan liela atškirība starp a) laiko visādas bildes, tostarp pretējā dzimuma un b) laiko tieši vienas konkrētas personas bildes, kura nav ne radiniece, ne tuva draudzene. Protams, ka nepatika pret šādu laikošanu ir nedrošība par sevi, bet tad ir arī jājautā, kāpēc šī nedrošība ir radusies
+++
06.11.2016 12:21 |
 
10 gadi
Reitings 2230
Reģ: 11.03.2010
Mūsdienu Latviešu problēmas.
Viņš man neielaikoja bildi, ielaikoja citai.
Viņš mani neietaggoja bildē.
Viņš man neļauj ietaggoties sociālos tīklos kopīgā atpūtā.
Apsurds, bet tas aiziet kā sērga. No sērijas vinai tantei tā bija, izrādijās kad krāpa. Un uzreiz padomā , kad viņš Tev arī tā dara noteikti.
Man bijušais draugs man nelaikoja ar bildes, kad sagājām kopā, liela muiža :D. Citām laikoja, bet tiešam bija pie vienas vietas. Jo viņš bija ar mani un bija man blakus. Es uzticos cilvēkam ,kas mani saistās attiecībās ,jo vēlos ,lai arī man uzticās un neceļ brēku, ja ,kāds no maniem vīrieša draugiem nolaiko bildi, vai pazvana. Bet katrs to traktē savādāk.
Ārzemēs vispār, cik nesen ar draudzeni papļāpājam laikošana, tinderis, fb ir tik liela norma, ka aizņemtības dēļ viņi laiko instagramā sev patīkamos cilvēkus, tinderī meklē sev draugus un paziņas , ar ko atpūsties un labi pavadīt laiku. Ko mūsdienu latviešu meitene , padomātu uzreiz par attiecību sabrukšanu, krāpšanu, utt.
06.11.2016 12:25 |
 
Reitings 2684
Reģ: 13.01.2016
Viss ir labi, kamēr abus apmierina esošais attiecību modelis. Te liekas jocīgi, kādēļ puisim ir tik daudz pretenziju autores virzienā, tomēr pats dara to, kas viņam pašam nepatiktu.
Nav taču viens pareizais variants. Zinu pāri, kur abi ir slimi greizsirdīgi, negrib, ka viens bez otra vispār no mājas iziet, 100x sazinās, kad otrs nav blakus, lai pārliecinātos, ka neko sliktu nedara utt. Man tas nav saprotams, bet abiem labi jau vairākus gadus.
Ja man kas tml nepatiktu, arī mierīgi pajautātu, kas un kādēļ, neredzu tur nekādu sakarību ar turēšanu pavadiņā, kamēr tas neaiziet līdz paranojai un slimīgai greizsirdībai. Man ir bijis līdzīgi, es esmu bijusi tā kas sadomājusies muļķības, ja attiecību laikā 3x esmu pajautājusi ko tml, kamēr mans ex mani spiegoja visos soc portālos (pats tādus nelietoja), taisīja viltus profilus, prasīja, kādēļ man tāda vai šitāda bilde ielikta, teica, ka nav normāli, ka man tik daudz vīrieši draugos un ka man viņi esot jāizdzēš ārā :-D Pat nerunāšu par scēnām, kas bija, ja man kāds ex kursabiedrs vai kolēģis 2x gadā uzraksta kā iet?
06.11.2016 12:36 |
 
Reitings 3665
Reģ: 23.06.2016
Marbell, Tu neesi latviete?
06.11.2016 13:25 |
 
Reitings 484
Reģ: 15.01.2016
Intereses pēc, kā uz ielas izejat? Viņam klapes uz acīm, lai nedod dievs, nejauši nepaskatās uz pretīmnākošo sievieti?? Drausmīga necieņa taču no vīrieša puses - pamanīt, ka eksistē uz pasaules arī citas sievietes. Jo ja paskatījās(vai ielaikoja bildi) - automātiski tas nozīmē, ka grib vilkt uz gultu un attiecībās viss ir galīgi garām.
Loģika? Un ja nu darba kolektīvā tiek pieņemta sieviete? Liec viņam aiziet no darba? Jo lai dievs nogrābstās, viņš taču ar viņu komunicēs un varbūt pat pieļaus lielāko pasaules grēku - apskatīs viņas facebook vai IG profilu.
Man žēl to vīriešu, kas dzīvo šādā pavadā.

Nē, uz ielas pamanīt, ka eksistē citas sievietes, ir normāli. Tas, kas (manuprāt) nav normāli - uz ielas, ejot kopā ar savu sievieti, uzkrītoši ar pavērtu muti blenzt uz citām, atskatīties, ilgstoši pētīt citu sieviešu krūtis un dibenus. Tev tas varbūt šķiet ok, man pat redzēt tādus tipus uz ielas šķiet pretīgi, kur nu vēl iedomāties, ka mans vīrietis tā varētu darīt. Esam tomēr cilvēki, nevis kaut kādi pērtiķi, dzīvnieki, kas nespēj savaldīties. Fui.
Ja tu ar savu vīrieti un viņa draugiem kaut kur sēdēsiet un runāsieties, un viņi sāks apspriest garāmejošu sieviešu figūras, to, cik kura ir seksīga, tev tas liksies ok? Daudzas justos pazemotas un uztvertu to kā necieņas izrādīšanu. Tur nav runa par greizsirdību, visas zinām, ka vīrieši skatās un savā starpā arī apspriež, ne jau tur ir problēma.
Un arī soctīklos, tāpat kā reālajā dzīvē, ir iespējams ar savu rīcību likt partnerim justies slikti. Man fb ir viena paziņa, kura spiež laikus kaut kādām puskailu, muskuļotu, ugunsdzēsēju sexy bildēm, kaut viņas pašas vīrs ir tievs ofisa darbinieks. Man tas šķiet drausmīgi, bet, kā jau iepriekš teikts, katram savs. :-)
Un ja jau tie ir tikai sūda nenozīmīgie soctīkli un sūda nenozīmīgs "laiks", tad kur problēma nespiest, ja meitene ir teikusi, ka nepatīk? Vēl jo vairāk, ja pats meitenei par līdzīgām lietām pārmet? Tomēr podziņa ir piespiesta, kaut kāda darbība veikta, turklāt publiskā vidē. Kāpēc? Ko ar to gribēja pateikt?
06.11.2016 14:17 |
 
Reitings 1937
Reģ: 18.05.2016
Nevaru iedomāties, ka mans vīrs sēž IG un laiko kaut kādas bābas selfijus :-D vispār šķistu nevīrišķīga nodarbe.
Un nu es domāju, ka nav īsti veselīgi pievērst pastiprinātu uzmanību kaut kādam sievišķim. Man arī šķiet dīvaini, kad man aizņemti vīrieši laiko visas manas bildes vai tieši pludmales bildes.
06.11.2016 21:41 |
 
Reitings 1937
Reģ: 18.05.2016
Piekrītu Rowan :-)
06.11.2016 21:43 |
 
10 gadi
Reitings 2230
Reģ: 11.03.2010
Marbell, Tu neesi latviete? pasē esmu, sirdi arī, bet kur problēmas/scēnas tipiskās latviešu parādās, man neliekas, kad vairs esmu !
06.11.2016 21:45 |
 
Reitings 180
Reģ: 12.09.2016
Most Sava taisnība tev arī ir šajā visā.
Meitenes, bet tas taču ir jūsu uzskats, ka bilžu laikošana = siekalošanās. Tā noteikti nedomā visas..

Kā jau mēs redzam tad liela daļa meiteņu, kuras te komentēja, tieši domā otrādi, ka tā nav siekalošanās.
SimpleMan
jāskatās kas tā par meiču ko viņš nolaikojis

Runājot par manu gadījumu, pavaicāju viņam vakar par to meiteni, un izrādās sena ilgi nesatikta draudzene.
Tad mani puzles kauliņi mazliet salikās, attiecību sākumā viņš man par viņu stāstija, ka ir meitene, draudzene no dzimtās pilsētas, nebiju vaicājusi, kā iepazinās, tik atceros ka teicu, ka meitene ar puisi nevar būt tikai draugi, jo parasti vienai pusei tās ir savādākas jūtas. Uz ko toreiz viņš man pateica, ka viņš gribēja kko vairāk, bet nesanāca.Kad vakar pateica, kas tā par meiteni, es apstulbu, pavaicāju viņam:"Vai tā ir tā meitene ar kuru tev nekas nesanāca, bet tu gribēji attiecības" uz ko viņš man mierīgi atbildēja :"Jā"
Meitene ir 5 gadus jaunāka par viņu, iepazinās, kad viņam bija no 20-22 gadi kkur tā.
Esam ar viņu runājuši arī par patīk /nepatīk lietām, uz ko vienreiz atbildēja, ka uz gaišmatēm sāka skatīties kkur šajā par laika posmā 21-22, pirms tam nav bijusi interese vispār. patīk varu 100% pateikt ka patīk.(katra sieviete to ar savu sirdsapziņu spētu pateikt, par savu vīrieti)
Pasadena Piekrītu, man tas nav no zila gaisa, ir bijušas problēmas ar viņa uztveri uz dzīvi,attiecībām. redzi ticu, ka viņam tas ir nesaprotami, jo pirms manis kkur 3-4gadus nebija ilglaicīgas attiecības,tikai kkādi sakar, toties man ar atstarpi, pirms viņa bija 5 gadu attiecības u.c.
Viņam viņa patika pirms manis, un varu pat pateikt, ka patiks arī pēc manis.
Negribu, nevaru, un nedarīšu, nekādu spiedienu uz to, jo kas iekritis sirdī to tā pat vien neizdabūs, nepiepildītas vēlmes vienmēr paliek kkur gaisā. (t)
07.11.2016 11:04 |
 
Reitings 180
Reģ: 12.09.2016
Mincis Piekrītu, tam ko tu raksti.
Jā, man arī šajā pieredze ir. Beigās šķīrāmies, bet tas nebija tas galvenais iemesls, tik mazs indikators tam, ka attiecības iet uz beigām

Šis man arī ir viens no tādiem "oļiem" kas krīt spainī, un izskatās ka spainis drīz būs pilns.
Sisley
Te liekas jocīgi, kādēļ puisim ir tik daudz pretenziju autores virzienā, tomēr pats dara to, kas viņam pašam nepatiktu.

Man ļoti riebjas, kad mani strostē, jo esmu bijusi attiecībās, kur puisis vispār brīvajā laikā neļāva iet laukā, jo bija bezgala greizsirdīgs par visu, un visiem.
Toties ar šo ir bijis gadījums, kad viņš ienāk dzīvoklī pasaka:"Čav" un aiziet jautājumu burzma :"Kur biji?Ar ko biji?Ko darīji uzreiz pēc darba? u.t.t" Es to nesaprotu, man tas tracina, jūtos kā kaut kādā policistu iecirknī. un tas parasti notiek uzreiz ienākot pa durvīm. + pārmetumi, par to ka kāds uzaicina, kāds nepārtraukti laiko visādas manas bildes u.t.t (es viņam saku, ņem manu telefonu un izskati, lai nebūtu jāvaicā šie jautājumi.) Man ir apnicis visu laiku atskaitīties par visu. Šis ir pirmais gadījums visu šo attiecību laikā, kad vaicāju kko par soc. tīkl. par kādu konkrētu cilvēku.
07.11.2016 11:31 |
 
Reitings 180
Reģ: 12.09.2016
Rowan Tu pilnīgi lasi manas domas. +++++
Un ja jau tie ir tikai sūda nenozīmīgie soctīkli un sūda nenozīmīgs "laiks", tad kur problēma nespiest, ja meitene ir teikusi, ka nepatīk? Vēl jo vairāk, ja pats meitenei par līdzīgām lietām pārmet? Tomēr podziņa ir piespiesta, kaut kāda darbība veikta, turklāt publiskā vidē. Kāpēc? Ko ar to gribēja pateikt?
07.11.2016 11:35 |
 
Reitings 619
Reģ: 01.02.2015
Es ar piekrītu, ka jāprot pielāgoties. Un vecim šajā gadījumā ir vieglāk nespiest like, ja viņam, protams, ir svarīgi, ka viņu sievieti tas SĀPINA, nekā sievietei visu laiku to gremot. Šajā gadījumā tas ir vieglāk. Nesaprotu kādēļ sievietēm vienmēr jāpielāgojas vīriešiem, lai paši arī kaut ko izdara, ja tiešām rūp, kā jūtas otrs cilvēks. Tādēļ jau tās ir attiecības, kur jāprot pielāgoties.
07.11.2016 14:50 |
 
10 gadi
Reitings 3176
Reģ: 29.01.2009
Un man žēl tās sievietes,kuras atļauj visu ar ko nav apmierinātas,lai nedod dievs vīrietis nejustos apspiests.

Neienāk prātā, ka ne visas ir tik ku kū (jā, sorry, bet neko citu es par cilvēkiem, kam ir šādas problēmas nevaru pateikt). Atradušas problēmu.
07.11.2016 15:00 |
 
Reitings 1224
Reģ: 17.08.2015
Neienāk prātā, ka ne visas ir tik ku kū
Neviens nav kukū,bet ja reiz tiek veidotas attiecības,tad arī ir jāciena tas, kas otram liek justies nepatīkami. Konkrētajā gadījumā,ja sievietei nepatīk nemitīgie laiki pie kādas sievietes selfijiem,tad normāli vīrietim(ja reiz šie laiki ir tiešām tik nesvarīgi)būtu jārespektē savas mīļotās lūgums šos laikus nespiest pie dāmas selfijiem. Ar lepnumu un taisnības pierādīšanu jebkurš drīkst droši doties prom no otra un spiest savus laikus(konkrētajā gadījumā)neatejot no kases.
07.11.2016 15:08 |
 
10 gadi
Reitings 1746
Reģ: 18.11.2009
vienkārši wtf, kā tādu sīkumu dēļ var sacepties. man būtu vienalga
07.11.2016 15:12 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!